Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Bonus za prenos čísla do O2 končí, platí cez e-shop do polnoci

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.198.25.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
15 príspevkov
16.7.2012 18:23 / MS (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

V Telekome bonus pokračuje. B-]

16.7.2012 18:27 / niky (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

Telekom v bonuse 30,- Eur pokračuje do konca roka.

16.7.2012 18:48 / jojo (zive.sk) Reagovať 8 18 nahlásiť

No po pravde..............tie bonusu boli a zase neboli aby zasi ch potom mohli dat, A oni opat raz znova pridu,ved v O2 namiesto toho aby uz nieco kreativne priniesli, račej budu takto dookola šaškovat. Ej,kdež to radšej znižit z 13c...o tom ani počut.......O2nič v zlom,ale ta letargia už trvá a trvá.

16.7.2012 20:50 / bekheir (zive.sk) 2 7 nahlásiť

idealne by bolo, keby kazdy druhy den rusili a zavadzali bonus.. kazdy den by sa o 02 pisalo.. to by bolooo.. :-D

17.7.2012 00:18 / pfff (zive.sk) Reagovať 3 6 nahlásiť

hlavne že opäť začali ponúkať kreditné O2 fér za 0€ s 50% bonusom pri prvom dobití... očividne hlúposti ako volaj mesiac na 1 číslo zadara, 10sms/MB/min. zadara a pod. nefungujú, keď sa opäť vrátili k tomu čo používali pred rokmi veľmi dlho, čoho sa chceli zbaviť ale opäť sa to vracia narozdiel od iných akcií... aj tak im nič nepomôže ak neznížia ceny na úroveň easy (jedine že by telekom ceny zvýšil, zatiaľ čaká o2sk márne a s ním orange tiež) 9c je výrazne menej ako 13 a 2000MB za 5€ je výrazne výhodnejšie ako 500MB za 6€ - telekom ani bonus nemusel dávať... len asi chcú čo najskôr výborné výsledky, starých-odídených späť

17.7.2012 08:46 / jojo (zive.sk) 1 2 nahlásiť

No a od dnes zacali davat 50% zlavu na internetove baličky ku aktivacii O2 Paušalu. O2......to su akoze tie nove aktivity. Po pravde aj po tychto zlavach su tie ceny internetovych balikov nie velmi atraktivne.....hlavne ku kvalite siete.

17.7.2012 09:02 / viperman 1 1 nahlásiť

kto vola za 13 centov? pocitam ze je viac ludi co prevolaju tych sto minut takze tam uz to vychadza 10 centov minutu ak to clovek prevola, to neni taky rozdiel... a uz vobec. ludia co spolu casto volavaju sa snazia mat rovnaku siet atd... si das za 3 eura 100 minut v o2 a to je lacnejsie.

17.7.2012 09:22 / milan (zive.sk) 0 4 nahlásiť

xtisic ludi este stale volava za pekne stare easy a prima ceny

17.7.2012 10:31 / bekheir (zive.sk) 1 0 nahlásiť

balík je stále len balík. kúpiš balík za 10 a 3 €, technicky by si mal mať 200 minút. a technicky takisto pri ich PRESNOM prevolaní by si sa dostal niekde na úroveň 6,5 centu. ale čo ak prevoláš inde len 50-60 minút? čo ak v 02 prevoláš 130 minút? už sa výhody balíčkovania strácajú.

17.7.2012 10:26 / miso (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Uz som to tu pisal pod inym clankom, ze tych priemernych 9c mam aj ja na O2 bez balickov. Mam O2 Jednotku (teda 6c/min do O2) a dobijam si kredit za 20,- (teda +1,- bonus, co dava zakladnu cenu na 12c) Pri MOJEJ skladbe hovorov priblizne v pomere sieti O2:iny operator, 50:50 , mam priemernu cenu 9c (niekedy to byva aj ovela viac v prospech siete O2, ale to tu nejdem vypisovat, lebo uz by som to mal vyhodnejsie ako 9c a to by tu ista skupina ludi nedokazala predychat :-D ). Internet je na Easy lacnejsi, ale nie pre mna, kedze mam ten do mobilu za 3,-, ktory mi na to, na co ho vyuzivam, bohato staci. ;-) Plus, v mojom okoli dost dlho trvalo kym ludia poprechadzali na O2 a predpokladam, ze rovnako dlho im bude trvat, aby presli na Easy, ak vobec (dajme tomu 2r zotrvacnost). Vychcankov, co prechadzaju kvoli bonusu osobne ani nepoznam. ;-)

17.7.2012 10:33 / bekheir (zive.sk) 1 0 nahlásiť

tak to radšej ani nenapíšem, že mňa by vyšli hovory na prime pod jeden cent na minútu, lebo by to tu istá skupina ľudí nedokázala predýchať :-D

17.7.2012 10:56 / MS (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Čeče vy ste na tom horšie ako ľudia na EASY Free a O2 Fér. O2 jednotka mala volania do iných sietí za 8,50sk min. 3€ za net. To máš nejakých 10MB pre hlúpy mobil bez OS s operou mini. Prima varianty sú tiež spoplatnené zvlášť a až potom je volanie do vlastnej. Mišo nazývaš ľudí vychcancami, že využili bonus v Telekome a sám nabíjaš za 20€, aby si dostal bonus až 1€. Najhoršie je, že si vybabral sám so seboj a ešte sa chváliš. Na Fér po 3min zdarma do O2 by si bol na tom lepšie. Bonus za dobitie je aj tam. Na Easy free volám za 10 centov všade a neriešim a na Fér po 3 min zdarma do O2 a ČR za 13 centov, Easy Time 15 centov celý hovor v Telekome, Tesco mobile 1 cent do Tesco mobile. Stačia 2 dual SIM mobily.

17.7.2012 11:21 / miso (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ja som vybabral sam so sebou? Mizive % hovorov mam nad 3min. Neboj, preratal som si to dostatocne. Za tie 3 eura mas 100MB, co je na telefon (ano mam "hlupy", ktory zvlada 90% toho co ten vas "smart" a vydrzi 5x dlhise na bateriu) az az ak nepozeras videa a neviem co. Dobijem za 20 a mam minimalne na 2 mesiace vystarane. Ten 1,- bonus je len taka ceresnicka a bol spomenuty, aby si mily panko pfff uvedomil, ze ta Easy nie je az taka ultrasuper. Ty volas za 10 centov vsade a ja zas za 6 na minimalne polovicu svojich telefonatov. Ty prehadzujes karticky, ktore musis zivit (aj ked malo ale predsa) a vlacis kopu telefonov a ja si vystacim s jednym. ;-)

17.7.2012 12:24 / milan (zive.sk) 0 0 nahlásiť

od cca 47min mesacne do o2 je uz lepsie si dat 100min do o2 za 3e ako volat za 6,6centu ci kolko

17.7.2012 11:23 / miso (zive.sk) 0 1 nahlásiť

A este som zabudol ze mam to O2 Jednotka Fer ci ako sa to vola, cize do inych sieti to mam za 13c ako aj obycajne Fer (ale to malo vyplynut uz zo mojho prveho prispevku).

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.