Diskusia

Windows Phone 8 prinesie „Hangouts“ a ďalšie novinky

16 príspevkov
1.8.2012 16:15 / M2 (zive.sk) Reagovať 0 10 nahlásiť

Pekny clanok, len mi to chyba par drobnosti - WinPhone 8 ma priniest podporu mass storage - bluetooth data transfer - spekuluje sa o OTA update - pristupu 3rd party aplikacii k TellMe - zaloh nastaveni/aplikacii/dat - nove notifikacie na lock-screen a 3rd party wallpapery - nove kodeky pre WinPhone8 pre videa - lepsi multitasking a viac veci :) http://www.wpcentral.com/trove-windows-phone-8-sdk... ...

1.8.2012 19:44 / lol (zive.sk) 10 3 nahlásiť

takze microsoft bude mat na konci roka to, co am konkurencia roky...LOL

1.8.2012 19:57 / M2 (zive.sk) 1 11 nahlásiť

Tak ono to treba brat z 2 pohladov 1.) MS to malo skor ako taky android ci iOS este s Windows Mobile 2.) Myslim si, ze snahou MS bolo najprv spravit rychly a stabilny OS (podarene) teraz mozu pridavat featury A ak chces porovnavat, povedz, co mal android po 2 rokoch a co mal iOS po 2 rokoch vyvoja :)

1.8.2012 23:48 / acmm (zive.sk) 3 2 nahlásiť

ty si riadny LOL...co mal android vo verzii 1.5? :)

1.8.2012 19:00 / Ufon (zive.sk) Reagovať 1 21 nahlásiť

Silno uvazujem sa opat vratit k tomuto systemu. Pri Omnii W a mangu mi chybali prave novinky, ktore maju byt dostupne vo wp8. Ak predstavi Nokia Lumiu s wp8 a dizajnom terajsich, opustam iPhone...

1.8.2012 21:23 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Nieco mi hovori, ze nove WP8 telefony budu mat opat ten vanickovy dizajn a la 808 alebo 5800, je na to viacero predpokladov...ale dufam, ze sa mylim. Ten dizajn je uz davno prekonany.

2.8.2012 06:11 / Ufon (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Netvrdim, ze ten vanickovy dizajn je zly, ked som vsak uvidel prvykrat Lumiu 800, tak ten neokukany dizajn sa mi zapacil... Uvidime v septembri..

1.8.2012 21:03 / T (zive.sk) Reagovať 16 3 nahlásiť

WP8 dopadne ako WP7..... WP7 stratil aj podiel, ktorý mal Windows mobile.... WP8 prinesie a ešte ani nie je beta verzia..... Kým príde WP8 už tu bude v predaji hardware s OS Tizen, Firefox OS a vráti sa aj Meego... Hlavné mobilné OS zostanú Android a Ios.... B-]

1.8.2012 21:08 / Zaklinac (zive.sk) 1 13 nahlásiť

Uz to nie je ani vtipne.

1.8.2012 21:20 / T (zive.sk) 14 3 nahlásiť

Vtipný je celý WP - alpha verzia.... MS nech sa netrepe do mobilného OS, lebo to s mobilnými OS nevie.... :-D

1.8.2012 21:22 / Zaklinac (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Ale nevrav.

1.8.2012 22:54 / M2 (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Anal-ytik prehovoril :)

1.8.2012 23:21 / 2 2 nahlásiť

A skusal si s WP vobec robit mal si to uz v rukach?Chlape lumia mi slape lepsie ako so cakal a bez akohokolvek zavahania a nepotrebuje ani X-jadrove cpu na plynuly chod Osobne pockam pokial nepridu na trh wp8,Tizen,FF os a aj Meego nech si naozaj vyberem to najlepsie

2.8.2012 08:30 / T (zive.sk) 1 2 nahlásiť

nereagujte na mna chodim do 3 tiedy za SŠ a citim sa fest mudry, nebojte sa je to vekom ale aj tym ze nei som moc inteligentyny. WP stratil podiel WM - ano kedze Wm mal skoro monopol. WP8 - beta? Ziadna beta neni lebo ani nebude, vsak system sa updatne ked bude hotovy. Wp8 je tu za mesiac - dva. - FF Tizen a podobne zbytocnosti budu mozno na buduci rok. Hlavne OS andorid a apple - som super vizionar - to keby si povedla pred 7 rokmi mali by ta za idi..ota. A povedat neico taketo moze len uplny hlupak. Tak isto si vedel pred 7 rokmi ze nokia sa prepadne o 90% ze. Skap.

2.8.2012 20:52 / T (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Jasné ty zaostalý XP-čkár s vírusom v pc aj v hlave..... :-D

2.8.2012 21:04 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ty mas obsesiu tymi virusmi ci co? To je na psychiatra. O to viac by si mal zboznovat iOS a WP, kedze tam su apps kontrolovane, nie ako ten tvoj Google Play na tablete za 90 eur...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke