Diskusia

Čína má údajne prístup k 80 % svetovej komunikácie

140 príspevkov
18.7.2012 09:43 / mnms Reagovať 0 5 nahlásiť

my jeme ryzu a oni na nas ryzuju ..

18.7.2012 09:50 / T Reagovať 8 2 nahlásiť

O2 mini 3G Huawei je potom sledovaná. Telekom má siete od Ericssonu a Orange od Nokia Siemens networks.

18.7.2012 09:56 / Manobb 10 5 nahlásiť

"Dodávateľom technológie pre infraštruktúru je čínsky Huawei, ktorý získava čoraz viac referencií a stáva sa technologickým žralokom." Čítajte viac: http://www.mobil.sk/clanok11059-DOPLNENE_3G_s... ... Hmm, ďakujem, ale nemám záujem na žralokovi modrej komunikácie. Mám rád totiž súkromie a nepotrebujem, aby moju komunikáciu nebodaj niekto nepovolaný v Číne bez oprávnenia čítal, či nebodaj počúval. Takže oddnes ma už modrá 3G sieť neláka ani náhodou, a to až do momentu, kým nejaký bezpečnostný analytik hodnoverne nepovie, že sieť je už pre klientov bezpečná a chránená proti akýmkoľvek "zadným vrátkam". ;-)

18.7.2012 10:02 / Manobb 8 5 nahlásiť

... mimochodom, je to o dôvod viac, prečo treba uprednostňovať aj/nielen v biznise osobné stretnutia a dôverné/súkromné/citlivé veci a informácie neriešiť cez telefón. Dôverné a citlivé údaje (firemné či súkromné) si totiž treba strážiť ako oko v hlave ..., pretože informačných žralokov nie je nikdy dosť a nie sú len v Číne ... P.S.: Asi preto moje hovory spravidla neprekročia 20 sekúnd ... (za tak krátku dobu sa dá vybaviť všetko podstatné + zvyšok na osobnom stretku) ;-)

18.7.2012 10:21 / pfff 6 2 nahlásiť

tvoje hovory zvyčajne neprekročia 20s lebo nik nemá viac času na riešenie hlupostí tí čo sú naozaj dôležití používajú špeciálne upravené prístroje so šifrovaným prenosom dát-hovorov únik je len vtedy ak nejaká lemmra je lenivá šifrovať, zadať id kód, dlhšie čakať na nadviazanie spojenia tu je app: http://www.mojandroid.sk/android-telefony/nsa-vytv... ... štátne organizácie používajú skôr HW http://www.ditasec.sk/secuvoice...

18.7.2012 10:25 / ještě větší blb jako 0 13 nahlásiť

konečne všetci čínsky súdruhovia vedia kedy si sa bol vy.s.rať. a to aj keď si kúpiš zte blade premenované na orange san francisko. alebo si pokecáš v sieti orange slovensko lebo core je chjuawei. sieťové prvky chjuawei nájdeš aj v sieti telekomu. ani tútoi pre svoje potreby nevyužívaj lebo tiež všetci čínsky súdruhovia budú vedieť akého máš pipíka. ale to s tým bezpečnostným analytikom si zabil. a odhoď ten modem huawei čo máš doma. aj media prd od huawei. šetko ťa odpočúva a sleduje každý tvoj krok. inak paranoju aj stihomam vraj už úspešne liečia. nezabudni si dať svoje dáta do cloudu. tam si ich okrem číňanov môže prečítať hocikto. neposielaj elektr. poštu lebo ju číta každý a záloha zostáva na serveroch. netelefonuj lebo logy sa archivujú. žiadny komunikačný klient tiež nepoužívaj lebo všetko je zálohované. článoček hodný bulváru. ani sa nečudujem lebo zdroj je rovnako dôveryhodný.

18.7.2012 09:56 / T Reagovať 8 8 nahlásiť

Skrytý čínsky backdoor v Iphonoch od Apple, ktoré vyrába čínsky Foxcoon.

18.7.2012 10:05 / pfff Reagovať 9 1 nahlásiť

teraz by sa tu mali objaviť tupci s mantrou o zlom USAhell a Israhell a napísať - konečne to nám komunisti a islamisti nandajú a zničia našu sprostú západnú spoločnosť, kultúru + oplatí sa spomenúť červy, ktoré autocad výkresy posielajú priamo do číny, balistické rakety usa ktorých elektronika pochádza z číny a pod. (v mene znižovania nákladov) nuž, ale ak sa objaví správa o výrobe ipadu, všetci svorne útočia na apple a dožadujú sa aby apple posielal čínskym komunistom ešte viac peňazí, nech sa majú komunistický robotníci dobre ako na západe a vedúca úloha strany je posilnená, veď strana im zabezpečuje živobytie a tak nuž, hlavne zničiť USAhell a Israhel, len by som poprosil - tých tňčo tú myšlienku neustále šíria - choďte potom vy do prvých línií, a nie že zaleziete do dier, otrčíte paprče že žrať chcete a opäť nech za vás umierajú druhí

18.7.2012 10:14 / sumperk Reagovať 1 3 nahlásiť

komunizmus by som v clanku ani vobec nespominal...na nete su miliony virov ci backdorov z roznych koncin sveta a cina sa aj tak sprava kapitalisticky a ocividne sa jej aj dari za chvilu to bude ekonomicka velmoc...vyslis paneboze :)

18.7.2012 10:28 / pfff 4 2 nahlásiť

komunizmus by si ani nespomínal, lebo sa chová kapitalisticky tomu verím, lebo vieš že ak by si napísal na súdruhov niečo negatívne, dostaneš 20rokov v base a celá tvoja rodina bude robiť tie najhoršie možné práce - ak bude mať šťastie, či skôr skape od hladu čo sa im každý otočí chrbtom všetci milovníci komunizmu, islamu - spíšte zoznam aby sme mi ostatní vedeli koľkým z vás preplatiť cestu do vášho raja ČĽR, KĽDR a nejakej krásnej demokratickej islamskej krajiny - nech už máte šťasný slobodný život medzi súdruhmi a my svoj kresťanský-západný

18.7.2012 13:42 / sumperk 0 2 nahlásiť

asi som sa zle vyjadril ,cina sa nesprava kapitalisticky ale trhovo pocuj ty si akysi zatazeny na totalitu :) ty aj ked by si zdochynal pod mostom,tak by si velebyl zdieracsky kapitalizmus teda trhovu totalitu :)

18.7.2012 13:59 / pfff 3 2 nahlásiť

prosím, odsťahuj sa do humanistickej KĽDR a pošli pohľadnicu raja ja si radšej sám a dobrovoľne skapem pod mostom v zdieračskom kapitalizme, ako nedobrovoľne medzi tisíckami, miliónmi druhých v pracovnom tábore

18.7.2012 19:44 / sumperk 0 2 nahlásiť

vedel som,ze z teba nic normalne nevylezie

18.7.2012 20:22 / pfff 3 0 nahlásiť

z teba vyliezlo, normálne veľké H

18.7.2012 10:27 / miso Reagovať 1 6 nahlásiť

Tak ja sa Cine ani nedivim, pri politike USA a Izraela. Staci nedavny pripad v Irane a ich jadrovymi zariadeniami. Odkial asi tak mali programatori cervu Stuxnet take podrobne informacie? Zeby chcel/musel MS nieco prezradit? A kto si mysli, ze USA nema pristup do vsetkych pocitacov s Windos a Apple, tak je dost naivny. Ved aj Rusko si uz pomalicky samo vyvija svoju verziu Linuxu pre statnu spravu atd.. Najvybojnejsi narod na svete sa nezaprie. Staci len nahliadnut do ich vlastnej (vobec nie dlhej) historie, plnej vojen :-/ Ony ani tie udalosti okolo roku 1989 vobec neboli take nahodne, ako sa nam snazia vtlacit do hlav, tak ako nie su ani teraz nahodne udalosti v Afrike a na blizkom vychode. Akurat sme mali stastie v tom, ze tunak v Europe nie sme taki zadubeni ako ti mudzici a nie sme ochotni sa len tak navzajom podrezavat...

18.7.2012 10:32 / pfff 4 1 nahlásiť

klasický milovník islamu a bojovník za právo iránu mať jadrové zbrane a zničiť len izrahell, aby vzniklo nádherné moslimské nebo k tomu sa pridá výzva aby američania šli umierať do sýrie, ktorá sa medzitým pochválila že použije chemické zbrane tak vypadni z EU a choď šíriť nenávisť voči nám do tvojich milovaných krajín ako tento tu http://www.youtube.com/watch...

18.7.2012 11:36 / miso 0 5 nahlásiť

Uz by si mal prestat s tym sledovanim lacnych americkych akcnych filmov z 80. rokov. Ocividne ti to skodi. Skus si pozriet informacie aj inde ako v mainstreamovych mediach. Uz len reportaze zo Syrie od ludi, co tam aj skutocne boli su diametralne odlisne. Len taky drobny priklad: V TV novinach vysielanych u nas niekedy v 80. rokoch bol Izrael oznaceny za imperialistickych vrahov (toto by si samozrejme oznacil za propagandu). Dnes je Izrael v nasich mediach uplny chudacik (to, ze okupuje uzemie ktore mu nepatrilo a nepatri vsak nikomu nevadi), to vsak uz propaganda dnes nie je. Kde, este raz KDE je napisane, ze Iran ako zvrchovany, samostatny stat, nema pravo vlastnit jadrove zbrane? Kde sa vyjadrili, ze chcu mat jadrove zbrane? Oficialne to chcu pre vyrobu energie. Preco Izrael take zbrane mat moze (a to sa ani len nesnazili pripojit k dohode o nesireni takychto zbrani) a nikto iny nie? Iran na rozdiel od Izraela (ktory vrejne hlasa preventivny utok) nikoho nenapadol, rovnako ako aj Syria. Preco sa im miesaju do ich vnutropolitickych zalezitosti? Chcu dalsiu Lybiu kvoli rope, alebo je to len dalsi krok USA mat zakladne blizsie k hraniciam Ruska? A este pre teba ako milovnika Izraela taka drobna info: Tie ich jadrove zbrane su namierene aj na EU - toto je verejnym tajomstvom. Si v podstate chory clovek.

18.7.2012 11:57 / pfff 4 0 nahlásiť

zopakujem: tak vypadni z EU a choď šíriť nenávisť voči nám do tvojich milovaných krajín http://www.youtube.com/watch...

18.7.2012 12:07 / miso 0 5 nahlásiť

Jediny kto tu siri nenavist si ty. A ak si si este neracil vsimnut sme Slovania. Vacsina EU si nas chcela volakedy podrobit, pripadne vyhladit. dokonca aj ti nasi "spojenci" sa na nas vybodli a obetovali nas, ked slo do tuheho cez II. svetovu. Zachranili nas ti, ktorych sme vlastne (aj ked pod natlakom) napadli. Keby nas nepotrebovali ako lacnu pracovnu silu a odbytisko pre svoje smejdne vyrobky (hlavne po 89., ked sme mali este vsetko svoje a kvalitne), tak by nas nikdy medzi seba nevzali. Ale darmo tu takemu zaslepencovi ako si ty nieco pisat. Ved uz mozno coskoro sa o tom vsetci presvedcime na vlastnej kozi. :-/

18.7.2012 12:14 / pfff 5 0 nahlásiť

zopakujem: tak vypadni z EU a choď šíriť nenávisť voči nám do tvojich milovaných krajín http://www.youtube.com/watch...

18.7.2012 12:36 / M2 0 4 nahlásiť

a ja to poviem tebe - chod prec ty, preco by mal ist on? Jeho by bola skoda, keby odisiel.

18.7.2012 12:52 / pfff 5 1 nahlásiť

zbal sa a choď s ním, očividne vám nevyhovuje západná, kresťanská kultúra je jednoduchšie ak vypadnete vy tam kde vám bude lepšie ako zničiť životy tým, ktorí vybudovali, majú radi západnú-kresťanskú kultúru máš rád islam? vypadni do moslimskej krajiny máš rád komunizmus? vypadni do komunistickej krajiny a ak nevieš prečo, tak preto že tu žijú ľudia ktorí budú brániť svoje životy, kultúru a skôr či neskôr sa vám môže stať, že im prasnú nervy, neznesú tu vašu nenávisť voči systému ktorí maju radi a už nebudete mať šancu ísť žiť do vašich milovaných krajín len škoda že ste posraní, ak by trebalo bojovať, viete že má ísť niekto druhý a vy zaleziete do dier, veď to nie je váš boj

18.7.2012 13:04 / miro 0 3 nahlásiť

poradim ja tebe. chod pekne prec ty. do nejakeho vojenskeho vycvikoveho strediska sa pripravovat na samovrazedny utok na moslimov. rozdiel medzi tebou a moslimskymi samovrazednymi vymetencami nie je ziaden.

18.7.2012 13:10 / pfff 3 0 nahlásiť

ja mám ísť preč z EU lebo mne vyhovuje a mám rád západnú kresťanskú kultúru a mám ísť zabíjať moslimov do ich krajín aby zvery ako ty, ktoré nenávidia západnú kresťanskú kultúru tu bol v EUi a z tadiaľto podporovali moslimov a komunistov v ničení západnej kresťanskej kultúry? ako píšm, vždy viete čo má urobiť ten druhý, ale ak treba bojovať, ste zalezené vši nezbalíte sa, nepôjdete do iránu, sýrie, číny, kľdr, palestíny pomáhať v boji proti imperialistom, vy viete len sedieť na riti, zneužívať demokraciu a posielať iných na smrť

18.7.2012 13:20 / miro 0 5 nahlásiť

ako si prisiel na to ze nenavidime zapadnu kulturu? ako podporujeme moslimov ci komunistov? dostal si jdenoduchu otazku preco iran nemoze vlastnit jadrove zbrane. neodpovedal si a nu. ty si plny strachu a nenavisti voci inym. a kedze ich povazujes za realnu hrozbu tak by si mal aspon preventivne voci nim nieco pdniknut. za to som ti navrhol, aby si sa tam siel odpalit :) ja nemam strach z nikoho preto nemam potrebu sa niekam trepat, nieco riesit.

18.7.2012 13:26 / pfff 3 1 nahlásiť

opäť vieš čo má druhý urobiť, ale sám si posratý niečo urobiť ja podporujem EU, USA, Izrael v snahe zabrániť Iránu zostrojiť a vlastniť jadrové zbrane. len extra primitív položí deb.lnú otázku že prečo asi preto aby nemali tak chutný popcorn ako my, asi ty si proti. nenávidíš izrael, nenávidíš usa, tak sa zbal a choď do palestíny bojovať proti židovkým diablom odsťahuj sa z tej zlej EU ktorá uvalila sankcie na Irán a choď žiť do iránu, bojuj za atómovku tu ti očividne nie je dobre, nesúhlasíš s politikou EU, USA, izraela tak sa zbal a vypadni z EU, presťaň zneužívať to za čo zomierali druhý proti tým ktorí sú im za to vďační

18.7.2012 13:41 / miro 1 6 nahlásiť

:D nebudes mi verit, ale ja pracujem pre izraelsku firmu, pre zidov. :D jadrove zbrane vlastnia usa, izrael, india, pakistan, severna korea, francuzi, briti a bohvie kto este. necitil by som sa o nic viac bezpecne resp. nebezpecne ak by ich vlastnil aj iran. ty podporujes nie usa eu, izrael, ale ty podporujes nejakych jednotlivcov co na tom celom neskutocne ryzuju, ktorym si ty uplne ukrdnuty. ale ty si hlupucky na to, aby si to pochopil. ak by si m stipku rozumu tak by si podporoval odzbrojnie celeho sveta od jadrovych zbrani. teda nie len iran nema co vlastnit jadrove zbrane, ale ani nikto. (dufam ze u teraz nezatiahns mimozemstanov)

18.7.2012 13:46 / pfff 3 1 nahlásiť

takže si celú dobu series do tlamy nenávidíš USA, nenávidíš Izrael ale prachy od nich ti nesmrrdia

18.7.2012 13:56 / miro 0 4 nahlásiť

:-D fakt sa musim smiat. kde ja tvrdim, ze nenavidm usa, izrael, ...? vsak tam ziju miliony obycajnych cestnych ludi ako som ja. mna len zaujima, aky je pre mna ako jenotlivca rozdiel ci tie zbrane vlastni x ludi alebo x+1. odhliadnuc od toho ze iran ani nechce jadrove zbrane vyvijat. (co sice beriem s rezervou) ja nemam nic proti nim ani proti iranu. mne vadia hlupi ludia ako si ty. bez stipky rozumu ktorych je jednoduche ovladat a vymyt. uz som ti napisal ze rozdiel medzi tebou samovrazednym debom nie je ziaden. obaja vidite nejaku hrozbu proti korej treba bojovat.

18.7.2012 14:09 / pfff 4 1 nahlásiť

irán nechce jadrové zbrane vyvíjať, vlastniť a preto ja a EU, USA, Izrael sú hlúpi, že sa im v tom snažia brániť, lebo podľa teba majú právo vlastniť atómky, aj keď ich vlastne nechcú preto mám vymytý mozog a som debo, lebo vidím hrozbu a som za aby sa hrozbe zabránilo-predišlo skor ako niekto kto vlastne nechce atomku ju zostrojil a ja či moja rodina niekedy ucítila sálavé teplo po celom tele od neexistujúcej atómky od štátu ktorý ju nikdy nechcel predpokladám, že aj na to budú mať právo. keď už ju budú mať, budú mať aj právo použiť ju a debovia a vymyté mozgy budú opäť tí, ktorí budú proti ich právu použiť ju prosím, odsťahuj sa. pre dobro druhých a tvoj šťastný život

18.7.2012 14:37 / miro 0 2 nahlásiť

kde ja tvrdim ze niekto ma pravo vlastnit jadrove zbrane? ja tvrdim ze nie je pre mna rozdiel ci ich vlasni x ludi, alebo x+1. j tvrdim ze ich ma vlasnit 0 ludi. aj preto podporujem inspekcie v irane a podporujem aj sankcie voci iranu ak robia pri tych inspekciach obstrukcie. ak by aj iran zbrane mal a chcel ich pouzit tak tu nedostreli. dostreli akurat na izrael. takze ich strach chapem. zaroven usa je najvacsi spojenec izraela tak chapem aj postoj usa. no chapem aj vlazny postoj ruska a ciny, ktori sa nemaju coho bat a chcu natom celom akurat dobre zarobit. odbocim ku komunistom v severnej K. oni vlastnia jadrove zbrane. je to totalitny rezim. proti nim co nebojujes? preco na nich kasle izrael a aj usa ich len s podporou juznej K drzi pod kontrolu? S korea dostreli akurat tak do juznej K , do ciny a do ruska. napreik tomu to ani cine ani rusku zily netrha. vadi to akurat J K ktori nasli jedinych schopnych spojencov a to usa. tvoja rodina by sa mala hlavne obavat o existujuce ZHM a az tak o potencialne mozno niekedy v buducnosti vyrobene.

18.7.2012 15:13 / pfff 4 0 nahlásiť

"ja tvrdim ze nie je pre mna rozdiel ci ich vlasni x ludi, alebo x+1. j tvrdim ze ich ma vlasnit 0 ludi." takže nie je rodiel medzi tým či a-bomby vlastnia štáty spriatelené a tým že ku vlastníkom pribudnú aj štáty ktoré ťa verejne nenávidia, pália tvoje vlajky, modlia sa za tvoju smrť, chcú ťa zničiť a ich prípadná smrť je priamou cestou do raja, nemajú problém viesť samovražebný boj, boj aj za cenu zničenia vlastného štátu len aby zničili ten tvoj? takže tebe je jedno či sa k a-bombám dostnúi samovražebné iránske národné gardy ktoré nemajú problém začať jihad? ked odbočuješ ku KĽDR a prečo proti nim nebojujem, prečítaj si diskusiu. ja ich nepodporujem, som proti komunizmu narozdiel od teba, podporujem USA ktorá podporuje Južnú Kóreu a to že si ty myslíš že niekam nedostrelia a nie s nebezpečný, je o tvojich vedomostiach slabých 1. je tam aj japonsko, spojenec USA 2. nie je nevyhnutné mať priamy úder A-bombou, stačí aby na tvoje územie doletel jadrový oblak - možno teraz pochopíš prečo sa celý demokratický svet bojí a-bômb a je jedno či chcú len zničiť izrael alebo južnú kóreu (nepíšus o panike, kolapse ekonomiky - na čo doplatia daľšie stámiliony ľudí životmi)

18.7.2012 15:40 / miro 0 2 nahlásiť

tvoja naivita spociva v tom ze veris v nejake spriatelene staty vlastniace ZHN. ZHN ovlada v kazdom state relativne uzska skupina ludi a tym si ty ako aj hociktory obcan usa ci izraela ci hocikto na svete ukradnuty. aj mojim cielom je, aby iran ZHN nevyrobil. no dnes nikto nevie preukazat ze iran nejake zbrane vyraba. akurat sa snazia budovat vlastne jadrove elektrrne a sami si chcu obohacovat uran, aby usetrili. napr slovensko ma atomky no kupujeme uz obohateny uran. ja podporujem inspekcie v atomovych zriadeniach v irane. a podporujem aj sankcie voci iranu ak robi obstrukcie. ale samozrejme ze mi viac vadia existujuce ZHN a az nasledne potencionalne. co sa tyka japonska tak na to som pozabudol. samozrejmeze JK, japonsko a usa tam tahaju spolocne za jeden koniec. co sa tyka jadroveho oblaku. ono problem by bol uz ovela skor ako by relativne neskodny oblak vznikol. ak by hocikto pouzil jadrovu zbran tak ver tomu ze oblak by ta trapil najmenej. trapil by ta ten precedens ze niekto si dovoil pouzit proti niekomu jadovu zbran. (WW2 a japonsko je iny pripad. vtedy Abombu vlastnil len jeden stat) este k tym zbraniam ku ktorym sa teroristi dostanu. samozrejme ze mi to vadi. a uz sa zial neraz stalo ze teroriti ziskali obohateny uran. zrejme z ruska. prave za to mi vadia existujuce ZHN. no niekto veri v spratelne staty a ich 100 percentnost. to ze z ruska si dnes zadovazis spinvu bombu ti nevadi? a co spavis? napadnes rusko? ci cinu ci skade to pasuju. alebo je rozumnejse pesadit aby nikto na svete nemal ZHN? a zase pises nezmysli o tom ako ja komunizmus podporujem atd. najprv som podporoval islamistov a nenavidel usa. teraz som komunista .. no skoda casu na teba.

18.7.2012 15:48 / miro 0 2 nahlásiť

este som zabudol. preco myslis ze nejaki ludia nenavidia jeden stat? nebude v tom aspon kusok racionality ci dokonca prava? ako by sa tebe pacilo ak by na tvojom uzemi zrazu vznikol cudzi stat s inou kulturou? to, ale nie je chyba samotnych zidov. nechapem na co im bolo treba vlastny stat. a ak uz bol nevyhnutny mal vzniknut v nemecku. ja osobne by som ich rad privital hned tu miesto ukrajiny :)

18.7.2012 20:18 / pfff 4 0 nahlásiť

výborná správa! v bulharsku sa podarilo zavraždiť niekoľko izraelských turistov! smutné je, že slováci mali šťastie, boli len pár metrov od autobusu... stále môžte skandovať že veď vyvraždia len židov a vieš na čo bol slovákom vlastný štát, prečo vznikol na území cudzieho štátu nazývaného Uhorsko? či to je už iné?

18.7.2012 20:54 / MM 0 7 nahlásiť

Vazne? Dostuduj historiu ty zmagoreny goj. Je mi to tak jedno, ako bude jedno im ked, sa presuniem na onen svet. A uz si sa zmohol na odpovede? Preco klames aj s tvojimi sukmenovcami ze vas chce Iran znicit, ked to on sam poprel a bolo dokazane ze to bolo umyselne vytrhnute z kontextu. Priznali to aj sami tvorcovia toho paskvilu. Tak o com este tocis? Preco nedovoli izrael kontrolu svojich jadrovych zariadeni? Preco nepovoli ich inspekciu medzinarodnej organizacii, tak ako kazdy iny stat? Naco je izraelu momentalne okolo 300 jadrovych zbrani?(podla medzinarodnych odhadov z 2010) Na obranu stacia aj konvencne rakety umiestnene na hraniciach pri Irane. To vie kazdy, okrem magorov ako ty. O tom radioaktivnom mraku este nieco trepni. Ten z izraelskych a-bomb je neskodny? Urcite zasiahne len moslimov a nas necha tak? Preco izraelske bojove lietadla lietaju ako jedine na svete bez oznacenia? Preco su palestinske deti vaznene uz od 12 rokov a zidovske az od 14? izrael porusuje prava deti podla zmluvy OSN, cely clanok http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/kazde-pales... ... Preco zidovsky stat aspiruje na najrasistickejsi stat na svete? Tvrdi to izraelsky spisovatel, clanok http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/izrael-pry-... ... A co tak o zivote diele najznamejsieho zidovskeho rasistu Jicchaka Šamira, ktory sa ani nepokusa zakryt teror ako nastroj voci inym a schvaluje ho? clanok www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/izrael-pry-muze-aspirovat-na-nejrasistictejsi-stat-sveta.html Je toho na dlhe kecanie, nebudem ta velmi trapit. Nezmozes sa ani na tieto odpovede. Na mobilmanii si uz dnes dostal nakladacku. Malilo sa ti a prisiel si si po dalsiu ? Daj odpovede na tychto naozaj len par otazok. Nemas na to a opat zacnes trepat od veci a zahmlievat ako vzdy! Ak chces niekoho posielat prec z EU, tak sa pozri ci na to mas. Mas na to asi tak, ako keby Slovenska mensina zijuca v madarsku zacala posielat prec z madarska rodenych madarov. Mensima by dostala po papuli, (tak ako ty na mobilmanii) a cusala by. Ak by sa jej nepacilo a robila by "bordel" bola by vysidlena, tak ako by mal byt kazdy, kto robi na uzemi vacsinoveho naroda bordel. Si uboziak, ktory sa snazi hlasnym sirenim klamstva porazit pravdu. Ako si sa dnes presvedcil, mas smolu (a budes ju mat stale). Bez odpovedi sa ani neunuvaj, na takeho chudaka uz ani nazareagujem. Odbavuj sa na topkach, tam budes hviezda.

18.7.2012 20:59 / pfff 6 0 nahlásiť

čakal som kedy sa ty magor ktorý vypisuje že irán má právo vlastniť a použiť atómky na izrael ozve skôr si nemohol? oslávil si ďaľších úspešne zavraždených židov alebo to neskôr, keď sa zídete väčšia parta?

18.7.2012 21:21 / MM 0 6 nahlásiť

A opat bez odpovedi na take jednoduche otazky ake som ti polozil :-D Ake typicke, zidovske... :-P Tak co, zmozes sa na to, ci zas kecy kecy?

18.7.2012 21:32 / pfff 6 0 nahlásiť

na čo mám reagovať? na info z oneman servra ktorý ich preberá od zdrojov s koncovkou ru, pardón, od pravých alternatívnych správ ako napr.: 26. března 2012 13:42 Fiktivní zprávy začínají jejich tvůrcům vydělávat. Čte je totiž tolik lidí, že si jich všímají i zadavatelé reklamy. Megaúspěch zaznamenal nedávno web barnaulského metra "postaveného" před čtyřmi lety na Sibiři. Zkolaboval poté, co informoval o tom, že podzemku navštívil premiér Vladimir Putin a slíbil jí dotace ve výši 15 miliard rublů. Metro ale ve skutečnosti neexistuje. http://ekonomika.idnes.cz/fiktivni-zpravy-vydelavaj... ... a ty neodpovedáš, lebo ešte článok o zavražených židoch sa neobjavil na alternatívnom servri. oslavovať budeš až keď vyjde článok, že ich zavraždil mosad aby mal zámienku na útok na irán, však?

18.7.2012 21:47 / MM 0 3 nahlásiť

Krutis sa pred odpovedou ako prasaci chvost. Vidno ze na odpoved nemas. Nepacia sa ti otazky z toho serveru, ok, odpovedz na prvych 6. Ti nie su zo serveru, ale odo mna. Uz vidim to vykrucanie. Akekolvek, len nech nemusis odpovedat. Radsej by si zabil vlastneho brata ako odpovedat na to. Bojis sa! Si taky isty pako ako tvoji nepriatelia z hamasu. Vladnuci zidia su uz taky isty chrapuni ako boli fasisti. Len si to nechcu priznat. V izraeli su nepokoje a demonstracie proti ich rezimu a vlade. Ci ani to nie je pravda? Bez odpovedi sa s takym chudakom uz ani nebudem bavit. Moj kocur ma viac rozumu a intelektu ako ty. http://whyss.cz/upload/obrazky2/20120216/... ... Moj sused a jeho manzelka tiez. http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/R... ... http://t2.gstatic.com/images... A nieco z talmudu: (noze vysvetli ty ucenec !) "Nežidům je třeba se vyhýbat jako všemu nečistému, například jako neštovicím, vepřům a lejnu.“ (Orach Chaiim 57, 6a) Tak ako sa to na nas pozeraju zidia? Takze uboziacik, odpovede, alebo nic. Dnes si nas dobre pozabaval dristami.

18.7.2012 21:53 / pfff 3 0 nahlásiť

takže opäť si neodpovedal a iný zdroj na zaručene pravdivé správy nedal je smutné že dokážeš čerpať z takého mega spravodajského servra ako free czech press: Redakce : šéfredaktor: Miroslav Suja - mirosj@email.cz webmaster: Ondřej Šťovíček - ondrej.stovicek@easysoftware.cz Děkujeme všem za finanční podporu. Jakýkoli příspěvek může pomoci! Příspěvky na podporu czechfreepress.info prosíme, posílejte na účet 1244664123/0800 Jakýkoli příspěvek může pomoci. tu máš skutočné video skutočného novinára ktorý bol skutočne na mieste z kadiaľ urobil reportáž: http://www.youtube.com/watch... - to je o tých tvojich deťoch, samozrejme, nie je to zo žiadného skutočne alternatívneho ru zdroja, takže ty si to ani nepozrieš

18.7.2012 21:59 / MM 0 4 nahlásiť

Pytal som sa prvy, takze podme na to panacik. Dokonca som taky grand, ze si pytam odpovede len na moje otazky. ODPOVEDAJ A NEZAHOVARAJ, NEODBIEHAJ OD TEMY. Nemas na to panacik! No pod, daj este daku vyhovorku.

18.7.2012 22:07 / pfff 4 0 nahlásiť

tak ti odpoviem ešte raz ten tvoj jediný zdroj zaručene spravých správ je zdroj jedného človeka ktorý zaručene pravdivé správy prekladá z ru servrov ktoré sa špecializujú na vymýšľanie zaručene pravých správ takže v skratke: tvoje údaje, tvoje "zdroje" sú lož a teraz pokojne odpovedz ty. už si oslávil zavraždenie ďalších židov či až neskôr, keď vyjde aručene pravá alternatívna správa na czechfree press o tom, že to naplánovali samotní izraelci a vlastne sa zabili sami?

18.7.2012 22:15 / MM 0 2 nahlásiť

Ale ale zidacik, zas klames a odbiehas od temy? Vies velmi dobre ze som sa pytal na nieco ine. Okrem ineho, ty si sa mi tlacil do prispevku na zive.sk a chcel si sa hrat na chytreho, ja som sa ti do odpovedi na mobilmanii netlacil. A ked mas odpovedat, tak odrazu klasicka metoda zahmlievania a odpovedania na nepolozene otazky. Tak priehladne zidovske, ty nepodareny gojik. Este raz ti davam moje otazky. A neklam ze su zo servera! Preco klames aj s tvojimi sukmenovcami ze vas chce Iran znicit, ked to on sam poprel a bolo dokazane ze to bolo umyselne vytrhnute z kontextu? Priznali to aj sami tvorcovia toho paskvilu. Preco nedovoli izrael kontrolu svojich jadrovych zariadeni? Preco nepovoli ich inspekciu medzinarodnej organizacii, tak ako kazdy iny stat? Naco je izraelu momentalne okolo 300 jadrovych zbrani?(podla medzinarodnych odhadov z 2010) O tom radioaktivnom mraku este nieco trepni. Ten z izraelskych a-bomb je neskodny? Urcite zasiahne len moslimov a nas necha tak? Preco izraelske bojove lietadla lietaju ako jedine na svete bez oznacenia? Tesim sa na dalsiu davku vyhovoriek:-D Nesklam rabiho!

18.7.2012 22:31 / pfff 3 0 nahlásiť

beriem to tak, že už oslavuješ ale nemáš gule sa verejne priznať že ťa teší že zavražili ďaľších židov tomu sa priznáš len na nejakom tom vašom webe so zaručenými alternatívnymi správami

18.7.2012 22:37 / MM 0 3 nahlásiť

Neber to nijak, neoslavujem, je mi to jedno. Presne tak jedno ako by bolo zidom keby som letel do luftu ja s mojou rodinou. Oslavoval by som keby si odpovedal na moje otazky. Na to nemas gule, tvoji kamosi ta sleduju a pri zlej odpovedi by si mal problem. Tak co, das dalsiu davku vyhovoriek?

18.7.2012 22:51 / pfff 3 0 nahlásiť

takže už je ti to jedno? to že zavraždili bezbranných dovolenkujúcich židov na územi EÚ, mohli popritom byť zavraždení aj slováci, ti je jedno? v pohode, dúfam že aj na teba dôjde, tvoju rodinu a bude ti to tiež jedno a všetkým naokolo teba tiež daj si nálepku do občianky - nezachraňujte môj mizerný život, že skapam je aj tak jedno

18.7.2012 22:54 / MM 0 2 nahlásiť

Takze zas bez odpovede? Ake uboho zidovske. Mimochodom, kedy mi to nebolo jedno? Dalsia davka vyhovoriek bude kedy?

18.7.2012 22:57 / pfff 4 0 nahlásiť

keby ti to nebolo jedno, bolo by zrejmé aký máš názor, za čím si stojíš ty len papagájuješ tupé vymyslené správy, recykluješ nenávisť voči židom, nižšie už aj voči moslimom ale ak príde k akcii, k činom... je mi to jedno, nechajte ma tak, nezaujíma ma to koľký ročník ZŠ si už ukončil? od sept. nastupuješ do ktorého?

18.7.2012 23:03 / MM 0 3 nahlásiť

Ale zidacik, odpovedal som ti nizsie. Uz kolky krat som ti odpovedal a ty mne ani raz. Posero, odpovedaj a nevykrucaj sa! No co, este dake vyhovorky? Ked si to tvoj rabi precita nebude z tvojho vykonu nadseny, dnes to bola slabota. Tak ako je to s tymi odpovedami? Zas nic?

18.7.2012 23:06 / pfff 3 0 nahlásiť

myslím že stačí, svoj "svetonázor" si už prejavil "teraz budete skapinat vy a my sa budeme pozerat." takže obyčajný, sprostý parazit

18.7.2012 23:11 / MM 0 2 nahlásiť

Od toho najvacsieho mi to vzdy pripada ako velka lichotka. Na parazitov tvojho kalibru v zivote nedorastiem. Ozaj, ze som taky smely. Kde su odpovede na MOJE otazky? Posero! :-D Zas len zahmlievanie.

18.7.2012 23:14 / pfff 2 0 nahlásiť

TIE TVOJE ZDROJE CZECHFREEPRESS a RU SÚ LOŽ, VYMYSLENÉ!!!! túto moju odpoveď na tvoje otázky už vidíš, či ani na xtý pokus nie? ale jasne, server ktorého redakcia je až jeden šéfredaktor a už nik viac, musí mať zaručene pravdivé správy, lebo sú alternatívne. opak je nemožný parazit zalezaný v diere ktorý bude sledovať ako vraždia druhých a urobí len jediné - napíše: vraždite ich via a poriadne! si chudák, si úbožiak, si presne ten odpad o ktorom píšeš si nezslúžiš žiť v EU a ak existuje BOH všetko zlo čo je v tebe sa ti vráti skôr ako zomrú ďalší nevinní kvôli takým ako si ty

18.7.2012 23:21 / pfff 1 1 nahlásiť

absolútny chudák: MM 18. 07. 2012 budem prilievat olej do ohna. teraz budete skapinat vy a my sa budeme pozerat. po týchto slovách mám chuť si ťa nájsť a ukázať ti čo je to život a aký je rozdiel medzi hrdinstvom na nete vo vyzývaní na zabíjanie a zažiť to na vlastnej koži a tvoji kamaráti by sa len tak pozerali a povzbudzovali ak BOH existuje, tvoj autobus si ťa počká, podobne ako tohto http://www.youtube.com/watch... tiež sa prišiel len pozrieť ako zabíjajú druhých

18.7.2012 23:28 / MM 0 3 nahlásiť

Klames a zavadzas, si baba! Pytal som si odpovede na MOJE otazky a nie zo servera. Uz ti to opakujem x-ty krat a stale sa len vyhovaras na server. To nie je server, neklam! Predved sa. Preco klames aj s tvojimi sukmenovcami ze vas chce Iran znicit, ked to on sam poprel a bolo dokazane ze to bolo umyselne vytrhnute z kontextu? Priznali to aj sami tvorcovia toho paskvilu. Preco nedovoli izrael kontrolu svojich jadrovych zariadeni? Preco nepovoli ich inspekciu medzinarodnej organizacii, tak ako kazdy iny stat? Naco je izraelu momentalne okolo 300 jadrovych zbrani?(podla medzinarodnych odhadov z 2010) O tom radioaktivnom mraku este nieco trepni. Ten z izraelskych a-bomb je neskodny? Urcite zasiahne len moslimov a nas necha tak? Preco izraelske bojove lietadla lietaju ako jedine na svete bez oznacenia? Tak co, este stale si posraty, ci uz das odpoved? Kecmi okolo ma neohuris a ani nechytis na inu debatu. Daj odpovede.

18.7.2012 23:35 / MM 0 2 nahlásiť

Mimochodom, postrihal si viac mojich odpovedi do jednej. Taka penka tendencna spravicka. To si sa inspiroval kamosmi ktori upravovali aj spravu iranskeho prezidenta? Tiez uprava spravodajstva aby zidacikovia vyzerali ako ti dobry a ohrozovany zlym iranom? No chudacik moj nepotrebny. Na to mas cas, ale odpovedat mi na par jednoduchych otazok to nie.:-P Ak si chces niekoho najst, najdi najskor svoj rozum a potom ho zacni pouzivat. Mimochodom, mame jedneho spolocneho kamarata. Teda, mali sme. Mojim zostal, ale od teba sa uz distancoval. (a to myslim uplne realne a naozaj) Takze ja viem s akym... mam tu "cest"

18.7.2012 23:51 / miso 0 4 nahlásiť

pfff opat si sa tu ukazal ako uplny chudacik co trepe stale to iste dookola a dokopy nic nepovie. Obhajujes dve najagresivnejsie krajiny na svete v boji proti "teroristom" (ktorych si sami vycvicili par rokov dozadu). Okrem toho v USA moze byt dnes teroristom uz asi kazdy. Ten narod je tak vypatlany, ze by si tam asi aj ty zapadol. Vadia ti atomove bomby ale municia s ochudobnenym uranom (ano aj ta je skodliva) siriaca "demokraciu" do suverennych a zvrchovanych statov (aka nahoda ze vo vacsine z nich sa nachadza ropa, vsakze) ti akosi nevadi. To, ze sa tam (momentalne Irak) rodia postihnute deti, ktore ozaj za nic nemozu, ti neprekaza, lebo to nevidis. Nevidis to preto, lebo to u nas nikde neukazuju. Preco? Lebo PROPAGANDA a CENZURA! Keby si sa zamyslel (ano boli to), tak by ta napadlo, ze prave kvoli cenzure sa vacsina stranok alternativnych medii nachadza mimo uzemia daneho statu, kde cenzori nemaju vplyv na ich obsah. Ruske media su oproti nasim ultrasuper objektivne a dokazu podat skutocne objektivne spravodajstvo. Taka perlicka pre teba, 56% obyvatelov Ruskej Federacie vyznava Islam. Takze pre teba to automaticky znamena, ze by sme ich mali vyhladit, Rusov, nasich slovanskych bratov. Istotne ti tiez nevadilo, ked bombardovali Srbsko, opat slovansky narod a cuduj sa svete pri "ochrane" moslimov, ts ts ts. Cesky film "Uloupene Kosovo" ta mozno v tejto "spravodlivosti" osvieti: http://video.google.com/videoplay... Uznavas "hrdinov" z USA a NATO, ktori okupuju cudzie krajiny v domnelej vojne proti "terorizmu", ktora maskuje vojnu o ropu a peniaze, ktore budu z obnovy znicenych uzemii. Tych "hrdinov" ktori rano pridu do prace, napoja sa na drony nesuce zbrane, ktore bez okolkov zhodia aj na hrajuce sa deti, lebo im pripominali "teroristov" a po sichte si odidu domov. Ozaj je to vzor hrdinu hodny uznania. :-/ Potom sa certis, ked sa ti bradati pankovia vyhodia niekde v amerike alebo medzi americkymi turistami. JA keby som bol na ich mieste by som pravdepodobne spravil to iste, lebo si ani neviem a ani nechcem vediet predstavit pocity ludi, ktorym tito "hrdinovia" zavrazdili ich vlastne deti. Vlastne deti, ktore spali doma a za nic ale ozaj nic nemohli, bez moznosti akokolvek sa branit. Netvrdim, ze vsetci v USA a Izraeli su takito vypatlanci, ale masirovanim mozgov mediami a propagandou je ich uz pomerne vela. Ty si jednym z nich, cize da sa povedat, ze ked ich podporujes, mas na svedomi smrt tychto malych nevinnych deti. Dufam, ze si na seba hrdy :-|

18.7.2012 23:59 / pfff 4 0 nahlásiť

tu vaši kamaráti http://www.topky.sk/cl/11/1317606/Atentat-na-... ... (možno priamo aj vy) oslavujú vraždy židov, tancujú nad ich mŕtvolami ste odpad a nezaslúžite si žiť v EU zaslúžite si to čo prajete druhým, krutú smrť a okolo vás takých čo sa budú prizerať a len prilievať olej do ohňa to je všetko snáď BOH existuje a dopraje vám to čo vy chcete aby sa dialo iným allah Agbar, aj Allah nenávidí zbabelcov a zradcov

19.7.2012 00:08 / MM 0 4 nahlásiť

Mas pravdu, ste odpad ludskej spolocnosti. EU si nezasluzi dalej trpiet vasimi zakernymi bojmi na jej ovladnutie. Robite po svete len zlo, sirite nasilie, okradate narody, je na case aby ste vypadli z EU a uz nikdy sa tu neukazali. To je nazor vacsiny ludi v EU. Takze nie mensina nas bude niekde posielat, ale vacsina niekde posle vas. A pekne svinskym krokom. Pekne si sa snazil opat neodpovedat. Takze kde su odpovede na moje otazky? Nesklamal si ma. Asi mas velky strach z pravdy a odpovedi. Ci zidia sa len pytaju, oni neodpovedaju?

19.7.2012 00:01 / MM 0 2 nahlásiť

miso Trochu od veci, ale s tym ksichtom sa aj tak neda debatit. Ved vies ako sa hovori "poturcenec horsi od turka" to je nasa hviezda pfff Ak mas cas, stiahni a pozri si dokument Defamation. Tocil to zid o zidoch, ich nazoroch na svet, politiku, vymyvanie mozgov zidovskym skolakom, ich pohlad na nas a pod. Otrasne, ale pravdive, bohuzial. Je to aj s titulkami. http://ulozto.cz/xpbhGeT/defamation-kpt-ro... ... Po zhliadnuti toho, si viem zivo predstavit mnoho veci.

19.7.2012 00:43 / miso 0 2 nahlásiť

Dik za link, snad si to niekedy stihnem pozriet. pfff je proste traged, ale co uz. Presne rovnako zmyslaju aj ostatni fanatici. Pevne verim, ze takych nie je prilis vela. Este mu dam poslednu sancu, aj ked viem, ze na to nebude mat gule, a to taku, aby sa pridal na FB do skupiny "spravodajska alternativa". Kludne nech tam spusti diskusiu. Maju aj normalnu stranku. Tam mu snad dopne, ze nie vsetko co vidi v TV je skutocne tak ako to tam prezentuju. http://www.spravodajska-alternativa.sk/... Pravdepodobne budu ale pre neho tieto informacie prilis zlozite, kedze nedokazal odpovedat ani na tu jednoducho a polopate polozene otazky...

19.7.2012 01:36 / pfff 3 0 nahlásiť

zabavte sa, možno budete mať sťastie a tiež dostanete hlavnú úlohu teraz aspoň orgazmus, nebojte, ide o alternatívny zdroj, takže pozrieť si to môžte: http://www.youtube.com/watch... http://www.break.com/usercontent/2009/6/the-re... ...

19.7.2012 10:19 / miso 0 2 nahlásiť

Hmmm, takze pani z Izraelu uz stihli obvinit z utoku na turistov Iran a slubuju odvetu. Ake prekvapive... Pritom samotne hnutie Hizballah sa vyjadrilo v tomto duchu: "„Naše hnutí nebojuje proti turistům,“ uvedl člen Hizballáhu." Ako obvykle bez dokazov atd....

19.7.2012 14:30 / pfff 1 0 nahlásiť

uvádza ru zdroj ak to povie hizballáh, je to pravda. ak Izrael, je to lož. veď komu by už len teroristi z hizballáhu ublížili, hádam nie židovi.

19.7.2012 15:54 / MM 0 1 nahlásiť

Ty neveris .ru my zas tebe a tebe podobnym fan-atikom. 50/50 Je zabavne aj to, ze neveris ani OSN, zrejme ju povazujes za podvod, neexistujucu skupinku. Zvlast ked dava predstavitelom zidovskeho statu take podle otazky okolo kontroly zidovskeho jadroveho programu, zidovskych jadrovych zbrani a pod. Co s tym urobis ako spravny a slepy konvertita? S ufrkom pfff prejdes okolo a neodpovies. Posero! Ved tak doteraz neurobili ani tvoji pani ty otrok. Zahrali urazenych, poburenych a cusia doteraz. Alebo sa zahras na este vacsieho dem-entiniho a povies ze take otazky a poziadavky OSN nikdy nedala? Ale ano dala, len zidacikovia neracili odpovedat. Ale dobre, dam ti otazky, ktore zvladnes. Su totiz z vasich zidovskych periodik, tie si nemozes dovolit znevazit. Kolko zidov zije v tom strasnom Irane? Kolko arabov zije v izraeli? Maju rovnake prava? Ak nie, kto je znevyhodnovany? Na odpovedanie takychto otazok sa zmozes? Vari ano, ved odpovede su od vas. (a nie velmi lichotive). Pomozes zranenemu irancovi? Tesim sa na dalsiu davku kydov a vyhovoriek. Preposlen vasim. Shalom Alejkum "Priatela si drz blizko seba, nepriatela este blizsie"

19.7.2012 16:47 / pfff 1 0 nahlásiť

pozrel si si videjka? urobil si sa pri nich? aby som to nejak ukončil, držím ti palce aby si na svoje vystúpenie dlho nečakal, aby si urobil skvelú show ktorá bude baviť tvojich moslimských kamarátov a čitateľov ru stránok aspoň 2 dni a aby si konečne svetu ukázal, že tvoja hlava bola aspoň na niečo dobrá! držím palce! nech si čo najskôr hviezda! chrchli mužne

19.7.2012 18:22 / MM 0 1 nahlásiť

Nezmohol si sa ani na odpovede podla vasej propagandy! A tak krasne som ti nahral. Chudacik, co si to za konvertitu? Z teba nebude mat rabi radost ked si to precita. A videa som si nepozrel. Jedno bolo na prihlasenie cez mail, sorry... A druhe bolo take iste ako vysielaju tvoji "kamosi" z hamasu a ukazuju v nich ako mucite male deti a zabijate zeny. Bezna propaganda, nic viac, s tym ma veru nedojmes a ani nevystrasis. Pri tych sa odbavujete vy. Hrdinovia. Takze ste zovnaky magori. Aj zidaci aj arabi. Vase tupe hlavicky ziju v stredoveku. Len sa pekne vysporiadajte sami so sebou a netahajte do toho druhych. Kludne sa medzi sebou hluste ked ste yebnuti. Chod bojovat a podrezavat hrdla ked ta to tak rajcuje, ty sem davas take pamlsky, nie my. My normalny, bojujeme za obranu vlasti. Ked nasu krajinu niekto napadne. Neokupujeme, nekradneme, nevrazdime ked sa nam to hodi, neterorizujeme,.... Urcite nikto normalny nebude bojovat za dake tupe nabozenstvo, idealy, rezim, pomoc okupantom, rozsirovanie uzemia mimo hranic uznanych OSN, ziskavanie bohatstva.... Ktoze to je monentalne vo vojnovom stave? Preco? Za akym ucelom? Arabi, zidia, americania...no ked sa vam to paci, tak ok, pozabijajte sa medzi sebou. Na svete nam bude bez takych chrapunov lepsie. Prelievajte vasu krv za vase nezmysly. Vy by ste radsej tu nasu, gojsku, ja viem. Na to vam neskocime. Vasa tupost, vase obete, tak ako v zivote. Kazdy je zodpovedny za svoje ciny. Aj zidia. Ked chces argumentovat o vsi pod chrastou, tak zacni sebou, preco uz nie si narukovany v armade a nechranis zaujmy tvojich panov. Tak ako sa od poriadneho otroka ocakava. Rychlo na to, inak nebude pridel propagandy. Za vlast kludne svoj zivot polozim. Za zidov polozim kludne aj 10 zivotov. Samozrejme zidovskych. Za amikov tiez 10...americkych. Za arabov tiez 10...arabskych Neboj, nezabudam ani na krestanskych fanatikov, tiez prihodim 10. Spokojny? Nemas ziadne argumenty, len dookola trepes somariny. Bud mi sem daj rabiho, alebo suchaj kratkymi klamarskymi nozickami. S rabim bude aspon zabava, mozno hodi aj daku odpovred. Je predsa len vzdelanejsi ako ty, konvertita. Si klamar!

19.7.2012 18:24 / pfff 1 0 nahlásiť

keď budeš mať vystúpenie, daj vedieť. prídem ti zatlieskať, možno ma presvedčíš že aspoň na niečo tvoja hlava bola dobrá Allah Agbar

19.7.2012 18:47 / MM 0 1 nahlásiť

Slabe, velmi slabe, dokonca ubohe. Ja vystupenie mat nebudem, na to mam vas fanatikov. Budem v hladisku a sa budem sa zabavat, tak ako vzdy. Len vy, fanatici na javisku, sa budete menit. A zas bez odpovedi, uzzas si trapny. Konvertovany a predsa navzdy otrok.

19.7.2012 19:34 / pfff 1 0 nahlásiť

takže zbabelec tvoji kamaráti, tvoja láska, obhajuješ ich, velebíš ich ale účinkovať nechceš snáď sa ťa pred vystúpením opýtajú, i keď to nie je nutné, hlavne aby si urobil dobrú show! ta úloha ti bude presne na telo napísaná nebuď posera buď aspoň raz v živote užitočný a mišo ti môže priliať olej do ohňa, budeme sa obaja na teba pozerať, tlieskať ti, povzbudzovať! ALLAH AGBAR! ALLAH AGBAR! ALLAH AGBAR!

19.7.2012 20:04 / MM 0 1 nahlásiť

Od toho najvacsieho to neberiem. Este sa mas vela co ucit. Popros rabiho o doucovanie. Zostanes naveky hlupy, konvertovany gojimsky otrok, bojaci sa pravdy. Zelam ti vsetko co si zasluzis, uz sa s tebou nebudem zahadzovat. Nestojis mi za to.

19.7.2012 21:48 / pfff 1 0 nahlásiť

ok, tak sa pripravuj na svoju najväčšiu životnú úlohu! urob skvelú show! nech Boh či Allah dá a už čoskoro si pozrieme tvoje skvelé číslo! Allah Agbar! nech Allah da tvojmu životu konecne zmysel a ty urobíš skvelú show!

19.7.2012 22:41 / MM 0 0 nahlásiť

Taka ponuka sa neodmieta! Chces odo mna skvelu show? Dobre, ked tak velmi prosis, tak ti teda pomozem na onen svet. Sam si to urobit sa bojis, svojich panov sa tiez bojis, bojovat sa tiez bojis, rozmyslat a odpovedat sa tiez bojis, v podstate mas pravdu, naco vlastne si? Ani zabava s tebou uz nie je, ale bude, slubujem. Posero, aspon rad budes hrdinom, urobim ho z teba. Som rad ze si konecne nabral odvahu a chces skonat ako mucenik v mojich rukach. Aj tvoja rodina si od teba oddychne a bude oslavovat, aj rabi sa prestane od strachu so stretnutia s tebou skryvat. Robis naozaj dobry, uslachtily cin. Zapisem ta do poradovnika na Darwinovu cenu, to urcite vyhras. Takze presne ako chces. Urobim skvelu show a tvoj nezmyselny zivot bude mat konecne zmysel. Drzim sa len tvojej ziadosti, vsak si stastny? Ak chces nieco ine, sorry nevyhoviem. Oslavuj otrok, uz nim dlho nebudes. P.S. Nezabudni si obliect pampersku. Koli tym tvojim poslednym tekutinam. Nech potom nesm-rdis viac ako zaziva. Chces ma porazit intelektom? Sorry chlapce, s bezbrannymi nebojujem. Ale teraz uz naozaj koncim, nepobavil si ma. :-P

20.7.2012 02:56 / pfff 1 0 nahlásiť

hlavne trénuj, dobre krémuj nech to moc nešklbe nepokaz si veľkú chvíľu kedy tvoja hlava bude aspoň raz v živote užitočná inak je v nej len samý odpad pozdravuj kamarátov, Allah Agbar, dočkáš sa, budeš skôr či neskôr na ru stránke síce po arabsky budeš mať pod videom napísané "kvičiace prasa" a nie "hrdina", ale pravda je pravda, Allahovi sa neklame

21.7.2012 05:24 / pfff 0 0 nahlásiť

Mírové jádro? Naprosté lži! Íránský generál promluvil 13. července 2012 13:18 TEHERÁN - Bývalý generál obávaných íránských Revolučních gard promluvil. V dopise adresovaném opozičnímu aktivistovi označil vládní tvrzení o mírové povaze íránského jaderného programu za naprosté lži. "Inspektoři Mezinárodní agentury pro atomovou energii jsou naivní, jestli věří tomu, že íránská jaderná zařízení, na zemi i pod zemí, mají mírový charakter. Chameneího slova o míru jsou čistá lež. Aby Írán mohl čelit tlaku mezinárodního společenství posílá na čínské a ruské bankovní účty miliardy dolarů. Rusko a Čína pak islámskou republiku podporují při vyjednáváních," stojí v dopise, který opoziční aktivista Muhammad Núrizád vyvěsil na svých webových stánkách. Z bezpečnostních důvodů je podepsán jen iniciálami. Pěst revoluce

21.7.2012 05:27 / pfff 0 0 nahlásiť

Revoluční gardy jsou silnou a vlivnou vojenskou jednotkou v Íránu. Podílely se na vítězství islámské revoluce v roce 1979 a zůstaly oddělené od armády.

21.7.2012 05:29 / pfff 0 0 nahlásiť

Jsou považovány za ochranu

21.7.2012 05:30 / pfff 0 0 nahlásiť

režimu islámských

21.7.2012 05:33 / pfff 0 0 nahlásiť

d.u.c.h.o.v.n.í.c.h. a n.e.p.o.d.l.é.h.a.j.í. p.r.a.v.i.d.e.l.n.é. a.r.m.á.d.ě., n.ý.b.r.ž. .d.u.c.h.o.v.n.í.m.u. .v.ů.d.c.i. .z.e.m.ě. .a.j.a.t.o.l.l.á.h.o.v.i. .A.l.í.m.u. .C.h.a.m.e.n.e.í.m.u..

21.7.2012 05:34 / pfff 0 0 nahlásiť

Mají na 120 000 členů, v jejich rukou je íránský raketový program a disponují vlastními pozemními jednotkami, námořnictvem i letectvem. Núrizád v telefonickém rozhovoru pro list The Guardian uvedl, že se nejedná o první takový dopis z pera vysoce postaveného důstojníka vlivné jednotky, který četl. Brutálně potlačené protesty Bývalý generál Revolučních gard obvinil nejvyššího vůdce ajatolláha Alího Chameneího, z toho, že má krev na rukách kvůli brutálnímu zásahu proti opozici po volbách před třemi lety. Vojáci tehdy dostali nařízení střílet do demonstrantů. "Chameneí se zeptal Savavího (bývalého šéfa Revolučních gard), zda je ochoten nasadit proti lidem tanky v případě, že vyjdou do ulic. Saváví odpoveděl kladně," píše se v dopise. "Chci vás ujistit, že existuje hodně vojáků, kteří nesouhlasí s režimem a čekají jen na okamžik, kdy se budou moci postavit na stranu lidí", uzavřel bývalý generál. http://www.lidovky.cz/general-iranskych-revoluc... ...

18.7.2012 13:05 / miso 0 2 nahlásiť

Jedine co vies je osocovat druhych a opakovat sa v nadeji ze 100x opakovana loz sa stane pravdou. Presne takych ako ty bez vlastneho nazoru a nenavistnych ma kazdy fasisticky rezim rad. Istotne to daleko dotiahnes v buducnosti. Len si daj pozor aby sa ta tvoja vlastna nenavist neobratila aj proti tebe - historia je plna takychto pripadov. Vid pan Robspiere (odpustte ak som to zle napisal) vo Francuzsku ;-)

18.7.2012 13:14 / pfff 3 1 nahlásiť

zopakujem: tak vypadni z EU a choď šíriť nenávisť voči nám do tvojich milovaných krajín http://www.youtube.com/watch... ukáž že nie si len internetový táraj s alternatívnymi zdrojmi čo vypisuje nezmysly, ale zbaľ sa a choď pomáhať utlačovaným do palestíny, iránu, sýrie proti zlým EU-USA-Izrael okupantom čo sa toľkio tomu brániš, urážaš sa? choď a bojuj za ich slobodu!

18.7.2012 18:28 / Lovap 0 2 nahlásiť

Choď a vypadni bojovať za nás do Afganu, ak si taký hrdina! Si obyčajný chudáčik, čo má akurát silné e-muscles ...

18.7.2012 20:20 / pfff 2 0 nahlásiť

ja by som mal ísť za teba bojovať do afganistanu aby si ty potom písal že som obyčajný vrah a okupant a škrábal si pri tom riť doma?

19.7.2012 09:52 / Lovap 0 3 nahlásiť

Takže iba e-muscles. Ako obvykle. Takýto chudáčikovia ako ty sa totiž na iné nezmôžu ...

19.7.2012 14:26 / pfff 1 0 nahlásiť

narozdiel od teba, ktorý je na týždovej dovolenke a v pondelok sa vracia do afganistanu bojovať proti americkým okupantom

19.7.2012 20:48 / Lovap 0 1 nahlásiť

Lenže posielať niekoho niekam je tvoj vynález, že ... Chudáčik ...

19.7.2012 21:51 / pfff 1 0 nahlásiť

chudáčik, za mňa tam bojujú vojaci, ty chudáčik si proti tomu, nesúhlasíš s politikou môjho štátu ale seruš tu, tak ty vypadni ale to je na tvôj mozoček privela, chcieť myslieť, chápať rozdiel

19.7.2012 18:19 / mhn 1 2 nahlásiť

Nie je cela pravda ze uzemie Izraelu nepatrilo. Ale to je jedno. Nepokoje tam boli uz snad pred 1500 rokmi a a zrejme aj budu. Takze zamyslat sa a tvarit sa ako mierotvorca z pokoja domova nema velky vyznam. Arabi maju svoju kulturu a my to tazko zmenime. Pokial bude problem v Irane, Izrael to vyriesi, ako to urobil uz niekolkokrat. A na zaver, VZDY budeme partrit pod sferu vplyvu niektorych velmoci. Radsej patrit pod sferu USA ako Rusko. Dnes je moderne nadavat na ameriku; tiez so vsetkym nesuhlasim. Je vsak dobre si uvedomit ze nacisti boli len babraci oproti tomu co dokazali sovieti so svojou ideologiou. Ak by nebolo zapadu, dodnes bu sme boli pod nadvladou komunizmu.

18.7.2012 10:32 / Peter Reagovať 2 4 nahlásiť

To je teda sprosty clanok. Prebrane z noveho casu? A ako sa teda tych 80% komunikacie dostava do Ciny?

18.7.2012 10:34 / pfff 6 2 nahlásiť

sprostý je ten, kto nepozná význam slova "prístup"

18.7.2012 10:48 / Peter 0 10 nahlásiť

Kazde zariadenie ma podla teba nejaku vlastnu IP a na nej nejaky vlastny otvoreny port (od 1 do 64K, ktory doteraz nebol objaveny), z ktoreho sa da na dialku managovat a vsetky cinske huawei-e a ZTE spolupracuju aby si tento pristup umoznovali, ak nie tak sa kazde zariadenie musi konektovat niekde do Ciny alebo na najblizsie ine zariadenie. Este nejaku inu rozpravku?

18.7.2012 10:58 / pfff 8 1 nahlásiť

stačí len napísať že nevieš čo znamená slovo "prístup" prístup je to, že v okamihu keď budú mať záujem, pripoja sa na zariadenie a budú z neho odoberať (väčšinou selektívne) pre nich zaujímavé dáta a to väčšinou či úplne bez vzbudenia nejakej pozornosti, upozornenia dotknutých strán (zadné vrátka) wikipedia: Prístup je - miesto, kadiaľ sa niekam prichádza; príchod - možnosť, právo, oprávnenie, dovolenie vojsť, vstúpiť niekam - možnosť voľne vniknúť, preniknúť, dostať sa niekam - možnosť dosiahnuť niečo, dostať sa k niečomu - postoj, pomer, stanovisko

18.7.2012 11:05 / Peter 0 10 nahlásiť

A ako sa napoja na to zariadenie, ked budu mat zaujem, cez aky tajny protokol? Venuj sa radsej niecomu inemu...

18.7.2012 11:10 / pfff 8 1 nahlásiť

takže rozdiel medzi "prístup" a odosielať 80% všetkej celosvetovej komunikácie do číny si už pochopil či ešte stále nie?

18.7.2012 10:49 / Manobb 3 0 nahlásiť

K+

18.7.2012 12:16 / janickovo Reagovať 0 4 nahlásiť

za tu cenu co davaju ten huawei ascend nech tam maju aj branu pre ponorku v tom telefone je mi to fuk ale ako vidim tu su samy tajni agenti a co ja viem co chlapci zobudte sa vy nikoho nezaujmate ci si prdnete rano jeden ci dva krat dnes ked chce niekto vas odpocuvat tak to urobi tak ci tak a nepotrebuje k tomu ani huawei ci zte I LOVE ANDROID PHONE

18.7.2012 13:38 / dll.exe Reagovať 10 5 nahlásiť

Je to cista pravda. A nehovoriac o tom, ze Cinske ZTE A Huawei ukradli technologie a patenty Europskym firmam Nokia-Siemens, Ericsson a Americkym Cisco, Motorola - ktore aj kvoli tomu nemozu konkurovat a prepustaju tisice Europanov a Americanov. A Cinania tu predavaju lacne nelegalne plagiaty a poskytovatelia ako O2 Telefonica to kupuju! Nehovoriac o tom, ze Cina nelegalne dotuje ZTE a Huawei. Rusko, India a Australia uz davnejsie zakazali predaj cast produktov Huawei a ZTE lebo obsahuju tajny pristup pre Cinsku armadu. Kupit si mobil ZTE alebo Huawei moze len zradca Europy. Ked pridete kvoli zlodejskym Cinskym firmam o pracu potom sa dosmejete.

18.7.2012 13:49 / miro 1 4 nahlásiť

v prvom rade si uvedom, ze to firmy ako nokia, ericson, cisco, motorola, ... dobrovolne odisli zo svojou technologiou do ciny, aby tam vyrabali svoje produkty lebo chceli zvysit zisk. bolo im jedno ze doma prepustili tisice zamestancov. maju na to pravo. ale potom sa nemau co cudovt ze im tie technologie ti cinania ukradli :) a zradcom je ten kto siel vyrabat do ciny aby maximalizoval zisk.

18.7.2012 13:56 / pfff 4 1 nahlásiť

takže ty nie si zradca keď kupuješ lacnejšie čínske veci a tie made in EU nie? ale aspoň si dokázal opäť svoju úroveň - nevieš ako a kde prebehla ta krádež a opäť za všetko môže niekto iný len nie ty - ktorý nenávidí USA, EU, Izrael a kupuje made in china takže ty si v pohode kúpiš zte, ty máš svedomie čisté

18.7.2012 14:08 / miro 0 2 nahlásiť

napisal som ze maju na to pravo. mozu sa slobodne rozhodnut kde budu vyrabat svoje produkty. no ja pri kupe v obchode bars na vyber nemam. nemozem za to ze vacsina veci je made in china. nemam zte. mam sony ericsson madi in china. fakt za to nemozem.

18.7.2012 14:11 / pfff 1 0 nahlásiť

že si si nekúpil made in hungary, finland nokiu ale radšej lacnejší made in china... samozrejme, za to zas môžu oni, tebe ide len o čo najnižšiu cenu

18.7.2012 14:20 / miro 0 1 nahlásiť

nokiu som nechel a pri kupe som sa nezaujimal kde bol telefon skladany. kupoval som japonsko-svedsku znacku a az teraz som ho rozobral a nasiel si kde bol made in. napr baterku mam made in korea finished in china. :) moj najblizsi telefon bude motorola a fakt sa nebudem zaujimat o to kde bol skladany.

18.7.2012 15:19 / pfff 1 1 nahlásiť

s tým nemám problém, len dll.exe napísal: "Kupit si mobil ZTE alebo Huawei moze len zradca Europy." = výrobok skonštuovaný číňanmi pomocou ukradnutých technológii ktorých cena je umelo znižovaná dotáciami štátu za účelom rýchleho rozšírenia po svete vs. výrobok vyvinutý mimo číny a vyrobený v číne nečínskou firmou ktorá rešpektuje, zakúpila licencie, patenty - neukradla ich (fér konkurencia)

18.7.2012 18:30 / RastislavJ 0 1 nahlásiť

"Kupit si mobil ZTE alebo Huawei moze len zradca Europy." zradcov europy hľadaj v Mnichove, na Jalte, ... a niie či niekto kúpil nejaký mobil

18.7.2012 20:13 / pfff 1 0 nahlásiť

dll.exe to napísal presne kto kúpi zte, huawei dá peniaze čínskym komunistom čím prídu o prácu eu, usa inžinieri, pretože zte a huawei vyrába zariadenia na úrovni preto, že ukradli niekoľkoročné výskumy, neinvestovali mld. eur do vývoja ty sa tešíš že si ušetril niekoľko eur a o pár rokov budeš max. tak makať ako robotník niekde zapásom, pretože už nik nebude mať chuť platiť predražených eu, usa odborníkov, keď rovnaký ale výrazne lacnejší výskum bude prebiehať v číne vďaka tomu že preskočili niekoľko rokov vývoja pomocou krádeže intelekt. vlastníctva slovensko nech je príkladom - zamerané na nanotechnológie ale stavajú sa tu len nové montážne haly aj to len vďaka clám, kt. uvalila EU na výrobky z číny mnichov, jalta je minulosť, teraz rozhodujeme o našej budúcnosti

18.7.2012 20:57 / RastislavJ 0 1 nahlásiť

Zlými politickými rozhodnutiami prichádzaš viac o prácu. Hlavne ak to zlo je ich účelom. Zabúdaš totiž na súčasné Mníchovy a Jalty. Napríklad súčasná pseudokríza, ktorej hlavným dôvodom je zbavenie svojprávnosti národných štátov.

18.7.2012 21:18 / pfff 3 0 nahlásiť

neviem či si si všimol, ale ak podporujem USA a Izrael v boji proti terorizmu, som súčasne proti politike EU ktorá financuje palestínskych arabov, odmeňuje arabských teroristov a vyzýva na blokádu a zničenie izraela som proti vstupu turecka do EÚ ktoré okupuje štát EU a EÚ dáva desiatky mil.€ ročne turecku za podporu a som proti usídlovaniu islamistov v EU (asi spojenie som za zapádnú-kresťanskú kultúru nebolo dostatočne jasné) mohol si si aj všimnúť že som proti komunistom, socialistom, ľavičiarom ktorí zas a znovu robia z ľudí len otrokov, pracovnú silu, dotujú dobytok, prisťahovalectvo a likvidujú vedu, výskum a mohol si si aj všimnúť, že v celej tejto diskusií som takmer sám inak všetko priatelia islamu, komunizmu, zástancovia vyvraždenia 12,5mil. zostávajúcich židov na Zemi

18.7.2012 21:45 / RastislavJ 0 2 nahlásiť

To bude pre teba veľký šok, keď zistíš, že podporov USA a Izraela podporuješ aj politiku EU.

18.7.2012 22:00 / MM 0 1 nahlásiť

Take soky su nic oproti jeho liecbe elektrosokmi. Niekedy mi ho je luto, ale zabavi chlapec, to sa musi uznat.

18.7.2012 22:02 / pfff 1 0 nahlásiť

šok to pre mňa je som netušil že ak podporujem politiku USA, Izraela a EU voči iránu, podporujem v tom aj politiku EU a zároveň ak podporujem politiku USA a Izraela v tvrdej odvete voči teroristom a kritizujem zmäkčilú politiku EU vyčkávania, asimilácie, imigrácie milionov moslimov do EU, vlasne ju tým podporujem! normálne som v šoku! vlastne tým že podporujem politiku USA, zaroveň nie len že podporujem ľavicovú poitiku EU, dokonca aj Ficovu vládu a severské krajiny EU presadzujúce totálnu blokádu Izraela to si tým myslel?

18.7.2012 22:05 / MM 0 1 nahlásiť

Opat si nemyslel! A ano, v soku si uz dlhodobo a nevyliecitelne.

18.7.2012 22:09 / pfff 1 0 nahlásiť

písal šéfko na czechfreepress odvolavajúc sa na pravapravda.ru tak to musí byť pravda, cfp a ru nikdy neklamú

18.7.2012 22:22 / MM 0 2 nahlásiť

O nic viac a ani o nic menej ako ty. Ci zid, ci fasista, ci bolsevik, ci moslim, vsetci ctite svoje prostriedky na dosiahnutie vasho ciela. Ste rovnaky sfanatizovani magori! Ste odpad ludstva! Mor!

18.7.2012 22:34 / pfff 0 0 nahlásiť

zaujímavé, presadzuješ právo iránu mať abombu a zlikvidovať izrael, nenávidíš usa lebo ubližujú dobrým arabom, chránia židov aby si teraz napísal že moslim, tí ktorých obraňuješ, je odpad ľudstva

18.7.2012 22:41 / MM 0 1 nahlásiť

Co je na tom na nepochopenie. Vy d3bili sa povrazdite medzi sebou a na svete bude pokoj. Zahuci pri tom sice aj zopar z nas normalnych, ale bude to stat za to. Svet bez takych fanatickych zmagorenych spin ako ste vy a vyssie spominany bude opat krasny. To ti fakt nedoslo?

18.7.2012 22:54 / pfff 0 0 nahlásiť

takže už sme to vy d3bili preto podporuješ islamistov, irán v zničení izraela, aby sme sa my d3bili vyvraždili a bol pokoj a ty budeš pekne prdkať doma do stoličky, vypisovať žvásty ako treba zlikvidovať izrael a keď bude po všetkom, vylezieš ako voš z pod chrasty a budeš si užívať krásu sveta koľký ročník ZŠ si už ukončil? od sept. nastupuješ do ktorého?

18.7.2012 22:59 / MM 0 0 nahlásiť

Ale samozrejme ze ano. Ved len pouzivam vasu zidovsku taktiku. Vsetko pekne rozdrbkat, postvat medzi sebou, podporovat obe strany konfliktu ktory sme zapricinili a zbierat urodu. Ved tak to robite. Mylim sa zidacik? Alebo na to mate patent, know how len vy? Nie nie, teraz budete skapinat vy a my sa budeme pozerat. Co sa ti na tom nepaci? Alebo vy mozete a ostatni nie? Omyl. Vietor sejete, burku budete zat.

18.7.2012 23:04 / pfff 2 0 nahlásiť

ďakujem že si potvrdil to čo som napísal: ty budeš pekne prdkať doma do stoličky, vypisovať žvásty ako treba zlikvidovať izrael a keď bude po všetkom, vylezieš ako voš z pod chrasty a budeš si užívať krásu sveta

18.7.2012 23:09 / MM 0 2 nahlásiť

Omyl, budem prilievat olej do ohna. Vetry tu pustas zatial len ty. A bojis sa odpovedat na moje otazky. Ked nevies kam z konopi, natlacis do toho iny server a snazis sa odviest poroznost. Nie nie, len pekne vyklop pravdu a odpovedaj. Mas z toho strach.

19.7.2012 12:13 / RastislavJ 0 0 nahlásiť

Vydíš už ten rozdiel medzi tým čo si podporiť chcel a čo si podporil?

19.7.2012 14:28 / pfff 1 0 nahlásiť

čo som podporil a čo som chcel podporiť?

21.7.2012 18:05 / RastislavJ 0 0 nahlásiť

Tvrdil si, že USA a Izrael a zatiaľ si podporil hlavne EU a arabov. A píš ďalej týmto spôsobom a o podpore USA a Izraelu môžeš len snívať.

21.7.2012 20:54 / pfff 0 0 nahlásiť

myslel som si že takto to myslíš ale si na omyle oni majú svoju pravdu, dlhodobo opakujú nimi nasávanú propagandu, vyhľadávajú bombastické správy, nekriticky prijímajú všetko čo im tam naservírujú (ak im dám linky, nepozrú ich, narozdiel odomňa ktorý si pozrie to čo oni dali) k tomu by si už mohol poznať aj ich názory z mm.sk - tiež nič moc tu opäť ukázali svoju mentálnu úroveň - jeden zdroj informácii, bez kritického myslenia prijaté, následne hlúpe otázky na ktoré by sa už nepýtal ani žiak 5.tr. ZŠ len aby ťa presvedčili že ty sa mýliš, podporené mantrami, najlepšie od Goebbelsa, ktoré ich utvrdzujú v tom, že oni majú pravdu mohol si si všimnúť, že tu miro napíše že robí pre izraelcov, tež nechce aby irán mal abombu, ty predpokladám tiež nie, ale ste ticho, ticho súhlasíte aj na iných servroch - ťažká protižidovská propaganda a len pár jedincov ktorí sa snažia ako tak reagovať dosiahol som aspoň jednu vec, MM si pozriel aspoň jedno videjko kde jeho kamaráti takým ako je on, odrezávajú hlavy - len tak pre zábavu. po prvotnom šoku je už opäť vo forme, ale aspoň niečo nepochybuj že ak tu bude niekedy opäť nejaká podobná téma, opäť bude bojovať za to aby irán mal a-bombu a zničil izrael, každý proti bude mínus, každý za - plus. on a jemu podobní potrebujú už psychiatrov - nedokážu sa z toho sami dostať aj preto som napísal - škoda že žiaden slovák nebol zavraždený v bulharsku aj keď to nikomu neprajem potrebuju pocítiť smrť, aby to nebolo už len "budem sa pozerať ako vraždia iných a prilievať olej do ohňa"... ale aby pocítili skutočný strach o svoj život http://www.youtube.com/watch... - 4:26 odmietne tomu veriť až pokiaľ nedostane kopanec do tlstého zadku... to isté video si napasujú aj na mňa, len škoda že ak napíšu že izrael chce zaútočiť na irán aby im ukradol ropu, nepoužijú mozog ani ak im dáš fakty, neopýtajú sa 1. prečo by to robil, keď 60 rokov riadne platia za ropu? 2. ako by to zrealizovali? 3. aký je vlastne pomer síl ? koľko je židov a koľko iráncov? okolité krajiny by to nechali len tak? 0bodov, aj o týždeň napíšu že izrael chce vojnu aby ukradol iránčanom ropu... 6mil. židov vs. 74mil. iráncov ... pričom pre židov má najvyššiu hodnotu život - aby zachránili 1 svojho vojaka, prepustili viac ako 1000 odsúdených arabských teroristov http://www.sme.sk/c/6101838/uneseny-vojak-s... ... ... a potom by mali vymrieť pre ropu, ktorú si dokážu normálne kúpiť?! ... nevysvetlíš im, že to je blbosť, že to práve irán potrebuje predať ropu, že izraelci ju kupujú aj tak od iných štátov... napriek tomu, abomba je len zámienka aby židia ukradli iránčanom ropu... :-/ preto podľa nich irán potrebuje abombu aby sa chránil... 74mil. peržanov proti 6mil. židov ktorí žijú s 1,6mil. arabmi v izraeli ... a izrael chce iráncov vyvraždiť - 6 mil. židov opustí izrael a bude vyvražďovať 74mil peržanov... tomu veria, bezvýhradne, nekriticky, slepo a na druhej strane napíšu, že je irán silný, a ak ich napadne USA, USA vykrváca, nemajú šancu...

21.7.2012 23:05 / RastislavJ 0 0 nahlásiť

Nejde o to čo napísali oni, ale čo si napísal ty. Pri vojnách nie vždy zvíťazia početnejšie vojská. 1) To, že doteraz ochotne platili ešte neznamená, žeby nemali radi tovar zadarmo. 2) Najlepšie tak, že to zrealizuje za nich niekto 3. napríklad USA a spol. 3) Preto to musí vyzerať tak, že oni boli napadnutý. Tie odpovede nie sú o tom, že to tak skutočne musí byť, ale o tom, že tie tebou položené otázky nedokazujú to čo si chcel dokázať. A ďalšia vec je niečo chcieť a iná to spraviť/začať robiť. Keď vyťahuješ právo mať abombu napíš zoznam štátov, ktoré ju použili či už voči cudzím občanom alebo voči vlastným občanom a to či už z dôvodu zastrašenia, z dôvodu výskumu účinkov alebo akéhokoľvek iného dôvodu.

22.7.2012 00:45 / pfff 0 0 nahlásiť

ja som dôvody prečo sa má zabezpečiť aby irán nemal abombu dal, daj ty dôvody prečo má mať irán a bombu, prečo im v tom nemáme brániť a len sa odovzdať osudu, motlitbám a vydieraniu, aby ich nenapadlo ju použiť v snahe nastoliť celosvetovú vládu islamu keď rakety majú odskúšané http://www.aktuality.sk/clanok/209663/revolucne-g... ... som zvedavý na novú verziu nezmyslov prečo ju má mať, keďže samotný irán popiera vývoj abomby a to z dôvodou že ju nepotrebuje, keďže sú schopní mobilizovať až 20 mil. ľudí v prípade potreby, verejne vyhlasujú že američanov vykúpu v krvy ak by zaútočili

22.7.2012 09:15 / RastislavJ 0 0 nahlásiť

Mier ti zabezpečí len rovnováha zbraní a aj to nie vždy. Ak chceš mier bojuj za rovnováhu zbraní po úplnom odzbrojení. Podporov USA bojuješ za vojnu. To by si vedel, keby si dal ten zoznam štátov, ktoré použili Abômb. Ešte daj zoznam krajín, ktoré USA napadlo.

23.7.2012 03:32 / pfff 0 0 nahlásiť

rovnováha nie je keď majú všetci rovnaké zbrane, ale ak majú vyrovnaké šance. na konkrétnu otázku si neodpovedal, len si ukázal svoju chorú mysel. na svete je 12,5 mil. židov a 1,5 mld. moslimov. len id.ot napíše, že ak sa 1,5 mld. moslimov vyzbrojí abombami, budú sili vyrovnané. Lebo ak ju bude mať irán, bude ju chcieť irak, ak ju bude mať irak, bude ich chieť egypt, sýria, SA, turecko... tažko sa proti tejto útočnej zbrani ubráni 6mil. židov v izraeli si chorý. myslel som, že si inteligentný. mýlil som sa. nezostáva už nič len dúfať, že v Sýrii použijú chemické zbrane. tiež ich majú všetky islamské štáty na zabezpečenie rovnováhy. najmä proti Kurdom. odteraz si v záložke: I-D-I-O-T

19.7.2012 20:14 / mhn 0 0 nahlásiť

ved je to to iste, nokia tiez migruje do azie.

18.7.2012 13:51 / pfff 4 3 nahlásiť

neboj sa, ako uvidíš vyššie, tí čo nenávia USA, židov, EU - pracujú pre židov nie sú takí hrdinovia aby riskovali svoje prachy pre moslimov, komunistov - na to huckajú len druhých keby k niečomu prišlo, zostane po nich len smrad

18.7.2012 13:57 / sumperk 0 3 nahlásiť

pfff ,si pojedol dive huby alebo sa len nevies zmestit do koze? trepes dva na tri ,este nam tu niekoho svojou nenavistou nakazis,krot sa trochu

18.7.2012 14:12 / pfff 1 0 nahlásiť

nenávisťou voči komu?

18.7.2012 18:32 / Lovap 0 5 nahlásiť

Nemôže sa krotiť - ľudia trpiaci paranojou to nedokážu ...

18.7.2012 20:28 / pfff 4 0 nahlásiť

ak Boh existuje, skôr či neskôr skončíš v nejakom autobuse ako izraelskí turisti dnes v burgase potom sa porozprávame o paranoji, ja v celku a ty v 5 kusoch

18.7.2012 22:28 / Peter 0 4 nahlásiť

mas pravdepodobne poruchu osobnosti, skus este zabojovat a navstiv specialistu, mozno ti pomoze. Dat 30 prispevkov v jednej diskusii staci.

18.7.2012 22:38 / pfff 3 0 nahlásiť

takže rozdiel medzi "prístup" a odosielať 80% všetkej celosvetovej komunikácie do číny si už pochopil či ešte stále nie?

19.7.2012 09:56 / Lovap 0 2 nahlásiť

Kecy. Ak by sa totiž štáty starali samé o seba a netrepali sa kde ich nevítajú, nebolo by ani terorizmu. Minimálne nie v takom rozsahu ako dnes. Ale to chudáčikovia ako ty nikdy nepochopia. Oni by len po nete vypisovali o boji proti moslimom, ale sami sedia na zadku doma ...

19.7.2012 14:28 / pfff 2 0 nahlásiť

tak dúfam že s machrami ako si ty čo najkôr vyletí nejaký autobus do vzduch a budú vás zoškrabávať v okruhu 50m

19.7.2012 20:50 / Lovap 0 1 nahlásiť

Dream on, baby ...

19.7.2012 21:52 / pfff 0 0 nahlásiť

neboj, aj na teba si nejaký ten milý moslim brúsi nôž aj tak gebulu máš len na to, aby ti nepršalo do krku

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke