Diskusia

Telekom od septembra ruší SMS na pevnej linke

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
8 príspevkov
7.8.2012 09:59 / trkolo (zive.sk) Reagovať 1 28 nahlásiť

to je skoda, taka dobra sluzba ked som mohol niekomu vynadat hlasom Katky Brichtovej :)

7.8.2012 11:36 / B@Dik (zive.sk) Reagovať 12 13 nahlásiť

A moze zrusit aj pevne linky, nielen SMS ;) Ja som kupil starym rodicom Jablotron GDP-02 Grand, dal do neho Easy kartu a volaju si za par centov a neplatia ziadne mesacne poplatky za tie uzasne drahe "pevnolinkove baliky"... Vyssia investicia do telefonu sa im vrati do roka. A SMS funguju stale ;)

7.8.2012 12:26 / Y.. (zive.sk) 12 9 nahlásiť

a ked vypadne elektina (napr. pri burke), tak sa starym rodicom nedovolas, ci su v poriadku.

7.8.2012 12:48 / B@Dik (zive.sk) 4 13 nahlásiť

Ten telefon ma bateriu.... Blik ;)

7.8.2012 12:48 / m (zive.sk) 4 9 nahlásiť

A ten 900 mAh aku..je tam naco ?:-D

7.8.2012 20:23 / l0l0 (zive.sk) 1 5 nahlásiť

jablotron je super, mozem si ho zobrat aj na bike, alebo na nakupy.

7.8.2012 11:43 / xxx (zive.sk) Reagovať 2 10 nahlásiť

" Dodáva, že mnohé z týchto služieb už nie sú na IP platformách vôbec podporované. " Toto je v pripade SMS s prepacenim totalna KRAVINA, preniesol som si pevnolinkove telefonne cislo z Telekomu do inej siete ktora uz bezi na IP (VoIP). V telefone mi zostalo stare SMS centrum no a cuduj sa svete SMSky mozem prijmat aj posielat ! mam VoIP a dokonca ani nemam linku od Telekomu a ide to cez Telekomacke SMS centrum :-D Problem teda nebude v podpore ale v neschopnosti :-D SMS prakticky nepouzivam takze nech ich aj zrusia, toto je len taka poznamka,

7.8.2012 12:45 / hm (zive.sk) 4 7 nahlásiť

este sa nauc citat s porozumenim a budes dokonaly ;-) "mnohé z týchto služieb už nie sú na IP platformách vôbec podporované." "Podporu krátkych textových správ zase ruší kvôli nezáujmu zákazníkov"

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 107.20.91.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.