Diskusia

Firefox OS sa dá otestovať, príde začiatkom budúceho roka

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 50.16.41.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
81 príspevkov
21.7.2012 10:18 / abc (zive.sk) Reagovať 20 24 nahlásiť

to moze byt osudova rana pre wp a jej nokiu,tipujem,ze do pol roka bude mozilla pokryvat trhu so smartphonmi viac ako wp doteraz

21.7.2012 11:29 / Zaklinac (zive.sk) 19 21 nahlásiť

Ako vtip dobre. Ludia naozaj nutne potrebuju x-ty klon Androidu.

21.7.2012 11:42 / T (zive.sk) 16 13 nahlásiť

Ty si dobrý klon, ale vírusu.....Zaklináč okien..... :-P

21.7.2012 12:02 / Zaklinac (zive.sk) 4 12 nahlásiť

Ocividne si dost v skole chybal. Co je to "Zaklináč"???

21.7.2012 12:04 / xexeo (zive.sk) 7 7 nahlásiť

miestny pošuk T

21.7.2012 12:05 / Zaklinac (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Keby posuk, to by bolo este dobre. Horsie, ze je to produkt inbreedingu.

21.7.2012 12:52 / T (zive.sk) 13 3 nahlásiť

jasné prenickovaný posuk - dedo Iguso a starý zaklínač... Dobrá dvojica starcov s mŕtvymi mobilnými oknami.... B-]

21.7.2012 13:06 / Zaklinac (zive.sk) 3 11 nahlásiť

AK sa ti zda clovek pod tridsat stary, tak to svedci jedine o tom, ze mas naozaj 14 rokov. Detom sa zdaju vsetci nad 25 stari. Stale si neodpovedal, ake si mal vysvedcenie. Podla tvojej slovnej zasoby to nebolo nic moc :) O mrtvych telefonoch tu rozprava decko s BADOU :)

21.7.2012 14:04 / Tamoadamo (zive.sk) 2 8 nahlásiť

BADA a TIZEN ,,FOREVER'' že T ;-)

21.7.2012 17:04 / abc (zive.sk) 6 2 nahlásiť

je to stary dumbass,cely zaklinac,obycajny nokia zaslepenec,neboj,keby nokia napchala do svojich crapov android,videl by si ako by sa za neho bil,na ber jed!

21.7.2012 19:53 / Zaklinac (zive.sk) 4 7 nahlásiť

Moj mily, nic si nepochopil. Opakovane pisem, ze nie som ziadny Nokia fanatik, mal som aj telefony inych znaciek. A Android by som nechcel v ziadnom telefone. Keby Nokia zacala davat Android, isiel by som do WP telefonov inych znaciek.

21.7.2012 11:55 / Ladik 7 (zive.sk) 17 3 nahlásiť

Tak, už ten Operační sy-stém Mozilla OS, pro ten Operační sy-stém Microsoft WINDOWS XP Proffesional SP3, asi ně-jaká verze CZ, Stahuju, paráda, do-cela, celkem, zase, tedy, a teď, Instaluju .Net FrameWork, asi ně-jaká verze 4.0 CZ, do toho, Operačního sy-stému Microsoft WINDOWS XP Proffesional SP3, asi ně-jaká verze CZ, do-cela, dobré, celkem, do-cela, snad, kdyžtak, snad, ne, a nebo, ne co? :-)

21.7.2012 21:52 / ježiš (zive.sk) 0 11 nahlásiť

aj po sebe citas :?

21.7.2012 10:52 / 5eter (zive.sk) Reagovať 0 17 nahlásiť

Mohli tomu dat iny nazov, Firefox je prehliadac a Mozilla ma pre kazdy svoj produkt iny nazov, tak by mohla mat aj pre OS.

21.7.2012 21:21 / pfff (zive.sk) 0 6 nahlásiť

nemohla aj google má chrome a chrome os (prvé pripravuje prechod k druhému) prečo? lebo chrome a aj firefox sú zabehnuté, všeobecne známe značky, OS jednoznačne určuje o čo ide práve to meno, názov produktu má byť zárukou kvality, jednoznačná identifikácia, odlíšenie sa od konkurencie, ak som spokojný s jedným, budem aj s druhým čo určite si ľudia nemyslia o thunderbirde aj keď používajú firefox - navonok nič nenasvedčuje príbuznosť, možno by mnohí ľudia ani nevedeli tieto produkty spojiť s mozillou... každý má firefox, ale nie každý z nich má mozilla firefox a iné zviera firefox - poznám, som spokojný firefox os - hm, to poznám z pc, ukážte jak to vyzerá

21.7.2012 11:27 / robo (zive.sk) Reagovať 4 11 nahlásiť

No neviem, pripomina mi to velkou mierou android.... myslim si ze prave tomuto operacnemu systemu ukroja najviac, myslim si ze WP az tak neohrozia, kedze ten ma naozaj specificky dizajn...

21.7.2012 11:49 / T (zive.sk) 14 10 nahlásiť

Aj linuxové distribúcie vyzerajú podobne, ale nakoniec je každá iná. Podobne je to aj s mobilnými OS. Najhorší mobilný OS je WP.... A čoskoro sa objaví aj Tizen. Už na jeseň Samsung s Intelom vypustia prvé zariadenia. Hlavné platformy zostanú Android a Ios. Tým screenom by som moc neveril kým sami neodprezentujú aspoň beta verziu.

21.7.2012 12:05 / Zaklinac (zive.sk) 2 16 nahlásiť

Videli sme, ako vyzeral ten skvely Tizen. Tuk na ikonu hodin - dve sekundy nic - mozes si nastavit budik. To je nadhera. Na dvojjadre!

21.7.2012 12:57 / T (zive.sk) 17 5 nahlásiť

Reálne to bol prototyp mobilu.... Ale stačí porovnať Lumie, ktoré nevedia ani synchronizovať a pracovať s pamäťovými kartami a hardware majú z r. 2009 a cenu prehnanú.. Za to konkurencia ponúka dvojjadro s Androidom 4.0.. B-]

21.7.2012 13:07 / Zaklinac (zive.sk) 2 11 nahlásiť

Prototyp s dvojjadrom. A zalagovanym Tizenom :D Ten blud so synchronizaciou si zas kde zobral?? Preco sa neustale vyjadrujes k veciam, ktore si videl maximalne na obrazkoch?

21.7.2012 15:32 / xexeo (zive.sk) 1 9 nahlásiť

a to ešte seká aj to 4 jadro :D ale androidáci to zvalili na zle napísanú applikáciu bola to hrozná 3D náročná hra - ninja fruits :D

21.7.2012 15:09 / hulvat (zive.sk) 10 22 nahlásiť

najhorsi mobilny OS je android a to pisem ako majitel androidoveho mobilu. kopec bugov, nesurode ovladanie, pomale a v markete chyba kopec profesionalnych aplikacii. a teraz ma ukamenujte.

21.7.2012 15:34 / xexeo (zive.sk) 4 14 nahlásiť

ale ved v pohode,všetci to vedia ,každému je to jedno len zarytý androidáci budú tvrdiť,že nie aj ked SIII je fajn telefón ale už je to LOPATA a treba na to spšl vrecko či tašku,hlavne teraz v lete

10.1.2013 18:34 / matej (zive.sk) 0 0 nahlásiť

iba taka doplnujuca otazka: Ktory Nexus mas ked hovoris aky zly je android? :) predpokladam Sense alebo Touchwiz :) a vedz mily moj ze to je uplne nieco ine ako cisty Android

21.7.2012 11:58 / peršan (zive.sk) Reagovať 4 16 nahlásiť

načo ďalší os ako keby už ich nebolo pokkt... hlavne že baterka nevydrží ani na jednom aspoň 5 dni...

21.7.2012 21:41 / pfff (zive.sk) 0 4 nahlásiť

evolúcia aj ty rozhodneš ktorý z nich prežije i keď niekedy ich pochovajú aj keď ich ľudia chcú (napr. symbian) v konečnom dôsledku, pri smartoch ide skoro už len o web browser, stále viac a viac vecí je prístupných práve či len cez web browser - bude jedno aký op. systém, kto má rád FF, dá ho aj na smarte, kto chrome, dá ten, kto operu, dá tu keď už aj microsoft svoje zlaté vajce - office - dáva prístupný cez web, bude to tak zapneš, nabehne webrowser a ani nebudeš vedieť na akom os pracuješ batéria? buď s ním nepracuješ a vydrží skutočne dlho v pohotovosti (aj týždne podľa typu) alebo s ním pracuješ a vydrží ti dlhšie ako tablet či notebook (hlavne ak ide o notifikácie a pod.) smart sa dokáže nabiť aj bez prítomnosti človeka, pre väčšinu ľudí nie je funkčná elektická zásuvka rarita s miniaturizáciou klesne spotreba, vo vývoji sú efektívnejšie accu, súčasné smarty sú však vo výdrži na tom výrazne lepšie ako boli kedysi ale stále chceme od nich väčší a väčší výkon

21.7.2012 11:59 / :-) (zive.sk) Reagovať 13 9 nahlásiť

Este len zacali vyvijat a uz "su krajsi" ako WP :-). Super, celkom som prekvapeny. ANo, vyzera to ako Android, ale je to len na zaciatku vyvoja. Urcite sa to zmeni a budu mat vlastny design (podotykam stale krajsi ako WP a tie ich kachlicky)

21.7.2012 12:17 / M2 (zive.sk) 2 12 nahlásiť

Ja mam zas opacny nazor a myslim si, ze kachlicky su krajsie ako stokrat opajcovany design iOS na androidoch :) Ano, keby to vo WP8 vypadalo viac ako vo Win8, nebol by som proti.

21.7.2012 13:01 / T (zive.sk) 12 4 nahlásiť

Kachličky sú o ho.vne.. Ja si rád mobil prispôsobím podľa seba a nie čo mi nadiktuje dedo Elop... M2 Elop je tvoj rovesník, tak sa ani nečudujem, Dedovia bývajú konzervy a najhoršie, keď sa dostanú do vedenia. Potom to dopadne ako v Nokii. Všetko nové zničia a presadzujú staré a nepoužiteľné a mŕtve.... B-]

21.7.2012 13:11 / Zaklinac (zive.sk) 4 9 nahlásiť

Ty s prehistorickou Badou si mozes prisposobit akurat to, ci si ten doskriabany Wave polozis na stol alebo vedla postele.

21.7.2012 17:10 / abc (zive.sk) 5 2 nahlásiť

dumbassko zaklinac,vies aj nieco ine ako urazat kazdeho,kto si co len trochu dovoli pokritizovat tvoju milovanu nokiu?

21.7.2012 19:56 / Zaklinac (zive.sk) 2 5 nahlásiť

S ludmi, ktori diskutuju vecne, diskutujem vecne. S primitivmi diskutujem tak, aby sa naplno odhalil ich primitivizmus. Niektorym to dojde a prestanu vykecavat. Inym to nedojde, tak je z nich aspon iny osoh - zabava.

21.11.2012 01:57 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nealibizuj:-D je to úbohé

21.7.2012 20:55 / Fefe (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Presne niečo v tomto duchu som mu chcel napísať aj ja, ale už si mu naložil za mňa ;D

22.7.2012 11:47 / raketa (zive.sk) 0 2 nahlásiť

nechapem, co je na Bade zle, pouzival si niekedy ten system? a aplikaciami neargumentuj, tie su pre kazdy OS dost primitivne a nesofistikovane, skor su to len take baviacky, a aj pre Badu su aj pracovne aplikacie.. dakujem za skoru odpoved ;-)B-]

22.7.2012 12:00 / janickovo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Bada je super system som sice androidak ale mal som aj badu kupoval som ocovi telefon tak som mu vybral ten galaxy young s badou nebol drahy tak som poskusal par dni a je to to iste jak android a ten dyspley na nom fakt krasne citlivo reagoval lacny telefon ale premakany jak drak akurat prehliadac mohol byt trosicku lepsi ale vybavil som to operou a aplikacii tiez plna hrba so samsung apps aj navigavpcia zdarma

21.7.2012 13:39 / M2 (zive.sk) 2 5 nahlásiť

Ak ti 20 rocny clovek pride ako dedo, tak ty viac ako 14 fakt nemas :) Nie kazdy ma taky nazor ako ty tj nazor zakomplexovaneho cloveka co nema co robit tak pise na mobilmanii a zive kraviny :)

21.7.2012 17:17 / abc (zive.sk) 6 1 nahlásiť

presne o tom je cely novy os od ms.o tom ako stari zaprdeni dedovia totalitne tlacia do zakaznikov ich smartphonacke predstavy ,nastastie,ale predajne cisla jasne dokazuju,ze zakaznici ich maju tazko v p....!

21.7.2012 12:18 / RVM (zive.sk) Reagovať 2 6 nahlásiť

Vyhodou tohto OS je, ze bezi na otvorenych standardoch a ze za nim nestoji Google (alebo iny zo styroch velkych "odpocuvacov"). Zaujimalo by ma, ake tam budu aplikacie. Ak nebudu interpretovane za behu (ako u Androidu), tak budu skutocne rychlejsie ako na Androide. Niekde som nieco cital o HTML5, ale to zas neviem ci je cesta k rychlemu behu aplikacii...

21.7.2012 13:02 / T (zive.sk) 8 0 nahlásiť

Hlavne, že ťa potom na pc sleduje Microsoft.... B-]

21.7.2012 13:09 / Zaklinac (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Opakovane sa usvedcujes, ze nevies ani citat. Porovnaj si TOS cloudovych ulozisk. Mozno ti zapne. Vlastne nie, ty nevies ani citat...prepac.

21.7.2012 13:34 / T (zive.sk) 15 1 nahlásiť

Zaklínač kašľať na cloudové úložiská. Tie si urobím aj na Ubuntu one a pripojím sa tam s hocijakým zariadením, alebo v Androide mám aj Google drive. Zaklínač a dávaj si pozor s prehliadačom Chrome ťa vraj sleduje Google... Daj si Explorer s Active X..... Active X najviac využívajú vírusy.... Ale u teba ako fanatika Microsoftu - Windows a Chrome nejdú u teba dokopy... Windows a Explorer k WP7 sa hodí k tebe viac... B-]

21.7.2012 13:39 / Zaklinac (zive.sk) 2 10 nahlásiť

Ty si v deliriu!

21.7.2012 14:37 / T (zive.sk) 9 1 nahlásiť

Ty si senilný dedo. :-P

21.7.2012 15:50 / xexeo (zive.sk) 1 6 nahlásiť

bojím sa o budúcnosť,ked takéto dilin0 je naša budúcnosť,nás 30ročných dedov tak nech tu už ta "atomofka" buchne aj tak tu po nich neostane nič

21.7.2012 17:06 / T (zive.sk) 9 2 nahlásiť

xexeo ty si, iba pribrzdená zablúdená spermia..Daj si originál podpis... :-P

21.7.2012 16:40 / Zaklinac (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Uz aby ti zas zacala skola.

21.7.2012 12:28 / pacho (zive.sk) Reagovať 2 7 nahlásiť

No uz sa tesim. Ak bude fungovat ako prehliadac firefox po poslednej aktualizacii tak dovi dopo. Problem so scrolovanim nevyrieseny, videa tiez a stranky musim nacitavat na dva krat. Neviem co s tym je.

21.7.2012 13:26 / T (zive.sk) 8 1 nahlásiť

Asi máš vírus vo Windowse... Mne Firefox na Linuxe Ubuntu 12.04 beží ako švajčiarske hodinky. . B-]

22.7.2012 10:21 / pacho (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Virusom to asi nebude. Vratil soms a k verzii 12 a prehliadac ide ako gula a hlavne bez problemov.

21.7.2012 13:33 / Zaklinac (zive.sk) 3 6 nahlásiť

To 14 rocne decko nado mnou si nevsimaj. V poslednej dobe je moda s aktualizaciami vobec neriesit optimalizaciu. Vsak mame 4 a 8 giga RAMky, ze, kto by sa s tym ondial. Potom sa stane, ze Opera s par otvorenymi tabmi ti zozerie kludne 700 mega a Firefox 500. Chrome s 300 je oproti nim len amater :) Stare zlate casy, ked boli Skype, Firefox atd plne funkcne programy bez extra naroku na pamat. Teraz je trend cim viac zeleza. Ci v PC, alebo telefonoch.

21.7.2012 13:40 / T (zive.sk) 16 1 nahlásiť

haha Windows nevie využiť viac ako 3GB RAM, tak tam môžeš mať aj 10GB RAM Zaklínač.... B-] Problém je u vás... Nelezte na zavírené stránky, alebo tam môžete vliezť, ale s Macom, alebo Linuxom.... Nie s Windowsom... Dajte si Explorer však MS má podľa dedov najlepšie produkty... Na modrom E objavili internet, keď sa pripojili s OS Windows XY a to je podľa dedov jediné to pravé.. Mobilné platformy sú, preto postavené na Linuxe, lebo je to najbezpečnejšie jadro narozdiel od Windowsov.... Väčšina webhostingov tiež beží na Linuxe.... B-]

21.7.2012 13:43 / M2 (zive.sk) 1 13 nahlásiť

"Windows nevie využiť viac ako 3GB RAM" Po tomto som si isty, ze tvoj mozog nepracuje viac ako na 1% - keby si sa trochu vyznal v PC, vedel by si, ze to co si povedal je kravina na entu :)

21.7.2012 14:38 / bree (zive.sk) 5 4 nahlásiť

Píšem ti z prácovného PC aby si ma nemusel nálepkovať tými detskými rečičkami o dedoch a volať mrkváč, používam Mac a Ubuntu. Vysvetli mi prosím ťa, že čo je bezpečné na Androide? :D Alebo aké platformy myslíš? MeeGo, Maemo, Tizen, mer, Firefox OS? Tie sú bezpečné, ale čo s nimi, keď sú niektoré vo vývoji a druhé už mrtvé ?! Android je hanbou linuxu, nestabilný pomaĺý systém náročný na hardware, ktorý potrebuje 500 jadier aby išiel svižne ( nerátam Galaxy Nexus s pure Androidom ). A nehovorím o rôznych sledovačkách cez Google, plus smsky posielané kdovie kam. Nehovoriac o tom, že aké bezpečné aplikácie sú na Android :D, že už na naň treba antivírus. Takže sa tu môžte obe strany trpať o zem aj chlapci s úžasným WP, čo je stále roky za opicami oproti Symbianu, iOS a MeeGu. Aj vy budete potrebovať antivírus.

21.7.2012 13:38 / janickovo (zive.sk) Reagovať 5 1 nahlásiť

No vyzera to dobre hm :-DPS stym cloudom uz vidim ako vsetci windovsaci vyuzivaju furt cloud pri dnesnych fup a rychlosti mobineho netu no uz vidim ako uploadujete nejaky 700MB film ddddd keby tu bolo vsade LTE tak budem mat cloud na vsetko ale takto to nie :-D

21.7.2012 13:42 / M2 (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Ty si fakt dobre zabrzdeny :) 700 MB film zo smartu, uploadovat ... akoze budem stat hodinu az dve niekde a tocit aby som to potom nahral na skydrive (s mojim netom s max rychlostou 42 Mbps pre mobil) ked mam 8 GB internu pamet - toto nie je android, kde mas 100 MB pamet a musis kupovat SD karty :) (a snad tych aspon 8 GB budu drzat aj vo WP8)

21.7.2012 14:35 / T (zive.sk) 8 1 nahlásiť

Priemerný film má 4GB, tak sa ti na ten WP nič nezmestí M2... Mobily na Androide majú podporu pamäťových kariet väčšinou do 32GB a v balení je bežne 2GB karta... On ti, iba písal, že s netom s predplatenými 700MB sa budeš pripájať na cloud.. Keby si bol ešte mimo domu, kde nie je free wifi.... M2 ty pôjdeš na cloud určite s O2 na WindowsPrd 7.... :-D

21.7.2012 15:28 / janickovo (zive.sk) 3 0 nahlásiť

:-))

21.7.2012 16:35 / janickovo (zive.sk) 3 1 nahlásiť

Ja som ta nenzval pribrzdenym ale nevadi mna urazka od takeho koko..a nerozhadze a si jediny ktory asi stahuje realnou rychlostou 42Mb s to mas asi super ultra Lte:-D

21.7.2012 17:24 / T (zive.sk) 4 3 nahlásiť

Taká brzda ako M2 a zopár ďaľších WP fanatikov ani nikoho nemôže uraziť... Ešte pred rokom mu stačila O2 a EDGE. M2 tu vypisoval, že O2 spustí LTE.... :-D

22.7.2012 01:01 / janickovo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Sice ja tiez pouzivam net od o2 ten za 50centov na den a celkom dobre to slape asi to bude tabletom ma dobry signal hm ale free mi strasne islo neviem asi som chytil tie karty co mali tu chybu no bohuzial tie fupy to katastrofa kedze tu na tejto ulici ani upc nema kable tak mi len ten mobilny ostal no co uz hadam do roka spraviaB-]

21.7.2012 15:19 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 8 6 nahlásiť

Vyzerá to doslova otrasne ... prvky okopírované snáď zo všetkých OS ...

21.7.2012 18:09 / T (zive.sk) 4 0 nahlásiť

Ako môžeš hodnotiť niečo čo ani nie je finálna verzia? Podľa 2- 3 obrázkov? Mňa tam zaujalo, iba Orange 3G. To asi nebude slovenské WOW....... B-]

21.7.2012 20:00 / Zaklinac (zive.sk) 0 5 nahlásiť

To hovoris ty?? Ktory hodnoti WP, ktory ani nedrzal v ruke a potom tu vypisuje bludy?? Dnes ti ide, strapnujes sa tu poriadne, mam z toho radost :) este daj nieco take, ako ze Win nevie vyuzit viac ako 3 giga pamate :)

22.7.2012 10:50 / T (zive.sk) 4 0 nahlásiť

haha zaklínač na mŕtvom WP7. Kachličky ti padli na hlavu.... Keď bude schopný mobil s OS Firefox, tak ho možno vyskúšam. Som rád, že som nekupoval mobil s WP7. Dobre by som sa popálil.... Bada má všetko v základe OS a aplikácie pre Tizen majú fungovať aj pod Badou a pod Meego... Aplikácie pre WP7 nebudú fungovať vo WP8 a kto ti na mŕtvy WP7 bude písať aplikácie, Tam nefunguje poriadne ani Skype, ktorý je pod MS...MS si nevie poriadne napísať aplikáciu pre vlastný systém... B-]

22.7.2012 12:27 / Zaklinac (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Zasa tu siris bkud, potrat? VSETKY aplikacie pisane pre WP7 pojdu aj pod WP8. Absolutne nic o WP nevies, v kuse tu vypisujes blbosti a vobec ti nedochadza, ze si to kazdy moze vygooglit. Aj ty, akurat to nevies, pretoze ti uplne absentuje schopnost pochopit pisany text. Ked budu chciet vyvojari zarobit, budu pisat aj pre WP7. WP7 tu s nami bude este dlho. Skype funguje perfektne, nepada, call quality je perfektna. Mohli ho napisat tak, aby bezal na pozadi, ale mne to neprekaza. Tie aplikacie, ktore nutne potrebujem k praci, na pozadi bezia.

21.11.2012 02:30 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

máš pravdu, wp7 totálne predbehol svoju dobu! Mali počkať kým sa budú fóny ovládať implantovaným čipom(napr. v modrom zube zo spekanej keramiky) - to by určite vykrylo neintuitívne a nelogické ťažkopádne ovládanie a menej ľudí by do nich čumelo s jasne čitateľným "WTF" v očiach. WP7 je zlé asi ako svojho času THC touch diamond s WM6.5 a nokia e52 strasse dokopy brrr. WP7 je vlastne taká p**ovina pre trtov, čo do*ebú fón len čo ho zapnú. u Lumií sa im akurát prihodí, že ich možno predbehne povestná kvalita Nokií, ale v systéme inak nie je čo robiť...ozaj kedy bude Aligátor s jednoriadkovým priemyselným dot matrixom a WP7, keď už si taký insajder, čo vie veľa o WP7 s dvomi obrazovkami? :)

21.11.2012 02:15 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

jasne, veď Tizen je vlastne linux s Enlightenment windows manažérom

21.7.2012 20:49 / Fefe (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Vyzerá to pekne a prehľadne.

22.7.2012 01:08 / janickovo (zive.sk) Reagovať 6 2 nahlásiť

A vsetci WP pouzivatelia uz nevravte o super vydrzi WP telefonov na jedno nabitie na znamom ceskom mobilnom portaly test lumie900 a baterka pri troche hrania solitaire za 7hodin v cajchu dddd to vsetky androidy su na tom lepsie s vydrzov ako lumia 900:-O

22.7.2012 11:30 / y (zive.sk) 1 1 nahlásiť

hej janko a prečo mne vydrží baterka viac ako 2 dni? a bratove htc evo 3D vydrzi den a môže oslavoavť?

22.7.2012 12:02 / janickovo (zive.sk) 3 1 nahlásiť

No Priatelu ale nemozes porovnavat s telefonom co ma 3D dyspley a niekolkonasobne vyssi vykon joj to ja mam 5.3motor a tiez nebudem porovnavat spotrebu s fabiou predsa joj:-D

22.7.2012 14:08 / Zaklinac (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Zly priklad. Co z toho, ked ty mas 5,3 l motor a Fabia 1.4 l, ked ta Fabia ma sto koni a tvoj velky motor osemdesiat?

21.11.2012 02:45 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no, je to jasné...hrdý majiteľ Fabie a WP7 v nokii, lebo "nokyja je najlepšia značka telefónov, chlape(veta, čo si vypočuješ od indoslováka predávajúceho 'nájdený' telefón) Trúb na každého, čo ťa predbieha, a keď si to s tebou pôjde vybaviť, zamkni dvere a zavolaj políciu z nokie, lebo to je najlepší telefón,more! Taký 5,3 hoci aj najhrdzavejší starý američan má viac koní na každé koleso(rátaj kľudne aj rezervu a volant) jak tvoja Fóbia HodněTeplýPrase

22.7.2012 23:05 / y (zive.sk) 2 2 nahlásiť

3D displej úplna sračka, a výkon má síce o dosť vyšší ale systém posekaný ako ked nainštaluješ WIN7 na 8mb grafickú kartu, 1ghz procesor a 256bm ram... Ja porovnávam telefony ktoré vyšli cca v rovnakom období... a batéria by mala byť primeraná výkonu, predsa si nedám na 5,3 diesleový motor batériu z fabie 1,2 HTP(ak by sa zázrakom podarilo naštartovať tak by mi vyplo motor pri zasvietení svetiel)

21.11.2012 09:54 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ak by si už naštartoval, určite by neboli ďalej žiadne problémy ani pri rozsvietení svetiel.

22.7.2012 12:26 / Reagovať 4 1 nahlásiť

Podla mna to už nemá šancu, však už si každý zvykol na Android či iOS a kto im tam bude vyvíjať aplikácie. Všetci už majú svoj fón s aplikáciami bez ktorých si nevedia predstaviť život :-D Keby to vypustili skôr, možno by mali väčšiu šancu.

21.11.2012 09:49 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ty kompjútrman, zmeň si nick, lebo ty si kompjútrman jak svina! Vývoj ide ďalej! A tieto nové Linuxy do mobilov ak budú open jak treba, zabijú nielen WP7 a Android, ale aj win na desktopoch budú brať len šéfovia, čo vyhodili kopu peňazí za .Net appky (a predajca M$ softvéru im nepovie o Mone) a torrentovači k pirátovanému Neru 6.50 +pár ľudí, čo nutne potrebujú makrá z officu. Jasné Win desktop nezabijú, pár ľuďom jednoducho stačí a už si zvykli na to, robiť víkendového admina(ako aj ja:), ale u takých je zas otázkou jednej myšlienky, aby kompletne presedlali(už som odhodlaný aj ja, len to musí prísť...). iOs nespomínam, bo už prvému iPhonu som sa smial(keď majitelia 'hudobného' mobilu rozmotávali slúchadlá a na otázku, či neuvažujú nad A2DP bola odpoveď, že to nejde, lebo to nemajú, ale to určite len preto, že na pravý hi-end treba kábel a to aspoň 4mm2) a iPhone 5 už sklamal aj najväčšie ofce v mojom okolí.

22.7.2012 15:01 / Cklasa (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

Pokial nepodchytia nejakeho vyrobcu telefonov, tak je cela tato snaha zbytocna.

21.11.2012 09:50 / dushko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

oni určite hľadajú výrobcov snehových radlíc

22.7.2012 16:16 / Reagovať 0 4 nahlásiť

tie ikony mi pripominaju symbian

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.