Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Test Samsung Galaxy Beam: Vreckové domáce kino

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.75.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
36 príspevkov
13.8.2012 08:30 / jaroslav (zive.sk) Reagovať 24 18 nahlásiť

Autor članku predtym než ho pusti von by si mal problematiku naštudovať.Tato technologia nie je nova ani revolučna.Mobil s projetorom tu bol už v roku 2008! http://www.dsl.sk/article.php...

13.8.2012 09:36 / 25 7 nahlásiť

PRESNE TAK! AUTOR JE UPLNY BLBEC PRETOZE NEVIE ZE MOBILY SU TU UZ OD ROKU 1983 A TO NEVIES ANI TY A SA TU ROZPISUJES AKO MALE DECKO.:-O

13.8.2012 09:39 / 5 17 nahlásiť

kedze autor clanku brutalne zvyraznuje novotu a revolucnost tohto vyrobku tak ti musim nedat za pravdu. a tym myslim ze ano mobil s projektorom bol, ved predsa sa tu nebudeme hadat o uplne jednoznacnych veciach. cize co konkretne si chcel povedat, neviem, ale keby si to trosku obsiahlejsie popisal ze co ti vadi tak mozno by to tomu autorovi aj pomohlo pri dalsich clankoch ale vyjadrovat sa k niecomu s troma vetami z ktorych dve s clankom nemaju nic spolocne a ta prva je tak neurcita ze ani panboh nevie co chces povedat je uplne de******. neboj sa nie si sam je vas v tejto spolocnosti kvantum co sa vyjadrite jednou vetou potom clovek na vas pozera ako blbec ze co chcete a samozrejme ten clovek je hovado ze to nepochopil nie vy ze sa neviete vyjadrit.

13.8.2012 12:20 / merfi (zive.sk) 5 16 nahlásiť

Ja to beriem tak ako autor.V telefone je to po prvy krat. Tie Cinske pseudotelefony su hnoj. Toto je prvy krat,ked to dal do vyroby seriozny vyrobca a nie niekto kto sa len na vyrobcu tel.hra

13.8.2012 12:34 / P. (zive.sk) 12 2 nahlásiť

kamosko, nastuduj si prosim problematiku, zbytocne sa tu strapnujes. Pozri si napriklad trh v azii, kde svetove znacky podobne telefony uz davno ponukaju

13.8.2012 21:00 / merfi (zive.sk) 0 9 nahlásiť

P. link vyssie bol na China srot. Ak sa ja strapnujem,tak ok.Ale ak sa nechces strapnit ty,tak sem hod link konkretnych svetovych vyrobcov a aj tu spustu modelov;-)

13.8.2012 22:18 / 0 0 nahlásiť

vsak aj toto je china srot...lol telefon s projektorom v strednej triede...uz vidim jak niekto kamaratom pusta prezentacie na tom alebo kukaju na tom film... skoda drahych kovov

14.8.2012 12:09 / Merfi (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Ked to bolo na tube prezentovane ako novinka v Iph5,tak za tym ludia saleli aj ked to nebola pravda. Ked to da Samsung,tak je to hned China srot? Samsung nieje ziadna Cina.To uz skor moj Iph je,kedze tam je vyrobeny:-)))

15.8.2012 07:02 / 4 0 nahlásiť

je to china srot pretoze ten projektor je tam cisto iba na tahanie penazi od ludi...je to china srot pretoze ten pamobil vyzera fakt zle...a ludia co aspon trochu poznaju logiku applu vedia ze by tam nedali ziaden projektor...

13.8.2012 11:23 / Horacio (zive.sk) 5 10 nahlásiť

Ja si skor myslim ze autor chcel poukazat ze sa telefon s projektorom dostal aj k nam. Telefon s projektorom uz sice bol, a ano bolo to uz aj celkom davno ale predavalo sa len par kuskov. Bolo to primarne urcene pre manazerov a obchodnikov. Ani z daleko to nemalo vlastnoti ako tento fon. Takze v tomto smere je to novinka. Alebo vieto o inem telefone ktory ma Android, 2 jadrovy procak a projektor? Ak ano podelte sa o vase poznatky. Ak nie niekritizujte clanok. Podla mna je to revolucna novinka na trhu pre siroku skalu spotrebitelov a nie len pre obchodnikov, manazerov atd. Takze je to NOVINKA. Necital som cely clanok ale myslim ze autor to myslel presne takto.

13.8.2012 11:44 / 4 3 nahlásiť

presne tak

22.8.2012 23:22 / ven (zive.sk) 0 0 nahlásiť

pre siroku skalu spotrebitelov ????? tri predane kusy za prvych 8 rokov predaja !!!!! vacsiu tupost som este nevidel ! (jaaaaaaaj ale je sumsang tak tam je vsetko bomba ...3-[3-[3-[3-[) .......

2.9.2012 18:30 / 0 0 nahlásiť

nieco ti uslo, beam sa predsa nepredava 8 rokov B-] ale ked hovoris o tuposti tak asi vies o com...

13.8.2012 12:00 / pinokio pedofil (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

B-]B-]B-] fajnovéééééééé

13.8.2012 12:44 / Zaklinac (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

Projektor ako inovacia je urcite fajn. ALE. Slaby procesor, kvoli rozliseniu 480x800 tu uz kvikal nejeden, ktoremu sa to zdalo malo (v recenzii je to "jemne rozlisenie"), zastaraly OS a cena skoro 500 €. Bolo by fajn, keby bol pouzity rovnaky meter (teraz nemyslim recenzenta, ale diskutujucich). Som zvedavy, ci sa dockam.

13.8.2012 13:41 / Stefan (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Čo tam spomínajú Google mapy, veď NavFree je úplne v pohode navigácia ktorá funguje bez nutnosti sa pripojiť na internet, stiahneš si mapy štátu ktoré chceš a samozrejme je ZADARMO ;)

13.8.2012 14:12 / maďar (zive.sk) Reagovať 0 7 nahlásiť

a lízanie vagíny je kde?

13.8.2012 14:55 / mongol (zive.sk) 0 5 nahlásiť

V tvojej hube! :-P

13.8.2012 15:08 / peter (zive.sk) Reagovať 5 4 nahlásiť

dufam ze bude samsung galaxy s4 uz aj s vykonejsim projektorom a v tom pripade idem doneho hnet,tato funkcia mi chybala na S3

13.8.2012 15:25 / mariena (zive.sk) 13 1 nahlásiť

kedy bude? berem dva! v kazdej rodine by malo byt minimalne jedno zariadenie od apple, ci uz iPhone alebo iPad a MacBook a ako sekundarne zariadenie smsung galaxy s...

14.8.2012 00:13 / SniperLuko (zive.sk) 1 3 nahlásiť

nevem preco prave apple ja nejak ich nemusim su len predrazeny zaplatis vpodstate za nic a za tu ceni bi som mal aj lepsie veci

22.8.2012 23:20 / etella (zive.sk) 0 1 nahlásiť

no neni kazdy taky vypatlany aby mal shi......tty od áplu ci ťamťumgu (no teda chladnicky sa dufam nerataju)

13.8.2012 16:10 / 0 0 nahlásiť

a bude stat 780 €? takze ano kupim si ho, ked to zlacnie, trochu sa to inovuje. ale teraz je to este prilis ranna verzia

13.8.2012 17:55 / Andrej (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

No pôvodne som šiel kupovať s3 ale keď vidím ten projektor tak budem brať tento :-) A ešte k tomu je oproti s3 lacnejší a zaujímavejší. Takže 100 % ho budem brať :)

13.8.2012 19:07 / fefe (zive.sk) Reagovať 2 4 nahlásiť

stavím sa, že po 24 mesiacoch od kúpy sa v projektore vypáli "žiarovka".

13.8.2012 19:40 / 0 4 nahlásiť

keby sa mne pokazila ledka tak by som si ju vymenil sam, uz len pre tu zabavu. a neviem aky typ projektora je tam ale sa moze stat ze ti vypadne len jedna farba.

14.8.2012 00:11 / SniperLuko (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

mam taky dojem ze taketo nieco uz davnejsie som vide samizda ze na sony alebo iphone novom to bude aspon sa mi neco take marii

14.8.2012 05:14 / ganma (zive.sk) Reagovať 5 0 nahlásiť

horúce predávať HD Vodotesné Športové kamery Mini DVR videokameru. Najnižšia cena 69,99 dolárov, doprava zdarma: http://brzu.net/02xnf...

14.8.2012 05:14 / ganma (zive.sk) Reagovať 5 0 nahlásiť

horúce predávať HD Vodotesné Športové kamery Mini DVR videokameru. Najnižšia cena 69,99 dolárov, doprava zdarma: http://brzu.net/02xnf...

14.8.2012 07:28 / kikimoro (zive.sk) Reagovať 2 0 nahlásiť

Mam domaci videoprojektor, LEDkovy, Acer k11d... ma 200 ANSI lumenov, a je pouzitelny len tak tak :) ... cez den (za vidna) nepouzitelny, v šere už celkom ako tak, večer v tme fantastický obraz, farby výborné, uhlopriečka 180 cm ako nič pri perfektom kontraste, obraz svetlý, sýty... . takže tento samsung s 15 lumenmi... určite použiteľný ale nie ako domáci projektor, ako núdzový, po tme, a hlavne z blízka... . niekto tu ešte písal o životnosti LEDidek- ten môj acer má životnosť udávanú 30.000 hodín (oproti 2-3000 pri žiarovkových)...

17.8.2012 03:16 / ludeng (zive.sk) Reagovať 3 0 nahlásiť

wow, môj bože. Tento Samsung I997 infúziu celého 4G Kompletné obrazovky Montáž bez rámu tak unikátny a perfektné, sme všetci radi, je to najlepšie, oveľa lepšie ako vy, tak si nenechajte ujsť tu veľké prekvapenie: http://ick.li/6DGkCm...

20.8.2012 03:10 / jingya (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

blázon predaj, predaj blázon teraz Premeňte svoj iPhone do fotoaparátu s 8x optickým zoomom v rámci minútu s týmto chladným optickým ďalekohľadom objektívu. tak populárne v celom svete. prehlasujeme, najlepšiu kvalitu a najnižšie ceny, Doprava zdarma, nenechajte si ujsť: http://int.kz/el...

21.8.2012 03:20 / yintian (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

wow, môj bože. Toto Android 4.0.4 Smart Phone je tak unikátny a perfektné, sme všetci radi, že je to najlepšie, oveľa lepšie ako tie, tak si nenechajte ujsť veľký prekvapenie tu: http://www.dwz.cn/2IpOG...

22.8.2012 23:17 / ven (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

tak to je teda tak a k ok ot ina ze je to az p ico vi na !3-[

29.8.2012 03:50 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

stiahni najnovší dizajn Android 2.2 Smartphone s 4,3 palcovým HD kapacitný. najlepšia cena, najvyššia kvalita. budete prekvapení. http://www.chinagadgetland.com/android-22-smartphone-wit... ...

29.8.2012 08:54 / yangjian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

bláznivé predaj Samsung Náhradné diely, najnižšia cena najvyššej kvality, ideálna voľba pre nás, nenechajte si ujsť: http://baseurl.de/8e... oveľa lepšie ako vy

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.