Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Zisk HTC za minulý kvartál prudko klesol

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.198.135.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
11 príspevkov
6.7.2012 16:43 / Mark (zive.sk) Reagovať 4 3 nahlásiť

Ziadne inovacie (skoro) ziadne zisky. Keby uz konecne vypustil do sveta predaj Dualsim Desire V zisky by zacali zrejme stupat :-)

6.7.2012 16:48 / JaroB (zive.sk) Reagovať 2 10 nahlásiť

Nemal som proti HTC nič ale k tomu k čomu sa uchýlili tentoraz je NEHORÁZNE a týmto im prejem takéto výsledky a aby sa konečne zobudili ! ! ! Mal som objednaný HTC ONE S ale dozvedel som sa, že miesto dlho očakávaného Qualcomm Snapdragon S4 Krait a Andero 225 je v ONE S pre náš región starý S3 procesor spolu s Andero 220. Ak by som chcel S3 a Andero 220 tak si objednám o dosť lacnejšie povedzme Xperiu S ale ja som chcel S4 Krait ! ! ! Keby aspoň dali vedieť a znížili cenu keďže tam nieje to čo všade a stále propagovali 3-[ Tu je článok k tejto téme: http://www.fony.sk/clanky/6297-htc-one-s-so-... ...

6.7.2012 20:05 / ??? (zive.sk) 10 5 nahlásiť

To bude asi absolutne nepouzitelny ten telefon teraz, co? OMG taketo veci riesia ludia na SVK. Starsi procesor, ale stale vykonny a pouzitelny. Keby ti tam daju nejaky CPU 300MHz, potom mozes nadavat. Ach, idem prec radsej

6.7.2012 20:07 / hammer (zive.sk) 2 4 nahlásiť

ty si dost nenarocny cloviecik ...

6.7.2012 23:06 / JaroB (zive.sk) 2 11 nahlásiť

čítal si celý môj príspevok a aj článok ktorý sa tomu venuje??? EŠTE RAZ....za starý HW chcú tie isté peniaze ako za nový s snižšou spotrebou a vyšším výkonom !!! O to tu ide 3-[ Netvrdím,že s S3 je šmejd ale sú aj oveľa lepšie telefóny s S3 chipsetom a ešte lacnejšie ... napr. Xperia S stojí menej a má HD displej,32GB,12Mpx foťák pamäť atď. Ak si ty kupuješ starý HW za cenu nového nech sa páči kupuj...ja nemienim B-]

6.7.2012 20:20 / ??? (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Co ak v tych novych CPU objavili vyrobnu chybu a preto radsej rychlo nasadaili starsi typ? Bol by si spokojnejsi s novym S4 s vyrobnou vadou? Zas by si tu p*coval, ako su neschopni. Porozmyslaj. A chcel by som vidiet, ako rozoznas, ktory CPU je ktory. Keby mas v 1 ruke mobil s S4 a v druhej ten isty mobil s S3. Ale ak sio totalne nadupany odbornik, asi by ti hned zacalo cukat oko, ze ktory je lepsi :-)

7.7.2012 17:09 / huje© (zive.sk) 3 5 nahlásiť

ked nic ine, tak sa lisia v spotrebe. to zisti ktokolvek.

7.7.2012 02:54 / Diego (zive.sk) Reagovať 4 5 nahlásiť

Mozno by to chcelo popracovat na marketingu, ale podla mojho nazoru je HTC one X jeden z najlepsich smartov na trhu...

8.7.2012 13:37 / ferdo39 1 5 nahlásiť

málo firiem si uvedomuje, že dnes nepredáva výrobok, ale marketing. apple predá aj ho*no v škatuli. Dávno pochopili, že predáva masová hystéria a na to sa aj zamerali.

9.7.2012 00:26 / HTC (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

Ja som si zaobstaral HTC ONE X a som nadmieru spokojny .... drzim HTC palce.

9.7.2012 19:01 / 3 0 nahlásiť

ja mam pol roka stary sensation. a uz bol v servise. vymenili mi celu zakladnu dosku a zobrazovaciu jednotku isiel v pohode , az do minuleho tyzdna zas je KO uplne ina chyba nejde vobec zapnut, HTC nikdy viac zaobstaram si nieco ine. s HTC nemam dobre skusenosti uz. som mal dva kusy htc a oba sa mi kazili, drzal som ich ako v bavlnke ani raz mi nepadli nic a takto sa mi odvdacili, dakujem HTC v mojich ociach klesol na dno, necudujem sa im ze im idu trzby dole. hawk

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.