Diskusia

Vlastné zvonenia vo Windows Phone rýchlo a jednoducho

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 184.73.27.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
38 príspevkov
2.8.2012 00:22 / AG (zive.sk) Reagovať 5 49 nahlásiť

V roku 1998 som si na mobile mohol vlastne zvonenie ZLOZIT. V roku 2002 som mohol zvonenie na mobile REMIXOVAT. V roku 2004 stacilo do mobilu poslat mp3 cez bluetooth a nastavit ako zvonenie. Hura rok 2012! Zvonenie si treba bud kupit alebo nahrat cez nejaky priblbly softver, ale samozrejme treba splnit asi 50 podmienok aby si to vacsina ludi aj tak kupila. Chcel by som mat stroj casu a vidiet, ako bude svet vyzerat v roku 2090. To bude smutny pohlad. Ludia budu mat uplne zakrpatene centra myslenia aj komunikacie, kratke rucicky a zmuriace ocicka od vecneho cumenia na fejsbuk na 3" displeji. A znova bude v mode chrbtica iba s jednym ohybom :-P

2.8.2012 01:13 / T (zive.sk) 23 6 nahlásiť

No len toto je blbý WP.... Na iných OS nie je problém.... B-]

2.8.2012 01:56 / janac.marek (zive.sk) 4 11 nahlásiť

Pokiaľ viem ak song nechceš od začiatku, čo väčšinou nechceš, strihaniu na PC či mobile sa i tak nevyhneš.

2.8.2012 09:18 / AG (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Tj, to je jedna vec co som nikdy nechapal, ze mobily nevedia nastavit, od akej casti skladby sa ma zvonit. Takze to vacsinou chce nejaku upravu + fadein/out ale to sa pri skaldbach hodi aj tak, lebo je vhodne osekat aj vysky a tak aby to velmi nepistalo. Pointa ale je ze by nemal byt problem hodit do mobilu hocijaky zvukovy subor a nastavit ako zvonenie. Niekto chce mat napriklad kukacku alebo inu podobnu srandu a to by fakt nemal byt taky problem nastavit.

2.8.2012 13:02 / veď (zive.sk) 1 1 nahlásiť

kedysi nám na "hlúpych" mobiloch poštáchľa napr. java aplikácia na vystrihnutie požadovaného zvonenia s pesničky. http://gallery.mobile9.com/f/819312/... Mladá generácia si to už ani nemôže pamätať, tak im to teraz môžu predstaviť ako novinku :-) a poniektorí sa ešte vytešovať budú že aké je to úžasné, niečím podobným sme sa zaoberali na rôznych serveroch pred cca 10.rokmi, úžasné!

2.8.2012 00:22 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Ešte že sú tu tie smartphony, aby nám uľahčili život, že? :-D

2.8.2012 01:58 / janac.marek (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Za zmienku stojí aj YouRang, pomocou ktorého sa zvonenie stiahne priamo na mobile z youtube a dá sa aj nastaviť odkiaľ má song hrať.

2.8.2012 02:35 / msxx Reagovať 1 1 nahlásiť

Bluetooth?

2.8.2012 08:56 / bekheir (zive.sk) 0 4 nahlásiť

ten bol dobry :-D pravdepodobne vies, ze sa to da, ale rozhodne to nie je pre cloveka, ktory nezvladne pridat zaner "Ringtone" do osekanej skladby v akomkolvek editore :-)

2.8.2012 16:14 / Stevo (zive.sk) 2 0 nahlásiť

ehm, WP7 nepodporuje prenos súborov cez Bluetooth :D

4.8.2012 16:44 / Roman (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ale podporuje ale musíš mat full unlock rom-ku a pak neoficialne app. a ide všetko ;)

2.8.2012 05:58 / Zaklinac (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Autor mohol este spomenut easyRing&music, vyborna aplikacia, ponuka dokonca skladby od slovenskej metalovej kapely Galadriel :) a velmi jednoducho sa da posuvnikmi vybrat presne ta cast skladby, ktora ma zniet. Mnohe skladby zacinaju tichym introm a cela mp3 by bola aj tak nanic, lebo kym by sa rozbehla, volajuci by uz zlozil.

2.8.2012 09:07 / bekheir (zive.sk) Reagovať 1 14 nahlásiť

Vlastné zvonenia v Belle pomaly a zložito: 1. skladbu presunieme do pamäte telefónu alebo na pamäťovú kartu jedným z podporovaných spôsobov (stiahnutie z netu, presun na pamäťovku mimo telefónu, cez kábel, bluetooth, NFC, MMS, emailom, ...) 2. skladba nemôže byť dlhšia než zhruba 4 000 000 (slovom štyri milóny) sekúnd, pretože inak sa nedá uložiť na FAT filesystém ani pri bitrate 8 kbps 3. spustíme si požadovanú skladbu v prehrávači hudby, stlačíme kontextové tlačidlo (tri vodorovné čiarky, vpravo dole), zvolíme "použiť tón" a vyberieme si, či ho chceme prideliť len nejakému kontaktu alebo pre všeobecné zvonenie. 4. alebo cez nastavenia, profily, personalizovanie vybratého profilu, a položku zvonenie si vyberieme skladbu buď z predinštalovaných či prípadne práve z napr. mp3 súborov.

2.8.2012 16:15 / ubx (zive.sk) 0 5 nahlásiť

pekny sumar :-) jedna z veci, co sa rychlejsie robia, ako sa o nich cita. :-)

2.8.2012 09:27 / janickovo (zive.sk) Reagovať 10 9 nahlásiť

:-Dtelefony za ceny jak s3 a nevedia si dat ani vlastne zvonenie to ten wp je tazky fail uchechtavam sa :-D a cudujeme sa ze nokia je v krachu :-D hlavna vec ze k lumiam v amerike aby ich predali vobec uz lakuju aj nechty vo farbach lumie za chvilu budu zadarmo :-D ale fakt som nevedel ze az taketo zakladne veci to nevie a ze smartfon tak to ja som Bill Gates

2.8.2012 10:30 / Zaklinac (zive.sk) 9 8 nahlásiť

Mas problem s pochopenim textu? V clanku mas 3 ci 4 sposoby, v diskusii dalsie dva a napriek tomu napises, ze sa to neda...skoncil si vobec strednu skolu?

2.8.2012 13:29 / JaroB (zive.sk) 1 11 nahlásiť

NO jednoducho sa to nedá... jednoducho je ak máš na karte/v mobile pesničku na nej podržíš prst/možnosti a dáš priradiť ako zvonenie kontaktu/sms/hlavné zvonenie atď....TAKTO JEDNODUCHO SA TO NEDÁ ! ! ! CHÁPEŠ ??? to,že sa to nejako dá krkolomne dokola je mi jedno/všetko sa dá ak sa chce ale pokiaľ je prezentovaný WP ako userfriendly tak toto je jedna zo základných vecí ktoré vedeli mobili už pred viac ako 10rokmi !!! Ďalšia vychytávka WP...nedá sa nastaviť rôzna hlasitosť na rôzne akcie zvonenie/médiá/pripomienky/alarm/systémové atď...:-O:-O:-O Stále keď stíšiš napr. hlasitosť zvonenia tak stíšiš aj médiá/seriál,hry a ostatné :-O:-O:-O

2.8.2012 13:49 / Zaklinac (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Nie, na WP sa to da este jednoduchsie - nemusis tu pesnicku ani mat...das si ju vyhladat a taktiez ju rovno priradis...chapes? Pripadne si mozes presne vybrat, ktora cast z nej ti ma hrat, aby ti volajuci nezlozil, kym ty zapocujes, ze ti telefon vobec zvoni. Ocividne dalsi, ktory necita, len komentuje. S tou rovnakou hlasitostou suhlasim, mohli to rozdelit, ale pre mna je to napr vyhoda.

3.8.2012 00:49 / JaroB (zive.sk) 0 2 nahlásiť

"Nie, na WP sa to da este jednoduchsie - nemusis tu pesnicku ani mat...das si ju vyhladat a taktiez ju rovno priradis...chapes? " NIE nechápem...môžeš mi to prosím vysvetliť??? Ako ti môže niečo zvoniť ak tú pesničku vôbec ani nemáš v mobile??? Cez cloud ??? Internet??? Youtube??? Inak ako ti bude zvoniť keď máš vypnutý internet???

3.8.2012 10:45 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

To, ze tu skladbu nemusis mat, som myslel tak, ze ju nepotrebujes mat predtym, ako si ju chces nastavit ako zvonenie. Samozrejme, ked uz ju mas vybratu, najprv ju stiahnes. Takze polopate: ked chcem ako zvonenie Sleeping Sun od Nightwish, ale tu skladbu nikde nemam, tak si ju (napr cez ten easyRing) vyhladam, stiahnem, nastavim ako zvonenie. Tri kroky.

2.8.2012 09:36 / Jozef (zive.sk) Reagovať 2 9 nahlásiť

Ja mám HTC a strihanie hudby je jednoduche proste si zvolis pesnicku das nastavyt ako zvonenie a mas na vyber ci ju nastavis od zaciatku alebo si vystrihnes. Jednoduche efektyvne Proste HTC Sense :-D:-D

2.8.2012 11:20 / Ivan (zive.sk) 1 1 nahlásiť

a aký htc máš hmm, si mohol aspoň napísať :) ?

2.8.2012 20:34 / Jozef (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Starucke HTC Desire :-D:-D

2.8.2012 09:38 / nadtymto (zive.sk) Reagovať 8 4 nahlásiť

Nechápem načo to je ? Všetky mobily čo som si kedy kupil mali už nejaké zvonenie, dokonca niekolko na výber aby som mohol roznym ludom priradiť rozne zvonenia. Je to naozaj originálne počuť v BUSE elektrohouse, alebo poprock zvonenia. Bože aké ste všetky originálne a jedinečné.

2.8.2012 10:14 / bekheir (zive.sk) 1 8 nahlásiť

lepsie je predsa pocuvat jednu a tu istu melodiu na vsetkych telefonoch, aby sa dali lahsie rozlisit, vsak?

2.8.2012 14:28 / nad týmto (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja osobne by som dal do autobusov, čakarní a pod. rušičky

2.8.2012 12:11 / BobiBolivia (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

http://www.phonearena.com/news/Here-are-101-reasons... ... B-] just for fun B-]

2.8.2012 14:57 / M2 (zive.sk) 3 0 nahlásiť

80% je len "because MS" ale nie objektivne dovody :)

2.8.2012 16:20 / ubx (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ako nic v zlom, ale cital si vobec ten clanok? ktore body okrem 10 a 15 su este "because MS"?

2.8.2012 16:46 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Ten "clanok" je plny lzi a polopravd, nakoniec je to pekne rozobrate v diskusii. Okrem toho clanok, ktory vyslovene klame hned V PRVOM BODE, je asi aj taky doveryhodny...

5.8.2012 13:34 / T (zive.sk) 0 1 nahlásiť

máš linux to bude tým že? aj autor toho článku bol isto tučniak sediaci celý deň pri počítači a štelujúci všetko aby sa mu linux aspon spustil

2.8.2012 14:21 / 5eter (zive.sk) Reagovať 2 5 nahlásiť

Bude to takto aj vo WP8? Hlavne tych 40 sekund obmedzenia a 1 MB? Lebo planujem kupu WP8 telefonu, ale toto ma vcelku odradza...takato zakladna vec by sa mala dat nastavit v smartfone tromi dotykmi a nie cez 10 programov...

2.8.2012 14:42 / elemir (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

a ako nastavím vlastnú melódiu na sms, alebo e-mail? toto som nikde nenašiel. dá sa to vôbec? vďaka. mám Lumiu 710

2.8.2012 16:20 / oze_g (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ak dobre viem neda sa :-/

3.8.2012 00:54 / JaroB (zive.sk) 0 0 nahlásiť

super...tak to si ani neviem predstaviť... už strašne dlho používam rovnaké zvonenia na sms,email,budík,pripomienku atd. Dúfam,že WP8 tieto sprosté obmedzenia zruší lebo si chcem jeden kúpiť. Už sa teším ;-)

2.8.2012 19:00 / mental.disease (zive.sk) Reagovať 0 6 nahlásiť

" Ide to aj cez MMS" ale prečo nie cez e-mail or bluetooth?? Proste monkey business :-(

2.8.2012 20:35 / pipipi (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

K obsahu sa vyjadrovat nebudem ale palce hore za autorov hudobny vkus :) (sudiac podla screenshtovo zo zune)

3.8.2012 09:22 / freeman (zive.sk) Reagovať 3 4 nahlásiť

I keď som fanúšik WP otvorene priznávam , že toto MS posral a je to na prd. U Androidu to ide lehce a krátce. Klobúk dole a chlapci hambite sa !

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.