Diskusia

Znovuzrodenie BlackBerry má prísť v januári

11 príspevkov
10.7.2012 11:15 / Nicollass Reagovať 4 2 nahlásiť

Az buduci rok. teda im to trva dovtedy ich mozno niekto aj kupy :) alebo sa este toho udeje..

10.7.2012 11:30 / lapin Reagovať 12 7 nahlásiť

mozno chystaju nieco vynimocne kvalitne.

10.7.2012 13:12 / iqlogic Reagovať 6 4 nahlásiť

Žiadne znovuzrodenie sa konať nebude ... podobne ako Nokia nedokázali primerane zareagovať na príchod dotykových smartphonov s iOS a Androidom a tak aj dopadli ...

10.7.2012 17:29 / tomo Reagovať 6 3 nahlásiť

ty si dobry vol .... zato ze sa to nepredava v zapadakove menom slovensko tak je to mrtva znacka? Znovuzrodenie uz prislo vymenili manazment a znova maju skleve modely ... a myslim ze v praktickosti prekonavaju apple, htc, samsung kedze kombinuju aj dotykovu obrazovku aj qwerty klavesnicu + ten dizajn novych modelov je skvely

10.7.2012 19:57 / MM Reagovať 0 2 nahlásiť

Zas az take zle to s BB nie je. Ani po ekonomickej stranke. Ma aj dost hotovosti a nie je zadlzena! Co pisu novinari je len tliachanie a od pravdy ma poriadne daleko. Verim BB a ma moje osobne sympatie. V dnestnej dobe ak chcu s niecim prist, musi to byt kvalitne, prepracovane, s dostatkom aplikacii a perfektnym servisom. BB s tym ma skusenosti a vie to. Takze pride s niecim naozaj super, necham sa prekvapit. http://blog.gsmarena.com/blackberry-app-world-hits... ...

10.7.2012 21:03 / T Reagovať 4 2 nahlásiť

Nokiu zabil Elop s WP7,..... :-D

10.7.2012 21:43 / bree Reagovať 1 1 nahlásiť

Asi tak Elopcalyse. Ale zase BB je iná káva manažérskych schopností, lenže som zvedavý na podporu ich apps a služieb na území SR :D

10.7.2012 14:22 / pejko Reagovať 1 12 nahlásiť

ty sa ides z tych dotykovych pokakinkat. ja si dotykovku pravdepodobne nikdy nekupim. pacia sa mi proste hardwarove klavesnice. a to som natrafil po rokoch na video kde Steve prezentuje prvy ihone a vysmieva sa hardwarovym klavesniciam...a vraj ta jeho na iphone je rychlejsia. tak som sa posmial a s pocitom uspokojenia som si isiel pozerat videa z E6 a blackberry.

10.7.2012 16:35 / cthulhus Reagovať 0 2 nahlásiť

Dobre.Ešte môžem počkať.N82 stále šlape máme čas.

10.7.2012 17:27 / janickovo Reagovať 8 1 nahlásiť

vsak nech do toho daju android a k tomu klavesnicove telefony a maju po krachu a je vybavene ;-)

12.7.2012 14:34 / Sss Reagovať 0 0 nahlásiť

Len to nie

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke