Diskusia

Podnikatelia s O2 Paušálom môžu volať neobmedzene vo firme alebo s rodinou

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 23.20.30.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
9 príspevkov
18.7.2012 20:29 / Merfi (zive.sk) Reagovať 3 2 nahlásiť

Nemam sice O2 pausal,ale myslel som,ze v ramci O2 je to pri ich pausaloch bezplatne

18.7.2012 20:53 / misxxxo (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

nechapem vyznam. ked mam O2 moja firma tak zaplatim max. 40 euro a volam neobmedzene po celej europe...

18.7.2012 21:10 / juro (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Pri O2 Pausale nie su neobmedzene minuty do O2, len SMS-ky. Takze to ma vyznam ak to niekto chce... O2 Pausal a O2 Moja firma dva rozdielne produkty...

18.7.2012 21:53 / conectmetal (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Tak isto nechápem. Mám platinový paušál vyjde na 40€ 5 € mám zľavu na 10 mesiac. A móžem volať kolko chcem ;-) :-D

18.7.2012 22:12 / ferisson (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Nic si z toho nerob nemusis vsetko chapat :-P

19.7.2012 07:02 / juro (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Ale len platinovy ma free volania vo svojej sieti. Nizsie pausaly, neviem ake to maju farby neobmedzene volania neobsahuju...

19.7.2012 01:07 / RomanBA (zive.sk) 0 4 nahlásiť

napr. mas O2 Moja firma, so zenou prevolas 200 minut a s inymi 400, spolu 600 minut, zaplatis 36 €... ak si das zenu na partnerske cislo, tak za volania s nou zaplatis 3 € a za zvysok 24 €, cize spolu 27 €, t.j. o 9 € menej ;-)

19.7.2012 09:24 / .. (zive.sk) 0 2 nahlásiť

je to o tom kto komu a kolko chce volat, ja osobne ked nechcem aby ma kolegovia prezvanali tak si to platim k flatu tiez a ked mi zavolaju zodvihnem a mozu volat, keby som to nemal aktivne, nie som v skupine VFN a tym padom maju hovory somnou spoplatnene klasicky:-)

19.7.2012 12:44 / Merfi (zive.sk) 1 2 nahlásiť

RomanBA Takze ak chcem volat o nieco lacnejsie aj ked to neviem urcit dopredu,komu a kolko budem volat,tak si musim k pausalu priplatit. Nehovorim,ze je to vyslovene zly krok,ale lepsi by bol znizenie zakladnej ceny za minutu

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.