Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Nokia začala uvoľňovať update pre Lumie

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.237.98.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
18 príspevkov
12.7.2012 09:18 / freeman (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Ako majiteľ Lumia 800 mám pár otázok po upate : 1. Wi-Fi hotspot vidím v nastavení bez problémov. OK 2. Zdieľanie kontaktov čo to je ? Ako to funguje ? 3. Camera Extras kde to nájdem ? To je samostatná aplikácia ?Lebo v nastavení fotoaparátu to nevidím. 4. Play To kde to nájdem ? To je samostatná aplikácia ? Lebo na markete v Nokia collection to nie je ! 5. Creative Studio to je len update aplikácie ? Lebo tento program je na markete v Nokia collection od začiatku. 5. Nokia City Lens - Ha ha to v našich končinách nehrozí. Možno tak maximálne v USA. :-/

12.7.2012 10:14 / Zaklinac (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Kedze zatial som neupdateoval, viem ti odpovedat len na to Play To. V Markete ta appka urcite je, kedze som si ju stiahol, hoci este Refresh/Tango nemam. Oficial vyjadrenie je, ze po update moze chvilu trvat, kym sa ti Camera Extras, Contakt Share atd. objavia ako viditelne a stiahnutelne. Tak este musis asi vyckat. Ale ako vravim, Play To som uz stiahol aj bez update.

12.7.2012 12:10 / ubx (zive.sk) 0 3 nahlásiť

2. - nebude to posielanie vizitky prostrednictvom SMS? aj to sa niekde spominalo v suvislosti s tymto updatom.

12.7.2012 12:39 / vann (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Nokia city lens mam v 800 uz asi mesiac z nokia beta labs, funguje absolutne bez problemov..

12.7.2012 13:56 / ubx (zive.sk) 0 0 nahlásiť

pls to city lens slape aj offline, alebo to potrebuje tahat data z webu?

12.7.2012 14:03 / vann (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Bezi len pri datovom pripojeni. Su mnozstva informacii, ktore by asi zabrali znacnu cast priestoru pamäte. Tak bez netu, pass..

12.7.2012 14:07 / vann (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Bezi len pri datovom pripojeni. Su mnozstva informacii, ktore by asi zabrali znacnu cast priestoru pamäte. Tak bez netu, pass..

12.7.2012 14:19 / ubx (zive.sk) 0 0 nahlásiť

dik za info. cize v roamingu trocha problem. trocha blbe oproti trebars zabozrutovi alebo fasounovi, ktory je u domaceho operatora na omnoho vacsom uzemi ako nasinec. co uz, ked uz je ten nas trh taky specificky. :-)

12.7.2012 14:29 / freeman (zive.sk) 8 1 nahlásiť

Noo bohovské. To sú v Nokii padnútý na hlavu. Udate trval cca 30 minút A s 6 funkcií mam sotva 3. A ostatné mam hľadať a čakať na markete ako stopársky pes ! Keď som spravil upgade na SGII všetko som ma okamžite k dispozícii. 3-[

12.7.2012 14:50 / Zaklinac (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Tych funkcii mas viac, len sa o nich tolko nepise (zlepseny power management a teda zlepsena vydrz baterie, zlepsena funkcia dlazdic, opraveny bug, ked ti pri pocuvani hudby niekto zavola a nastane parsekundove zvysenie hlasitosti na max atd). Na tie dve aplikacie snad uz len pockas :)

12.7.2012 15:44 / ubx (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ako dlho to teraz po update vydrzi?

12.7.2012 16:43 / pedro (zive.sk) 1 1 nahlásiť

mne to zatiaľ nič neponúka. mám mobil z epicentra za plnú cenu a nič???

12.7.2012 17:54 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Vlastnu skusenost zatial nemam, takze mozem cerpat len z for. Tam par ludi pisalo, ze k ich priemernej 36h vydrzi (cca taku mam aj ja, najviac som vyzmykal 50h) to pridava dalsich cca 6h. Tazko povedat. Inak napriek tomu, ze som Lumiu kupoval v znackovom Nokia obchode (kamennom), na supliku SIMky som nasiel vyrobny kod patriaci pod Cesko. Takze mne este update tiez nenuka.

12.7.2012 19:23 / ubx (zive.sk) 0 1 nahlásiť

dik za info. u nas vo firme to uz ma viacero ludi, tak sa tym musime naucit zit, aby vsetko slapalo, ako ma. ak kedze su to ITckari - hracickari, tak im logicky prve tyzdne nevydrzi baterka ani cely den. dokonca ani tym zenatym s detmi. :-) ale aspon sa clovek daco nove nauci. ale osobne ma zatial tie veci dako nenadchli. a kedze sa nemam teraz cas moc hrat, asi by som mal najradsej daku osteroidenu verziu mojej E72 :-)

14.7.2012 13:16 / MS (zive.sk) Reagovať 10 2 nahlásiť

Haha to čo v Androide je už niekoľko rokov dali na mŕtvy WP7 v r. 2012..... V roku 2010 som našiel wi-fi hotspot aplikáciu aj na Symbian, len platenú.... WP7 bol vypustený v roku 2010.... Mŕtva Lumia..... B-]

14.7.2012 14:27 / Zaklinac (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Co to splietas?? WP7 bol predstaveny v r 2010, prve telefony vysli v r 2011. A tethering sa tykal len Lumii, ostatni vyrobcovia ho uz mali.

15.7.2012 20:02 / Jura (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Ja mám Nokia N9.Som s ňou spokojný mám nový freemver 1.3.Škoda, že Nokia odpíska Meego.Mohli byť originálny.Mali vlastný softvér, ale urobili to len kvôli 250.000000$ , lebo potrebovali pomoc, tak tak vehementne propagujú windows mobile.Museli odpísať Meego, ak chceli finančnú injekciu..

15.7.2012 20:07 / Juraj (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Ja mám Nokia N9.Som s ňou spokojný mám nový freemver 1.3.Škoda, že Nokia odpíska Meego.Mohli byť originálny.Mali vlastný softvér, ale urobili to len kvôli 250.000000$ , lebo potrebovali pomoc, tak tak vehementne propagujú windows mobile.Museli odpísať Meego, ak chceli finančnú injekciu..

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.