Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Samsung kopíroval iPhone cielene. Apple má dôkaz (+ interný dokument)

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.90.66.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
122 príspevkov
8.8.2012 11:34 / janickovo (zive.sk) Reagovať 13 14 nahlásiť

Aaa zas kopirovanie uz applu hrabe cisto3-[ a cinania skacu z okien pri vyrobe applu za to ihc nezazaluje nikto

8.8.2012 11:53 / Jozef Remen (zive.sk) 13 10 nahlásiť

http://blog.laptopmag.com/samsung-investigating-all... ... Snad sa tomu budu media venovat v rovnakej miere, ako v pripade Apple. Ale zatial vidim len velke ticho. Kde je problem? A co toto? http://www.kernelmag.com/features/report/3028/sams... ... Hm a co roduverni obhajujuci Samsung, ktory pytal vypalne od SR, inak sa vyhrazal zrusenim pracovnych miest u nas?

8.8.2012 12:10 / janickovo (zive.sk) 4 6 nahlásiť

A ked vies ze politici kradnu aj tak utekas volit samsung neodtrha od huby tebe ci detom politici hej

8.8.2012 12:12 / Jozef Remen (zive.sk) 11 10 nahlásiť

Aky suvis to ma s clankom? Alebo pouzivame osvedcenu taktiku komunistov, tzn. odviest pozornost inam? Ale dobre: naposledy som nevolil. Ak by som si mal vybrat, cim budem volit (AK-47 a granaty do narodnej rady), zavreli by ma.

8.8.2012 17:10 / DMJ (zive.sk) 9 7 nahlásiť

ticho ovca !!!

9.8.2012 06:07 / veto (zive.sk) 2 8 nahlásiť

ja si myslim, ze ovca je ten, ktoremu chyba dostatok intelektu a ktory je iracionalnym fandenim nejakej znacky tak odtrhnuty od rerality, ze ma potrebu urazat majitela inej, konkurencnej znacky

12.8.2012 00:11 / dvs (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vieme vieme remen, crash a podobne ovce

8.8.2012 17:48 / mhn (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Je to otazka ponuky a dopytu na trhu. Vypalne je nieco ine.

8.8.2012 15:04 / Vlado (zive.sk) 4 4 nahlásiť

len tak okrajovo: na vedlajsich vyrobnych linkach skacku ti isti cinania ale vyrabaju samsungy, htc, alebo co ja viem co

9.8.2012 10:55 / edv (zive.sk) 1 5 nahlásiť

samsung sa nevyraba v cinskom foxcone ty truhlik... tam sa vyraba iphone...ano ano v cine !

11.8.2012 01:08 / Dea (zive.sk) 3 0 nahlásiť

Samsung padne nech ide vyrábať pracky a chladnicky kde je jeden motor jednoduchá elektrická schéma a nech sa do zložitych veci nepusta tým že to okopiruje a dá svoju sitnu značku Samsung hambil by som to nosit vo vrecku cítil by som sa zlodejom a klamarom /// nech len chladi čo má a perie spinave pradlo to znamená pre mna Samsung

12.8.2012 00:13 / dvs (zive.sk) 1 2 nahlásiť

a apple krabicky pre buzikov ktore ked na ne nedas prcku od apple tak ani nezavolas.. a mmsky? jabukvakom netreba... potom nech netvrdi ze je to smatphone...

12.8.2012 00:28 / egw (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Ako kradol Jobs: http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Corps_v_Apple_... ...

12.8.2012 01:06 / r (zive.sk) 0 2 nahlásiť

zlodej krici chytte zlodeja aneb prava tvar apple http://www.telegraph.co.uk/technology/apple/8565673/... ...

8.8.2012 11:36 / aaa (zive.sk) Reagovať 5 8 nahlásiť

Toto je dsot od veci, toto robia v setky firmy bezne. Druha vec je ze napr. to cislo sa zmensovalo na nokiach uz rped 10 rokmi najmenej a je smutne ze mantaci zo samsungu to nespravikli hned. Pripadne to hodit na 2 riadky. Mozno to je to nejaka celkova sprava o vylespeniach systemu a toto je vytrhnute z kontextyu a dane ako priklad. Mozno dalej su ine zabery inych telefonov/rozhrani.

8.8.2012 11:47 / bbb1 (zive.sk) 8 13 nahlásiť

132 stranovy interny dokument vytrhnuty z kontextu, no daj este nieco na zasmiate nech mam lepsi den v praci :D Mna tieto hadky nejako nevzrusuju, ale kazdy sudny clovek musi uznat ze samsung kopiroval iPhone kde to slo. Este boli aj taky duty, ze dali screenshot z iPhone na svoje oficialne stranky, ikony z appstoru nalepili do svojho obchodu atd. To uz je trochu chore. A to ze je to len displej s ramcekom okolo povedzte, nokii, htc, sony ericsonu, motoroly tie maju svoj dizajn evidentne bez problemov. Nakoniec aj rada wave od samsungu.

8.8.2012 11:54 / Jozef Remen (zive.sk) 12 5 nahlásiť

Myslis taketo nieco? http://www.appleinsider.com/articles/12/08/06/court_d... ... Aj to je vytrhnute z kontextu? No dobre, tu je kontext, ikony iTunes: http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/iTunes_... ...

8.8.2012 12:13 / muheheee (zive.sk) 6 15 nahlásiť

este ze namaju patent aj na koleso.....:-D

8.8.2012 12:25 / janickovo (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Maju ja mam od flinstonovcov to kamenne pozicane a na tom disky ddddddd

8.8.2012 12:21 / Amnart (zive.sk) 20 18 nahlásiť

poznamky, kontakty jednoznacne okopirovane ostatne su podobne vzhladom na to co maju zobrazit, mna len nedavno nastvalo ked som videl fotenie pri galaxy s 3, predstav si ze spodny panel na fotenie je totalne rovnaky ako pri iphone, len tvar stredneho tlacitla fotaku je jemne pozmeneny, proste tlacitko galeria, fotenie a este aj prepinanie foto/kamera ma samsung rovnake tap to zoom, multitouch - jasne okopirovane okopirovana nabijacka, styl prezentacie, este aj vzhlad krabiciek a hlavne samsung drzo okopiroval ipad, iphone 3g, a iphone 4 samsung z iphonu 4 spravil galaxy s, galaxy ace je v podstate kopiou iphonu 3G - 3GS a nedivim sa ze je apple nastvany, ked ja nieco vymyslim ci vylepsim a nejaky puk v korei odfoti a spravi presne to iste len to nazve galaxy tak je to nehorazne niekedy bol vtip ze kolko ludi je potrebnych v samsungu na vymyslenie noveho dizajnu - dvaja jeden kresli a druhy otaca iphonom

8.8.2012 16:22 / Furty (zive.sk) 10 12 nahlásiť

Keby apple firma umrela, tak ty by si asi umrel s nou ako prvy.. Silny to zastanca apple trivialnych napadov. Krabicky a nabijacky a stvorcovy displej..a co este...Videl si v zivote aj iny mobil ako iPhone? Skusal si napr. ericsson, HTC a podobne? A napadlo ti ze jedna vec je SW a ina HW? Apple pouzila standardny layout tak ako ostatni vyrobcovia. Aj fotoaparaty maju vacsinou spust hore a objekt vpredu..keby apple vymyslelo fotoaparat, tak asi by si aj toto patentovalo

8.8.2012 18:41 / 9 6 nahlásiť

standartny layout? trivialne napady?... standartny layout to bol ked to apple s prvym iphonom vypustil von...a tie napady asi neboli trivialne ked si ich hw a sw vyrobcovia kopiruju na svoje produkty ze? standarty pre moderne smartphony vytvoril apple

9.8.2012 00:53 / muzjhm, (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Jobs ukradol aj apple od apple recordsa aovce to nechcu ani len pocut..

9.8.2012 07:10 / 7 0 nahlásiť

tak isto ako gates kradol od jobsa , android vykradol ios a samsung kopiruje apple

9.8.2012 10:57 / rr (zive.sk) 4 6 nahlásiť

Gates od Jobsa? Si nieco zisti viac o tom ako mal Jobs u Microsoftu vlastnu kancelariu a mali spolupracovat. namiesto toho Jobs so vsetkymi vyebal tak ako s Wozniakomna zaciatku.Jobs je zlodej a k u r v a.. teda bol - nastastie uz len bol....

12.8.2012 00:14 / dvs (zive.sk) 0 2 nahlásiť

gates od jobsa? fuuha! teba asi zle podojili a mlieko ti vo vemienku skyslo a udrelo na lebeňu

9.8.2012 09:46 / magi (zive.sk) 0 3 nahlásiť

len tak btw, neukradol to nahodou Forestovi Gumpovi a tomu beznohemu vojakovi na voziku :) A ludia uvedomte si ze toto su uplne nepodstatné veci pre nas, mobily aj tak nezlacneju, snad by som to tipol, ze stupnu na cene pretoze sa odstrani konkurent z trhu

9.8.2012 11:07 / rr (zive.sk) 0 4 nahlásiť

nie apple len tvrdi ze forrest gump kopiroval jobsa....ako inak....

8.8.2012 12:16 / PeterG (zive.sk) 1 7 nahlásiť

Mas pravdu. Tiez som sa cudoval, ze s tymi zmensujucimi cislicami narazaju na problem. Nokia to mala davno pred prvym iPhonom. Mozno je toto priestor, kde by mohla Nokia vysudit pekne peniaze od Apple a mozno jej to pomoze v sucasnej tazkej situacii. Mozno najdu viac takych veci a Nokia sa schopi.

9.8.2012 10:58 / rr (zive.sk) 2 7 nahlásiť

pred apple nebolo vraj nic... z dennika iovce....

8.8.2012 12:18 / Reagovať 13 9 nahlásiť

Copysung sprostý. Som zvedavý že čo teraz budú hovoriť.

9.8.2012 00:55 / hg (zive.sk) 5 8 nahlásiť

Copysung bol Jobs.. jhediny napad nemaal vlastny...ani oliekanie ani lenonbky ani logo a nazov firmy vsetko ukradol... keby IBM chcelo tak podla argumentov applu znici apple tymi istymi zbranami.. o sony a HP ani nehovboriac.. ukazalo by sa kde sa jobsko inspiroval - rozumej - kde Jobs kradol jak arabožid...

8.8.2012 12:34 / ferdo39 Reagovať 6 10 nahlásiť

ujo kuchár by si mohol odpustiť tie keci o kultovom iphone,... takéto správy by mal písať niekto nezainteresovaný, lebo ej to grc s tými kultovími supiš pupiš slovami

8.8.2012 12:35 / ferdo39 4 0 nahlásiť

*kultovými

8.8.2012 12:48 / T (zive.sk) Reagovať 21 10 nahlásiť

Ja už mám HTC one Primo s Androidom 4.0.3. Klasická SIM, flash player podpora pamäťových kariet.... To čo vaša kultová apple hráčka nevie. Apple ukradol názvy produktov, 3G patenty Samsungu a veci z Open source produktov.

8.8.2012 12:53 / Amnart (zive.sk) 11 14 nahlásiť

no flash nebudes mat az od androidu 4.1 ani ty to je oficialne klasicka sim - mne je sim ukradnuta - zo simkou sa nikto nehraje pamatove karty - oks ale nebude tam taky zapis ako na internu pamat, a zaroven nie vsetko co budes mat na pamatovke sa bude tak isto rychlo nacitavat ako na internej pamati ano pripustam apple ukradol nazov ipad a mozno aj 3G patenty, lenze Samsung ukradol dizajn skoro vsetkych apple produktov aj nabijaciek a inak keby iphone nebol nemal by si ani android pretoze polovica softveru androidu je ukradnuta z iOS tak bud applu aspon vdacny za to ze mas android

15.2.2013 03:08 / 0 0 nahlásiť

Ty si iný onanista! Naťahuješ sa tu kto komu čo ukradol a pritom sa zastávaš najväčšieho zlodeja všetkých čias! Ukáž mi jeden jediný produkt, ktorý by bol vymyslel a zrealizoval Jobs! On bol výborný manager, ktorý dokázal vyťažiť maximum z minima, ale po technickej stránke nerozumel ničomu! Dokonca bol taký neogabanec, že pomaly nevedel ani zapnúť tie svoje srákory, ktoré nanútil pomaly celému svetu! Ináč, pýšiť sa tehlou, ktorú musíš ládovať minimálne trikrát za deň, to nie je bohvieaká výhra! Naopak, ja môj Samsung nabíjam dva krát mesačne a v pohode vydržím! Mimochodom, ja potrebujem mobil na komunikáciu a nie na všetko iné, len nie na telefonovanie....

8.8.2012 12:57 / abc (zive.sk) 1 14 nahlásiť

uspech prinasa zavist a nepriatelov,to je typicke pre tento pripad

8.8.2012 15:14 / Zaklinac (zive.sk) 9 8 nahlásiť

Ty sa tu vysmievas majitelom iPhonu a WP a sam mas lowcostovy Android?? Tak to je fakt fail...

8.8.2012 17:23 / T (zive.sk) 8 4 nahlásiť

Haha zaklínač ty si low-end. HTC one S Primo je novinka v strednej triede.... Ty zo svojím zaprdeným WP7 a mŕtvou Nokiou, ktorá ani nedostane update na WP8 sa tu vychvaluješ, tak ako Remeň, ktorý nepozná nič iné ako jablko.... Tvoj WP tiež nevie pracovať s pamäťovými kartami ani poriadne synchronizovať.... Android 4.0.3 je dobrý OS. Mám ho aj na tablete. Sranda, že vaše predražené zariadenia nevedia to čo vie aj posledná čínska kópia s Androidom... B-]

8.8.2012 17:32 / crash (zive.sk) 7 4 nahlásiť

no mas pravdu nedokaze ......hreje a zaroven zamrzne .... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

8.8.2012 17:36 / T (zive.sk) 5 8 nahlásiť

To písali o Ipade3 - prehrieva sa a vypne sa..... B-]

8.8.2012 23:12 / crash (zive.sk) 5 2 nahlásiť

ale lubomirko :))) :-D:-D:-D:-D

9.8.2012 00:56 / htr (zive.sk) 0 3 nahlásiť

tebe by pri tomcrashteste ani prilba nepomohla.. nemala by ani co chranit....

8.8.2012 17:46 / jalawami (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Trocha si sa sekol v písmene. Je to HTC One V. S One S je neporovnateľne horší.

8.8.2012 21:04 / T (zive.sk) 4 3 nahlásiť

Hej V-čko to je. S som chcel predtým. HTC je super ako Samsung, LG, SONY, alebo Motorola. Uvažoval som aj nad Motorolou Defy+, ale je tam Android 2.3, tak som radšej siahol po HTC so 4.0.3 Stále som nepochopil kult Iphonu ani kult potápajúcej sa Nokie s ELOPOM a mŕtvym WP7.

10.8.2012 19:58 / hahmm (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Ty ani nevies co mas :-DD, Apple to ma krasne jasne Iphone - Iphone 4s, jednoduche prehladne, ako ich design a obsluha. Apple haters minuskujte, mam doma od applu, time capsulu, apple tv, macbook pro, macbook air, ipad, iphone 4, iphone 4s. DLHO velmi dlho som hladat wifi sietovy disk a jediny na ktory som narazil bol od apple, po pripojeni bonjour, nakonfigurovane za 5 minut a FUNGUJE TO !! Ziadna ina firma nema produkt v kazdej sfere, ktory by naozaj spolu ako ma, pri apple to funguje. Su drahe, ale su VYNIKAJUCE, baterka na MBP ma 498 cyklov a vydrz tri a pol hodiny,co som so ziadnym notebookom po tolkych cykloch NEMAL !!!! Hovorte si co chcete , apple za cias Jobsa bola top firma, uvidime ako bude vyzerat teraz.

12.8.2012 00:19 / dvs (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ovca - samsung vyrabaju sikmooki a tak to musi byt zle nc - apple robi v cine! ovca - neexist! nc - pise to apple na strankach je to vo foxcone ovca - aha... nc - ? ovca - ale to je predsa ine !

8.8.2012 18:20 / M2 (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Ja dostanem WP7.8, dostanes ty 4.1.1 ci 4.2 ci 5.0 ? Pochybujem :)

8.8.2012 18:57 / Cklasa (zive.sk) 6 4 nahlásiť

:-D novinka so starou verziou androidu. Sice ma slot na SD, ale preco? Lebo ta "stredna trieda" ma zavratnych az 1, slovom jeden GB internej pamate. A hlavne treba byt opatrny pri pouzivani dotykoveho displeja - jednak vyrobca "zabudol" na vrstvu proti odtlačkom prstov, no hlavne pri trochu silnejsom dotyku sa farby "rozpiju" Fakt "kvalita" :-D

15.2.2013 03:14 / lmbecil (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A kto ti káže »ťukať« do dotykového displeja kladivom? :-P

8.8.2012 19:17 / Zaklinac (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Ehm, primo je htc one V, nie S. Mas ho vobec, ci si si to vymyslel? A gratulujem ti k nemu. - call quality otrasna - 1 GB pamate loooool - pri naplneni pamatovej karty seka a laguje - pri multitasku laguje - straca signal - hrozna kvalita reproduktora A prepac, ale je to low-budget :)

8.8.2012 21:12 / T (zive.sk) 4 1 nahlásiť

4GB zdieľanej pamäte rozšíriteľnej o Micro SD karty... Vôbec neseká nič a mám, iba UMTS pásmo nastavené a nestráca 3G signál.... Ty máš blbý soft - WP7- soft je srdce hardwaru a s takým softom ako je WP7 si toho moc neužiješ. Možno update na 7.8 ti dá tapetu WP8 a to bude všetko.... Skype na WP7 nefunguje, tak ako na Androide.... Android je 1 v mobilných operačných systémoch a Microsoft veľa vody nenamúti. Ešte Microsoft zrazí Tizen a Firefox OS a Microsoft pochopí, že to musí vzdať a venovať sa deskopovým OS.... Elopa možno skôr trafí šľak ako skrachuje Nokia.... B-]

8.8.2012 22:06 / Zaklinac (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Alkohol ti skodi, Lubo. Keby si nepil, mozno by si pri vybere toho srotu, co mas zistil, ze pre uzivatela je z tych 4 giga vyhradeny iba 1 giga :-D cize VSETKO to bude tahat z karty a teda ti to za chvilu zacne SEKAT. Staci si pozriet recenzie majitelov, vsetkym tie telefony sekaju :-D Tie tvoje ostatne bludy tiez pripisujem alkoholu. Takze hlavu hore, prestan pit, a mozno si raz vyberies aj normalny telefon, s ktorym sa da aj pracovat a nie crep, ktory ta nauci akurat tak pocitat sekundy pri lagovani...

9.8.2012 00:57 / kugz (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Zak rad ked zak k o k o t

9.8.2012 06:02 / Zaklinac (zive.sk) 3 2 nahlásiť

SOU?

9.8.2012 11:00 / rr (zive.sk) 0 1 nahlásiť

2 triedy ZS?

9.8.2012 12:03 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Nie.

9.8.2012 14:10 / + (zive.sk) 0 1 nahlásiť

teba sa nikto nic nepytal....

9.8.2012 18:49 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Ocividne ano.

8.8.2012 20:16 / janickovo (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Kukal som na nete pekny je ten fon co si kupil ani paru som nemal ze aj taky model je aj parametre ma vyborne

9.8.2012 00:56 / htr (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Zak rad ked Zak k o k o t

8.8.2012 15:24 / Jozef Remen (zive.sk) 5 5 nahlásiť

Ja mam pravidelnu stolicu (zvacsa). Myslim, ze to ostatnych zaujima rovnako, ako co mas ty.

9.8.2012 01:00 / Zaklinac (zive.sk) 1 3 nahlásiť

pravidelne ked ta fotirk presvedci v sprche ze to ostane medzi vami v rodine?

9.8.2012 06:01 / Zaklinac (zive.sk) 0 2 nahlásiť

To si naozaj myslis, ze niekto uveri, ze som to pisal ja?

9.8.2012 11:01 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

WTF?

9.8.2012 12:04 / Zaklinac (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Si teply, ze sa na mna neustale lepis?

9.8.2012 14:09 / | (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Zak rad ze Zak teply.. Zaklinac - su aj normlani ludia, nie je vsetko ako tvoja rodina....

9.8.2012 18:51 / Zaklinac (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Takze mam pravdu. Teply diskuter sa tu na mna nalepil...nemusis sa hanbit, WHO to uz vyskrtla z MKCH. Kuffu si pozriet bol?

8.8.2012 15:59 / janickovo (zive.sk) 3 0 nahlásiť

Olala gratulujem ti k novemu fonu musi to byt dobry stroj vykonny:-D

8.8.2012 17:25 / T (zive.sk) 2 1 nahlásiť

Janko zatiaľ spokojnosť s HTC a Samsung Wave2 mám ako druhý mobil. B-]

8.8.2012 17:56 / Ech (zive.sk) 6 5 nahlásiť

No to si kupil riadny srot :-D

8.8.2012 21:15 / T (zive.sk) 3 7 nahlásiť

To som mal kúpiť jablko a polovica vecí by mi nefungovala? Prepájať zakaždým mobil s pc pri prenose súborov? Chodiť stále na cloud? No, thank you.... Zatiaľ funguje v pohode a 16GB karta mi tam stačí.... Všetko funguje ako má.... B-]

9.8.2012 00:57 / jzt (zive.sk) 2 2 nahlásiť

kde pisal ze kupil nieco od apple?????

8.8.2012 14:02 / Reagovať 10 10 nahlásiť

odporucam citat si ten dokument. Je naozaj zabavne ako tam postupne rozoberaju kazdu funkciu oboch telefonov a pri kazdej je napisane, ze iphone to ma ovela lepsie a samsung horsie vyriesene :-) Ale najvtipnejsie je, ze aj po zverejneni dokumentu 'ako sme skopirovali iphone' budu deticky na tejto stranke tvrdit, ze samsung nikdy nic nekopiroval :-D:-D:-D

8.8.2012 16:24 / Furty (zive.sk) 4 6 nahlásiť

Je to asi bezne porovnavat novy produkt s konkurenciou.. Ja kebyze vyrabam nieco tak tiez porovnavam trh..

9.8.2012 01:01 / kuzk (zive.sk) 3 5 nahlásiť

apple kopirovalo jedna radost.. co ma apple vlastne?

15.2.2013 03:20 / Debil (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Mŕtveho Jobsa... ;-)

8.8.2012 14:03 / Busy (zive.sk) Reagovať 6 8 nahlásiť

A mozno ze je to v skutocnosti takto: "Samsung kopíroval iPhone cielene. Apple má na to cielene vytvoreny dôkaz" :-) ;-)

8.8.2012 14:18 / JaM (zive.sk) Reagovať 7 9 nahlásiť

ako to tu tak citam, tak vidim ze vacsina z vas nema ani ponatia co znamena kopia... spominate tu casti systemu, no v konecnom hladisku je ten system iny, rovnako tie telefony nekopiruju slepo iPhony, kedze su odlisne tvarovo, funkciami a pod... Navyse, inspirovanie sa iPhonom, nie je otrocke kopirovanie ako to prezentuje Apple...

8.8.2012 15:14 / kengura (zive.sk) 7 5 nahlásiť

Prvy Galaxy bola cista kopia iphonu 3gs. Ty by si tu podobnost nevidel ani keby bolo vsetko rovnake len na zadnej strane by nebolo iPhone ale Galaxy.

9.8.2012 11:02 / rr (zive.sk) 0 3 nahlásiť

mal iOS ci co???

8.8.2012 15:35 / kiko (zive.sk) Reagovať 3 9 nahlásiť

vie mi niekto vysvetliť, prečo interný dokument kórejského samsungu je písaný v angličtine???? myslím si že aj všetky slovenské firmy majú písané interné dokumenty v angličtine.... ;o))

8.8.2012 16:57 / Jozef Remen (zive.sk) 8 4 nahlásiť

Pretoze ho Apple dal pre sudne licenie prelozit. Preto.

8.8.2012 17:12 / DMJ (zive.sk) 6 7 nahlásiť

chod uz na zachod a urob sa nad svojim jablkom B-]

8.8.2012 17:27 / T (zive.sk) 5 6 nahlásiť

Hej Apple ho vložil do Google prekladača z korejštiny nie Remeň - isheep....? :-D

8.8.2012 17:56 / kiko (zive.sk) 0 2 nahlásiť

jasné.... s autentickými farebnými obrázkami a podobne.... nie som zástanca ani jednej strany, ale už ma začínajú unavovať tieto články o právnických vojnách.... to už naozaj nie je o čom písať??????

8.8.2012 19:01 / Jozef Remen (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Samozrejme, ze s obrazkami. Aky v tom vidis problem? Pre potreby sudneho konania je kazda strana POVINNA poskytnut vsetky dokumenty, ktore su v tomto pripade relevantne ako dokaz. To je anglosaske pravo. Falsovanie, alebo zatajovanie dokazob je trestne. Alebo mas snad problem najst si vsetky spravy okolo tohto sudu v anglictine?

9.8.2012 00:59 / rr (zive.sk) 1 4 nahlásiť

ty vies o zakonoch prd ty trt

9.8.2012 11:06 / rr (zive.sk) 0 4 nahlásiť

povinna? ty si pravny analfabet.. ale to vysvetluje ze mas iphonik... nic si z toho nerob apple vas oznacilo ze de bi lov co si napriek napisu samsung myslia ze je to apple...

9.8.2012 11:04 / rr (zive.sk) 1 4 nahlásiť

aha apple skopirovalo interny dokument samsnugu a dalo ho prelozit.. apple ma vlastne vsetko skopirovane... od zaciatku do konca a krici ze kopiruju jeho....aspn nazov firmy nemusel jobs kradnut a to jabuko....nemal vlastnu fantaziu ten arab krizeny so zidom?

8.8.2012 17:33 / T (zive.sk) Reagovať 10 1 nahlásiť

Na slovenskom mobilnom internete vedie Android podľa stránky statcounter.com Appleovce ste slabé aj Microsoftovce..... Mobilmánia.sk nič - hlavne, že si do titulku dávajú, že o mobiloch vieme všetko.... Ja viem viac.... :) http://gs.statcounter.com/...

8.8.2012 18:23 / M2 (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Sak ked Pysta Lakatos dava android aj v hodinkach na ruku za 1 evro k pausalalalalom, tak sa nediv :) Pokial viem, oficialne sa u nas predaval iba HTC Mozart, HTC Radar a terajsie Lumie (800 od marca, 710 od maja, 900/610 od leta) cize porovnavas 6 pristrojov vs minimalne 150 na trhu - a este places, ze WP je slaby - ja si myslim, ze je na tom dobre, ty dilino :)

8.8.2012 21:20 / T (zive.sk) 4 0 nahlásiť

Aj v Rakúsku vedie Android a Nokie dávajú zdarma a nejak ten WP7 nejde.... Zabudol si, že na SK sa predáva aj Samsung Omnia W s WP7 a ešte ďaľší, ZTE s WP7, LG s WP7.... M2 si zaslepený aj so Zaklinačom na Microsoft ako Remeň na Apple.... Nokia Lumia 900 Handy 1,4 GHz-Prozessor 4,3 Zoll AMOLED Clear Black Display Elegantes Polycarbonat-Gehäuse ab € 0, http://shop.t-mobile.at/...

8.8.2012 20:02 / milan (zive.sk) Reagovať 3 18 nahlásiť

Veď je to smiešne, také banálne malichernosti, že kopirovanie. Keby takto postupoval Henry Ford, tak by žaloval celú zemeguľu. Veď všetky autá majú volant a 4 kolesá a z pár metrov sú niektoré takmer na nerozoznanie, lebo je tu aerodynamika. podobná "funkčná aerodynamika" je predsa aj v technike, vysávače, mobily, tablety. Iba hlupák spevu zlý človek robí okolo toho cirkus. Apple treba bojkotovať za škodenie pre banality.

8.8.2012 21:54 / McJobs (zive.sk) 2 10 nahlásiť

Applu nejde o kopírovanie, ale o zisk, ktorý Samsung každoročne navyšuje najmä z divízie Mobile. Galaxy S bola najväčšia kopia, ale to bol rok 2010, SIII je po dizajnovej stranke diametralne odlišny, Samsung kopíruje, ale je zas jediný obstojný konkurent Apple čo sa týka predaja/ziskov

9.8.2012 00:58 / kuz (zive.sk) 9 11 nahlásiť

ozval sa velky HandJobs... ktoru rukou to bude dnes nad fotkou Jobsa?

9.8.2012 00:50 / ,jh (zive.sk) Reagovať 3 10 nahlásiť

Ked apple nieco poebe redakcia pouzije slovko udajne..udajne ani baterka samsungu nezhorela ked je celemu svetu jasne ze ten ovcoid smazil samsung v mikrovlne.. a tu citam ze "Samsung kopíroval iPhone cielene. " Tu vam nechyba udajne?? Vy ovcoidne Jabukoidne darmozracke redaktorky s malym ftakom!

9.8.2012 01:05 / ntgfr (zive.sk) Reagovať 2 11 nahlásiť

Grafika? Skonci to ziadostou aby samsung nepouzival vobec abecedu a uz vobec nie farby spectra jas kontrast plasty kovy a aby hlas volajuceho zmršil natolko aby sa nepodobal hlasu volajuceho v iphone.. kokos tomu apple vazne ebe....

9.8.2012 09:12 / crash (zive.sk) Reagovať 6 0 nahlásiť

pozeram ze majitelia tamtungov su v strehu pri tomto spore ... asi sa obavaju ze bude sudom rozhodnute ze vo vacku nosia nie prilis lacnu napodobeninu jablka ..... a oni si urcite kupovali nieco originalne jedinecne ....... toto by bolelo aj mna ..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

9.8.2012 11:08 / rr (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Jabukvica sa ozvala?

9.8.2012 11:10 / rr (zive.sk) 0 6 nahlásiť

teba boli rit lebo si dovoli ockovi tam strkat ak ti kupi vysnivany jedinecny jabukvak :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

9.8.2012 14:25 / pierot (zive.sk) 0 2 nahlásiť

pozeram ze majtelia JaBukva su ochotni verit comukolvek... aj to ze samsung galaxy je kopiou iphone napriek tomu ze smartphone robi chytrim telefonom operacny system a nie tvrdenie za mam narok na obdlznik... zakazu samsungu aj funkciu telefonovania ci ako????

9.8.2012 09:25 / bbb (zive.sk) Reagovať 4 0 nahlásiť

preco sa nevedie diskusia o obsahu toho dokumentu ? mam dojem ze ho citalo 5% ludi lebo zvysok nevie po eng alebo proste diskutuje rovno preklikom z nadpisu. ja byt adminom zmazem vsetky tie sr.acky v diskusii a toho uchyla udam na policii ..

9.8.2012 10:05 / bbb (zive.sk) 4 3 nahlásiť

som len na 35tej strane a mam dost. vsak tam je snad na kazdy detail z iosu nejaky comment. kto nepozna ios alebo android s tym samsungovym touchviz, odporucam precitat. je to min dokument na vytvorenie obrazu o jednotl systemoch a spotnanie funkcii - lepsie ako akakolvek recenzia. musim uznat, ze su tam veci ktore su naozaj premakane zo strany apple ktore som si ani neuvedomil. muselo to stat vela usilia, brainstormingu a testovania vysperkovat system. kto si to cele prebehne, garantujem ze samsung bude brat ako neschopnu firmu v segmente smartov .. strasne, ze tam asi nic nemaju dobre spravene .. ( ano, system je od googla, takze feeling je sharovany aj voci tejto spolocnosti :)

9.8.2012 10:39 / McJobs (zive.sk) 2 1 nahlásiť

Na to netreba dokumenty, Samsung je v tomto spore v hlbokej defenzive, a všetko čo predloži Apple sudu, odbiju slovami "my sme nekopirovali". Niektoré prvky čo su v iOS v Apple vyvijali v začitkoch druheho tisicročia (vtedy ešte rozmyšlali o tablete), iPhone OS ako taky začali vyvijať od 2004, kolko asi trval Samsungu vyvoj rozhrania TouchWiz pre rodinu Galaxy S, keď ešte v rokoch 2008-2009 mali len rezistivne Omnie WM so stylusom a mizernym GUI ?

9.8.2012 10:48 / bbb (zive.sk) 3 0 nahlásiť

ked samsung prehra sud a bude moc hrdy .. ich forma paralizacie applu na isty cas moze byt zrusenie / nepredlzenie zmluv na dodavku / vyrobu komponentov. bohvie kto ma vacsi dosah na foxconn .. appl ci ssung ? :)

15.2.2013 03:28 / Debil (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ale teraz si trafil! Samsung drží v rukách opraty a tak sa poľahky môže stať, že pritiahne trocha popruhy a Jabukvica bude mať problém, pretože SMD kondíky nebudú, obvody RAMky neprídu, a nedôjdu ani plošáky, ktoré šikmookí produkujú... Fakt výborná perspektíva jednej superznačky, ktorá neváha kričať Zlodej a pritom sama je zlodejom...

9.8.2012 11:12 / rr (zive.sk) 3 5 nahlásiť

neschopna firma je apple sama kradne a vsetko.. ovce ani nevedia povedat co apple samo vymyslelo... a odpoved je jednoducha - NIC! jobs bol neschopak.....

9.8.2012 14:07 / hre (zive.sk) 0 4 nahlásiť

apple vymyslelo vsetko ale pouzilo len jedno jedine - manipulaciu s ofcami a aj to okopirovalo od bezneho javu v USA kde plati - ak chces rychlo zbohatnut zaloz sektu - a doplnilo to o produkt namiesto nejakeho toho boha ci klananiu sa zlatej krave letiacej na nebicku....

9.8.2012 16:07 / crash (zive.sk) 2 0 nahlásiť

iphone som si vybral preto ze je lepsi ako hoc aky telefon s androidom .. o akom zboznovani tu hovoris??? inak ak je to pre teba nedosiahnutelna vec mat iphone tak toreticky ho mozes zacat zboznovat alebo nenavidiet .... ale nezda sa ti ze take silne emocie k telefonu su troska odveci ???:-D:-D:-D:-D:-D

9.8.2012 14:22 / xxx (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

"Samsung kopíroval iPhone cielene" Redaktorom ebe? Ved ak niekto nieco okopiroval tak asi s nejakym umyslom...Podstatnym je ze je to stale tvrdenie apple ze niekto nieco okopiroval... Tu vam netreba napisat ze "udajne"? Tupe ofce....

9.8.2012 19:55 / dfqwe (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

iOvce neviedol baca ale najvyssia iOvca ktora skapala... "I will spend my last dying breath if I need to, and I will spend every penny of Apple's $40 billion in the bank, to right this wrong, I'm going to destroy Android, because it's a stolen product. I'm willing to go thermonuclear war on this." ~Steve Jobs http://www.youtube.com/watch...

10.8.2012 13:22 / GAS (zive.sk) 2 3 nahlásiť

uz mi lezete vsetci podporovatelia a odporcovia applu na nervy. Ked niekto chce apple nech si ho kupi a kto nechce, nech si ho nekupi. Ale naco tolko zbytocnych zavistlivych komentarov? Nikde nic nepocujem, len breciacich odporcov iphonu a mam toho skutocne uz plne zuby. Ved ak sa vam apple nepaci tak naco furt leziete do tychto diskusii pisat svoje komentare plne zavisti. Nepochopim k tomu.

10.8.2012 13:40 / anonymny uzivatel (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

Kopiruju sa auta (preco su vsetky rovnake?), dokonca aj apple oficialna stranka je okopirovana, jobs mal okopirovane rifle (chce mi niekto povedat ze jobsove dzinsy boli prve na svete, predsa niekto ich vymyslel - usil ako prve a dalsich milion vyrobcov ich teraz kopiruju, takisto aj ziarovku niekto vymyslel a nikto si nenarokuje na vlastnicke pravo). Ukazte mi jednu vec na svete ktora nieje okopirovana. Preto mi pride vtipne ako sa stale handrkuju a sudia. Ide tam len o peniaze, vytlacit konkurenciu z trhu. O nic ine tam samozrejme nejde.

10.8.2012 19:52 / hahmm (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

preco ??? http://www.jldcreative.com/blog/Phone-and-tablets-be... ...

10.8.2012 23:54 / crash (zive.sk) 1 0 nahlásiť

lebo jablko ukradlo vsetko na co ostani este len mysleli :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

12.8.2012 00:21 / dvs (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja som videl ine fotky....

12.8.2012 00:23 / rew (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Ako kradol Jobs: http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Corps_v_Apple_... ...

12.8.2012 01:06 / re (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

zlodej krici chytte zlodeja aneb prava tvar apple http://www.telegraph.co.uk/technology/apple/8565673/... ...

13.8.2012 10:41 / dFt (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

hlavne ze jedinecny IP 5 ma byt postaveny na 4 jadrovom procesore od Samsungu ktory je uz davno v GS 3___ nejde tu kto koho vykrada ak o nejake vykradanie vobec ide !!! to je technicky pokrok ci uz JABLCKO ,HTC, SAMSUNG ... atd vsetci len zdokonaluju nieco od konkurencie a vdaka tomu sa posuvaju dopredu ___ keby tak Karl Benz,Gottlieb Daimler alebo Henry Ford sa sudili ze niekto zacal zdokonalovat ich prve automobili no neviem neviem na akych autach by sme jazdili teraz !!! sa preberte uz

30.8.2012 04:01 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Tento Mini Univerzálna Solárna nabíjačka je určená pre nabíjanie iPhone, iPod, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia USB kedykoľvek a kdekoľvek. je to tak jedinečné a zvláštne, tak dokonalé. nenechajte si ujsť. http://www.chinagadgetland.com/universal-dual-solar-pane... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.