Diskusia

Zisk HTC za minulý kvartál prudko klesol

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
11 príspevkov
6.7.2012 16:43 / Mark (zive.sk) Reagovať 4 3 nahlásiť

Ziadne inovacie (skoro) ziadne zisky. Keby uz konecne vypustil do sveta predaj Dualsim Desire V zisky by zacali zrejme stupat :-)

6.7.2012 16:48 / JaroB (zive.sk) Reagovať 2 10 nahlásiť

Nemal som proti HTC nič ale k tomu k čomu sa uchýlili tentoraz je NEHORÁZNE a týmto im prejem takéto výsledky a aby sa konečne zobudili ! ! ! Mal som objednaný HTC ONE S ale dozvedel som sa, že miesto dlho očakávaného Qualcomm Snapdragon S4 Krait a Andero 225 je v ONE S pre náš región starý S3 procesor spolu s Andero 220. Ak by som chcel S3 a Andero 220 tak si objednám o dosť lacnejšie povedzme Xperiu S ale ja som chcel S4 Krait ! ! ! Keby aspoň dali vedieť a znížili cenu keďže tam nieje to čo všade a stále propagovali 3-[ Tu je článok k tejto téme: http://www.fony.sk/clanky/6297-htc-one-s-so-... ...

6.7.2012 20:05 / ??? (zive.sk) 10 5 nahlásiť

To bude asi absolutne nepouzitelny ten telefon teraz, co? OMG taketo veci riesia ludia na SVK. Starsi procesor, ale stale vykonny a pouzitelny. Keby ti tam daju nejaky CPU 300MHz, potom mozes nadavat. Ach, idem prec radsej

6.7.2012 20:07 / hammer (zive.sk) 2 4 nahlásiť

ty si dost nenarocny cloviecik ...

6.7.2012 23:06 / JaroB (zive.sk) 2 11 nahlásiť

čítal si celý môj príspevok a aj článok ktorý sa tomu venuje??? EŠTE RAZ....za starý HW chcú tie isté peniaze ako za nový s snižšou spotrebou a vyšším výkonom !!! O to tu ide 3-[ Netvrdím,že s S3 je šmejd ale sú aj oveľa lepšie telefóny s S3 chipsetom a ešte lacnejšie ... napr. Xperia S stojí menej a má HD displej,32GB,12Mpx foťák pamäť atď. Ak si ty kupuješ starý HW za cenu nového nech sa páči kupuj...ja nemienim B-]

6.7.2012 20:20 / ??? (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Co ak v tych novych CPU objavili vyrobnu chybu a preto radsej rychlo nasadaili starsi typ? Bol by si spokojnejsi s novym S4 s vyrobnou vadou? Zas by si tu p*coval, ako su neschopni. Porozmyslaj. A chcel by som vidiet, ako rozoznas, ktory CPU je ktory. Keby mas v 1 ruke mobil s S4 a v druhej ten isty mobil s S3. Ale ak sio totalne nadupany odbornik, asi by ti hned zacalo cukat oko, ze ktory je lepsi :-)

7.7.2012 17:09 / huje© (zive.sk) 3 5 nahlásiť

ked nic ine, tak sa lisia v spotrebe. to zisti ktokolvek.

7.7.2012 02:54 / Diego (zive.sk) Reagovať 4 5 nahlásiť

Mozno by to chcelo popracovat na marketingu, ale podla mojho nazoru je HTC one X jeden z najlepsich smartov na trhu...

8.7.2012 13:37 / ferdo39 1 5 nahlásiť

málo firiem si uvedomuje, že dnes nepredáva výrobok, ale marketing. apple predá aj ho*no v škatuli. Dávno pochopili, že predáva masová hystéria a na to sa aj zamerali.

9.7.2012 00:26 / HTC (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

Ja som si zaobstaral HTC ONE X a som nadmieru spokojny .... drzim HTC palce.

9.7.2012 19:01 / 3 0 nahlásiť

ja mam pol roka stary sensation. a uz bol v servise. vymenili mi celu zakladnu dosku a zobrazovaciu jednotku isiel v pohode , az do minuleho tyzdna zas je KO uplne ina chyba nejde vobec zapnut, HTC nikdy viac zaobstaram si nieco ine. s HTC nemam dobre skusenosti uz. som mal dva kusy htc a oba sa mi kazili, drzal som ich ako v bavlnke ani raz mi nepadli nic a takto sa mi odvdacili, dakujem HTC v mojich ociach klesol na dno, necudujem sa im ze im idu trzby dole. hawk

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.196.203.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.