Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

O2 rozširuje 3G sieť do ďalších 17 lokalít

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.90.110.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
18 príspevkov
9.7.2012 18:23 / Jojo (zive.sk) Reagovať 8 6 nahlásiť

Ked maju pokryt do konca roka 160 obci, by ma zaujimalo ci niekedy pokryju aj obec Cierny Balog, ktora je s poctom obyvatelov takmer 5200 asi 5. najvacsia na Slovensku. Alebo budu obce pokryvat len takym sposobom ze ak sa nahodou bude nachadzat v dosahu pokryteho mesta, tak ju vyhlasia za pokrytu. Resp. natocia antenu z mesta smerom na blizku obec. Nemyslim to ironicky, len ma to zaujima. Pretoze ak by pokryli aj Cierny Balog, vznikol by zaujimavy paradox. GSM signal od O2 tu nie je a 3G by tu bolo. Otazka je co je lacnejsie na prevadzku ci GSM BTS alebo 3G B Node v pripade ze GSM BTS postacuje. Myslim ale ze je to uz uplne jedno a lepsie je dat tam uz rovno 3G ked raz uz niekam donesu a nainstaluju tolko elektroniky a zaloznych zdrojov. Ale o2 si to vyzehlilo aspon tym ze uz im funguje EDGE internet aj narodnom roamingu (az na ten intenet do notebooku). Skoda ze uz dost neskoro, moja posledna o2 karta z povodne siestich ide do zabudnutia.

9.7.2012 18:29 / a (zive.sk) 2 11 nahlásiť

obec je aj Bratislava, aj Kosice a akekolvek okresne, krajske, ci ine mesto... nie len dedina

9.7.2012 19:26 / ja (zive.sk) 6 0 nahlásiť

nbud puntickar, ma na mysli obce ktore nemaju mestske vysady

9.7.2012 20:16 / lapin (zive.sk) 10 4 nahlásiť

mozno si pockate do 2020 na LTE.:-D, ked ho budu renovovat v CZ.

9.7.2012 22:09 / milan (zive.sk) Reagovať 3 15 nahlásiť

cca po 18dnoch testovania internetu na easy free musim konstatovat zlata o2 :(

9.7.2012 22:31 / lapin (zive.sk) 8 4 nahlásiť

A dovod?

10.7.2012 08:53 / milan (zive.sk) 0 8 nahlásiť

no ked si internet od o2 vezmem ako jazdu na fabii tak od easy je to ako jazda na 105tke

9.7.2012 22:46 / xxx (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Mozem sa spytat ako testujes? a ci mas novu kartu a net zadara na 30 dni. vdaka za odpoved

10.7.2012 00:22 / taky (zive.sk) 0 11 nahlásiť

Co sa tyka Telekomu a uz spominanej predplatenej karty,tak je dost podstatne,ci mate net priamo cez predplatenku,alebo ho mate cez klasicky pausal.Ani nie pred tyzdnom som naraz zmeral,cez speedtest.net,rychlost oboch internetov a cuduj sa svete,ten cez pausal,vykazoval aj o jeden megabit vacsiu hodnotu,ako ten cez predplatenku.Co sa celkove tyka tohto internetu,tak aj ked je tam predplateny az 2 Giga dat,tak jednoducho,keby ste si chceli stiahnut film,napriklad cez uloz.to.Tak vas to jednodcuho po par minutach odpoji,lebo rychlost netu sa znizi na minimum.Celkove je tento net od Telekomu urceny,len na rychle prezerezanie stranok,videi a to je vsetko,na vacsie stahovanie urcite nie.

10.7.2012 06:50 / xxx (zive.sk) 4 3 nahlásiť

tak tak, suhlas, len neviem kto by chcel stahovat filmy cez mobil, najdu sa urcite aj taki, ale nato mam doma net v pc :-D inak v mobile ziadny problem s netom, prezeranie stranok, maily, googleplay - stahovanie apiek

10.7.2012 07:27 / Busy (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Zabudas, ze niekto nechce mat pevny kablovy net, ale ma jeden mobilny ktory vyuziva vsade kde prave je. Z mobilu urobi modem k normalnemu PC (alebo notebooku). Kedysi davno (2004-2007) som to aj ja takto mal, doma som nemal ziadnu pevnu linku ani kabel s netom, a na PC som mal pripojeny modem (Zadacom) a pripajal som sa cez net od Orange (neobmedzeny za 399 Sk/mesacne).

10.7.2012 08:34 / Reagovať 0 10 nahlásiť

t-com net na mobile a skype ide aj neide , zaujimave ze na o2 a funfon ide bez problemov , skusany ten isty mobil

10.7.2012 08:53 / huje© (zive.sk) 17 1 nahlásiť

telekom predplatenka, fungoval skype aj v mobile (adroid) aj po pouziti sim v modeme na PC (linux)

10.7.2012 13:08 / M2 (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Aspon neklam :)

11.7.2012 09:27 / huje© (zive.sk) 3 0 nahlásiť

preco by som mal klamat? co z toho budem mat? mna na rozdiel od 02fans ziaden slovensky mobilny operator neplati :-D

10.7.2012 15:55 / garcia (zive.sk) 0 1 nahlásiť

co tu trepes kotrcka.. zalez do zumpy kde patris

10.7.2012 19:30 / lapin (zive.sk) 3 1 nahlásiť

Ako sa slušne vyjadruješ ako o2 soči. Jasne, že to funguje len musiš si kupiť nato fon.

11.7.2012 06:14 / feťak (zive.sk) 0 2 nahlásiť

no cez sony ericsson w595 sa pripajam obcas ale ma to zasadnu nevyhodu, prezerat net sa da ale ked idem stahovat napr prehliadac opera 12 tak po nejakej dobe sa stahovanie prerusi,uvidim ako sa bude chovat cez torrenty . rychlost 3 g je u o2 v podstate porovnatelna (v okoli banoviec nad bebravou) ale u o2 som si nevsimol prerusovanie stahovania . jediny problem u o2 je pomer cena a mnozstvo

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.