Diskusia

HTC Desire C, Nokia Lumia 610 a Sony Xperia U v ponuke O2

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.90.42.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
21 príspevkov
6.7.2012 15:24 / lapin (zive.sk) Reagovať 110 43 nahlásiť

O2 tvrdila, že mobil od operátora na paušál je blbosť a teraz zrazu hľa robí to čo ešte nedávno odsudzovala. Druhá vec prepojovacie poplatky už sa viackrát znižovali a O2 Fér má stále 13 centov za minútu. Vaše NeFér O2.

6.7.2012 18:20 / T (zive.sk) 21 23 nahlásiť

To hovorilo predošlé vedenie. Už aj Paráka vymenili.... :-D Lumia 610 s mŕtvym WP7 a slabým hardwarom bude zapĺňať sklady..... Mali by to dávať zdarma s predplatenkou.... :-D

6.7.2012 22:53 / lmao (zive.sk) 12 11 nahlásiť

Lumia je fajn na podopretie dveri. Ine vyuzite pre ten kram tazko najst...:-D

6.7.2012 23:49 / T (zive.sk) 9 9 nahlásiť

Lumia sa nestihla ani usadiť na trhu a už je po funuse.... B-]

7.7.2012 13:19 / Zaklinac (zive.sk) 2 5 nahlásiť

Tu mas funus ty vysledok inbreedingu: http://www.wpcentral.com/t-mobile-pleased-windows-... ...

7.7.2012 09:42 / omg (zive.sk) 5 11 nahlásiť

ty si cisty chuj, nic nevies o tom systeme. telefon s 256 ram a slabsim cpu moze byt rychlejsi jak telefon s nadupanejsim, hovori ti nieco SOFTWARE TY HLAVA DUBOVA SPROSTA? stale sa vyjadrujes k niecomu zaondievas diskusie.....nech ti skape zakladna doska a hardisk..neda sa to citat chudak

7.7.2012 11:18 / T (zive.sk) 8 4 nahlásiť

Zapni tam hry a rovno tá Ramka pôjde do péčka a mobil zmrzne... Okenár nemáš argumenty.... Za tú cenu mám nadupanejší Android v strednej triede.... Radšej by som si kúpil Huawei, alebo ZTE ako tú Nokiu a bol by som hardwarovo aj softwarovo na tom lepšie... ... :-D

7.7.2012 13:14 / Zaklinac (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Android v strednej triede :D Loooool Lubko - potrat zas hviezdi :)

7.7.2012 13:43 / omg (zive.sk) 0 4 nahlásiť

ty tu furt splietas o hardwari. s tebou nema zmysel sa bavit lebo furt nechapes co je software a nikdy si nic nenaprogramoval

7.7.2012 09:40 / omg (zive.sk) 1 6 nahlásiť

ktory blb by volal za 13 centov minuta ked mas moznost si dat balicek? a zase naco sa vyjadrujes k clanku k niecomu co nepouzivas? ak by sa tu pisalo o ferrari ci mercedese tak by si napisal ze pouzivas skodovku? boze...

7.7.2012 09:58 / milan (zive.sk) 17 1 nahlásiť

ano dam si balicek a potom budem sledovat aby som prevolal presne 100min :)

7.7.2012 12:02 / popokatepetl (zive.sk) 0 7 nahlásiť

a to si sa tak už narodil alebo to prišlo až v čase keď ti dali mobil ?

7.7.2012 12:25 / milan (zive.sk) 1 3 nahlásiť

prevolam 80min a mam to za 12,5c/min

7.7.2012 13:46 / omg (zive.sk) 0 5 nahlásiť

kokos taketo veci riesit....nechapem. ja sa neiividm ze nas maju za hlupakov na zapade, staci pozret tuto diskusiu... a vobec ak sa ti nepaci tak si daj easy free mas 9 centov a nemusis sledovat balicky ako pises. a vobec naco sa vyjadrujes k necomu co nechces pouzivat teda.

7.7.2012 14:05 / milao (zive.sk) 1 1 nahlásiť

ujo zmija zobrali ste dnes vsetko co vam pan doktor predpisali?

7.7.2012 23:48 / omg (zive.sk) 0 0 nahlásiť

?

7.7.2012 13:44 / omg (zive.sk) 1 1 nahlásiť

vidno ze nie si zdejsi.....co tak si instalnut appku ktora ti mera kolko si minul a ta napr upozorni ze si uz sto minut prevolal ? uz je jasnejsie?

7.7.2012 11:26 / T (zive.sk) 6 3 nahlásiť

Okenár bez balíčka na Easy Free si na tom lepšie.....A netoč o autách na bulvárnej azet stránke o mobiloch... Čoskoro bude na mobilmánií nová rubrika - s kým spí Elop a kam chodí na dovolenky, aký má mobil a že vo Fínsku mu je zima a Fíni ho chcú vyhodiť z Nokie... Pod rubrikou celebrity mobilného biznisu.... :-D

7.7.2012 13:04 / lapin (zive.sk) 45 9 nahlásiť

omg- rozum je nato aby sa pouzival!!! Ty mas rozum ako vypln inac by sa ti do hlavy vrany nastahovali. Este tie postarske O2 balicky: O2 stym balickovanim prisla a odtedy vsetko balickuje a balickuje uz len postarske mundury na predajni treba predavacom dat a doplnit nazov O2 Trafika.

7.7.2012 13:41 / omg (zive.sk) 1 5 nahlásiť

vidno ze ty si inteligentny ked tu urazas jak male decko (pocitam ze aj si) kde su tie casy 10 15 rokov dozadu ked sa na nete dalo aj normalne diskutovat slusne (to si asi vtedy nemal internet chvalabohu lebo si bol sto roku dozadu) a nenapisal si nic k veci iba bludy. ja prevolam mesacne sto minut a stoji ma to 3 eura ci prevolam 50 70 ci 90. uz chapes? alebo ako ti to mam vysvetlit? plus drobne do cudzich sieti.

7.7.2012 22:34 / pejko (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

uz mi z tych dotykoviek treba rygat. vsetko na jedno kopyto....tie telefony stratili akukolvek vlastnu identitu...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.