Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Windows Phone 8 prinesie „Hangouts“ a ďalšie novinky

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.167.171.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
16 príspevkov
1.8.2012 16:15 / M2 (zive.sk) Reagovať 0 10 nahlásiť

Pekny clanok, len mi to chyba par drobnosti - WinPhone 8 ma priniest podporu mass storage - bluetooth data transfer - spekuluje sa o OTA update - pristupu 3rd party aplikacii k TellMe - zaloh nastaveni/aplikacii/dat - nove notifikacie na lock-screen a 3rd party wallpapery - nove kodeky pre WinPhone8 pre videa - lepsi multitasking a viac veci :) http://www.wpcentral.com/trove-windows-phone-8-sdk... ...

1.8.2012 19:44 / lol (zive.sk) 10 3 nahlásiť

takze microsoft bude mat na konci roka to, co am konkurencia roky...LOL

1.8.2012 19:57 / M2 (zive.sk) 1 11 nahlásiť

Tak ono to treba brat z 2 pohladov 1.) MS to malo skor ako taky android ci iOS este s Windows Mobile 2.) Myslim si, ze snahou MS bolo najprv spravit rychly a stabilny OS (podarene) teraz mozu pridavat featury A ak chces porovnavat, povedz, co mal android po 2 rokoch a co mal iOS po 2 rokoch vyvoja :)

1.8.2012 23:48 / acmm (zive.sk) 3 2 nahlásiť

ty si riadny LOL...co mal android vo verzii 1.5? :)

1.8.2012 19:00 / Ufon (zive.sk) Reagovať 1 21 nahlásiť

Silno uvazujem sa opat vratit k tomuto systemu. Pri Omnii W a mangu mi chybali prave novinky, ktore maju byt dostupne vo wp8. Ak predstavi Nokia Lumiu s wp8 a dizajnom terajsich, opustam iPhone...

1.8.2012 21:23 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Nieco mi hovori, ze nove WP8 telefony budu mat opat ten vanickovy dizajn a la 808 alebo 5800, je na to viacero predpokladov...ale dufam, ze sa mylim. Ten dizajn je uz davno prekonany.

2.8.2012 06:11 / Ufon (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Netvrdim, ze ten vanickovy dizajn je zly, ked som vsak uvidel prvykrat Lumiu 800, tak ten neokukany dizajn sa mi zapacil... Uvidime v septembri..

1.8.2012 21:03 / T (zive.sk) Reagovať 16 3 nahlásiť

WP8 dopadne ako WP7..... WP7 stratil aj podiel, ktorý mal Windows mobile.... WP8 prinesie a ešte ani nie je beta verzia..... Kým príde WP8 už tu bude v predaji hardware s OS Tizen, Firefox OS a vráti sa aj Meego... Hlavné mobilné OS zostanú Android a Ios.... B-]

1.8.2012 21:08 / Zaklinac (zive.sk) 1 13 nahlásiť

Uz to nie je ani vtipne.

1.8.2012 21:20 / T (zive.sk) 14 3 nahlásiť

Vtipný je celý WP - alpha verzia.... MS nech sa netrepe do mobilného OS, lebo to s mobilnými OS nevie.... :-D

1.8.2012 21:22 / Zaklinac (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Ale nevrav.

1.8.2012 22:54 / M2 (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Anal-ytik prehovoril :)

1.8.2012 23:21 / 2 2 nahlásiť

A skusal si s WP vobec robit mal si to uz v rukach?Chlape lumia mi slape lepsie ako so cakal a bez akohokolvek zavahania a nepotrebuje ani X-jadrove cpu na plynuly chod Osobne pockam pokial nepridu na trh wp8,Tizen,FF os a aj Meego nech si naozaj vyberem to najlepsie

2.8.2012 08:30 / T (zive.sk) 1 2 nahlásiť

nereagujte na mna chodim do 3 tiedy za SŠ a citim sa fest mudry, nebojte sa je to vekom ale aj tym ze nei som moc inteligentyny. WP stratil podiel WM - ano kedze Wm mal skoro monopol. WP8 - beta? Ziadna beta neni lebo ani nebude, vsak system sa updatne ked bude hotovy. Wp8 je tu za mesiac - dva. - FF Tizen a podobne zbytocnosti budu mozno na buduci rok. Hlavne OS andorid a apple - som super vizionar - to keby si povedla pred 7 rokmi mali by ta za idi..ota. A povedat neico taketo moze len uplny hlupak. Tak isto si vedel pred 7 rokmi ze nokia sa prepadne o 90% ze. Skap.

2.8.2012 20:52 / T (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Jasné ty zaostalý XP-čkár s vírusom v pc aj v hlave..... :-D

2.8.2012 21:04 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ty mas obsesiu tymi virusmi ci co? To je na psychiatra. O to viac by si mal zboznovat iOS a WP, kedze tam su apps kontrolovane, nie ako ten tvoj Google Play na tablete za 90 eur...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.