Diskusia

Apple, Nokia aj Samsung majú ešte esá v rukáve

69 príspevkov
1.8.2012 01:24 / Badak Reagovať 9 18 nahlásiť

Tolko peknych noviniek sa na nas vali, som rad :-) Najviac sa tesim asi na Windows Phone 8, zatial to totiz vyzera tak, ze tento system na nejakej novej Lumii popripade Omnii nahradi moju krivkajucu badu 1.1 :-) Uvidime s cim sa v blizkej dobe pochlapi Tizen a BlackBerry 10, drzim tymto systemom palce, aby mali viac stastia na trhu ako spominana Bada ;-)

1.8.2012 09:38 / Reagovať 5 2 nahlásiť

Mam Wave s badou 2.0 a terav pouzivam primarne Lumiu 800 zaujima ma co prinesu s WP 8 a Tizenu sa neviem dockat ale skoda ze sa zatial nic nepise o Meego a Jolla startup...Viete nieco viac ako to ze ten projekt existuje?

1.8.2012 09:45 / BobiBolivia Reagovať 8 6 nahlásiť

Mam Nokiu N9 s Meego... je skoda, ze ten system Nokia odpisala, odkedy ho mam, nemozem tie zalagovane Androidy ani vidiet :-D A o tej Jolla tiez zatial nic, som na FB v groupe/stranke, ale mam pocit, ako keby prvotny entuziazmus opadol... ale drzim im palce :-)

1.8.2012 10:02 / Palo Reagovať 3 6 nahlásiť

Ak si taky fajnsmeker tak si kup poriadny mobil: http://www.youtube.com/watch...

1.8.2012 10:33 / BobiBolivia Reagovať 2 4 nahlásiť

Kedy a kolko telefonov dostane 4.1.1 ? (len prieskum, nie pokus o flame) A poriadny telefon som si kupil - nedavno som siel s kamosom po meste a mal zapnutu navigaciu pre chodzu (potrebovali sme ist na jednu zapadnutu ulicu) - HTC Desire s Androidom 3.2. Uznavam, ze ten fon asi nema dobry HW v sebe, ale tak zalagovane rotovanie mapy v GPS som dlho nevidel. Zial, nestihol som si este dotahat mapy do Nokie, ale velmi rad skusim, ci je to plynule alebo nie. Takze az 4.1.1 spravi Android pouzitelnym aj na starsich telefonoch bez potreby upgradovat na 2-jadrove CPU-cka, uznam, ze Android je konecne vyladeny system. Dovtedy co do plynulosti ma navrch snad len iPhone (ale to je zase ina "kapitola").

1.8.2012 11:32 / Badak Reagovať 1 5 nahlásiť

Update na Jelly Bean je zatial potvrdeny na: Asus Transformer Prime, Transformer Pad 300, Transformer Pad Infinity HTC One X, One S Motorola Xoom Samsung Galaxy S III na vsetky zariadenia az v 4. kvartali tohto roku, cize par mesiacov si nan este treba pockat, ale oplati sa ;-)

1.8.2012 11:36 / Palo Reagovať 1 9 nahlásiť

Moj Google Galaxy Nexus ho uz ma ;-).

1.8.2012 14:15 / Badak Reagovať 0 5 nahlásiť

Jasne, Nexusy ho dostavaju automaticky hned po predstaveni, to je ich hlavna vysada kedze su to vlastne oficialne Google zariadenia :-) Dokonca ho dostava aj Nexus S, jednojadrovy 1ghz telefon, ktory zacinal s verziou Gingerbread a je to prenho uz druhy velky update. (dostal aj ICS) Google bude tuto svoju liniu zrejme podporovat naozaj prikladne, a novy update nedostanu az ked to bude hardwarovo nemozne.

1.8.2012 16:14 / Palo Reagovať 0 4 nahlásiť

JJ ale aspon sa ostatny nemozu vyhovarat vdaka Nexus S ze to nejde. Ze novsi system je narocnejsi. Ako je vidiet ak to dokaze Google da sa to asi aj inde. Takto splasol Samsung ked sa vyhovaral ze na stare telefony ICS nepojde a priznali ze su iba babraci. Tak novy telefon som kupil Google ;-) (stary Samsung Gallaxy S som posunul dalej).

1.8.2012 11:32 / Palo Reagovať 3 5 nahlásiť

Kup si taky co 4.1.1 ma, fajnsmeker predsa musi mat vzdy vsetko 'posledne'. Bude vo vsetkych novych telefonoch. A iPhone je ina kapitola akurat pre teba. Tak uzavrety system by som nikdy nepouzival. Naviac si pozri ako funguje multitasking v iOS a v Androide a pozri ci ti tam nebezi nejaka 'blba' aplikacia ktora ti to brzdi.

1.8.2012 11:45 / BobiBolivia Reagovať 0 2 nahlásiť

Z coho si vydedukoval, ze som fajnsmeker ? :-D Technologiu nezastavim, to ale neznamena, ze nutne musim mat posledny superspica telefon vo vrecku. Nehladiac na to, ze s kazdou verziou Androidu pomaly aby clovek nosil pocitac so sebou (2-jadraky, vela RAM,...) - system je robustny, no lepsia politika by bola pravidelne ocistovat kod - ak teraz kamosovi laguje 3.2 na Desire, budem zvedavy na odozvu 4.1.1 na jeho telefone. A z coho si vydedukoval, ze som sa o iOS niekedy vobec obtrel ? :-D Ja takisto nemusim applacke produkty a software kvoli ich uzavretosti a cene, ale videl som iPhone v akcii a v plynulosti prostredia ma fakt navrch.

1.8.2012 12:18 / Palo Reagovať 3 1 nahlásiť

V plynulosti oproti HTC 3.2 mozno ano, oproti Jelly Bean nie. Ako chces ocistovat kod cudzich aplikacii? Aha zakazes ich instalovat. Hmmm to akoby ti vyrobca aut zakazal vozit v aute drevo. Ja radsej take auto nechcem.

1.8.2012 12:39 / BobiBolivia Reagovať 0 2 nahlásiť

Trochu sme sa nepochopili - moja chyba. Ja hovorim o ocistovani kodu nie v aplikaciach, ale v samotnom jadre. Ja verim tomu, ze je tam kopa miesta na optimalizaciu. Preco nie su niektore veci priamo zapracovane do jadra Androidu ? Preco musim mat na niektore veci samostatne aplikacie, ktore ked programator zle navrhne, tak to robi bordel v systeme, a cuduju sa vsetci, preco im to pada ? Samozrejme, netyka sa to len Androidu, ale z mojho pohladu je to prinajmensom cudne.

1.8.2012 13:56 / Palo Reagovať 4 4 nahlásiť

A ty kde zijes? Android sa optimalizoval pre verziu 4.0. Na mnohych mobiloch bezi 4.0 lepsie ako starsie verzie. Kedze im to ale nepostacovalo optimalizovali este renderovaci pipeline. Project butter - to video hore co som poslal je vysledok. Je tam tripplebuffer (aplikacia -> system -> HW). Samostatne aplikacie, no Google toho dodava standardne viac ako napriklad Apple a samozrejme daleko viac ako take HTC alebo ine 'noname' brandy. Ale ked chces aplikaciu na to aby ked doma polozis mobil na stolik ti stisilo zvonenie, vyplo svietenie a zaplo alarm na dolnom poschodi tak to ti Google asi nedoda. Toto je trochu extremny pripad ale aj take aplikacie na Google Play store najdes. Dalej hry, telefonne aplikacie, ... . Kazdy potrebuje a chce nieco ine. Preto nemam rad Apple, nechcem aby za mna niekto treti rozhodoval co si mozem a nemozem dat SVOJHO mobilu.

3.8.2012 12:07 / Max Reagovať 2 2 nahlásiť

ty nemas rad apple preto , lebo na neho nemas. jailbreak je otazkou par minut , a potom mozes robit co ta napadne.

3.8.2012 12:24 / Jerzi Reagovať 0 1 nahlásiť

Len jedna otázočka ako preboha narval do Desire android 3.2?? Android 3.2 je len pre tablety :)

1.8.2012 11:07 / Reagovať 0 2 nahlásiť

To je velka skoda cital som ze maju uz aj nejake zmluvy na dodanie zariadeni na cinsky trh ale to bolo posledne...vazne by som bol vdacny za akekolvek nove info o Jolle a Meego

1.8.2012 11:15 / BobiBolivia Reagovať 2 1 nahlásiť

Skus prehladat FB - urcite tam najdes minimalne 2 zmienky o Jolla - jedna je fanusikovska stranka, a druha je myslim oficialna skupina priamo zalozena tymi, co sa podielaju na Jolle. Keby sa nedarilo - napis email na "speedygonzales24@gmail.com" a dam ti odkaz na fan stranku - na official skupinu som este nenarazil. @ti co davaju minuska - ked uz davate minuska, nehanbite sa povedat aj svoj nazor. Toto je diskusia, je tu na to, aby sme diskutovali, a nie liecili si ego karmou ;-) Ja sa rad necham opravit vo svojom nazore, a priznam si aj chybu. No s chudakmi, co kliknu na minus a su ticho, sa nebudem bavit. MeeGo je uzasny system, mojmu kamosovi lagovalo este aj scrollovanie v tel. zozname - u mna nic jedna radost ;-)

1.8.2012 11:27 / Badak Reagovať 0 1 nahlásiť

Na moj telefon zial nieje update, ani na badu 1.2 ani 2.0. WP 8 ma priniest hlavne podporu pamatovych kariet, mass storage bez potreby pouzivat na vsetko Zune, podporu viacjadrovych procesorov, podpora novych rozliseni displeja, sirsie moznosti kustomizacie systemu (snad bude konecne moznost zmenit Bing na iny preferovany vyhladavac) a ma byt zalozeny na rovnakom jadre ako Windows 8, takze na prerobenie desktopovej/tabletovej aplikacie na mobil bude stacit minimum jednoduchych uprav. Tym padom sa ocakava aj "aplikacny boom" a to co budete mat v PC spustite aj na mobile (ak to vykon dovoli samozrejme). O tychto dvoch projektoch neviem skoro nic, akurat som niekde zachytil ze Jolla je vpodstate nastupca Meega, pracuju na nej byvali vyvojari, a tym padom sa zrejme s nazvom Meego budeme musiet rozlucit, a po novom bude vystupovat ako Jolla.

1.8.2012 11:46 / BobiBolivia Reagovať 0 2 nahlásiť

Presne tak, Jolla bude nastupcom MeeGo.

1.8.2012 10:04 / Palo Reagovať 0 1 nahlásiť

Myslis ze MS to nebude nejako chranit? Vsak sa chystaju robit vlastne telefony, to inam nez na ICH telefon nenatiahnes. Ale drzim palce. Som zvedavy kolko telefonov skonci brick-nutych.

1.8.2012 02:03 / Tom Reagovať 5 4 nahlásiť

Ak sa myslim opravte ma ale nepredalo sa Galaxy Note cez 7 milionov kusov ? Lebo 2 sa mi zdaju malo ...

1.8.2012 04:11 / xiwang Reagovať 19 2 nahlásiť

wow, tu horúco predaj najobľúbenejšie zadná doska pre Samsung Galaxy, tak dokonalý, najnižšia cena 12,99 dolárov, nenechajte si ujsť: http://x.vu/274791...

1.8.2012 04:14 / ktzu Reagovať 17 28 nahlásiť

skoro ako unik mocu u priemerneho zakaznika apple ktory si kupi tablet napisom SAMSUNG a ide ho vratit ze si myslel ze je to apple... potom mu daju apple a on ide o dva dni nazad ze aby mu konecne dali apple lebo toto druhe zariadenie aj ked ma vzadu nakusnute jablko je este horsie ako to prve kde kua fix je konecne to spravne apple????

1.8.2012 04:15 / ktzu Reagovať 16 7 nahlásiť

skoro ako unik mocu u priemerneho zakaznika apple ktory si kupi tablet napisom SAMSUNG a ide ho vratit ze si myslel ze je to apple... potom mu daju apple a on ide o dva dni nazad ze aby mu konecne dali apple lebo toto druhe zariadenie aj ked ma vzadu nakusnute jablko je este horsie ako to prve kde kua fix je konecne to spravne apple????

1.8.2012 06:37 / Azsh Reagovať 15 10 nahlásiť

Proste dospej rozumovo aj fyzicky... ;-)

1.8.2012 06:54 / Gustocoserehusto Reagovať 8 25 nahlásiť

U Vas to vyzera podla podpisu na opacny extrem, dospely az moc. Zial chyba mi info aky typ toaletneho papiera pouzivate pre i-Shajt na i-WC? :-P Zeby i-PaPier :-O

1.8.2012 09:13 / Majkooo Reagovať 8 10 nahlásiť

Heh a Vas to vyzera ze Vam niekto tym pouztym i-PaPierom vytrel mozog do sucha a teraz su tam iba zvysky i-sr-Aciek...... B-]

1.8.2012 14:40 / ,hu Reagovať 1 2 nahlásiť

som Kocika nepochopil alebo on nepochopil sam seba?

1.8.2012 14:55 / Majkooo Reagovať 0 0 nahlásiť

Hua som tiez nepochopil alebo on sam seba? Mozno je problem niekde medzi klavesnicou a stolickou...

1.8.2012 16:32 / Gustocoserehusto Reagovať 0 3 nahlásiť

Nehnevajte sa na mna ale vypisat si do podpisu genezu produktov jedneho vyrobcu nie je celkom normalne. Uz tam chyba i-Uvlnka a i-Rura na pecenie.

1.8.2012 16:52 / Majkooo Reagovať 1 0 nahlásiť

Hehe pre mna za mna nech tam ma napisanych aj svojich predkov do tretieho kolena. Ja sa zaujimam o nazor a nie o podpis. :-)

1.8.2012 17:00 / aaa Reagovať 0 3 nahlásiť

neries, ked dospeje da to prec, v horsom pripade ho pocit menejcennosti a jeho kompenzacia neopusti.

1.8.2012 14:39 / d Reagovať 2 7 nahlásiť

madar jak hovado podla mena....madar co robi na imacu??? daj si do podpisu este ze mas na ruke ktorou si honis vytetovane jabuko! budes IN! dospiet by mali iOVce co si napriek napisu SAMSUNG kupia samsung a podla apple si mysleli ze je to apple vyrobok... to uz nie je o dospievani ani o stareckej demenciii to len apple priznalo kto je ich klucov zakaznik - absolutny de me nt a ked ktomu pridas madara tak je to konecna!

1.8.2012 07:45 / veto2 Reagovať 4 3 nahlásiť

urcite ma mat note2 iba 1280x720? Ste si tym isti? Podla mna samsung dole s rozlisenim nepojde, ked uz spekulovat tak skor spekulovat medzi 1280x800 a fullhd rozlisenim

1.8.2012 08:35 / kiki Reagovať 2 2 nahlásiť

Nokia World sa kona 5 a 6 septembra , opravte to mate tam chybu , http://www.nokia.com/global/about-nokia/nokiaw... ...

1.8.2012 10:13 / milan Reagovať 3 5 nahlásiť

Ten článok sa mi zdá ako matúci a plný chýb. 1. Pre Galaxy Note 2 bolo už pred mesiacom oznámených 7 mil. predaných kusov, vy uvádzate 2 mil. :-)) 2. Samsung avizoval urýchlenie predstavenia Galaxy Note 2 na 15.08.2012, vy uvádzate pôvodný termín 30.08.2012. Zmenilo sa niečo v termíne tlačovky Samsungu ??? 3. Pre Galaxy Note 2 bolo pôvodne avizované rozlíšenie 5,5" displeja na 1560 x 1080 px. Zmenilo sa niečo v tejto špecifikácii ??? Zaujíma ma to, lebo Galaxy Note 2 je môj favorit na hlavný mobil.

1.8.2012 11:09 / Reagovať 2 2 nahlásiť

Dobrý deň, odpovede na otázky: 1. Informáciu sme poopravili. Mali ste pravdu, bolo to fakt 7 miliónov kusov. :) 2. Pridali sme tam aj ten druhý dátum. Uvidíme teda čoskoro, ktorý dátum bol správny. 3. Viaceré zdroje informujú o HD rozlíšení, ktoré je bežným štandardom pri nových Androidoch. Inak ďakujeme za upozornenia. :)

1.8.2012 10:47 / MiZ Reagovať 2 4 nahlásiť

Vsetci chystaju mobili 4,5palca a vyssie. Pride apple mozno zo 4 palcovym a ma tretinu trhu. :-D

1.8.2012 10:48 / MiZ Reagovať 0 3 nahlásiť

Posielam prispevok z mobilu a ono mi ukaze linux a safari :-D

1.8.2012 10:59 / Zaklinac Reagovať 0 2 nahlásiť

Co cakas, Symbian a WP to nerozoznava doteraz. Hlavne, ze web o mobiloch...

1.8.2012 15:38 / Reagovať 0 2 nahlásiť

MiZ - To asi preto, že OS android je postavený na linuxovom jadre.

1.8.2012 10:58 / abc Reagovať 6 7 nahlásiť

4,3-4,7'' su rozmery pre normalneho chlapa,vsetko mensie len pre babske ruky

1.8.2012 11:00 / Zaklinac Reagovať 3 0 nahlásiť

Lol

1.8.2012 11:19 / BobiBolivia Reagovať 3 2 nahlásiť

A preto nosis osobitnu tasticku na svoj telefon, lebo by sa ti nezmestil do vrecka B-]

1.8.2012 11:23 / Jozef Remen Reagovať 16 8 nahlásiť

2 dni dozadu som mal v ruke Galaxy III. Dakujem pekne, ale prikladat si k uchu tablet fakt nemienim. Katastrofalne, nepouzitelne velke. To sa v ruke uz neda drzat pri uchu. Pre zeny totalne nepouzitelne. A ta zasekanost… No, ak niekto tvrdi, ze Android 4 je uz plynuly, tak mu odporucam prestat brat drogy.

1.8.2012 12:25 / merfi Reagovať 5 3 nahlásiť

aky sw si tam mal? aj pri S2 mal Samsung na zaciatku problemy.Potom to opravili.Urcite opravia aj v S3 a potom bude funkcna vacsina vychytaviek co tam priidali;) Ta velkost je bohuzial taka aka je.

2.8.2012 06:34 / Jozef Remen Reagovať 2 0 nahlásiť

Beriem zariadenie take, ake je. Neviem aka tam bola subverzia systemu, mal som ine starosti (bol to telefon priatela mojej segry a bol som s nim v nemocnici) Konstatujem len, ze to bolo a je skratka zbytocne velke. Netvrdim, ze si uzivatelov nenajde, ale produkovat hi end len v takychto extremnych velkostiach u kazdeho vyrobcu mi pride chore. Android hi end proste NEKUPITE v mensich rozmeroch ako v takychto velkych. To nie su velkosti, ktore by preferovali ludia s mensimi rukami. Detto hadzat na trh nieco takto lagujuce, to je drzost. Testuju to ti vyrobcovia vobec osobne, pouzivaju to ich top manazeri? Rovnaku otazku si kladiem pri prekomplikovanom ovladani domacich kin a rozneho elektra.

1.8.2012 12:35 / Zaklinac Reagovať 3 4 nahlásiť

Nemienim zacinat milionty flejm o OS, ale faktom je, ze uzivatelia Androidu hovoria o plynulosti len dovtedy, kym neskusia ine systemy. Potom su uz ticho.

1.8.2012 13:35 / Reagovať 1 2 nahlásiť

kazdy, opakujem kazdy jeden OS v mobile (aj v PC) ma svoje nedostatky a ani jeden jediny nejde plynule po celu dobu pouzivania daneho zariadenia... ci uz to je sposobene velkym mnozstvom spustenych aplikacii, ci zlemu HW, proste kazdy ma nejake chyby a je len na danom cloveku ci s tym vie existovat alebo skusi iny OS a ostane pri nom alebo zas sa vrati ci zas skusi iny

1.8.2012 14:41 / Palo Reagovať 0 2 nahlásiť

A ty si uz skusal Android 4.1 (Jelly Bean)? Ak nie, tak bud ticho ty.

1.8.2012 19:10 / Zaklinac Reagovať 0 0 nahlásiť

Ved vravim :)

1.8.2012 14:41 / wsvs Reagovať 0 3 nahlásiť

Zak rad ked Zak d e b i l aj Apple rado ze ma Zaka prave takeho akym Zak je...

1.8.2012 19:05 / Zaklinac Reagovať 0 0 nahlásiť

A ktoryze produkt Apple vlastnim? Noze prezrad.

1.8.2012 13:28 / Reagovať 1 2 nahlásiť

remen ty si rodeny k*k*t :) Keby si mal aspon normalne argumenty... Ides do nejakeho elektra a tam si ho na 2 minuty podrzis v ruke a hodnotis...

1.8.2012 14:44 / wsvs Reagovať 0 3 nahlásiť

Remen ty si budes prikladat to co vyrobi apple.. aj tehlu 20x30 cm lebo ked to vyrobi apple uz si vyhody a dovody najdes......

3.8.2012 11:13 / Sharkan Reagovať 0 1 nahlásiť

Si niečo kompenzuješ? :-P

3.8.2012 12:13 / Reagovať 2 0 nahlásiť

4,3" je podla mna maximum . vsetko nad tuto hranicu su lopaty.

1.8.2012 15:11 / R1S0 Reagovať 0 1 nahlásiť

hmmm,a este nam prezrad ten uzasny vzorec,ktory to vsetko spaja...? :-P

1.8.2012 13:01 / asd Reagovať 4 1 nahlásiť

Nokia producent z Finska? Ved uz pozatvaral vsetky fabriky v europe vyroba prenesena do azie.Dufam ze i uvadzacie ceny topfonu Nokia budu porovnatelne s konkurenciou napr.Samsung III

1.8.2012 14:42 / rr Reagovať 1 5 nahlásiť

1.8.2012 14:52 / pio Reagovať 0 0 nahlásiť

kto co komu ukradol http://www.applerecords.com/...

1.8.2012 15:10 / R1S0 Reagovať 1 4 nahlásiť

A opat vsetko same velke padla... ok nech su,ale trh sa zameriava iba na to.ako keby v marketingovej prirucke nebol high end s displejom do 3.5-3.7 palca....3-[ mojho idealu-odolneho WP8 s 3.7 displejom a pureview sa asi (nikdy) nedockam.... :-( nie,lebo highend musi mat minimalne 4.3 palca,lebo "vsetci" na tom hraju hry a prezeraju web.... :-/

1.8.2012 19:08 / Zaklinac Reagovať 0 2 nahlásiť

Nehadz flintu do zita, ved telefony s WP8 este neboli predstavene, mozno sa onedlho dockas :)

2.8.2012 15:13 / nope Reagovať 3 0 nahlásiť

Vykonny hardver sa dava do mobilov hlavne kvoli prezeraniu webu a hram. Ak to nemienis robit, nepotrebujes high-end.

2.8.2012 03:54 / yiwai Reagovať 3 0 nahlásiť

wow, veľkoobchod dokonalý anjel krídla Ultra tenký Stander Pevný kryt so stojanom pre iPhone 4, iPhone 4S, najpopulárnejší na svete, najnižšiu cenu 2,99 dolárov, nenechajte si ujsť: http://brzu.net/02vpq...

3.8.2012 23:17 / etella Reagovať 0 7 nahlásiť

NOKIA 900 je ("vraj") technologicky zastarala ale viac ako80% zariadeni ktore pracuju na starom androide mnohe dokonca na smiesnom a tupom vo verzii 2.3 a pritom tak isto NEMAJU sancu upgradovat su O.K. alebo im to aspon nikto nevycita ! Och vy teplí uplatení antieuropsky "vrajreporteri" uz ste skutocne az neskutocne smiesny a trapny !

15.8.2012 05:08 / yintian Reagovať 0 0 nahlásiť

Android 4.0.4 Smartphone, lepší dizajn a nižšie náklady, tak horúce, takže perfektný. http://x.vu/276244...

27.8.2012 04:06 / yintian Reagovať 0 0 nahlásiť

wow, nový životný štýl, tento Solar Powered Bluetooth Handsfree Car Kit Speakerphone je tak zvláštne, tak roztomilý. naozaj perfektné. http://www.chinagadgetland.com/solar-powered-bluetooth-h... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke