Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Samsung chystá smartfóny s Windows Phone 8

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.204.94.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
33 príspevkov
30.7.2012 15:53 / JaroB (zive.sk) Reagovať 2 15 nahlásiť

No Odyssey možno bude môj prvý WP telefón pokiaľ sa potvrdia funkcie ktoré má WP8 obsahovať a Nokia nepríde s niečím krajším a lepším.Metro sa mi páčilo už dávno ale tá jeho obmedzenosť mi stále bránila prejsť na WP ako hlavný OS. Dúfam,ze sa to skoro zmení a budem mať aj WP doma.;-)

30.7.2012 16:03 / stefan (zive.sk) Reagovať 4 8 nahlásiť

samsung valcuje ďalej ;)

30.7.2012 16:08 / Reagovať 10 12 nahlásiť

Toto Nokiu zrejme total položí. Zákazníci zrejme uprednostnia zariadenie s WP od Samsungu. Nokia prečo? Prečo si musela spraviť takú osudovú chybu, že si odmietala dotykáče a držala si sa sa Symbianu? A teraz ešte tento úder...

30.7.2012 19:49 / Zaklinac (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Hlupost. Drviva vacsina predanych WP su Nokie, Samsungy a htc su len doplnok.

30.7.2012 20:17 / Merfi (zive.sk) 3 6 nahlásiť

Ale len zatial;-)) Nokia uz davno nieje jednotka na trhu Samsung robi dobre,ze sa nechce drzat len androidu

30.7.2012 21:30 / Zaklinac (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Je dvojka. Nokia ako jedina pre WP nieco robi. Musi, ked chce prezit...

31.7.2012 02:32 / dwsdq (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Zak rad ked zak blby...,

30.7.2012 16:27 / Reagovať 7 10 nahlásiť

Nokia robi co moze, prepustila a dalej este prepusti dokopy 40 000 ludi, stahuje vyrobu do Ciny, zrusila nadejny OS Meego, spravili uplne neprakticky a predrazeny mobil L900 ktory dnom uvedenia do predaja dostal darcek v podobne nemoznosti prechodu na WP8... Samsung proste spravi "pomimo"dva modely s WP8 a som si isty ze riadne pohne s predajom nokii... ale tak mozu si za to sami... keby MS si bol taky isty partnerstvom s Nokiou a veril, ze s nimi ma ich OS buducnost, tak by urcite nedovolili, aby ich OS pouzivala aj ina znacka a nieto este jednotka na svetovom trhu so smartfonmi :)) Fakt divna politika :)

30.7.2012 16:43 / 0 13 nahlásiť

..tak ale android používa tiež viacero výrobcov. Nokii by však pomohlo keby mali exkluzivitu na WP. Komu nie? Pravda? Veru tenký je ľad na trhu s mobilnými zariadeniami.

30.7.2012 17:26 / 5 2 nahlásiť

Ale android nikdy nebol prezentovany ako exkluzivny OS pre nejaku znacku to je rozdiel oproti WP oni podpisali exkluzivitu pre Nokiu a dokonca im dali nejaku financnu injekciu. Neviem pesne cisla ale je ich urcite len par kuskov od HTC, Samsung, LG co maju WP takze ono to skoro aj plati je je to len pre nokiu ale tak Samsung s ich HW, dizajnom a menom vo svete zamuti vodu s WP telefonmi. Moj nazor :)

30.7.2012 17:21 / koho (zive.sk) 3 9 nahlásiť

Ty ocividne zijes vo velmi obmedzenom svete. L900 neprisla na trh v den predstavenia WP8... Samsung tie dva modely predstavit musel, inac by dopadol podobne ako HTC voci Microsoftu.

30.7.2012 17:37 / 6 3 nahlásiť

chcelo by to lepsie citat kamarat :) napisal som ze ked prisla na trh uz bolo jasne ze nedostane upg na WP8 :) okuliare nabuduce :)

30.7.2012 17:57 / M2 (zive.sk) 1 7 nahlásiť

Lebo 18 mesacna podpora je nic, lebo nedostala WinPhone8 tak hateri budu hateovat :)

30.7.2012 18:03 / T (zive.sk) 14 4 nahlásiť

Žiadna podpora zo strany Nokie nie je a WP je slepá ulička.... Hlavné mobilné OS na trhu zostanú Android a IOS.... :-PB-]

30.7.2012 19:51 / Zaklinac (zive.sk) 1 8 nahlásiť

Nestrapnuj sa. Nokia dodava pre svoje telefony exkluzivne aplikacie pomaly kazdy druhy den. Samsung a htc nerobia absolutne nic.

30.7.2012 20:13 / T (zive.sk) 10 1 nahlásiť

Aké aplikácie? Aplikácie dodávajú do marketov tretie strany... Na Androide sú + služby od Google.... Kam sa hrabe MS a Nokia. MS aj Skype pokazil. Nikdy Skype nemal výpadky kým to neprebral MS... B-]

30.7.2012 21:23 / 1 9 nahlásiť

Ano, Nokia dodava vlastne aplikacie na vsetky OS exkluzivne, maju aj vlastne beta labs, odkial si mozes tahat bety aplikacii, ktore vyvijaju. Zaroven si predstav, na oficialnom fore aj komunikuju s uzivatelmi a riesia bugy. Tolko k firme, ktora udajne nerobi ziadnu podporu.

30.7.2012 23:21 / 0 0 nahlásiť

A priamo v os mas aplikacku ktora sluzi na komunikaciu so zakaznikom teda vlastnikom Lumie formou mailu

30.7.2012 21:28 / Zaklinac (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Ako si dovolis vyjadrovat sa k niecomu, o com nemas ani potuchy?? Nokia vydava vlastne exkluzivne aplikacie. Skype pouzivam kazdy bozi den a zatial som nemal jediny vypadok.

31.7.2012 02:33 / dwsdq (zive.sk) 1 0 nahlásiť

iOS? ide do kytek.. dnes ma apple ishrot leda jak nejaka ovca....

30.7.2012 19:50 / koho (zive.sk) 5 1 nahlásiť

Zrak mam ok, Microsoft potvrdil spravu o tom ze pre doteraz vyrobene mt s WP 7.5 nebude mozny prechod na WP8 pri ofiko predstaveni... takze ako s tymi okuliarmi ?

1.8.2012 00:06 / 0 1 nahlásiť

prepac ale ty si nejak postihnuty alebo len natvrdly? Ved o tom som presne pisal ze L900 nedostane upgrade na WP8 a pri jeho cene a parametroch a pomerne neskorom prichode je nelogicke ho kupovat a stoji za to pockat na telefony prave s WP8. Akym jazykom hovoris, aby som ti to napisal tak, aby si to pochopil?:)

30.7.2012 17:56 / M2 (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

Samsung s WinPhone nikdy viac - za rok sa pokazil (hardwareovo) 4krat. to uz aj LG malo lepsi WinPhone smartphone.

30.7.2012 18:04 / T (zive.sk) 4 2 nahlásiť

Aký pán taký krám.... Padol ti na zem, tak sa hardwarovo pokazil, lebo sa ti trasú ruky... :-D

30.7.2012 19:35 / M2 (zive.sk) 1 5 nahlásiť

jediny kram si tu ty - a urcite chyba kontaktov baterky, chyba v maticnej doske, vadny USB port a studeny spoj som naschval urobil :) radsej si tu poskriabanu badu nezabudni, lebo radsej poskrabany mobil padnuty od trasucich sa ruk ako zabudnuty od prazdnej hlavy :)

30.7.2012 20:15 / T (zive.sk) 3 1 nahlásiť

M2 mne mobily fungujú.... Ty sa sťažuješ.... Triasla sa ti ruka a šmykli sa ti WP kachličky.... :-D

30.7.2012 18:19 / wtf (zive.sk) Reagovať 5 4 nahlásiť

Samsung sa chce potopit? :-)

30.7.2012 18:26 / T (zive.sk) 5 4 nahlásiť

Samsung púšťa WP ako doplnok.... OS 1 v Samsungu je Android, OS 2. Bada - nahradí ju Tizen a OS 3 mali WP7...B-]

30.7.2012 23:28 / Reagovať 1 1 nahlásiť

Toto budu len kusky z povinnosti nemyslim si ze by sa Samsung naplno pustil do vyroby mt s dalsim os kedze linia galaxy im poriadne sype a dost davaju do vyvoja Tizen os spolu s Intelom...bolo by celkom zaujimave keby prisli do predaja kusky s tizenom a intel atom...ja osobne si to viem dobre predstavit:-D:-D:-D

31.7.2012 13:11 / R1S0 (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Takze vyzera to tak,ze moje cakanie je zbytocne a mozem si ist kludne zobrat Samsung Omnia W.... :-(

31.7.2012 15:28 / ubx (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ak to predstavia koncom roka a teda do predaja u nas to pojde najskor v marci 2013, tak asi hej. pokial teda nevytasi daco skorsie nokia. ale ta si tiez dava na cas medzi predstavenim a uvedenim do predaja. podla mna, ak mas dobry telefon, kludne rok pockaj. ak nemas a svrbia ta prsty, tak necakaj. :-) pripadne kompromis - zober omniu w a ked po roku zhodnotis, ze uz ta dost vytacala, predas ju a kupis si wp8 :-)

1.8.2012 04:13 / ktzu (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

skoro ako unik mocu u priemerneho zakaznika apple ktory si kupi tablet napisom SAMSUNG a ide ho vratit ze si myslel ze je to apple... potom mu daju apple a on ide o dva dni nazad ze aby mu konecne dali apple lebo toto druhe zariadenie aj ked ma vzadu nakusnute jablko je este horsie ako to prve kde kua fix je konecne to spravne apple????

2.8.2012 15:51 / Martin (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ty o čom?!

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.