Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Orange: Zlacnenie hovorov a SMS na Prime pokračuje ešte mesiac

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.134.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
28 príspevkov
9.8.2012 15:42 / T (zive.sk) Reagovať 2 14 nahlásiť

Stačí spustiť prenos čísla na Easy Free.... Orange sa nepoučí...B-]

9.8.2012 16:10 / Busy (zive.sk) 4 10 nahlásiť

Aj ked je to v principe uplne jedno, ale ziadost o prenos cisla do O2 ma vecsi psychologicky efekt - predsa len statistiky prenasania cisel do O2 su vyraznejsie nez do Tmobile. Aspon teda ja, keby som bol akcionarom Orange, radsej by som videl pokles prenosov do O2 nez do Tmobile...

9.8.2012 15:45 / ferdinand prvý (zive.sk) Reagovať 2 34 nahlásiť

Operátor má pri Prime bez zvýhodnenia suverénne najvyššie ceny spomedzi všetkých predplatených kariet - spolu so starými, dnes už nepredávanými variantmi Easy kariet. Minúta hovoru do iných sietí vyjde na 46,8 centu. V prípade vlastnej siete stojí minúta 31,5 centu v silnej prevádzke, polovicu medzi 18. a 20. hodinou a necelých 13 centov v čase od 20. do 6. hodiny a cez víkend. platiť im za to aby niekto mohol 7 dní volať lacnejšie - toto vám naozaj dá len orange. celé zle. v orange slovensko ešte nezistili že nie sú na trhu sami. som zvedavý kedy pôjdu na skusy do orange rakúsko. už by sa patrilo.

9.8.2012 19:59 / Juraj (zive.sk) 2 7 nahlásiť

Ano Orange Prima ma najvyssie ceny.Najlepsie predplatekly,ak neratam virtualnych operatorv,ktore nedokazu ponuknut nic prevratne.Najlepsie su jednoznacne Easy Free a Time od Telekomu.Su to vyhodne predpatene karty,ale zial neskoro prisli,aj O2-fer na kredit je fajn...Sprosty su ludia,ze im platia taketo prachy a pritom maju na vyber.Len trosku pohnut rozumom,preniest cislo,a to,este ziskat bonus,ako dava Telekom a O2 a volate vyhodnejsie a cislo vam zostane !!!

10.8.2012 00:00 / ferdo39 9 4 nahlásiť

ty si ešte nezistil, že OR prdí na primu! vždy to OR tvrdil a robil, že na prime s cenami nepôjde dole a prima je im ukradnutá, ale ty tu budeš stále vyplakávať, ... nevieš na čo má hlavu na tom krku, ale už to konečne pochop, OR má primu na klobáse aj s tebou

9.8.2012 15:59 / Maťo (zive.sk) Reagovať 0 10 nahlásiť

Z neuveriteľných 0,46 centov? Tak to je naozaj neuveriteľné, 0,46c...

9.8.2012 16:23 / milan (zive.sk) 0 8 nahlásiť

a z roamingu az za 34c :-D

10.8.2012 15:46 / ja (zive.sk) 0 2 nahlásiť

najlepsia cena na trhu, ved to uz skoro zadarmo :-D

9.8.2012 16:44 / msxx Reagovať 0 12 nahlásiť

Rozumný prejde na Easy Free a nemusí sa bát konca akcie a navyše po dobití má Internet zadarmo. Alebo do O2 a bude mať volania do vlastnej siete s balíčkom na minimálnej úrovni. Prima sa dnes už neoplatí.

9.8.2012 17:37 / easy (zive.sk) 3 5 nahlásiť

Alebo EASY TIME, 15c/hovor vrámci siete, pevných liniek. DUAL SIM mobily od 25€ http://mobilne-telefony.heureka.sk/nokia-101/... DUAL SIM Android 150€ http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-s6102-galaxy-y-duos/...

9.8.2012 17:46 / milan (zive.sk) 4 0 nahlásiť

Nokia 101 v ziadnom pripade, cez zadny reprak pocut cely hovor na 10metrov:-)

9.8.2012 20:08 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

súhlasím fór je v tom, že nemá zadný reprák, má len jeden reprák ktorý smeruje dozadu a "slúchadlo" je len zvukový kanálik - tak to bolo na nokia 1680 ten čo mal mobil na uchu mal slabší zvuk ako tí čo boli okolo a ten mobil ani nemuseli vidieť inak dobré tlačidlá, veľké popisky, vhodný pre seniorov ale len do chvíľe keď budú potrebovať volať (permamentné handsfree) lepšie by mali byť asha, sú drahšie, či niečo od samsungu, od cca 60 do 120€, chválu má samsung star II duos - podľa jednej recenzie kvalita zvuku na úrovni či lepšia ako pri 350€ mobiloch, cena do 120€

9.8.2012 18:17 / msxx 3 12 nahlásiť

To iste. 0,15 € = 4,50 Sk. Bežne mávam hovory pod minútu a keby mám aj dlhé hovory, určite by som Time nebral. Veď by som sa nedoplatil. V tomto prípade je výhodnejší O2 Fér.

9.8.2012 18:24 / Fanatix (zive.sk) 13 4 nahlásiť

Ďalší platený O2 trollo! Ta už len O2 fér! To by si na tu chujovinu musel nájsť aspoň pol roka prispatého trolla alebo úplného chuja.

9.8.2012 20:11 / pfff (zive.sk) 7 1 nahlásiť

že? dostal odporúčanie na dualsim easy free 9/10c a easy time 15c/hovor a on rieši hovory pod 1 minútu pri easy time

9.8.2012 20:01 / Juraj (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Prima sa absolutne neoplati ,len zbytocne preplacat a clovek ma tolko moznosti na vyber !!!

9.8.2012 21:36 / RastislavJ (zive.sk) 2 9 nahlásiť

Ale čo by sa neoplatila? Kúpiš za 7,90€, máš tam 10€ kredit. Sobotu aktivuješ a 5 víkendov voláš do OR zadarmo. Potom prenesieš do O2 a máš 10 mesiacov zľavu 5€ následne prenesieš na Easy Free/time a máš 6x5€ bonus. Do 12 mesiacov od ukončenia Primi treba požiadať o vrátenie zostatkového kreditu. Prima je fasa, len ju treba správne využiť a nakupovať v dostatočnom množstve. :-) :-) :-)

9.8.2012 22:00 / Seherezada (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Ale aj tak používanie primerosov od orange je drahé. Teraz sa oplatí ak už ste vyčerpali bonus na easy isť si po bonus do O2 a nemeniť stále nové čisla.

9.8.2012 23:34 / RastislavJ (zive.sk) 1 1 nahlásiť

1) cena za prenos z TK je vyššia ako cena za prenos z OR 2) OR si časť ceny vlastne zaplatí sám 3) nemôžeš využiť víkendové volania do OR

9.8.2012 19:23 / Peter (zive.sk) Reagovať 0 13 nahlásiť

Orangeu to s tou primou drb---. Volanie na Aljašku je lacnejšie ako volanie zo Slovenska na Slovensko. EÚ nepočítala, keď regulovala medzinárodné hovory, že niekto môže mať takých blbých manažérov, že v rámci krajiny môžete volať aj za pol eura a potom do EÚ voláte lacnejšie ako do vlastnej krajiny.

9.8.2012 20:50 / 2 5 nahlásiť

easy free to istí...........a svoje nafúknuté faktúry si orange môže nechať,,,,,,díky broňa, nechceme !!B-]

9.8.2012 21:29 / Seherezada (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

Na 10 mesiacov treba preniesť čislo do O2 a volať budete 50 min. za 1€, to je isté.

9.8.2012 22:54 / Reagovať 0 3 nahlásiť

A to sa nájde ešte niekto, kto používa Primu?

10.8.2012 00:04 / ferdo39 Reagovať 11 0 nahlásiť

vy podnikatelia sveta, čo len prdia do plienok. OR prdí na vaše hlúpe keci, lebo vie, že vy nikdy nebudete operátor a keby ste niekedy možno boli, čo neboli, tak by ste boli rovnakí! primu má 700 tis. ľudí, ktorí minú cca. 60 minút * v priemere 0,4€ = 16 800 000 € mesačne vy tlamy, to nezarobíte ani az milion rokov

11.8.2012 21:09 / marek1234 (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Tak ty si pekny primiti(v), uz len podla sposobu vyjadrovania. Urcite ma PRIMU 700 tis ludi, tak asi tvoje zbozne prianie. Tolko pripecencov urcite nebeha po Slovensku, inak by Orange-u zalezalo aj na PRIME, ale zrejme nezalezi, nakolko prekopanie PRIMA portfolia by zrejme bolo drahsie, ako vysledok zlacnenych hovorov. Vedia, ze pri sucasnej penetracii SIM mariet uz vela predplatenkarov neziskaju, tak na PRIMU kaslu. Par hlupych oviec urcite nestoji za zmenu.

10.8.2012 07:25 / Štefan (zive.sk) Reagovať 1 6 nahlásiť

Orandžácke ko ko ti ny !

13.8.2012 17:35 / adko (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

neviem preco stale nadavate na orange....samozrejme je to prehnana cena za minutu hovoru ale Orange sa sustredi na svojich pausalnych zakaznikov...pozrite si tie ceny tam..v ramci pausalov a ponukanych sluzieb nema orange cenovo konkurenciu....preto aj ludi co maju primu takto lakaju na pausal...a ked niekto kto ma primu dlhsi cas a zada ziadost o prevod cisla do inej siete tak ho kontaktuju a ponuknu mu spomenuty prima variant zdarma a este okrem toho dalsie vyhody. Takze ziska najvyhodnejsie ceny aj v ramci dobijacich kariet...Orange vie velmi dobre co robi ;) kto sa vie trosku orientovat tak sa nestazuje...a ti ktori si nevedia vypocitat a vybavit to najlacnejsie potom placu ze maju od orangeu velke faktury.....

13.8.2012 19:02 / ... (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Počet prima kariet klesá, tak uvidíme čo bude v septembri.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.