Diskusia

Vývojári aplikácií pre Windows Phone dostali nové centrum

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 23.22.128.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
10 príspevkov
8.8.2012 08:36 / M2 (zive.sk) Reagovať 1 7 nahlásiť

Musim povedat, ze teraz je to omnoho prehladnejsie a lepsie ako predtym - ked som sa registroval pred rokom, tak som tomu musel obetovat cely den (hrozne to bolo a nevedelo ma to niekolko hodin ani registrovat) - cize toto vyrazne pomoze novym vyvojarom :)

8.8.2012 12:52 / T (zive.sk) Reagovať 17 1 nahlásiť

WP je mŕtva platforma.....B-]

8.8.2012 15:08 / Zaklinac (zive.sk) 2 10 nahlásiť

Povedal Lubko s lowcostovym Androidom :-D Clovece, ty sa strapnujes kazdym dnom viac.

8.8.2012 18:13 / M2 (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Myslel si poskriabany Wave s mrtvou Badou :)

8.8.2012 19:20 / Zaklinac (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Nie, Lubko upgradeol na lowcost Android :-D

8.8.2012 21:00 / T (zive.sk) 7 0 nahlásiť

Mám HTC one V Primo.... M2 a Zaklináč vy máte došriabaný mobil s WP7 - mŕtvy OS ako Symbian, ktorý, ale ani nevie polovicu z toho čo Symbian..... Ten Samsung Wave2 je ako nový a mám ho ako druhý mobil.... Mám tam EASY TIME....B-]

8.8.2012 21:01 / Zaklinac (zive.sk) 0 7 nahlásiť

Lubomir, ty si zas pil!

8.8.2012 17:12 / 1 7 nahlásiť

Dovolím si nesúhlasiť, WP je oproti iOS a Androidu systém, ktorý je doslova ešte v plienkach, čo sa zmení príchodom verzie 8, resp. 7.8. Týmto krokom sa stane z WP konkurencie schopná platforma. Na svojich známych momentálne pozorujem ako intuitívnosť, jednoduchosť a nový štýl maximálne vyhovujú. Sám stojím za touto platformou. Hrdý majiteľ Omnie 7.

9.8.2012 21:40 / lol (zive.sk) 3 0 nahlásiť

WP7 a aje este nevydana WP7.8 su uz davno mrtve. Aplikacie pre WP8 nebudu spatne kompatibilne, takze tento nedokonceny, predrazeny a uz aj utrateny kram si kupi len nevedemy, alebo blazon. Mrtva platforma. Pre vyvojarov duplom. Strateny cas.

10.8.2012 21:08 / H (zive.sk) 0 0 nahlásiť

i beg your pardon, sir, ty spustis nove android aplikacie na vsetkych starsich verziach androidu?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.