Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Test trojice Emporií: Pre každého niečo

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.88.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
10 príspevkov
6.8.2012 00:42 / q (zive.sk) Reagovať 2 15 nahlásiť

apple bude zas zurit, ze okopirovali ich dizajn

6.8.2012 09:50 / Copyright (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Každy sa niako snaži no niekto nema vlasny design tak kopiruje to čo je v kurze

6.8.2012 12:06 / PeterT (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

V skustocnosti je to senioriom nanic. Skusenost z rodiny. Stara pani sa najprv potesila velkym klavesom, ale akonahle druhykrat omylom stlacila niektore tlacidlo na boku, tak ho dobreze nehodila o zem. Mobil pre seniorov nesmie mat po bokoch ziadne tlacidla, aby sa dal pevne chytit. Posuvatka su este mozno, ako tak akceptovatelne, ale tlacidla su uplne nanic a urobia telefon nepouzitelnym. Aj ked sa necitim byt zatial senior, aj mne vadia tlacidla na boku. Naco tam kto raz vymyslel dat hlasitost - jednu z najnepotrebnejsich nastaveni telefonu (ako inak, nez naplno by tom ju chcel mat, ved ked mi nemaju volat, tak ho vypnem).

6.8.2012 12:36 / AG (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Sice suhlasim, ale v podstate to mas jedno, lebo su seniori, ktori ked chcu telefon preniest z miesta na miesto, tak ho chytia nie za boky, ale za siroke strany, takze si rovno postlacaju aj niekolko tlacidiel na prednej strane :-P Kto si telefon chytit vie, tak mu tlacidla nevadia. Pravda je, ze vacsina seniorskych telefonov nie su prisposobene seniorom vobec, mnohe maju napr. vypinac zdruzeny s tlacidlom ukoncenia hovoru, takze si starci telefon stale vypinaju. Ale s hlasitostou nesuhlasim, naozaj ju nechcem mat vzdy na maxime, niektore telefony robia strasny hluk :-D

6.8.2012 13:15 / milan (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no hlavne im netreba velke tlacidla, ale velky displej. no hlasitost ja v poslednej dobe taka divna vec ze za lezi z akeej siete do akej volas alebo naopak a aj aky mas signal. dochodcom staci zelene a cervene cislo a sipka dole v telefonnom zozname. ano a ta hlupost ze cervene vypina aj telefon no amen tma

6.8.2012 14:54 / muheheeee (zive.sk) 0 2 nahlásiť

dochodcom staci aj nokia 3310 pokial este funguje....B-]

6.8.2012 17:13 / Diego (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Spravia nechutny spatny fon a daju nan nalepku "pre seniorov" Neviem kto navrhuje tieto fony, ale velke tlacitka nezrozumitelne shitne menu a odpudzujeci vzhlad este nerobia z tohoto monstra mobil pre seniorov. Alebo si pani vyrobcovia myslia, ze senior je tak slepy, aby si kupil kazde h...no na ktorom je nalepka pre seniorov?:-O

6.8.2012 18:38 / T (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

Ja by som dal článku názov - Test kalkulačiek..... :-D

6.8.2012 22:35 / B@Dik (zive.sk) 0 4 nahlásiť

A ja by som z nadpisu clanku odobral slovo "Test" ;) Ja si test predstavujem trosku inac ;) Pamatam na dobu, ked na mm boli fotky z prostredia telefonu - aj ked boli monochromaticke, ale bolo ich do bludu... Kde su ak je toto test? Displej sa tu spomina casto, ale ani par fotiek co a ako displej zobrazuje, nic o citatelnosti na slnku, v tme... Spomina sa tu nerovnomorne osvetlenie klavesnice... Je problem spravit fotku? Toto je pre mna len obsirnejsi popis z prospektu vyrobcu... Nehnevajte sa na mna, povodne som sa potesil, ze sa nieco nove dozviem (lebo chcem na vianoce jeden telefon pre rodinu kupit), ale tymto "testom" ste mi fakt nepomohli. Co si clovek nenajde niekde inde sam, tak nema... Takze minuska a sklamanie... A na zaver - je to mozno smiesne, ale doteraz v rodine pouzivaju Nokie 3310. Sipka hore, dole, navikey(TM :-) pre vsetko... Keby mala ta Nokia vacsie tlacidla, moze ich vyrabat opat a dat na ne nalepku "retro edition" a urcite by sa predavali lepsie ako tieto akoze senior telefony ;) P.S.: Ak treba spravit recenziu, nabuduce poslite mobil mne, spravim lepsiu "recenziu" ako tato, ktoru napisem za 30 minut cestou vlakom ;) Dakujem dopocutia tu tu tu ... :D

9.8.2012 10:08 / pier (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

červené tlačítko je tam ok...ved 5 sekund by malo stačiť,kým si senior uvedomy,že vypina telefon :)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.