Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Orange má dva nové zvýhodnené WOW balíčky pre študentov (spresnené)

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.209.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
25 príspevkov
7.8.2012 16:23 / M2 (zive.sk) Reagovať 3 35 nahlásiť

No neviem, pride mi to ako biedna ponuka, to uz sa viac oplati snad Easy Free/Time a kvoli zlave 60 eur na mobil sa nebudem viazat na 24 mesiacov po 20 eur :)

7.8.2012 20:14 / acmm (zive.sk) 0 12 nahlásiť

zlava je 80 eur, nie 60. no aj tak, pri aktivacnom poplatku 11€ je to bieda, aspon studentom ho mohli odpustit.

7.8.2012 18:13 / steph (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

myslim, ze povodna verzia volaj 100 bola lepsia, aktivoval som dcere, ma 100 min. 50 sms a s music jet 2 GB, vsetko za 13,3€

7.8.2012 19:36 / 7 10 nahlásiť

mal si jej aktivoavť easy free a basta fidli...........B-]

7.8.2012 19:58 / steph (zive.sk) 2 13 nahlásiť

easy free ma syn, vyuzil som bonus za prenos cisla :-))

7.8.2012 20:16 / acmm (zive.sk) 0 10 nahlásiť

musicjet ma 1GB, nie 2

7.8.2012 21:45 / steph (zive.sk) 5 4 nahlásiť

pravda 1GB, ale na net do mobilu staci

7.8.2012 20:21 / milan (zive.sk) 1 16 nahlásiť

co sa cudujes predtym volanie za 12c a 1gb za 7e, dneska volanie 13c a 700mb za 15e

7.8.2012 20:27 / abcdefgh (zive.sk) Reagovať 3 14 nahlásiť

Pamätáte si, ako sa v poslednej diskusii na tomto serveri ľudia z Orange nechali počuť, že v júli budú aj novinky čo sa týka prima kariet?

7.8.2012 20:59 / milan (zive.sk) 1 12 nahlásiť

ale mozno v roku 2013 :-)

7.8.2012 21:08 / milan (zive.sk) 0 16 nahlásiť

ale mozno mysleli to ze s primou od jula z rakuska na svk volas za 34c a zo svk na svk iba za 46c :-D

7.8.2012 23:49 / acmm (zive.sk) 0 13 nahlásiť

orange hold pri prime zabudol cennik z jula roku 2001 a uz 10 rokov novinku odkladaju, asi to bude dalsie "wow" :)

7.8.2012 21:42 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 2 18 nahlásiť

Čo za jeleň písal ten článok??? -> Študent základ za 9,99 eura ... autor dáva riadne zabrať tomu slovenčinovi ;-) A to si v dnešnej dobe môže študent dovoliť vyhodiť 20€ za paušál? Ako tých 10€ ešte beriem, ale 20€??? To je skutočne veľmi študentská suma ... :-D

7.8.2012 22:03 / 0 13 nahlásiť

Ved preto je to WOW, aky ch.u.j to vymyslel ?

7.8.2012 22:18 / Ris.K.O (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Ja osobne mám študentský volaj 100 s 50 sms za 10€ čo mi stačí a táto nová ponuka mi výhodnejšia nepríde takže to nieje žiadny krok dopredu..:-/

7.8.2012 23:47 / acmm (zive.sk) Reagovať 1 14 nahlásiť

mila mobilmania slovenska, preco tu davate take blaboly? ako ovecky operatora, zlava "az" 80 eur na telefon...preco sa nepoucite od ceskych kolegov a konecne neotvorite ludom oci, aby videli, co tu s nimi operatori robia? http://www.mobilmania.cz/clanky/nevaz-se-odvaz-se-... ... berte si priklad, nie je to ziadna reklama, ani konkurencia, len vasi ceski kolegovia...pekne na rovinu napisali, ako sa veci maju, ziadne omacky a blbe kecy, ake su tu u nas super ponuky. alebo by vam v tom pripade operatori stopli stedre odmeny za reklamy? citam tu clanky viacmenej zo zabavy, aby som to porovnal so serioznymi webmi, ale ako vidim, aj to uz bude strata casu a dobrou volbou bude citat uz iba tie seriozne media.

8.8.2012 00:01 / iqlogic (zive.sk) 2 8 nahlásiť

TOTO NIE JE SERIÓZNY WEB, ALE OBYČAJNÝ BLOG!!! ;-)

8.8.2012 11:07 / 0 7 nahlásiť

tento článok je štandardnou, krátkou informáciou o novej ponuke. Nehodnotí, neporovnáva, nekomentuje. Máme aj veľa druhov porovnávacích / komentatívnych článkov. V poslednej dobe sme napr. porovnali ponuky internetu, flatov, ceny dotovaných telefónov oproti bežnému predaju, resp. ponuky O2 a konkurencie, keď zmenili paušály. Plánujeme tieto články uverejňovať častejšie v silnej, jesennej sezóne - podobne ako minulé roky. Daný český článok oprášil dlhodobú tému viazanosti, ale nič prevratné neponúka. Zhŕňa niektoré fakty českého trhu - ten slovenský je po aprílovom/júnovom príchode noviniek O2 a Orangeu už trošku ďalej. Aj MobilMania.sk vždy informuje o ponukách bez viazanosti, upozorňuje na chytáky aj na blížiace sa konce zaujímavých akcií; počas decembra/januára sme priniesli veľký prehľad podpultových ponúk a podobne. Nemyslím si, že v podmienkach slovenského trhu robíme pre čitateľa málo, naopak. Sme jediným skutočne komplexným serverom tohto typu na Slovensku a v rámci tohto trhu robíme, čo sa dá.

8.8.2012 23:42 / acmm (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vdaka vam za odpoved.

8.8.2012 01:10 / Hrubian (zive.sk) Reagovať 2 17 nahlásiť

Na všetky takéto "super" a WOW ponuky Orange-u sa dá odpovedať veľmi jednoducho: Orange Rakúsko - All in 15 SIM only 7,50 € s DPH - 1.000 min. a 1.000 SMS do všetkých rakúskych sietí, neobmedzený internet (do 1 GB 21 Mbit/s, potom 64 Kbit/s). Je to jednoduché, stačí ponúknuť to isté a potom naozaj všetci urobíme WOW, inak sú tie ponuky iba na smiech cez slzy. Aha, zabudol som, u nás to nejde, slovenský trh je špecifický...

8.8.2012 09:35 / 0 3 nahlásiť

Pre Hrubian....ja stále nechápem ako všetci porovnávajú Orange AT s našimi operátormi a hlavne Orange Sk. Veď ten rakúsky mal stratu vo februári 2012 1. miliardu €. To značí, že ako najmenší hráč na trhu v AT sa snaží zaujať cenou, no na úkor ziskovosti a to nie je predsa dlhodobo udržateľné, alebo Ty by si podnikal a vytváral stratu??? Takže si myslím, že veci treba posudzovať komplexne a dívať sa na to z oboch strán.

8.8.2012 09:45 / Busy (zive.sk) 1 0 nahlásiť

No dobre, jedna strana mince je stratovost OR.AT, ale zase druha strana mince su ceny ake sme tu mali dlhocizne roky pred prichodom O2 a ze ani dnes to castokrat nie je relativne lepsie.

9.8.2012 11:03 / Peto (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Presne ako pises. Slovensky trh je specificky. Na Slovenskom trhu ma velka globalna spolocnost Orange posobiaca v celej EU jedinecnu sancu odrbavat Slovakov, ktory povacsinou zarabaju 1/10 platu v porovnani s obcanmi ZapadoEuropskych statov, a kde im Orange ponuka to iste to u nas za 1/3 ceny za aku im to ponuka u nas. V preklade to znamena, ze pan hovorca a generalny riaditelov o nas hovori nieco v zmysle: Ak su slovaci taki tupi, nech nam platia take nekrestanske peniaze. Ved keby sa nam prestali viazat, tak urcite rychlo zvazime ceny, a urcite by sli dole. No uz roky nemame problem s tym, ked sem dojde babka so starym 10rokov starym pausalom, a nas predajca sa jej snazi poradit dobre aby nemusela volat za 14korun za minutu aby presla na nieco z coho vola za 12centov za minutu. No ona nechce, jej je dobre to co ma. Tak potom na Vas kasleme, a platte si nadalej tie peniaze. Darmo, vieme ze 5% je inteligentov ktori vedia okamzite kedy co robit, ak si niekto da pausal Nekonecno a za mesiac uvedieme Maximum kde len za 10e navyse ma clovek uplny FLAT aj SMS/MMS tak si to hned zmenia, no ten zvysok nema ponatie ake sluzby operator o mesiac prinesie a kludne ma pausal Nekonecno a za hovory a SMS do inych sieti doplaca aj 50e mesacne. Darmo, Slovaci operatorov naucili svojim priblblym spravanim ze sme specificky trh, a ze sa dame lahko odrbat. Tak naco by nam znizovali ceny nie? Len ja by som sa hanbil pozriet do zrkadla, ked tu tento operator sa nehanbi od dochodcov pytat pomaly 10% ich dochodku, ludia nemaju co do papule, a v posstate na Zapade vidime ze to ide aj inak. Ale tak, naucili sme nielen Orange ale aj Lidl, Tesco a spol, ze odrbat Slovaka je ta najlahsia uloha v celej EU.. Tak naco zmenu nie?:

8.8.2012 08:49 / Mm (zive.sk) Reagovať 2 8 nahlásiť

Tak Orange zase raz nesklamal :-)

8.8.2012 21:10 / Seherezada (zive.sk) 2 2 nahlásiť

No je to nenažranec.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.