Diskusia

Orange zaradil do ponuky tri novinky od Huawei, Motoroly a Samsungu

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
30 príspevkov
3.8.2012 16:27 / bx (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

motorola motoluxe nema ziadnu zvysenu odolsnost voci vode a prachu, staci sa pozriet na oficialnu stranku ;)

3.8.2012 16:28 / dll.exe (zive.sk) Reagovať 18 16 nahlásiť

V ziadnom pripad si nekupujte Huawei ani ZTE. Huawei je cinska firma, ktoru zalozil velitel Cinskej armady. Vo vyrobkoch Huawei sa nachadza tajny pristup pre cinsku armadu a bezpecnostne chyby..preto napriklad Rusko, Filipiny, Australia alebo India zakazali cast predaja. Huawei ukradol patenty a technologie Europskym a Americkym firmam, ktore teraz musia prepustat tisice Europanov. Huawei moze kupit len zradca Europy.

3.8.2012 18:01 / 3 14 nahlásiť

nemas nahodou v mozgu "stenicu" a nekomunikujes s dalekym vesmirom? :)

3.8.2012 23:03 / and (zive.sk) 8 3 nahlásiť

Ked on stenicu,ty ciernu dieru. Ps. Ma pravdu

3.8.2012 20:06 / acmm (zive.sk) 2 11 nahlásiť

ze ty si bol v krcme s Ivom Bendom? alebo ta uz ocipovali zle jastery z pekiel? Ked zistis ze aj Astar Seran ma mobil od Huawei, moze ta aj rozdrapit :)

3.8.2012 17:45 / Jarko (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

Ponúkajú len odpad co som doteraz od nich mal mobil do mesiaca som si stejne musel kúpiť nový ,nechápem kupene mimo Orange v pohode vydrzia ,dotovane to je nejaký odrb reklamovat sa mi nechce dookola tak som sa stale na to vykaslal.

3.8.2012 20:08 / acmm (zive.sk) 4 6 nahlásiť

hej hej, Orange prikaze Nokii,aby vyrobili naschval nekvalitne prave pre nich...zase si ozraty, co? :)

4.8.2012 20:50 / ja (zive.sk) 2 2 nahlásiť

nie Nokia vyroby dake tie zmatky a ktoze ich kui za vyhodnu cenu aby ich predal na tom nasom specifickom trhu?

5.8.2012 19:38 / acmm (zive.sk) 0 0 nahlásiť

kupia ich vsetci predajcovia mobilov na slovensku...orange, telekom, o2, alza, nay, datart, ... ci poznas nejaky obchod, kde predavaju vsetko okrem nokie?

3.8.2012 21:46 / Seherezada (zive.sk) Reagovať 1 7 nahlásiť

Viac by zabodovali z renováciou Prima karty, 8€c volaním a netom za 4€, tak by naplnili svoj sľub že už čoskoro sa dočkáme príjemného prekvapenia. Zatiaľ len odpad ponúkajú a to vrátane WOW.

4.8.2012 13:42 / T (zive.sk) Reagovať 2 9 nahlásiť

Ešte niekto kupuje dotované mobily okrem redakcie Azetu? V e-shopoch sú tie mobily skôr a za lepšie ceny - nie je to šedý dovoz...Navyše môže mať človek typy, ktoré u operátorov ani nikdy nebudú.... Radšej predplatenka ako predražený paušál a predražený dotovaný mobil..... :-D

4.8.2012 14:07 / janickovo (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Plny suhlas stebou ja si myslim ze tie dotovane musia byt aj menej kvalitne lebo tolko reklamacii to nikto nevidel :-D3-[

4.8.2012 19:45 / Zaklinac (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Ja uz tiez dlho kupujem za hotove, ale konkretne teraz sa v Orange naozaj oplati kupit dotovany telefon, kedze cena pausalu je rovnaka ako bez telefonu - akurat sa clovek zaviaze.

4.8.2012 21:13 / T (zive.sk) 5 0 nahlásiť

A cena tvojho paušálu je tak predražená oproti EASY Free, že sa neoplatí ani viazať.. Haha Zaklínač si sa zaviazal a vzal smart s mŕtvym WP7 a ešte preplácaš paušál..... Aspoň vidno aký si hlúpy..... Na viazanosť by museli dať rakúsky cenník a mobil za 0€, ale vaka takým hlúpym ako ty, ktorí to berú rakúsky cenník nehrozí.. Je vás dosť hlúpych.... B-]

4.8.2012 23:50 / Furty (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Trepes trochu keketiny. Nie? Bohuzial trh je skor o rovnovahe ponuky a dopytu. Takze ceny su take ake su. Ano..viem ze co sa tyka nasich OPov tak si ceny drzia vsetci aby mali lepsie zisky.. A co tu tocis o easy free? Keby som si porovnal ceny podla MOJICH potrieb tak asi vyhra WOW. Ale ak tebe staci len FB chat a volat 3 retardom zadara tak okej. Neviem co sa obuvas do inych, kazdy berie to co komu vyhovuje

5.8.2012 00:10 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

??? Ty o com splietas? Ja som sa nikde nezaviazal, Lumiu som kupil v Nokia obchode, uz som to tu viackrat pisal...ty mas naozaj problem pochopit pisany text.

5.8.2012 11:09 / T (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Jasné Zaklínač.... A v Orange si načo kupoval dotovaný mobil, keď Lumia s WP7 je taká super? Potom asi super nebude, keď si kupoval mobil s Androidom.... Nezabudni si stiahnúť super aplikáciu Orange Go - na WP7 nie je, tak asi kvôli nej si kupoval druhý mobil s Androidom.... Ty máš problém s čítaním cenníkov operátorov a zmlúv s operátorom a zmluvných dodatkov..... Hneď si to tam podpísal - ani nevieš čo..... :-D

5.8.2012 11:58 / Zaklinac (zive.sk) 0 0 nahlásiť

To si hned zrana opity? Pisem, ze som ziadny dotovany telefon nekupoval, a uz vobec nie s Androidom. A btw pre mna je ovela vyhodnejsi pausal ako Easy Free.

5.8.2012 12:10 / T (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Zaklínač, keď si písal, že sa oplatí v Orange kupovať dotovaný mobil akurát sa človek zaviaže, tak akoby si písal, že si už tam mobil aj kupoval, len sa bojíš to napísať.... :-D Pre teba je asi výhodnejší paušál, keď tam základná cena je vyššia ako na predplatenkách a nezískaš žiadny bonus. Ešte aj cena dát je na paušáloch vyššia ako na Easy Free..... B-]

5.8.2012 13:05 / Zaklinac (zive.sk) 0 0 nahlásiť

"Akoby si napisal..."? Si fakt opity alebo taky blby? Trikrat napisem, ze telefony kupujem za hotove, a ty zacnes splietat tie svoje fantasmagorie. Daj si Tiaprid. Zakladna cena je vyssia ako na predplatenkach? Ukaz mi predplatenku, kde volas za 5,5 centa/min do vs sieti a sms mas neobmedzene.

5.8.2012 22:11 / T (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Zaklínač, keď budeš mať tých 5,5 centa ako základ - potom daj vedieť - volania do všetkých sietí v EÚ - 1GB v cene paušálu a smart za 0€, ale nie nejaký lacný Huawei, alebo Orange Tirana... Veľa volaj a cena klesá - ak ich systémom neprejdeš hovorom fakturačné obdobie - potom cena klesať nebude... WOW.... Porovnaj si plnú cenu mobilov v Orange a iných e-shopoch.... B-]

6.8.2012 05:47 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Svoju nemohucost si ani lepsie dokazat nemohol. Co s tym ma smart za 0 €? To mas v Easy Free smart za tolko? Alebo 2 giga netu v cene ako mam ja?

5.8.2012 00:30 / rofl (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ty si uplny kkt...ak niekto prevola 300 400 minut mesacne tak si ASI ZE NEDA EASY FREE. ked tie volania vyjdu daleko lacnejsie ako sockovskych 9 centov co tu furt riesis ty a este dostane k tomu mobil.

5.8.2012 12:14 / T (zive.sk) 0 0 nahlásiť

len ch u j prevolá 300-400min a zaplatí vyše 30€.... Ostatní radšej použijú VOIP a dáta.... Mobil dostane v Rakúsku za 0€ na iný paušál s volaniami po celej EÚ, tak ste dobre hlúpi... Ešte O2 donesie to čo má v ČR - poplatok za vystavenie faktúry a odoslanie poštou.... Keby Google pustil GOOGLE VOICE aj pre EU môžu si opovia paušál strčiť.... B-]

5.8.2012 13:10 / Zaklinac (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ked prevolas 400 minut, zaplatis presne 22 eur, tj 5.5 centa za minutu. Na Easy Free mas kolko za minutu? Nie vzdy sa da pouzit VoIP. Ale chapem, ze 14 rocnemu dietatu, ktore nevola pracovne to nic nehovori.

5.8.2012 22:13 / T (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ak voláš pracovne mal by si mať biznis paušál a nie WOW..... A keď neprevoláš 400 minút, ale, iba 50 tak koľko zaplatíš? B-]

6.8.2012 05:49 / Zaklinac (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Nie nemal by som mat biznis pausal. A ak volam 50 minut tak to mam este v cene pausalu takze nezaplatim nic. Este dake stupidne otazky?

4.8.2012 13:47 / t (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

zas v nazve Samsung? Kolko ich redakcia dostala zadarmo?

5.8.2012 09:36 / janickovo (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Hehe ze nekupujte huawey a zte su to spionske Telefony tak preto vraj:-D Ja James Bond 007. A tomu dotycnemu aj politici kradnu a furt ich utekas volit jak ovca ovcata huraaaa mudrosti sveta radsej si kupim 100halelujov akoojdem volit zlodejov! 3-[

5.8.2012 11:14 / T (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Ovciam stačí, keď ich sleduje Microsoft a Apple - tieto 2 firmy sú jediné IT firmy, ktoré nepatria do Linux foundation a ich zdrojové kódy OS sú nedostupné.....Bohvie čo tie kódy obsahujú - backdoor do Pentagónu..... ? Linuxu sa boja ako čert kríža, iba vedú patentové vojny.... :-D

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.204.127.***