Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Vzbĺknutie Galaxy S III údajne spôsobila mikrovlnka

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.237.99.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
29 príspevkov
8.7.2012 17:54 / YGHY (zive.sk) Reagovať 1 19 nahlásiť

Ludia su fakt kreten........ ;-);-);-);-)

8.7.2012 17:56 / K (zive.sk) Reagovať 5 25 nahlásiť

bud chcel niekto Samsungu urobil zle meno alebo to fart zacalo horiet samo od seba a samsung sa to snazi ututlat ako sa len da :-D ale skor by som povedal ze to bude ta prva moznost :-D

8.7.2012 20:10 / Merfi (zive.sk) 22 7 nahlásiť

K Ja by som predpokladal skor tu druhu moznost a za to aby bol ticho mu zaplatili. Ma to logiku.Ak by to bola ta prva moznost,tak by bol majitel telefonu pako,ze im ho dal na test a riskoval sud koli sireniu hluposti. Dalsia vec je ta,ze by spravu vydali v ten den,ako sa im dostal do ruk. Pretoze ako ho chcel susit,musel byt mokry.Ak by bol mokry,tak by sa detekcna nalepka sfarbila na cerveno a to by bol jasny dokaz,ze to nebolo vyrobnou chybou zariadenia.

8.7.2012 20:52 / THeBaNDiT (zive.sk) 0 4 nahlásiť

a ak ho po tom vzblknuti v stojane "iba" hasil vodou? :-D

8.7.2012 21:07 / Merfi (zive.sk) 4 7 nahlásiť

Jj aj to ma logiku,ale pravdu saasi nedozvieme.Mozno naozaj len hlupost majitela telefonu,ale v tom pripade plati co som napisal predtym A to,ze je velmi hlupy aj vedel co sa stalo,tvrdil nieco ine a este im ten telefon dobrovolne vydal

9.7.2012 07:42 / Fanatix (zive.sk) 5 11 nahlásiť

Merfi, ty iOfca! Keby si robil u nejakého operátora, tak by si mesačne stretol x takých "blondínok", ktoré prišli reklamovať nefunkčný mobil a sväto svete na čestné iskričkové boli ochotné odprisahať, že sa im na mobil nič nevylialo, aj keď tlačidlo po stlačení potrebovalo na "odlepenie" minimálne 5 sekúnd a "cvakalo" jak štikač starých kartónových lístkov vo vlakoch. Neviem kde sa to stalo, ale keby to bolo v krajine neobmedzených možností a najobmedzenejších ľudí, kvôli čomu je tam iPhone "kráľ" a stalo by sa to tej istej paničke, ktorá si svojho zmoknutého psíčka chcela rýchlo vysušiť v mikrovlnke, tak by som sa ani nedivil. Takže šup, šup, rýchlo zažalovať výrobcu mikrovlnky, že v návode nemal napísané, že Samsung Galaxy S III sa nemôže používať v mikrovlnej rúre.

9.7.2012 08:42 / Dano (zive.sk) 0 8 nahlásiť

... alebo telefonat na servisne centrum PC firmy, ze na kancelarskom PC sa zakaznikovi zlomil drziak na kavu... tiez rozmyslate, kde take nieco na PC je? CD/DVD mechanika a otvor v strede vysuvneho "suflicka" na medium. :-D

9.7.2012 20:42 / milan (zive.sk) 2 1 nahlásiť

No ty tiež nie príliš bystrí. Z 9 predaných mil. S3 stane akože nehoda niekomu. Ak to trochu lepšie analyzuješ, je to jasne aranžovaný "event" konkurenciou, ktorá to samozrejme nemôže urobiť priamo, preto si nájdu herca, ktorému sa to akože prihodí. A nemysliaci somárikovia sa hneď zamýšľajú, a čo ak to naozaj bolo ... a čo keď S potom niekoho podplatil a iné stupidnosti. A veď to predsa konkurencia chcela. Ale ju nikto nemôže obviniť, len nejakého herca :-( Až sa hanbím, že je toľko tupých "Slovakov" okolo.

8.7.2012 21:50 / DEW (zive.sk) 6 2 nahlásiť

povedala ovca.... B-]

9.7.2012 02:42 / brh (zive.sk) 3 5 nahlásiť

Merfi ty si ozaj ofca jake si Jobs vzdy zelal a ma ich dodnes aj ked uz otrcil kopyta. On nic nechcek susit. On terza len tvrdi nieco aby vysvetlil preco klamal.. pvie ze nevedel nic o tom ze ho niekto strkal do mikrovlnky aj ked to urobil on sam ... to mu nedokazu a to mal aj v navode od apple ked mu vysvetlili za co mu zaplatia a co mu za to maximalne hrozi ked to potom hodi na inu ofcu ak by sa ukazalio ze to bolo inak

9.7.2012 09:17 / ARS (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ako vyhovorka od Samsungu mi to nepride, je to blba vyhovorka. Ak by to mala byt vyhovorka, logickejsie a jednoduchsie by bolo povedat, ze to v aute nabijal neoriginal nabijackou, ktora zoskratovala a spalila telefon.

8.7.2012 18:35 / Reagovať 3 7 nahlásiť

aaaaaa som zvedavy co na to povie odbornik CortexA9 ktory pracuje v IT niekolko rokov a bol presvedceny ze to bola jednoznacne chyba samotneho aparatu, a ani len nepripustil ze to mohlo byt sposobonene neoriginalnym prislusenstvom, teplotou v aute, ci akymkolvek inym vplyvom a ajhla nakoniec ze to moze nas skoro najpouzivanejsi domaci spotrebic :D http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/galaxy-s-iii-vz... ... Tak co ty na to kolega? :))

8.7.2012 19:09 / MM (zive.sk) 5 8 nahlásiť

Odpoved "expertov" a Samsung haterov je predsa jasna. Samsung ho podplatil a zaroven mu dodal "prijatelne" vysvetlenie. :-D Ci to je alebo nie pravda je jedno, hlavne ze si mozeme kopnut.

8.7.2012 21:48 / Merfi (zive.sk) 4 5 nahlásiť

MM Je to len jedna z moznosti.Robia to bezne vsetky velke firmy. Snad dalsie buchat nebudu az cas ukaze ci klamali alebo slo len o nahodu,alebo ...

9.7.2012 02:45 / egerwg (zive.sk) 0 7 nahlásiť

apple podporuje virusi na konkurencne OS a tot je dalsia bezna prax ktora na hlupiych amikov funguje.. aj ked samsung dokazal ze to bolo inak ofce uz budu nahlodane... apple velmi dobrre vie ako na to je to najpodrazackejsia firma na svete.. to je tak ked bol samoliecitel rakoviny mixak zida s arabom! jeden zlodej druhy podvodnik

9.7.2012 07:16 / xxx (zive.sk) 2 0 nahlásiť

virusi ? :D ...

9.7.2012 02:55 / few (zive.sk) 0 7 nahlásiť

.. alebo mu zaplatilo apple aby robil co robil...

8.7.2012 18:44 / janickovo (zive.sk) Reagovať 0 11 nahlásiť

tak stim od smiechu asi to bolo tak kamarat pozical kamaratovi drahy fon tomu padol do vody a ten ho chcel vysusit v mikrovlnke:-Dtak ludska hlupost nezna hranic:-))

8.7.2012 18:55 / lapin (zive.sk) 1 6 nahlásiť

a teraz nema ani drahy fon a ani dovolenku;-)

8.7.2012 22:23 / abc (zive.sk) 0 1 nahlásiť

V irsku to nie je az taka zvlastnost,susit mobil v mikrovlnke,ver mi,je to zvlastna krajina

9.7.2012 02:56 / gewg (zive.sk) 0 11 nahlásiť

v amerike macky susia v mikrovlnkach a odtial je apple...

9.7.2012 02:46 / wge (zive.sk) 0 5 nahlásiť

antikampan proti samsungu a dost nepodarena... asi mu apple zaplatilo malo ked to takto spackal

8.7.2012 18:59 / xxx (zive.sk) Reagovať 2 12 nahlásiť

myslim si ze pravdu nik neodhali. je to o peniazoch firiem a predsudkoch ludi. ja by som to ignoroval a bral ten smart bez nejakeho podozrenia vybuchu ci zhorenia ..

9.7.2012 00:23 / Dreamer (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Napadlo vas to ze by to bol poctivy clovek, alebo vypocitavy? Mohol by uplatok odmietnut a nasledne tuto informaciu predat (aj jablku), prip. si to aj nahrat, dnes uz su tie vecicky tak male - myslite si vazne ze Samsung by toto riskoval? Ved oni nemozu vediet ci to nie je nahodou podstrceny jablcnik. Dalej, ak skutocne islo o chybu mobilu, tak sa to ukaze a Samsung by takto dostal 2 facky, ukazalo sa ze klamal a mozno podplacal a zaroven by to brutalne ovplyvnilo predaj nielen S3-ojky. Takze este raz, riskoval by toto Samsung?

9.7.2012 02:40 / rr (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

bol to zamer apple cez ofcu diskreditovat konkurenciu a teraz je v tom ten kreten sam.. zazaloval by som ho za poskodzovanie dobreho mena a mozno by v base aj vykoktal kto ho na to za ake prachy nahovoril

9.7.2012 02:49 / vds (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

"Zo správy nezávislej britskej Fire Investigations (FIUK) vyplýva, že zariadenie neexplodovalo samo od seba, ale výbuch spôsobil externý zdroj energie. Konkrétne malo ísť podľa vyšetrovateľov o bežnú mikrovlnu rúru, do ktorej mal byť smartfón umiestnený." A VY NAPISETE UDAJNE SPOSOBILA MIKROVLNKA!!! Keby to bol iphone to by sa ofce v redakcii vyřádili že jo?!

9.7.2012 07:50 / Fanatix (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Ajajáj, čo sa mi stalo, keď so do browsera zadal www. google .com http://i-cdn.phonearena.com/images/articles/56610-ima... ...

9.7.2012 13:17 / PP (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Dôverihodnosť tejto informácie je ŽIADNA. Pravdepodobne nikdy nezhorel žiadny samsung. Dôkaz žiadny, ešte navyše pofidérna zmena výpovede. JE jasné, že je to celé len blud... Ozaj, viete, čítal som na internete, že zhorel IPHONE 4S sám od seba? majiteľovi spôsobil popáleniny 2 stupňa. :-D

10.7.2012 01:44 / kuzk (zive.sk) 0 6 nahlásiť

applu to zas nevyslo....

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.