Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Samsung predstaví Galaxy Note 2 zrejme 30. augusta

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.92.231.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
13 príspevkov
13.7.2012 10:43 / Wozniak (zive.sk) Reagovať 16 13 nahlásiť

Galaxy Note je po update na ICS súci na vyhodenie do kontajnera, uplne odflaknuta robota, neodladene. Samsung nikdy viac !

13.7.2012 11:34 /  (zive.sk) 0 8 nahlásiť

dovod?

13.7.2012 11:54 / mig (zive.sk) 5 9 nahlásiť

celkovo som tiez postrehol zhorsenie funkcnosti na SGSII po upgrade na 4 z 2.3.5... je to kopec drobnosti co by dalo na dlhy clanok ale samozrejme najdu sa aj "vylepsenia"... :-) tiez uz nebude moj nasledujuci foun samsung...

13.7.2012 12:13 / 4 4 nahlásiť

Aj na mojom SE Xperia Neo V po upgrade na ICS neskutocne zhorsenie ovladania a spomalenie reakcii a proste cele zle! ale tak zas tieto telefony dostanu ovy OS od vyroby nie upgradom takze tam je predpoklad ze to pojde ako ma, aj SGS III slape na 150% s ICS od vyroby :)) BTW ped par dnami som chvalil autora ze po dlhej dobe prvy clanok kde nebol spomenuty iP a zas je to tu... vysvetlite mi ako moze 5,5" tabletotelefon konkurovat zrejme 4" iPhonu??? Konkerenciou mu je predsa SGS III. Mam silny pocit ze redaktorov mobilmanie vyberaju na zaklade dotazniku kde je jedna z otazok ako moc maju radi apple a ich produkty!

13.7.2012 16:16 /  (zive.sk) 1 0 nahlásiť

diz za odpovede. ten novy Note sa mi totiz dost pozdava, tak ma zaujimalo, aky je problem s prvou verziou

13.7.2012 13:25 / .... (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Wozniak

13.7.2012 12:28 / Vlado360 (zive.sk) 3 9 nahlásiť

Tak ja mám našťastie asi originál Note, lebo prechod na ICS vítam. Zvýšila sa rýchlosť, plynulosť, stabilita. Síce sekajú videá mimo YouTube, ale za to ICS priamo nemôže. Keby nový mobil, tak len Note II..... GOD SAVE THE NOTE......

13.7.2012 13:31 / rebel (zive.sk) 1 4 nahlásiť

nexus je od vyroby ics a fachci mi perfekt,ale i moje xperia s po update frci bez problemov,niet sa naco stazovat

13.7.2012 19:57 / martin (zive.sk) Reagovať 6 4 nahlásiť

pri predstaveni ho dvaja budu drzat v ruke a treti bude tukat a hovorit a kompaktnych rozmeroch :)

13.7.2012 22:42 / 0 2 nahlásiť

inak je vtipne ze note zabrdol do skupiny ludi ktory boli povodne apple cielovou skupinou. a taketo zariadenie ma opodstatnenie.

13.7.2012 23:26 / martin (zive.sk) 2 2 nahlásiť

nepoznam historiu apple .. tak zial neviem o com :) bol to len joke ... onedlho si asi kupim sgs3 ;)

16.7.2012 22:11 / grewg (zive.sk) 0 3 nahlásiť

mas ruky jako teplos ci co?

13.7.2012 22:47 / Reagovať 0 1 nahlásiť

dnes som pozeral nejake samsung dokumenty a tiez mi to vyslo ze napr. podla predpovedi predaja by mal note jednotka ukoncit svoj zivot okolo septembra-oktobra. len ci bude nejake zariadenie alebo ci sa bude volat note to bude zaujimave ale ked doteraz predali viac ako7 milionov zariadni tak asi urcite bude mat nastupcu

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.