Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Orange má dva nové zvýhodnené WOW balíčky pre študentov (spresnené)

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.167.10.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
25 príspevkov
7.8.2012 16:23 / M2 (zive.sk) Reagovať 3 35 nahlásiť

No neviem, pride mi to ako biedna ponuka, to uz sa viac oplati snad Easy Free/Time a kvoli zlave 60 eur na mobil sa nebudem viazat na 24 mesiacov po 20 eur :)

7.8.2012 20:14 / acmm (zive.sk) 0 12 nahlásiť

zlava je 80 eur, nie 60. no aj tak, pri aktivacnom poplatku 11€ je to bieda, aspon studentom ho mohli odpustit.

7.8.2012 18:13 / steph (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

myslim, ze povodna verzia volaj 100 bola lepsia, aktivoval som dcere, ma 100 min. 50 sms a s music jet 2 GB, vsetko za 13,3€

7.8.2012 19:36 / 7 10 nahlásiť

mal si jej aktivoavť easy free a basta fidli...........B-]

7.8.2012 19:58 / steph (zive.sk) 2 13 nahlásiť

easy free ma syn, vyuzil som bonus za prenos cisla :-))

7.8.2012 20:16 / acmm (zive.sk) 0 10 nahlásiť

musicjet ma 1GB, nie 2

7.8.2012 21:45 / steph (zive.sk) 5 4 nahlásiť

pravda 1GB, ale na net do mobilu staci

7.8.2012 20:21 / milan (zive.sk) 1 16 nahlásiť

co sa cudujes predtym volanie za 12c a 1gb za 7e, dneska volanie 13c a 700mb za 15e

7.8.2012 20:27 / abcdefgh (zive.sk) Reagovať 3 14 nahlásiť

Pamätáte si, ako sa v poslednej diskusii na tomto serveri ľudia z Orange nechali počuť, že v júli budú aj novinky čo sa týka prima kariet?

7.8.2012 20:59 / milan (zive.sk) 1 12 nahlásiť

ale mozno v roku 2013 :-)

7.8.2012 21:08 / milan (zive.sk) 0 16 nahlásiť

ale mozno mysleli to ze s primou od jula z rakuska na svk volas za 34c a zo svk na svk iba za 46c :-D

7.8.2012 23:49 / acmm (zive.sk) 0 13 nahlásiť

orange hold pri prime zabudol cennik z jula roku 2001 a uz 10 rokov novinku odkladaju, asi to bude dalsie "wow" :)

7.8.2012 21:42 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 2 18 nahlásiť

Čo za jeleň písal ten článok??? -> Študent základ za 9,99 eura ... autor dáva riadne zabrať tomu slovenčinovi ;-) A to si v dnešnej dobe môže študent dovoliť vyhodiť 20€ za paušál? Ako tých 10€ ešte beriem, ale 20€??? To je skutočne veľmi študentská suma ... :-D

7.8.2012 22:03 / 0 13 nahlásiť

Ved preto je to WOW, aky ch.u.j to vymyslel ?

7.8.2012 22:18 / Ris.K.O (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Ja osobne mám študentský volaj 100 s 50 sms za 10€ čo mi stačí a táto nová ponuka mi výhodnejšia nepríde takže to nieje žiadny krok dopredu..:-/

7.8.2012 23:47 / acmm (zive.sk) Reagovať 1 14 nahlásiť

mila mobilmania slovenska, preco tu davate take blaboly? ako ovecky operatora, zlava "az" 80 eur na telefon...preco sa nepoucite od ceskych kolegov a konecne neotvorite ludom oci, aby videli, co tu s nimi operatori robia? http://www.mobilmania.cz/clanky/nevaz-se-odvaz-se-... ... berte si priklad, nie je to ziadna reklama, ani konkurencia, len vasi ceski kolegovia...pekne na rovinu napisali, ako sa veci maju, ziadne omacky a blbe kecy, ake su tu u nas super ponuky. alebo by vam v tom pripade operatori stopli stedre odmeny za reklamy? citam tu clanky viacmenej zo zabavy, aby som to porovnal so serioznymi webmi, ale ako vidim, aj to uz bude strata casu a dobrou volbou bude citat uz iba tie seriozne media.

8.8.2012 00:01 / iqlogic (zive.sk) 2 8 nahlásiť

TOTO NIE JE SERIÓZNY WEB, ALE OBYČAJNÝ BLOG!!! ;-)

8.8.2012 11:07 / 0 7 nahlásiť

tento článok je štandardnou, krátkou informáciou o novej ponuke. Nehodnotí, neporovnáva, nekomentuje. Máme aj veľa druhov porovnávacích / komentatívnych článkov. V poslednej dobe sme napr. porovnali ponuky internetu, flatov, ceny dotovaných telefónov oproti bežnému predaju, resp. ponuky O2 a konkurencie, keď zmenili paušály. Plánujeme tieto články uverejňovať častejšie v silnej, jesennej sezóne - podobne ako minulé roky. Daný český článok oprášil dlhodobú tému viazanosti, ale nič prevratné neponúka. Zhŕňa niektoré fakty českého trhu - ten slovenský je po aprílovom/júnovom príchode noviniek O2 a Orangeu už trošku ďalej. Aj MobilMania.sk vždy informuje o ponukách bez viazanosti, upozorňuje na chytáky aj na blížiace sa konce zaujímavých akcií; počas decembra/januára sme priniesli veľký prehľad podpultových ponúk a podobne. Nemyslím si, že v podmienkach slovenského trhu robíme pre čitateľa málo, naopak. Sme jediným skutočne komplexným serverom tohto typu na Slovensku a v rámci tohto trhu robíme, čo sa dá.

8.8.2012 23:42 / acmm (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vdaka vam za odpoved.

8.8.2012 01:10 / Hrubian (zive.sk) Reagovať 2 17 nahlásiť

Na všetky takéto "super" a WOW ponuky Orange-u sa dá odpovedať veľmi jednoducho: Orange Rakúsko - All in 15 SIM only 7,50 € s DPH - 1.000 min. a 1.000 SMS do všetkých rakúskych sietí, neobmedzený internet (do 1 GB 21 Mbit/s, potom 64 Kbit/s). Je to jednoduché, stačí ponúknuť to isté a potom naozaj všetci urobíme WOW, inak sú tie ponuky iba na smiech cez slzy. Aha, zabudol som, u nás to nejde, slovenský trh je špecifický...

8.8.2012 09:35 / 0 3 nahlásiť

Pre Hrubian....ja stále nechápem ako všetci porovnávajú Orange AT s našimi operátormi a hlavne Orange Sk. Veď ten rakúsky mal stratu vo februári 2012 1. miliardu €. To značí, že ako najmenší hráč na trhu v AT sa snaží zaujať cenou, no na úkor ziskovosti a to nie je predsa dlhodobo udržateľné, alebo Ty by si podnikal a vytváral stratu??? Takže si myslím, že veci treba posudzovať komplexne a dívať sa na to z oboch strán.

8.8.2012 09:45 / Busy (zive.sk) 1 0 nahlásiť

No dobre, jedna strana mince je stratovost OR.AT, ale zase druha strana mince su ceny ake sme tu mali dlhocizne roky pred prichodom O2 a ze ani dnes to castokrat nie je relativne lepsie.

9.8.2012 11:03 / Peto (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Presne ako pises. Slovensky trh je specificky. Na Slovenskom trhu ma velka globalna spolocnost Orange posobiaca v celej EU jedinecnu sancu odrbavat Slovakov, ktory povacsinou zarabaju 1/10 platu v porovnani s obcanmi ZapadoEuropskych statov, a kde im Orange ponuka to iste to u nas za 1/3 ceny za aku im to ponuka u nas. V preklade to znamena, ze pan hovorca a generalny riaditelov o nas hovori nieco v zmysle: Ak su slovaci taki tupi, nech nam platia take nekrestanske peniaze. Ved keby sa nam prestali viazat, tak urcite rychlo zvazime ceny, a urcite by sli dole. No uz roky nemame problem s tym, ked sem dojde babka so starym 10rokov starym pausalom, a nas predajca sa jej snazi poradit dobre aby nemusela volat za 14korun za minutu aby presla na nieco z coho vola za 12centov za minutu. No ona nechce, jej je dobre to co ma. Tak potom na Vas kasleme, a platte si nadalej tie peniaze. Darmo, vieme ze 5% je inteligentov ktori vedia okamzite kedy co robit, ak si niekto da pausal Nekonecno a za mesiac uvedieme Maximum kde len za 10e navyse ma clovek uplny FLAT aj SMS/MMS tak si to hned zmenia, no ten zvysok nema ponatie ake sluzby operator o mesiac prinesie a kludne ma pausal Nekonecno a za hovory a SMS do inych sieti doplaca aj 50e mesacne. Darmo, Slovaci operatorov naucili svojim priblblym spravanim ze sme specificky trh, a ze sa dame lahko odrbat. Tak naco by nam znizovali ceny nie? Len ja by som sa hanbil pozriet do zrkadla, ked tu tento operator sa nehanbi od dochodcov pytat pomaly 10% ich dochodku, ludia nemaju co do papule, a v posstate na Zapade vidime ze to ide aj inak. Ale tak, naucili sme nielen Orange ale aj Lidl, Tesco a spol, ze odrbat Slovaka je ta najlahsia uloha v celej EU.. Tak naco zmenu nie?:

8.8.2012 08:49 / Mm (zive.sk) Reagovať 2 8 nahlásiť

Tak Orange zase raz nesklamal :-)

8.8.2012 21:10 / Seherezada (zive.sk) 2 2 nahlásiť

No je to nenažranec.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.