Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Nokia Phi: Prvý smartfón s Windows Phone 8?

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.27.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
13 príspevkov
13.8.2012 17:59 / McJobs (zive.sk) Reagovať 0 22 nahlásiť

Hlavne nech zlepsia dodavatelsky retazec, ak budu zas nove modely dostupne najprv na vybranych trhoch DE/UK/FR/USA, nikto im nebude cakat 4 mesiace na novy model ako v pripade Lumie 900, ked za 2 tyzdne od predstavenia sa bude predavat iPhone aj u nas

13.8.2012 18:12 / Zaklinac (zive.sk) 1 21 nahlásiť

Suhlasim. Je absurdne, ze na niektore trhy prichadzaju Lumie az v tychto dnoch (!!!)

13.8.2012 18:13 / Zaklinac (zive.sk) Reagovať 2 14 nahlásiť

No, na wpcentral je uz tato sprava asi tyzden...ale pekne, ze ste si vsimli.

13.8.2012 18:52 / ja (zive.sk) 2 3 nahlásiť

a aj na nokiainnovation je lepsia fotka. http://www.nokiainnovation.com/2012/08/confirmed-nokia-p... ...

13.8.2012 19:22 / on (zive.sk) 5 5 nahlásiť

ale de! tam nic neni. tam su stare phone mango a podobne leziaky a sunky. preber sa! :-O

13.8.2012 22:11 / nnwm (zive.sk) 0 2 nahlásiť

oni pisu ze nokia tam bola skor ako na SK to ze v DE nemaju takteto nokie je asi preto ze sa este oficialne nevyrabaju a WP8 nebol oficialne uvedeny citam chlape

14.8.2012 00:39 / Nicollass (zive.sk) Reagovať 2 6 nahlásiť

Uz sa tesim na nastupcu mojho Samsung Omnia 7 B-]

14.8.2012 08:06 / 0 4 nahlásiť

Nápodobne ;)

14.8.2012 05:17 / ganma (zive.sk) Reagovať 15 0 nahlásiť

horúce predávať HD Vodotesné Športové kamery Mini DVR videokameru. Najnižšia cena 69,99 dolárov, doprava zdarma: http://brzu.net/02xnf...

14.8.2012 19:52 / koho to zaujima? (zive.sk) Reagovať 9 6 nahlásiť

Irelevanta platforma, WP ma za 2012 mensiu predajnost ako BADA! :D Nikto ten nedorobeny smejd od maleho makkeho nechce. :D

15.8.2012 06:09 / Zaklinac (zive.sk) 1 3 nahlásiť

S tou Badou by som si nebol taky isty...vysledky agentur sa v pripade tohto OS velmi roznia.

15.8.2012 09:23 / lol (zive.sk) 2 1 nahlásiť

http://www.gsmarena.com/gartner_samsung_dominates... ... WP smejd nikto nechce.

15.8.2012 12:56 / Zaklinac (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Gartner hovori jedno, IDC druhe a Statcounter tretie. A vsetko je to nepodstatne, pretoze dolezity je trend - a tu ma WP 115% rast. Takze "nikto" je silne slovo :-)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.