Diskusia

Real Racing 3: Ďalší diel závodov príde ešte tento rok (video)

9 príspevkov
3.8.2012 08:58 / Jozef Remen (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

to vyzera fakt dobre!

3.8.2012 09:10 / Amnart (zive.sk) 2 2 nahlásiť

viac nez dobre, hral som real racing 1 a 2, a toto ma este lepsiu grafiku, uz pri real racingu 2 som si myslel ze tazko vylepsia grafiku, ked to bolo take pekne, prisiel iphone 4s a pridali nasvietenie 2x, na ipade je nasvietenie 4x a lepsie vykreslenie detailov - takze hra uz vyzera ako na pc pomaly, a na novom iphone to bude tiez 4x nasvietenie a lepsie detaily tak to je neuveritelne ako sa dokaze graficky posunut dvoj rocna hra na 3 apple zariadeniach

3.8.2012 11:30 / Jozef Remen (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Real Racing 2 mam na 4Sku a je to bomba, aj ked na Macu ci iPade 3 sa tie detaily daju vychutnat lepsie. Tesime sa na RR 3 :)

3.8.2012 13:33 / Amnart (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja som hral naposledy na ipade 2 a bolo to lepsie ako hrat need for speed na pc

3.8.2012 09:47 / H (zive.sk) Reagovať 3 5 nahlásiť

@autor: zapamatajte si: zavod: miesto, kde sa nieco vyraba. fabrika. pretek: sutazne sportove podujatie.

3.8.2012 09:56 / O (zive.sk) 5 5 nahlásiť

@H: zapamataj si: toto je internet a ked sa ti nepaci nedokonalost gramatickych znalosti autora, tak utekaj na www.juls.savba.sk/ a precitaj si nieco gramaticky korektne tam ;-)

3.8.2012 10:13 / H (zive.sk) 4 7 nahlásiť

@O: zapamataj si: toto nie je blog, ale spravodajsky portal. ak ti nevadi, ze autor pouziva zahoractinu, to je tvoja vec. ak mas nieco voci mojim pripomienkam, tak chod do riti.;-)

3.8.2012 10:40 / ehm (zive.sk) 3 0 nahlásiť

nespoliehaj sa na KSSJ, pretoze je naozaj len "K". pozri na SSJ: závod2, -u m. závodenie, pretekanie sa, preteky. tak ako? dychas?

3.8.2012 10:43 / H (zive.sk) 3 5 nahlásiť

zavod je substandard, co je nespisovne slovo. a co ty? zakuckal si sa? z ktoreho roku mas vydanie? 1950?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke