Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Znovuzrodenie BlackBerry má prísť v januári

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.70.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
11 príspevkov
10.7.2012 11:15 / Nicollass (zive.sk) Reagovať 4 2 nahlásiť

Az buduci rok. teda im to trva dovtedy ich mozno niekto aj kupy :) alebo sa este toho udeje..

10.7.2012 11:30 / lapin (zive.sk) 12 7 nahlásiť

mozno chystaju nieco vynimocne kvalitne.

10.7.2012 13:12 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 6 4 nahlásiť

Žiadne znovuzrodenie sa konať nebude ... podobne ako Nokia nedokázali primerane zareagovať na príchod dotykových smartphonov s iOS a Androidom a tak aj dopadli ...

10.7.2012 17:29 / tomo (zive.sk) 6 3 nahlásiť

ty si dobry vol .... zato ze sa to nepredava v zapadakove menom slovensko tak je to mrtva znacka? Znovuzrodenie uz prislo vymenili manazment a znova maju skleve modely ... a myslim ze v praktickosti prekonavaju apple, htc, samsung kedze kombinuju aj dotykovu obrazovku aj qwerty klavesnicu + ten dizajn novych modelov je skvely

10.7.2012 19:57 / MM (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Zas az take zle to s BB nie je. Ani po ekonomickej stranke. Ma aj dost hotovosti a nie je zadlzena! Co pisu novinari je len tliachanie a od pravdy ma poriadne daleko. Verim BB a ma moje osobne sympatie. V dnestnej dobe ak chcu s niecim prist, musi to byt kvalitne, prepracovane, s dostatkom aplikacii a perfektnym servisom. BB s tym ma skusenosti a vie to. Takze pride s niecim naozaj super, necham sa prekvapit. http://blog.gsmarena.com/blackberry-app-world-hits... ...

10.7.2012 21:03 / T (zive.sk) 4 2 nahlásiť

Nokiu zabil Elop s WP7,..... :-D

10.7.2012 21:43 / bree (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Asi tak Elopcalyse. Ale zase BB je iná káva manažérskych schopností, lenže som zvedavý na podporu ich apps a služieb na území SR :D

10.7.2012 14:22 / pejko (zive.sk) Reagovať 1 12 nahlásiť

ty sa ides z tych dotykovych pokakinkat. ja si dotykovku pravdepodobne nikdy nekupim. pacia sa mi proste hardwarove klavesnice. a to som natrafil po rokoch na video kde Steve prezentuje prvy ihone a vysmieva sa hardwarovym klavesniciam...a vraj ta jeho na iphone je rychlejsia. tak som sa posmial a s pocitom uspokojenia som si isiel pozerat videa z E6 a blackberry.

10.7.2012 16:35 / cthulhus (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

Dobre.Ešte môžem počkať.N82 stále šlape máme čas.

10.7.2012 17:27 / janickovo (zive.sk) Reagovať 8 1 nahlásiť

vsak nech do toho daju android a k tomu klavesnicove telefony a maju po krachu a je vybavene ;-)

12.7.2012 14:34 / Sss (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Len to nie

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.