Diskusia

Apple ponúkne v iOS 6 nové e-mailové adresy @icloud.com

19 príspevkov
17.7.2012 09:49 / Reagovať 19 6 nahlásiť

a @isheep.com nebude? :)

17.7.2012 10:45 / Gorila (zive.sk) 8 8 nahlásiť

a idrbnitatvojamatka.sk asi tiez nebude... ci?

17.7.2012 10:59 / rge (zive.sk) 6 5 nahlásiť

pre iOfce by sa veru hodilo aj take nieco...

17.7.2012 17:01 / viperman 0 4 nahlásiť

co ma s tym jeho matka? to je chudacke urazat rodinu.

18.7.2012 14:14 / 1 2 nahlásiť

Chod radsej do roboty ked nemáš ani na iPod Shuffle.

19.7.2012 11:55 / rg (zive.sk) 0 1 nahlásiť

a ty bacovi vylizat aj ked je uz davno mrtvi Jobs HandJobs

17.7.2012 10:31 / RS (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Jednej veci nerozumiem - naco to ludom bude? Kazdy predpokladam uz ma svoju "zabhenutu" mail adresu a napriek tomu tieto blbiny... Naco? Taku istu hovadinu robi aj Facebook. Alebo mi to niekto viete vysvetlit? Lebo ja v tom pridanu hodnotu skutocne nevidim.

17.7.2012 10:45 / _PM (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Myslim si, ze to bude len alias. Budu fungovat obe. Nedovolili by si zrusit miliony uctov. Zmena domeny najvyssej urovne nema dopad na unikatnost tvaru mailovej adresy. Staru domenu nezrusia tak skoro, ani nepredaju.

17.7.2012 11:00 / bre (zive.sk) 3 1 nahlásiť

applu to bude na smirovanie.. aj tie ich sms cez ich centrum je na to jedno... aby ich ukladali zalohovali akoze pre tvoju bezpecnost...

17.7.2012 11:06 / ferdo39 7 2 nahlásiť

spam@iOvce.com

17.7.2012 10:38 / jarko (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

Uplnu kontrolu nad užívatelmi asi chcú mat neprekvapi má ak budú povinne požadovať Amici aj mobilné číslo :-/

17.7.2012 11:02 / gerg (zive.sk) 0 1 nahlásiť

odkedy nema apple IQCarrier priamo v iOS tak vymysla cim by bolo pre tajne sluzby zaujmave.. lebo teraz je IN google a vlada USA podporuje ich pardooon na FaceBook som zabudol.. zlate casy podpory apple skoncili .. spiclovat sa bude inak ako cez ten ich uzavrety iOS...

17.7.2012 11:14 / xxxx (zive.sk) 1 2 nahlásiť

asi mas malo rokov ked nevies ako fungoval a funguje svet ... zacni viac citat aby si nebol ohireny zo zakladov zivota

17.7.2012 22:51 / zk (zive.sk) 0 1 nahlásiť

staci ze Jobs vedel ako funguju ofce a spravil si z nich iOfce..a ma to cosi aj zo zakladov zivota ..iofce sa odbavuju nad fotkou Jobsa cuchanim krabicky od iPhone....

17.7.2012 11:11 / xxx (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

dobre vymysleny marketing. dik za napad

17.7.2012 13:49 / Amnart (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

ziadne vyrazne zmeny, kazda beta ios 6 co vysla nepriniesla nic podstatne, som sklamany

17.7.2012 15:32 / MS (zive.sk) Reagovať 4 0 nahlásiť

rIPHONE1234@stevejobs.hu

17.7.2012 22:53 / rgege (zive.sk) 1 1 nahlásiť

AmaterskyLiecitelRakoviny@StevkoJobsko.PodDrnom.com

17.7.2012 18:09 / ScorpionSX (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

Písal som to už mnohokrát, ale napíšem znova, škoda že Apple neponúka svoje iCloud služby na vlastnej doméne, ako napr. Google svoje Google Apps, alebo Microsoft má Live Custom Domain, či tak nejak. Takto budem musieť mať vždy dva maily, ak chcem mať aj svoj na vlastnej doméne (ktorý je adresou proste lepší než @čokolvek.xyz).

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke