Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Sharp: Dodávky displejov pre nový iPhone začínajú tento mesiac

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.90.251.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
36 príspevkov
3.8.2012 12:20 / ... (zive.sk) Reagovať 11 3 nahlásiť

uz sa tesim ako si aj ten novy mensi konektor strcim do ritky a budem sa citit tak strasne apple...nova iCovina vsetci do ochodu otrieskat celu vyplatu!

3.8.2012 12:24 / Debo (zive.sk) 4 14 nahlásiť

Ano, ver tomu, ze pojdeme si ju kupit a nech ta roz*ebe, ked nas s tym uvidis a pukni od zavisti ;-)

3.8.2012 12:55 / BobiBolivia (zive.sk) 4 8 nahlásiť

Esteze som v praci, inak by som praskol od smiechu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

3.8.2012 13:41 / Amnart (zive.sk) Reagovať 7 3 nahlásiť

aj tak si myslím že iphone je vo výrobe už aspoň dva mesiace, predsa len toľko miliónov kusov čo sa ročne vyrába nie je hotových za mesiac, teoreticky by mali dosť času ak by iphone uviedli v oktobri, a ku rozmerom iphonu, no 1360x640 je nezmysel, ak by bol 4 palcovy tak rozhodne by bol vacsi do vysky aj do sirky, u mna je strop mobilu tych 3,7-3,9 palca este tie 4 by som prezil ale do mojej dlane vacsi mobil ako 4 palce neplanujem

3.8.2012 13:55 / 2 7 nahlásiť

Keby mal novy iP 4,1" tak s myslim ze by si prizmuril ocko, ved sa jedna o iPhone preboha :)) btw do mojej dlane je akurat chystany SGN2 :)

3.8.2012 14:00 / Pohoršená (zive.sk) 5 15 nahlásiť

chlapci ked ste si po odoslani precitali tieto svoje prispevky, necitite sa viac ako trapne? Je to ubohost sama o sebe aj bez vulgarizmov, ved ked apple nechcem, nekomentujem to, kazdy si vyberie to co mu najlepsie sedi a hlavne na co ma financie a tieto stupidne komentare nie su nic ine ako prejav prizemnosti, zavisti a zloby.

3.8.2012 14:11 / ˘ (zive.sk) 8 13 nahlásiť

Preco by nemal niekto mat pravo vyjadrit svoj nazor na prave bukvicove Jabo?

4.8.2012 06:58 / Durus (zive.sk) 10 1 nahlásiť

˘: Vies co si myslim o tych tvojich kecoch o bukvicach? Skus sa takto prezentovat mne zoci voci..... ale radim ti, zober si so sebou plienku a niekoho kto ta odprace domov. rozhodne bych sa nenechal od teba urazat len pre to, ze sa ti nepaci moj telefon....

4.8.2012 13:32 / dwefw (zive.sk) 2 9 nahlásiť

iba cocot ako ty vyskakuje do niekoho koho nepozna... aby ti raz niekto nenabil tu tvoju spinavu papulu ked si ta vypatra aj ked sa ako socka pripajas na suseda... iba bukvica ma apple a apple povazuje svojich zakaznikov za primitovov ktory si idu kupit apple ishrot ale akosi sa im nepaci tak si odnesu samsung a podla apple vraj mali pocit ze je to ich isracka...

4.8.2012 14:01 / Romulus (zive.sk) 1 6 nahlásiť

bukvica sa ozvala

4.8.2012 14:29 / ha ha ha (zive.sk) 0 9 nahlásiť

nepozeraj toľko akčných filmov, po čase to vyvoláva pocit neporaziteľnosti :-D

3.8.2012 18:10 / 0 4 nahlásiť

trosku silna kava nemyslis? koli troske ironie nam tu ides davat lekcie etickej vychovy? Kiezby si takuto osvetu sirila skor do romskych osad a nie na komentare k clanku o veciach do ktorych sa pravdepodobne ani nerozumies, nic v zlom :)

4.8.2012 02:59 / dws (zive.sk) 4 6 nahlásiť

povedat ovciam o jabukoide pravdu sa nesmie! ovce by sa zblaznili a prestali zrat travu.. potom by sa nedali sklbat!

3.8.2012 14:37 / Amnart (zive.sk) 3 3 nahlásiť

nie neprizmuril, potom by som siel ku inej znacke, ja mam svoj limit co sa mi pohodlne ovlada

3.8.2012 14:10 / ˘ (zive.sk) 6 10 nahlásiť

Nemal by si si Rytier pisat s makkym "i"? Tvoje prejavy su predsa od slova riť....

3.8.2012 14:19 / daawit (zive.sk) 0 0 nahlásiť

..uz len osadia displaye zabalia a poslu na pulty ;-)

3.8.2012 14:09 / vvvwe (zive.sk) Reagovať 8 15 nahlásiť

nadpsi mal zniet - "koniec applu" - Retina bol len marketingovy nazov toho co bezne dava samsung do kalkulaciek ale sharp to nedokaze ani napodobnit....

3.8.2012 15:38 / hahmm (zive.sk) 9 2 nahlásiť

To co dava samsung vyzera pekne len pri vysokom jase pri nizkom je to necitatelny display

3.8.2012 21:06 / fgvewgt (zive.sk) 5 9 nahlásiť

preco klames? iphone ma strasne slaby display oproti samsung amoled a o amoled s plus ani nehovoriac... ak by si ty osobne povazoval samsungacky display za necitatelny tak by si ty osobne display iphonu uz ani nevidel... taky rozdiel je medzi samsungom a "retinou" retina je oeb a nie ina technologia....

3.8.2012 17:20 / Cklasa (zive.sk) 11 2 nahlásiť

ano, marketingovy tah, ktory sa konkrencii podarilo dohnat az o rok neskor.

3.8.2012 21:08 / fgvewgt (zive.sk) 4 10 nahlásiť

dohnat? apple predavalo IPS panel za talu cenu ze to bolo vtedy púre inycvh nerentabilne ak nechceli ludi oebavat ako to robilo apple.. iba ovce sa dali nachytat.. apple retina sa nechata na amoled ani prvej generacie ty trt....

4.8.2012 03:00 / Jozef Opasok (zive.sk) 0 8 nahlásiť

to by museli k tomu applu asi v samsungu cuvat ty blbecku

3.8.2012 15:42 / Majkooo (zive.sk) Reagovať 6 6 nahlásiť

:-/:-/:-/:-/:-/:-/ Uz ste skoncili Apple hateri? Cakal som toho viac...

3.8.2012 21:10 / fgvewgt (zive.sk) 5 11 nahlásiť

apple haterov nepotrebuje staci ked svojich zakaznikov povazuje za blbov co si kupia samsung s napisom a tvrdia ze si mysllei ze je to apple... asi ich dostal ten samsungacky display a vedla stojaci ipad povazovali za cinsky smejd.... apple je hatter vlastnych zakaznikov ked na sude argumentuje ich mentalnou nedostatocnostou - rozumej - d e b i l i t o u Byt zakaznik applu podla slov apple znamena byt totalny d e m e n t!

4.8.2012 03:03 / grf (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

k tymto clankom date poznamku a vypnete diskusiu? to su ovce uz aj v redakcii MM?? Samsung GALAXY Note a GALAXY S III v jednej z hlavných úloh počas otváracieho ceremoniálu Olympijských hier v Londýne 2012 Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah. (tlačová správa)

4.8.2012 03:22 / few (zive.sk) Reagovať 3 5 nahlásiť

apple mi silno pripomina Jack Wolfskin... apple ukradlo logo aj nazov od apple records a tvrdi ze jemu kradnu.. JW ukradol logo denniku TAZ a po zaregistrovani ochrannej znamky tahal na sud.. TAZ to mal od maliara a JW okopirovane od TAZ... a sud vyhral JW lebo priemerny nemecky sudca je k o k o t co si kupi obdlznik s napisom SAMSUNG a tvrdi ze tam videl Jabo a napis APPLE .,.,.neurazajte ovce ked oznacujete zakaznikov applu! Ich inteligencia je ovela vyssia ako bezneho zakaznika applu.. ak takto oznacuje svojich vlastnychn zakaznikov apple za d e b i l o v a oni su tomu radi tak je jasne kto je cielovou skupinou applu....

4.8.2012 13:33 / vgwegver (zive.sk) Reagovať 2 6 nahlásiť

kto mal doterza apple bol len Jabukvičák.. podla argumentacie applu nasudoch je ich zakaznikom takmer vždy d e m e n t co precita Samsung a mysli si ze je to apple....

4.8.2012 20:14 / janickovo (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Chichi v tejto diskusii sa to stymi nadavkami podarilo dddd este dobre ze ja som slusny androidak ddd :-D

4.8.2012 23:22 / crash (zive.sk) Reagovať 2 0 nahlásiť

http://allthingsd.com/20120803/apples-case-agai... ... toto je dost tazke pozerat pre tamtung komunitu :)))

5.8.2012 03:40 / 789 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

asi si nevidel toto truhliku.... http://phandroid.com/2012/07/31/pre-iphone-des... ...

5.8.2012 03:42 / 789 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Pamätajte si tento obrázok? To bolo predstavila spoločnosť Apple k súdu ako dôkaz , že spoločnosť Samsung vedome opičil dizajn iPhone. Dôkazom toho je jasne vidieť, ako sa posunula k dotykovým displejom Samsung vzory krátko po vypustení prvej iterácii prvý smartphone na Apple. Správne. Nevadí mnoho ďalších návrhov, ktoré tvoria faktor Samsung pokračoval vydať po iPhone. A nesmieme zabudnúť na dizajne výrobkov, ktoré existovali pred iPhone. Jo. Samsung nevzdávajú so svojim malým ilustratívny obrázok, a to robí Apple argument trochu ťažšie prehltnúť. Návrhy Vyššie uvedené možno datovať do roku 2006, dlho predtým, než bol odhalený Apple plány na smartphone. A čo viac, môžu semená eventuálne Samsung dotykové rozhranie tiež byť stopovanie späť do rovnakého časového obdobia. K ďalšiemu preskúmaniu, Samsung predložila podrobnejšie pohľad na ich telefónne pojmov pred a po ponuke Applu. Základom pre všetky-d

5.8.2012 03:43 / 789 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

apple klame a crash si vybera len to co vyhovuje jeho Jabukoidnemu spravaniu... fakty ho nezaujmaju.. on rad ze je Jabukoid....

5.8.2012 11:57 / Alzheimer (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

Idim ze apple hajteri si uplne sami vystacia pod kazdym apple clankom:-D cista stoka tieto diskusie. Dobrovolne sa hlasim redakcii mm ze zadarmo budem adminovat diskusie alzheimer@azet.sk

6.8.2012 12:28 / Fanda (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Proboha jen to nééé,to by bylo z bláta do louže!:-O

4.1.2013 13:34 / iphon (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

aple

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.