Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Real Racing 3: Ďalší diel závodov príde ešte tento rok (video)

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.167.41.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
9 príspevkov
3.8.2012 08:58 / Jozef Remen (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

to vyzera fakt dobre!

3.8.2012 09:10 / Amnart (zive.sk) 2 2 nahlásiť

viac nez dobre, hral som real racing 1 a 2, a toto ma este lepsiu grafiku, uz pri real racingu 2 som si myslel ze tazko vylepsia grafiku, ked to bolo take pekne, prisiel iphone 4s a pridali nasvietenie 2x, na ipade je nasvietenie 4x a lepsie vykreslenie detailov - takze hra uz vyzera ako na pc pomaly, a na novom iphone to bude tiez 4x nasvietenie a lepsie detaily tak to je neuveritelne ako sa dokaze graficky posunut dvoj rocna hra na 3 apple zariadeniach

3.8.2012 11:30 / Jozef Remen (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Real Racing 2 mam na 4Sku a je to bomba, aj ked na Macu ci iPade 3 sa tie detaily daju vychutnat lepsie. Tesime sa na RR 3 :)

3.8.2012 13:33 / Amnart (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja som hral naposledy na ipade 2 a bolo to lepsie ako hrat need for speed na pc

3.8.2012 09:47 / H (zive.sk) Reagovať 3 5 nahlásiť

@autor: zapamatajte si: zavod: miesto, kde sa nieco vyraba. fabrika. pretek: sutazne sportove podujatie.

3.8.2012 09:56 / O (zive.sk) 5 5 nahlásiť

@H: zapamataj si: toto je internet a ked sa ti nepaci nedokonalost gramatickych znalosti autora, tak utekaj na www.juls.savba.sk/ a precitaj si nieco gramaticky korektne tam ;-)

3.8.2012 10:13 / H (zive.sk) 4 7 nahlásiť

@O: zapamataj si: toto nie je blog, ale spravodajsky portal. ak ti nevadi, ze autor pouziva zahoractinu, to je tvoja vec. ak mas nieco voci mojim pripomienkam, tak chod do riti.;-)

3.8.2012 10:40 / ehm (zive.sk) 3 0 nahlásiť

nespoliehaj sa na KSSJ, pretoze je naozaj len "K". pozri na SSJ: závod2, -u m. závodenie, pretekanie sa, preteky. tak ako? dychas?

3.8.2012 10:43 / H (zive.sk) 3 5 nahlásiť

zavod je substandard, co je nespisovne slovo. a co ty? zakuckal si sa? z ktoreho roku mas vydanie? 1950?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.