Diskusia

Orange rozširuje roamingovú ponuku, uvádza volanie zo sveta za 50 centov

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 184.72.141.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
29 príspevkov
11.7.2012 12:42 / Iguso (zive.sk) Reagovať 4 13 nahlásiť

No su normalni ? :-P

11.7.2012 12:54 / acmm (zive.sk) 1 12 nahlásiť

ano su, na blbych slovakoch sa najlepsie zaraba a kto by to nevyuzil :) nie len v telekomunikaciach

11.7.2012 18:25 / T (zive.sk) 8 0 nahlásiť

Vy dvaja ste blbí Maďaróni.... :-D

11.7.2012 20:55 / Iguso (zive.sk) 0 6 nahlásiť

http://lubomir2.minus.com/... najprv citaj potom pis. Nie, ty radsej nepis. Ani necitaj. Ty si proste nemal byt.

12.7.2012 00:06 / T (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Iguso však ty sa nedožiješ ani LTE v O2. Dedo Made in Hungary..... :-DB-]

12.7.2012 00:12 / Iguso (zive.sk) 0 1 nahlásiť

.

11.7.2012 12:57 / Manobb (zive.sk) Reagovať 5 14 nahlásiť

Chorvátsko za 0,50 Eur ???? Čo už oranžáci rozum potratili, alebo sa im zachcelo ryže ? Moja odpoveď: Nie WOW, ale FUJ ponuka ! ;-)

11.7.2012 13:14 / hehehe (zive.sk) 0 12 nahlásiť

podla mna to je bezkonkurencna ponuka - napr. v takej Rovnikovej Guinei by sa ludom aj oplatilo prist si na Slovensko aktivovat orange pausal a volat tam s tymto balikom :-P

11.7.2012 13:58 / ja (zive.sk) 7 3 nahlásiť

No, mne sa napr ta ponuka paci. Ja som na dlhu dobu v australii a pre mna je to vcelku super ponuka ako prijat hovor z domova ked zrovna nesedim za pc... a minuta prichadzajuceho hovoru v roamingu ma teraz vyjde lacnejsie ako minuta volania z australskeho cisla na slovensko...

11.7.2012 16:01 / MARHA (zive.sk) 8 10 nahlásiť

Jasne ze je to super ponuka, to len do tejto diskusie pustaju plyny len ti, co cely zivot sedia na zadku doma za PC, vid manobb a jemu podobni :-)

11.7.2012 16:29 / Manobb (zive.sk) 8 3 nahlásiť

Nič v zlom, ale super ponuka by to bola v prípade, keby aj Chorvátsko bolo zaradené do skupiny s nižšou sadzbou !!! Však podľa štatistík údajne najviac Slovákov chodí na dovolenku práve do Chorvátska. Skrachoval by snáď OR, keby dal pre Chorvátsko nižšiu sadzbu ???? Ja si myslím, že nie. Takto to totiž vyzerá tak, že chcú zaryžovať ešte aj na tom "slovenskom mori" v Chorvátsku ... P.S.: Kiež by aspoň 50% tých, čo sú na sociálnych dávkach, mali toľko aktivít ako napr. Manobb ..., pre ktorého je PC len relaxom medzi prácami, keďže súčasnú TV pozerá viacmenej len počas MS v hokeji, či futbale (farmaoidné a podobné programy totiž nemusím) ;-)

11.7.2012 17:39 / jozino (zive.sk) 7 2 nahlásiť

kedze HR nie je este v EU, nie su regulovane ani velkoobchodne ceny, takze logicky s HR operatormi maju nasi operatori aj vyssie naklady, preto je aj ta cena vyssia. Ked vstupi HR do EU, zacnu byt regulovane aj ich velkoobchodne ceny a budu moct byt znizene aj koncove. B-]

11.7.2012 19:51 / Pendo (zive.sk) 2 5 nahlásiť

Ked chces roaming len kvoly dovolenke v Chorvatsku, tak na to sluzi ina roamingova ponuka - Dovolenkovy roaming, http://www.orange.sk/web/prevas/doplnok/roamin... ... kde mas za 4.95eur s DPH predplatenych 60 prichadzajucich minut, tzn. 0.0825/min.

11.7.2012 13:07 / milan (zive.sk) Reagovať 4 13 nahlásiť

menej uz nemohli dat lebo by boli lacnejsi ako volanie na prime na slovensku :-D

11.7.2012 16:06 / ferdo39 Reagovať 14 11 nahlásiť

väčšine tu O2 fanatikom by som odporúčal si najprv prečítať celý článok a nie hneď po nadpise vliezť do diskusie a vypisovať sprostosti. Kto dá lepšiu roamingovú cenu? nebodaj O2? :-D

11.7.2012 17:40 / jozino (zive.sk) 3 8 nahlásiť

hned mas 4 minuska :-D

11.7.2012 22:37 / ferdo39 5 0 nahlásiť

to mám od psychopatov, čo nečítajú ani články, ani to čo píšem. Ked to napíšem pod iným nickom, tak oni sami mi dajú plus :-D, ale ak vidia tento nick, hned mínus ;-)

11.7.2012 20:26 / Pendo (zive.sk) 3 8 nahlásiť

Presne tak, clanok mohol porovnat standardne ceny s cenou po zlave. Ako sa tu uz pisalo, napr. Australia: Odchadzajuce hovory: standardne 3.9480eur s touto sluzbou 0.50eur Prichadzajuce hovory: standardne: 0.9506eur s touto sluzbou 50cenov Jedine, co je o trochu drahsie je cena SMS: standardne 0.4351eur s touto sluzbou 0.50eur Za necele dve minuty odchadzajuceho hovoru sa ti vrati mesacny poplatok za sluzbu a potom je to hlavne pre odchadzajuce hovory jednoznacne vyhodne. Momentalne neviem o ziadnom inom SK operatorovi, ktory ma takuto ponuku.

11.7.2012 22:39 / ferdo39 4 1 nahlásiť

veru mohli, ale zas mm si myslí, že jej čitatelia sú sčítaní a majú prehľad, no ten majú všetci okrem O2 fanatikov. Samozrejme, že je to super cena. Do EU a vybratých krajín to nie je, tam je cena okolo 7-12 centov, ale ako si napísal v austrálií je to super

11.7.2012 23:21 / xxx (zive.sk) 1 3 nahlásiť

" Momentalne neviem o ziadnom inom SK operatorovi, ktory ma takuto ponuku. " to ani ja, ale zato v kazdej krajine sa najde minimalne jeden miestny operator ktory ma polovicne ceny v porovnani s roamingovymi.Prijem hovorov je s tymto super balickom dokonca drahsi, no nekup to :-D Ak chcem len prijmat hovory tak sa mi balicek neoplati no a ak chcem vela volat tak sa mi tiez neoplati pretoze miestny operator mi da daleko lepsie ceny. Cize az na par vynimiek ako je Australia sa toto vobec neoplati

11.7.2012 23:35 / ferdo39 3 1 nahlásiť

veľa ľudí toto nechce riešiť. áno, ked tam idem na dlhšie ako týždeň, či 3 dni, tak riešim domáceho operátora. ale aj tak potrebujem prijímať. A dosť blbo vypadá, keby si niekomu volal s cudzou prevoľbou, napr. rada ľudí to nedvíha a nevidí tvoje meno. To nie je primárne určené pre FO s platom 400€

12.7.2012 09:18 / Pendo (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Riešiť miestne predplatenky môže byť výhodné pre súkromnú osobu. Biznis sektor väčšinou takéto veci nerieši. Nevyzerá dobre, ked sa s človekom nevieš zrazu na tyzden-dva spojiť, lebo svoje domáce číslo nebude používať. Nehovoriac o obchodníkoch, ktorý by museli mať viac takýchto predplateniek. Čo by si si myslel o obchodnom partnerovi, ktorý by ti stale volal z iného čísla? Nehovoriac o tom, ako stale strašia ľudí aby nezdvihali a hlavne nevolali na neznáme čísla. Takze ak sa s takouto predplatenkou niekomu nedovolas, kto ti bude na takéto číslo volať späť, ked nevie o čo ide? Zbytočne by si komplikovali komunikáciu. Podľa mňa si táto služba nájde ľudí, ktorým bude vyhovovať.

12.8.2012 21:27 / Marika (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ja som dlhodobo v zahraničí, používam volanie z internetu, ale teraz sa mi viac vyplatí EUPAS z O2, hlavne keď prijímam hovory od príbuzných, ktorí majú tiež O2. Oni zaplatia za prvé 3 minúty a potom už to majú zadarmo a ja zaplatím spojovací poplatok 60 centov a potom už sú ďalšie minúty zdarma. Vyplatí sa to hlavne na dlhšie hovory.

11.7.2012 18:24 / T (zive.sk) Reagovať 2 4 nahlásiť

Ja tam vidím aj 60+1 aj SMS za 50 centov sa oplatí.... :) Cena platí zhodne za minútu odchádzajúceho aj prichádzajúceho hovoru so sekundovou tarifikáciou po prvej minúte. Rovnaká cena platí aj za odoslanie jednej SMS správy.

11.7.2012 23:23 / xxx (zive.sk) 1 1 nahlásiť

no jednoznacne sa to oplati ! :-D je to iba 5x viac ako bez balicka (za prijaty hovor vramci EU) To % ludi ktorym sa to naozaj vyplati je minimalne

11.7.2012 23:36 / ferdo39 3 0 nahlásiť

oni majú aj balíšek EU tak asi ked som v EU nedám si svet ;-)

12.7.2012 00:08 / T (zive.sk) 1 3 nahlásiť

ešte im chýba balík tretí svet - krajiny tretieho sveta..... :-D

13.7.2012 15:52 / crash (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

co by ste cakali od zlodejov .. v cenniku najdete aj take polozky ze 1MB za 1 euro ..... wooooooooow ... inak nechapem ako muze niekto poslat taku mega firmu do kolien .. to si vyzaduje vazne vela usilia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

14.7.2012 11:05 / Pendo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tak ked oni su zlodeji s cenou 1euro, co je potom Telekom s cenou 3.9570eur?! Strana 19 ich aktualneho cennika: http://www.telekom.sk/subory/54ca8d4ee3427ae74d... ... Prístup na internet prostredníctvom SIM karty bez aktivácie niektorej z dátových služieb s mesačným poplatkom sa spoplatňuje sumou 3,9570 €/MB s DPH s tarifikačným intervalom 1 kB. Inak v aktualnom cenniku Orange, je na strane 23 cena bez balika 0.79/MB http://img.orange.sk/orange_sk/data/cennik/1-c... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.