Diskusia

Telekom zaradí do ponuky HTC One S s cenovkou od 199 eur

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.205.95.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
20 príspevkov
20.7.2012 17:41 / Diego (zive.sk) Reagovať 4 11 nahlásiť

Nadupana vybava... Myslím, že to je štandardná výbava mobilu strednej triedy. Lebo potom ešte nadupanejsia výbava je napr. v rok starom HTC sensation 8-)

20.7.2012 18:03 / lol (zive.sk) 7 4 nahlásiť

povedz mi co je lepsie na HTC sensation akoze?

22.7.2012 11:31 / raketa (zive.sk) 2 3 nahlásiť

cele HTC su payebky a smejdy, ich smiesny 7-percentny podiel na trhu je toho dokazom :-D:-D:-D

20.7.2012 18:09 / šaman (zive.sk) Reagovať 4 9 nahlásiť

za tých 199 a podnikateľ 1200 k tomu si to kúpi len blázen. ale pokus s cenovkou od 199 dali na sklo.

20.7.2012 18:32 / lol (zive.sk) 4 2 nahlásiť

tak mozno ma byt cena 119 len to vymenili inak by bolo Sko drahsie ako Xko :-D

20.7.2012 19:26 / T (zive.sk) Reagovať 8 8 nahlásiť

Slováci sú hlúpi a MM dá cenovku 199€, ale nenapíše v nadpise na najvyšší paušál... Easy Free a Easy Time to istí a mobil si kúpim v e-shope... Na paušál by museli dávať rakúske ceny a tarify,ale kým sú Slováci hlúpi budú mať WOW PLATINU: HTC One S Überragende Kamera, spetakulärer Sound und stylish ab € 0,- http://shop.t-mobile.at/21100210010/1_1_4_5/6f796... ...

20.7.2012 19:45 / 9 3 nahlásiť

co ta este drzi na slovensku?

20.7.2012 19:55 / T (zive.sk) 6 12 nahlásiť

Typická hlúpa reakcia namiesto pozastavenia prečo v Rakúsku sú nízke ceny pri iných platoch a opovia v zisku... Slovensko s malými platmi a vysokými cenami a hlúpi ľudia budú obhajovať predraženú vec.... MM tiež nekritizuje, lebo sa bojí straty príjmov z reklamy od opov... Už, iba copy web - môžete rovno kopírovať to čo majú opovia v tlačových správach a hlúpi Slováci sa budú tešiť.... Apple iPhone 4 8GB schwarz Alles daran ist großartig. ab € 0,- http://shop.t-mobile.at/2195510010/1_1_3_5/10011/... ...

20.7.2012 20:06 / 16 4 nahlásiť

sam si hlupy ja som sa normalne pytal!... a co sa tych cien tyka tak kazdy clovek s IQ nad 70 vie preco to tak je a nepotrebuje o tom diskutovat na stranke azetu :) ale ak si nevedel tak je to preto lebo rakusko je "trosku" vacsi trh a tym padom ma "trosku" viac ludi telefony a tym padom ma kazdy op "trosku" ine zisky ako u nas :) hotovo? docvaklo? som rad :)

21.7.2012 07:05 / RastislavJ (zive.sk) 3 5 nahlásiť

Teraz si ukázal, aký si hlúpy ty. S veľkosťou trhu cena nemá až tak veľa spoločného.

21.7.2012 07:11 / alpha (zive.sk) 2 3 nahlásiť

No... o tej hluposti opatrne synu lebo si napisal hovadinu. Najprv si over zakladne fakty a potom pis. Ad vacsi trh - Rakusko ma odhadom 8.3mil. obyvatelov, Slovensko cca 5.5mil. V Rakusku ak mi pamat sluzi a internet neklame maju 4 operatorov, Slovensko ma troch. Hypoteticky ak si rozdelia populaciu rovnomerne tak kazdy operator v AT bude mat 2.075mil. zakaznikov, Slovensky operator 1.83mil. Ten rozdiel v pocte zakaznikov na operatora nie je az tak velky ako je rozdiel v cene telefonov, hovorneho, datovych programov apod. takze argument o inom trhu je postaveny na vode. Ked jedneho dna precitas aspon jednu knihu o marketingu, spotrebitelskom spravani, psychologii trhu apod. tak zistis, ze existuje aj nieco ako ochota platit danu cenu za tovar a sluzbu. Slovaci mali doteraz sluzby moblinych operatorov len drahsie a tak si nevedia predstavit ake to je platit menej - kazde znizenie cien preto vitaju. Skutocnost je ale taka, ze sa stale nechavaju zdierat, pretoze nevedia, ze je mozne platit aj menej a napriek tomu business bude fungovat. Ty si fakt myslis, ze spotrebitel potrebuje mobilneho operatora? Figu borovu - je to presne naopak - operator potrebuje zakaznikov aby sa mu vratili investicie do siete, marketingu apod. Je to zakaznik, kto by si mohol urcovat cenu ale o tom ani nevie. Preco? Lebo je pohodlny... chces priklad? Pocet reklamacii zlych faktur v O2 je 5 zo 100. To znamena ze ak operator nepravom nauctuje sto ludom euro navyse na fakture tak len piati!!! zavolaju a reklamuju to. Ostatnym je to jedno. Prepocitaj si kolko operator trhne na fakturach ak ich nadhodi o 5 centov kazdu a ma napriklad 2mil. aktivnych SIM kariet.

21.7.2012 11:54 / T (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Rakúsko je malý trh. Podobne ako ČR s 10 000 000 obyvateľov a prečo tam majú ceny horšie ako na Slovensku? Veľké trhy sú Poľsko, Nemecko, Francúzsko, UK, Ruská Federácia, Španielsko... S veľkosťou trhu to nič nemá, ale s mentalitou. Niekto obhajuje WOW za 24€, alebo predraženú platinu a smeje na Easy Free, že sú socky. Prečo by potom Orange menil cenník dole, alebo O2? Keď majú hlúpych zákazníkov môžu zdražovať.... B-]

20.7.2012 20:09 / 12 4 nahlásiť

sak ked sa ti nepaci ze kolko to stoji tak sa zbal a chod do zakuska zarobis tolko co oni, budes platit tak malo ako oni a budes spokojny :) Mne je to napriklad jedno kym nemam ucet za tefon vo vyske vyplaty tak naco sa nad tym budem rozculovat? Si dospely clovek a snad vies co a kolko si mozes dovolit, a ak nie plati co som napisal vyssie, prestahuj sa a neplac tu

21.7.2012 07:15 / alpha (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Je ti to jedno kym nemas ucet vo vyske vyplaty? Takze pol vyplaty za ucet uz ano? Taki ako ty su pozehnanim pre marketerov a obchodnikov. Skus sa nad tym niekedy zamysliet a zmenit svoje spravanie - budes mozno prekvapeny kolko penazi zrazu budes mat, ktore pouzijes lepsie ako za produkty a sluzby, ktore nepotrebujes.

21.7.2012 08:24 / xxx (zive.sk) 2 2 nahlásiť

niekomu to nevysvetlis vobec, on predsa zaraba tisice eur mesacne, tak mu je uplne jedno kolko zaplati za pausal, aspon podpori nenazrancov :-D

21.7.2012 12:00 / T (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Typický hlúpy zákazník a pri veľkom počte takýchto hlúpych zákazníkov príde zdražovanie..... Hlavne sa nabalí management operátora, ale jablko z čínskeho Foxconnu hlupáka ospravedlňuje... Minule sa chválil taký s WOW a jablkom, že môže volať do celého sveta a platí, iba 24€ - pritom voláva, iba na Slovensku a dáta používa minimálne.... Niekedy ani nevie ako sa s tým čínskym Foxconn jablkom pracuje.... .B-]

21.7.2012 13:45 / 3 1 nahlásiť

nemam od apple nic ani nikdy v zivote nechcem lebo je to uzernicka firma ale to je o inom... na ich produkty nemam, resp niesom az taky bohaty aby som si kupil tel za 800e ked mozem mat lepsi za 500... s tou vyplatou a uctom som to myslel tak ze kym zarabam povedzme 500e tak tych 30 co prevolam mi nijak neuskodi ale ma nevytrhne keby som ich mal navyse. Preto neplacem nad tym ake su tu ceny a je mi to uplne egal a nebudem proti tomu robit nic a dalej budem volat... to mas ako s benzinom ide stale hore a jazdit sa musi tak si proste zaplatis... alebo s fajcenim, chces fajcit tak si tie cigy kupis aj keby stali 5e a tiez nebudes pisat prezitentovi aby znizil ceny... To ze ma to nezaujima a dokazem akceptovat ceny ake su ma robi hlupym? Divne ale ok tak som hlupy ze sa nestazujem

21.7.2012 13:47 / 3 1 nahlásiť

btw pisem s priatelkyneho iPadu lebo som neotvaral narychlo notebook a je to pohodlnejsie jak z mobilu :)

21.7.2012 20:03 / xxx (zive.sk) 1 1 nahlásiť

s tym benzinom, tiez ked najde niekto dobru benzinku s lacnejsim benzinom, naftou, tak natankuje tam, tak isto je to s opami, je niekto lacnejsi tak preco by sa to nevyuzilo...?

21.7.2012 07:35 / Matej (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

Najnovsi Android je 4.1 Jelly Bean a nie 4.0 ICS!

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.