Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Happy XS: Kedy sa oplatí a kedy nie

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.161.155.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
70 príspevkov
16.8.2012 09:06 / Reagovať 10 29 nahlásiť

za 10 eur si radšej dobijem easy free a volám za 9 centov a ešte aj internet ja tam na 10 dní asi....tak paušály si môžu všetci nechať....:-(

16.8.2012 09:52 / marek1234 (zive.sk) 2 24 nahlásiť

Za 10 EUR si radsej dam TESCOMOBILE s 200minut do vsetkych sieti v SR a 200 do TESCOMOBILE. Slaba ponuka! Mimochodom na stranke telekom.sk som si vsimol, ze sluzba CLIP 4,99!!! To akoze este budu uctovat CLIP???

16.8.2012 11:55 / Easy Free (zive.sk) 5 14 nahlásiť

Včera sme sa dali na migráciu z easy free na O2 fér na faktúru. Na easy free sme vyčerpali bonusy a z happy si môžu akurát tak... Kto ma filipa z migruje na tescomobile alebo na O2 fér na faktúru z 50€ bonusom. Potom? Isto zasa dačo dajú.

16.8.2012 16:11 / pfff (zive.sk) 9 7 nahlásiť

krásne si to zovšeobecnil kto má filipa prejde s easy na o2fér na faktúru :-D:-D:-D to tažko prevolám mesačne 20minút easy: 20x 0,10€ = 2€ o2fér: 20x 0,13€ = 2,6€, bonus sa neuplatnil, platím všetko 2000MB easy 5€ o2 fér 11€ - 5€ bonus = 6€ easy free majú ľudia najmä pre internet (5€ 2000MB), 12 mesačnú platnosť kreditu (žiadne prekvapko, platené upomienky, exekúcia ako pri faktúrach) a nízku zakladnú cenu (10-9c/min.) a niekto aj pre net zadara po dobití o2fér bonus sa oplatí len vo veľmi malom rozsahu, +- ak človek minie mesačne min. 5€ a nepotrebuje nejak zvlášť dáta, prípadne chce volávať po 3. minúte do o2sk zadara 5€ / 0,13e/min = 38,5min. kedže všetci opovia hlásia výsoké predaje smartov, pre stále viac a viac ľudí bude dôležitý mobilný net a tu to nezachráni žiaden 5€ bonus na o2fér (kedysi keď sa dalo DN, DN vychádzal na 1€: 6€-5€, ale to dávno skončilo, teraz je to 500MB za 1€ čo je buď veľa alebo zúfalo málo) + teba ostro sledovať aby človek minul min. tých 5€, inak platí všetko (faktúra na 4,99€ = platím 4,99€, faktúra 5€ = platím 0€)

16.8.2012 16:15 / milan (zive.sk) 1 4 nahlásiť

az nato ze on si da balik 50min za 6e a bude platit len 1e:-) staci mu prevolat 10min a je na 10c/min. nechcem platit za 5min volania do ciech 2,5e. a ten akoze internet no radsej skoda reci :-D

16.8.2012 16:41 / pfff (zive.sk) 5 0 nahlásiť

no jasne, zas tá tvoja pribrzdená easy s internetom keď som sa pýtal prečo nemáš potom o2, odpovedal si otázkou že prečo by si ich mal mať a keď som opýtal tak prečo máš seasy, odpovedal si či som jasnovidec keď viem že máš easy... s tebou škoda reči a ak mu stačí 50minút, jeho vec, ušetrí mesačne menej ako 4€ (50 x 0,10 € - cena za prenos), preto som napísal že je to výhodné len pre malý okruh záujemcov, najmä tých kt. nechcú net

16.8.2012 16:47 / Easy Free (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Občas si aktivujem net na FunFone MJ za 3,90€ GB.

16.8.2012 17:21 / pfff (zive.sk) 2 0 nahlásiť

tiež mám MJ - kupón na p. Štart, inak by som dávno bol na dátach easy free + easy time, 15c/hovor mi šetrí veľké peniaze (15c vs. 1-1,3€ za 10min. hovor na pevnú)

16.8.2012 16:52 / milan (zive.sk) 1 3 nahlásiť

mas na easy 50min za 1e?

16.8.2012 16:59 / Easy Free (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Easy Free som bol spokojný a veľmi tak ako som veľmi spokojný z FunFonom, 3kamosmi a MJ za 3,90€. Škoda, že Easy Free nedalo bonus 20x5€ :-D

16.8.2012 17:18 / pfff (zive.sk) 3 1 nahlásiť

20 x 5€? :-D tak či tak, kto chce turistiku tak dualsim mobil od 35€, podľa recenzií je kvalitný Samsung Star II Duos (cca 110€) - má wifi, nemá android ale hlavne chválili kvalitu zvuku počas hovoru + ja sa rozhodujem medzi týmto a Samsung Galaxy Y duos - má android, je o cca 40-50€ drahší nokia je mimo, kedže nemá pri dual simoch wifi + pre Galaxyje výhoda že fungujú skype hovory (nie videohovory) - použiteľné doma - miesto sedenia pre PC, NTB klasicky telefón na uchu (aj vonku, ak aktívne dáta) plánujem to poriešit do 1-2mesiacov, ale do o2sk nebudem prenášať žiadne číslo pre mňa je naj easyfree (univerzálny net + iné siete 9-10c, sms 6c; zatiaľ mám Orange MJ kupón) s easy time (15c/hovor) vďaka 12 mesačnej platnosti kreditu nie je pre mňa zaujímavý ani bonus za prenos (easy time som si kúpil čisto novú) hlavne sms notifikácie po každej spoplatnenej operácii, žiadne sledovanie faktúr, spotreby - miniem len koľko si zaplatím, žiadne nepríjemné prekvapko z nedoplatkov a pod. - aj preto easy

16.8.2012 18:25 / antiRUZOVY (zive.sk) 2 5 nahlásiť

konecne... po vsetkych tych tvojich trapnych komentoch si sa odhalil ze si obycajny soc... O2 tu sposobilo revoluciu na tom na som slovensku... len vdaka nim tu mame tie pausali... a ak clovek riesi star 2 co je absolutly shit fon... z ktoreho max zavolas a napises lebo sa jednoducho neda pouzivat... to je fakt sila... otravujes zivot ludom...!!!

16.8.2012 21:19 / pfff (zive.sk) 3 2 nahlásiť

nech píšeš pod hociakým nickom, stále si d-e-b-i-l

16.8.2012 11:24 / Bubak (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Tak to si ozaj múdry, mesačne musíš potom dobiť za 30 očí. To aj toľko prevoláš ? :-P

16.8.2012 12:50 / milan (zive.sk) 1 2 nahlásiť

to som si myslel aj ja, ale ked za 10min volania do ciech mam dat 5e tak radsej budem volat za 13c. a este mi dali bonus za dobitie 80percent

22.8.2012 18:30 / Javi (zive.sk) 0 0 nahlásiť

http://www.youtube.com/watch...

16.8.2012 09:40 / Viktor Čistič (zive.sk) Reagovať 0 23 nahlásiť

Srať na paušáli, chcem radšej tú blondínu na fotke.

16.8.2012 12:56 / 2 5 nahlásiť

máš pravdu, aj tá blondína bude vraj ku paušálom,ale iba na obdobie 1 mesiaca.....potom putuje dalej,ku dalšiemu paušálistovi.....B-]

16.8.2012 09:59 / Misiak22 (zive.sk) Reagovať 1 14 nahlásiť

Pamatam si, ked kedysi byvali predplatenkari diskriminovani, lebo nepredstavovali pre firmu stabilny prijem. Zaujimalo by ma, preco su teraz diskriminovani pausalisti.

16.8.2012 10:19 / Busy (zive.sk) 4 9 nahlásiť

V O2 su pausalisti diskriminovani uz velmi dlho :(

16.8.2012 11:26 / PeterT (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Prezrad ako. (Teda ak si to nemyslel ako vtip). Ja O2 Fer na fakturu povazujem za "pausal" (lebo to nie je predplatenka) a necitim ziadnu (negativnu) diskriminaciu.

16.8.2012 12:31 / Busy (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Kreditne O2 Fer ma casto akcie typu 100% alebo 50% kreditu navyse pri prvom dobiti - cize si mozes takto znizit cenu volani na cca 6.4 alebo 8.4 centu za minutu (pri maximalnom dobiti 30 eur na velmi dlhe obdobie, samozrejme v zavislosti ako rychlo tych 62 eur (2e je bonus) prevolas). U fakturovaneho O2 Fer so zakladnou cenou 13c tymto sposobom proste nepohnes. Dalej, pre kreditnych bolo aj viac roznych akcii typu neobmedzene SMS zadarmo. Ked chcu fakturanti neobmedzene sms, musia si bud platit balicek alebo niektory z farebnych pausalov. Jednoducho, vyzera to tak, ze O2 ma radsej kreditnych, nez fakturantov :( Snad jedine vyhody fakturantov voci kreditnym boli vo vyske bonusu pri preneseni cisla a bezplatne volanie na 949.

16.8.2012 14:13 / he he he (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ja volám bezplatne na 0800 020202 a to ani nemusím mať na faktúru :-D

16.8.2012 14:25 / milan (zive.sk) 1 1 nahlásiť

vyhoda faktur je len to ze mozes volat aj ked nemas kredita nemusis pravidelne dobijat. ale zas nevyhoda je ze sa tam neda nastavit bezpecnostny limit zle zlozis platis ale hlavne ked stratis alebo ti ukradnu telefon tak sa nedoplatis

16.8.2012 14:33 / Easy Free (zive.sk) 4 7 nahlásiť

Všetko čo je podobné pôžičke je veľký risk a faktúra od opov je tiež pôžička mesiac vopred a zaleži koľko si znej potiahneš alebo koľko ťa obtiahnú akože nevedomky.

16.8.2012 14:38 / PeterT (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Vdaka za odpoved. Su to pre mna nezaujimave "vyhody", preto nepocitujem diskriminaciu. Su to skor akcie na priputanie zakaznikov, aby neustale museli sledovat informacie svojej "oblubenej firmy", aby s nou boli "v kontakte". Po dosiahnuti isteho veku a pri inak rozumnej zakladnej cene uz clovek nema chut sledovat, ci dnes nahodou nie je akcia. Nema chut byt "v kontakte " s poskytovatelom sluzieb, ked nie je ziadny problem so sluzbou. Nemam citovu vazbu na firmu, ak niekto ponukne lepsi fakturovany program pri mojom pocte minut a megabajtov, tak tam kludne prejdem so vsetkymi siestimi rodinnymi telefonmi. Nakoniec mu pripadne cast kreditu prepadne (priznam sa, ze neviem ako dlho plati kredit v O2 a kokokrat sa da preniest po dobiti) alebo si nazbiera neprevolatelne mnozstvo kreditu. A priznam sa, ze "neobmedzene SMS" vobec nerozumiem. Asi som v zivote neposlal za mesiac viac nez 20SMS, bezne su to jedna az 3. Uznavam, ze komu nevadi, ze mina cas na sledovanie akcii (cas su peniaze, tkaze mina peniaze), tak moze pri predplatenka O2 Fer usetrit oproti faktirovanej O2 Fer. U mna ale prevazi to, ze nemusim nic sledovat a mam pri mojich narokoch rozumnu cenu, prevaznu vacsinu mesiacov najlepsiu moznu z neakciovych a neviazanych ponuk.

16.8.2012 14:39 / PeterT (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Oprava: "Nakoniec mu prEpadne cast kreditu..."

16.8.2012 15:54 / PeterT (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Oprava opravy: Pardon, povodny text bol spravny... :)

16.8.2012 15:29 / 0 1 nahlásiť

suhlas...

17.8.2012 08:45 / Busy (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Pokial kreditne vyhody a akcie nepovazujes pre seba za dolezite - hlavne ak neposielas vela smsiek, alebo ti nezalezi na tom ci minuta hovoru stoji 6.4 alebo 13c, tak je jasne ze diskriminaciu nepocitujes. Lenze napriklad ja viem tie smsky vyuzit (ci je lepse zavolat alebo poslat email je na inu debatu) a tak isto si myslim ze je zbytocne platit za volania 13c ked je moznost menej a za ten rozdiel si radsej nieco pekne kupim. Cas su peniaze ale zase raz za par dni vecer po praci pozriet na mobilmaniu co je u operatorov noveho az tak vela toho casu nezaberie preto si myslim ze to nie je o veku ale skor o lenivosti ;-) Kredit v O2 plati 3 mesiace pri dobiti do 16e a 6 mesiacov pri dobiti nad 16e (ak si dobre pametam). A ked prepadne, po dobiti noveho sa obnovi takze ani tu nie je problem. "Neobmedzene smsky" znamena ze ich mozes poslat kolko chces, neplatis nic navyse. Predstav si ze by si mesacne poslal 1000 smsiek (su aj taki ludia) to by pri normalnej cene smsky 6c bolo 60eur, co je uz riadna palka. Avsak vdaka roznym akciam ich kreditni zakaznici na rozdiel od fakturovanych mozu mat zadarmo. Nastastie ale O2 nedavno zaviedlo balicek neobmedzenych smsiek za 4 eura mesacne, co je celkom rozumna cena, takze v tomto smere ta diskriminacia uz nie je az tak bolestiva.

17.8.2012 11:01 / PeterT (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ano, kolko ludi, tolko potrieb. Mojou potrebou je mat rozumnu cenu a nemusiet sa starat o mobil ako o dalsie male dieta v rodine. Raz za 5 rokov riesit novy mobil, raz za 5 az 10 rokov riesit operatora, pritom ale v pripade mimoriadnej udalosti mat moznost oboje vymenit ihned (ziadna viazanost, ziadny zamknuty mobil). Ano, v podstate mi je jedno, ci hovor do SK siete stoji 6,40 alebo 13 centov, lebo to pre mna znamena,ze ci za hovory na SK zaplatim za mesiac 1,28Eura alebo 2,60 Eura. Take sumy si zatial mozem dovolit ak je to vyvazene kludom. Mozno sa casy zmenili, ale ked som to poslednykrat studoval, tak sa po novom dobiti preniesol len kredit kupeny v minulom obdobi a nie taky, co sa uz raz prenasal z predminuleho do minuleho. Ale mozno sa to zmenilo... Aj tak nabijat raz za tri mesiace by bola pre mna riadna otrava (ked som mal predplatenku Easy nonstop, tak som dobijal priblizne raz za 10 mesiacov). Poslat 1000sms si naozaj neviem predstavit (teda okrem rozosielania spamu, co by malo byt vazne trestane). Datlovat SMS v mobile je trest, z pocitaca (alebo aj smartfonu) su aj lepsie moznosti ako chatovat.

17.8.2012 13:02 / RastislavJ (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ak si dobil kredit ešte počas platnosti kreditu, tak sa ti vždy obnovil aj bonusový s výnimkou programu Rozbaľ to, kde mal platnosť bonusový kredit (100SK) 30 dní bez ohľadu na nabitia, ale tento sa ti spotrebovával ako prvý. Takže kartu si nemusel dobiť ani raz a mohol si využívať služby celý rok. O bonus prichádzaš len v O2 ak nestihneš dobiť počas platnosti kreditu a bonus nebol pripísaný na základe vybraných dobití. V TM zas musíš dobiť do 90 dní od prepadnutia inak ti nevrátia celý kredit. V OR máš podmienku na výšku cca 66€, ktoré ti vrátia v prípade ukončenia zmluvy, alebo prechode na paušál.

17.8.2012 15:13 / Busy (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Su ludia ktori sms vyuzivaju rovnako ako akykolvek bezny online chat. Dostanes spravu, tak hned odpovies, a ten druhy tak isto. Nie je takto problem vymenit cez den aj sto smsiek :) Samozrejme su aj ine moznosti, ale na mobiloch s qwerty klavesnicou (ci uz fyzickou alebo aspon na dotykovom displeji) sa uz celkom da pisat, to by som za trest nepovazoval. Vyhodu je ze nepotrebujes pocitac a hlavne nemusis byt online na nete (a tym v principe nepotrebujes ani ziadny datovy program a hlavne setris baterku!) pokial chces v realnom case dostavat spravy. Ale pokial mesacne prevolas jedno ci dve eura a napises tak tri smsky, tak take veci naozaj riesit nemusis :)

16.8.2012 12:52 / milan (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja som dostal bonus 80percent za dobitie

16.8.2012 10:16 / bekheir (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

modry pausal by som skor porovnaval s vyssim programom telekomu, nie s tymto najnizsim.

16.8.2012 11:09 / PeterT (zive.sk) Reagovať 5 8 nahlásiť

Pekna tabulka. Je z nej jasne, ze kto nie je mobilny zavislak (teda spotreba < 40 minut a < 100MB za mesiac), tomu je najvyhodnejsi O2 Fer. A to zabudli v tabulke podotknut (v texte to je), ze tie minuty su aj do zony 1 (napr. pre mna je dolezite Cesko a Rakusko). Jednoduche uctovanie a ziadna viazanost (ta mi v tabulke chyba, neviem, ci aj ostatne su neviazane, ak su bez telefonu), zadarmo vypis hovorov (kedze hovorime o O2 na fakturu nie o predplatenke). Pre ludi, co pouzivaju mobil rozumne teda za tie tri roky nevymysleli nic lepsie nez O2 Fer...

16.8.2012 15:57 / pfff (zive.sk) 3 1 nahlásiť

:-D:-D:-D:-D "kto nie je mobilny zavislak (teda spotreba < 40 minut a < 100MB za mesiac)" takže mobilný závislák je nad 40 minút, 100MB? bože, bože taký človek nech volá z búdky alebo si od niekoho požičia mobil z easy free neplatí 13c ale 10c, kredit platí 12 mesiacov a kto prevolá pod 40minút na čo mu je výpis hovorov? to zvládne aj ten najlacnejší mobil za 10€ (a easy posiela sms okamžite po strhnutí kreditu), či to potrebuje ako spomienku kde všade už za 10 rokov volal? to isté ako tvoje o2fér na faktúru poskytuje aj wow na faktúru, FF, a čo ja viem aké ešte nulové paušály ale na o je niekomu mobil keď ani nevolá, ani nesurfuje a ešte k tomu na faktúru?

16.8.2012 18:00 / PeterT (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Nuz co dodat, zeby nieco o trafenej husi... Telefonujem aj surfujem dost, ale naco by som to robil z mobilu? Ved z mobilu je aj najlacnejsia moznost stale prilis draha (v porovnani so Skype, VoIP z pocitaca ci ineho zariadnia a niekedy aj pevnou linkou), drzat mobil pri hlave je neergonomicke a zdravotne zavadne, hladat bluetooth sluchadlo pri kazdom volani je nepohodlne. Volat z mobilu je pre mna posledna moznost, ked sa inak neda. A to sa obcas stava. 40 prevolanych minut mesacne to znamena 20 az 60 telefonatov, teda jedn az dva denne. To je pre mna dost (pre zavislaka to je malo, rozumiem). A surfovat z mobilu je len nudzova zalezitost (ked hovorime o mobile, nie o notebooku ci vacsom tablete), pripadne na specificke veci. Easy u mna vypadava z vyberu uz preto, ze je to predplatenka. Rok platnosti kreditu je fajn (mal som predtym Easy Nonstop, takze viem), ale nemusiet si strazit kredit je este lepsie. Ale ani cenovo sa mi neoplati: Easy ma najlacnejsi internet za 5, nie za 3. Teda by sa mi oplatil az po prevolani 67 minut. WOW ma pri mojich objemoch rovnaku cenu za hovor ako O2 Fer. A najlacnejsi Internet vraj stoji 14,99. Neviem, ci je to vtip, alebo sa len nevyznam v klasicky nascval skomplikovanom cenniku Orange (inde sa pise, ze "od 6,99", len neviem, ze za akych podmienok je to za tu cenu, kazdopadne viac nez 2x drahsie nez mam teraz). FF - na volani do SK usetrim jeden cent, na volani do Rakuska prerobim viac nez desat centov, internet za 5,99, pausal 10Eur je pre mna vacsinou privelky... Vysledok: to co som napisal - pre ludi, co nie su mobilovo zavisli, neexistuje momentalne lepsi program nez O2 Fer na fakturu. A to uz tusim viac nez tri roky od jeho uvedenia.

16.8.2012 23:44 / mhn (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Prirovnavas to sam k sebe. Pre niekoho mozes byt zavislak aj s 10 minutami a internete vobec. Dolezite su statistiky alebo osobne "potreby".

16.8.2012 11:19 / rob_bob (zive.sk) Reagovať 11 4 nahlásiť

Pri viazanosti xs/s na 24mes bez mobilu mam happy L na pol roka za cenu xs, co si myslim, ze je tiez fajn. a po 6 mesiacoch sa da zostat pri L alebo zmigrovat na xs bezpatne a pripadne si doplatit baliky s 30 perc. zlavou. Zmluvna pokuta je 120e, co nie je az tak vela, keby naahodou o2 dalo zadara net, volanie a vsetko. Pri viazanosti takto L je XL na pol roka

16.8.2012 13:10 / rob_bob (zive.sk) 4 5 nahlásiť

cakal som nejake argumenty, nejake postrehy a napady a nie minusky. nechapem sice za co su, ale ok. asi je jednoduhsie dat - ako pouzit hlavu a troska pocitat

16.8.2012 15:59 / pfff (zive.sk) 3 5 nahlásiť

vyjadruj sa pochvalne na o2sk a negatívne na všetko ostatné, potom budeš mať pluska a nie mínuská pozdravujem o2guruov ktorí tu "zabíjajú" nudu v práci

16.8.2012 20:57 / rob_bob (zive.sk) 1 1 nahlásiť

no zistujem, ze asi treba pisat, ze o2 je najlepsie. aj ked nie je, nie vzdy. ako bavit sa tu o tom s niekym, ze prevola mesacne 5e...no neviem, ci to ma zmysel. verim, ze pre niekoho je vela dat 30e za fakturu za mobil. strasne sa mi paci, ked niekto pinda, ze tolko stoji sms, tolko minuta a prej*be mesacne xy eur na cigaretach a inych nezmysloch.

16.8.2012 21:37 / pfff (zive.sk) 6 3 nahlásiť

keď o2 malo len edge, 3G im nebolo treba, zbytočné keď o2sk nemalo balíky sms/mms právy nepoužívali, potom už áno, najmä ak sú neobmedzené všetci prenášajú čísla do o2 už niekoľko rokov (neznášajú viazanosť, pokuty, už chcú aj dotovaný mobil, ktorý predtým odmietali) a pod. proste čo nemá v ponuke o2sk im nie je treba, čo má tak to je to best ulietavali na filipovi, na edge, na 3G, na 70€ platine, mojej firme, teraz na LTE, najprv volali krátko, potom dlho, predlho lebo po 3. minúte to majú zadara, a mali mojim 3 za 6€, ale pri easy time nikdy nemajú hovory pod minútu a FF je o ničom, lebo tam je M3 zadara keď nebol 100MB balík potrebovali DN, keď ho zrušili, best všetkým dostatočný je 500MB, neskôr 100MB teraz všetci smskujú (najlepší je megapodnikateľ - dodáva veľkým firmám, ale teší sa že prenesie číslo do o2, získa 5€, 72€ dotáciu na mobil, bude smskovať a mať 100 minút http://mobilmania.azet.sk/default.aspx... nakoniec o2sk má v TV na o2fér už len reklamy na: 1. volajte do 6 štátov 2. používajte denný internet medzi telekom Happy paušálmi sa dajú nájsť zaujímavé, výhodné kombinácie, hlavne nič z toho nespomínať aby to ľudia neporovnávali s nevýhodným o2 ale ak bude o2 v niečom výhodné, nezabudnú to dať do každej diskusie mať známych v telekome a nemať averziu ku faktúram - ten najnižší Happy by som bral - na večervé, víkendové vykecávačky ideál, na ostatné 50minút a 100MB, 10€ v pohode

16.8.2012 11:42 / Easy Free (zive.sk) Reagovať 15 25 nahlásiť

Telekom opuštame, prechádzame na O2 Fér na faktúru z bonusom za prenos 5€x10 mesiacov. Volať budeme za 1€ >>50 minút. Číslo ostáva a po 10.mesiacoch sa uvidí. Treba brať čo dávajú a nie doplácať na neznalosť a lenivosť migrácie. Teda 4 čísla migrujú z easy na O2 fér.

16.8.2012 12:30 / 9 9 nahlásiť

nechapem tie minusky, ja v novembri jed mi skonci viazanost zmigrujem rovnako, pokial nebudem potrebovat viac volat...

16.8.2012 14:16 / Easy Free (zive.sk) 3 6 nahlásiť

Nerob si z (-) nič. Tu väčšinou vypisujú ponukači paušálov cez telefon a platený diskutéry opov. Berto z ich strany ako masirovanie mozgov pod. politickým stranám.

16.8.2012 15:30 / 1 1 nahlásiť

ved jasne...

16.8.2012 15:00 / niky (zive.sk) 3 9 nahlásiť

Presne tak. Súhlasím s Easy Free. Treba prenášať a využívať ponúkané výhody, nie sedieť na ri.ti u jedného opa. Za lenivosť sa dopláca. Ja som prešiel z O2 na Easy Free, s bonusom 30,- ma stojí minúta hovoru na 6 centov, čo ti nedá nikto. Pomíňam bonusy a idem ta het, kde bude lepšia ponuka.

16.8.2012 15:46 / milan (zive.sk) 1 1 nahlásiť

v tescu ti daju 200min za 8e

17.8.2012 10:05 / niky (zive.sk) 1 1 nahlásiť

buď presný, 100 do všetkých a 100 do supermartekmobile a to nikto nepoužíva

17.8.2012 10:31 / RastislavJ (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Nie, teraz je akcia 200 min do všetkých a 200 do "supermartekmobile" do 4.9.2012.

17.8.2012 14:32 / Easy Free (zive.sk) 1 1 nahlásiť

:-) 200 min môžeš mať aj za 4€ od O2. Stačí si kúpiť 4.balenie FF za 9,90€ nabiť po 7€ stoho na každom prevolať po 3€ aby ostalo na prenos tj. okolo 7€ a preniesť do O2 na O2 Fér na faktúru. Na každom čísle si aktivuješ 50min. balíček za 6€ a 5€ ti odratajú. Každý mesiac máš za 4€ 200 minút. Teda 10 mesiacov maš pokoj.

17.8.2012 14:44 / Easy Free (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Na každej FF simke je 3€ na 30 dní kredit prednabitý aby ťa to nemylilo prečo prevolať 3€ na každej simke FF 3€.

17.8.2012 21:02 / RastislavJ (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Ten návod má jedinú chybu. FF použivame, musel som dobiť už 2krát a zatial sa nám nepodarilo prevolať 3€ spolu nie to ešte každý zvľášť. Už vidím ako bude zákazník vymienať 4 SIMky aby mal 200 minút.

16.8.2012 22:04 / Easy Free (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Treba migrovať za lepším, jediná cesta rozbehať opov a tlačiť cenu nadol.

16.8.2012 14:42 / karol (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

konci mi pausal. pisal som do telekomu ze chcem migrovat, lebo mi neponukli ziadnu vyhodu. som ich zakaznikom 13 rokov (pausal). zatial sa neozvali :-) aj ked si myslim ze vsetkym trom operatorom ide hlavne o to, aby z nas vyžmýkali co najviac eur...

16.8.2012 14:50 / Easy Free (zive.sk) 4 5 nahlásiť

Si dosť bystrí keď si nato prišiel po 13 rokoch. Od samého začiatku ide všetkým o čo najviac nás ošklbať a happy je presne nato šité.

16.8.2012 15:02 / niky (zive.sk) 2 7 nahlásiť

a načo im píšeš? presne takýmto sa neozvú. nájdi si lepšiu ponuku a bez milosti požiadaj o prenos, možno potom sa ti ozvú... a keď nie, tak ideš za lepšou ponukou a oni nech si nechajú svoje happy, wow a ostatné ho.vä.diny

17.8.2012 10:36 / jojo (zive.sk) 0 1 nahlásiť

to je podstata podnikania, mat zisk...

16.8.2012 15:03 / T (zive.sk) Reagovať 1 6 nahlásiť

Jaby som Happy premenoval na HOPI -holá 3,14ča...

16.8.2012 15:26 / martinnn (zive.sk) Reagovať 3 5 nahlásiť

som zvedavy na tohtorocne retencne ponuky.. lebo oficialna ponuka minimalne Tmobile je velmi slaba!

16.8.2012 19:54 / mito (zive.sk) 1 1 nahlásiť

tato MM je to len jeden hnusny a spinavy platok plny lzi a klamstiev, podvodov...fuuuuuj s vami...HNUS

17.8.2012 13:22 / Easy Free (zive.sk) 2 1 nahlásiť

Retenčné ponuky? Čo nepôjde na odbyt-" WOW, HAPPY, farebné paušály od O2" budú ponúkať telefonický cez rôzne Crystall Coll centrá z percentuálnými zľavami a bonusmi. No ako vždy. A to je to vaše retenčné.

16.8.2012 22:35 / Easy Free (zive.sk) Reagovať 1 11 nahlásiť

Trapne a drahé WOW, HAPPY a Farebné paušály od O2. Obľúbené a lacné O2 Fer, FunFon, Easy Free/Time a aj tescomobile za 8/10€. Čas ukáže čo bude viac nadračku a od toho sa bude odvíjať cenová politika a uspešnosť presadenia opkov v počte ovečiek a zisku.

17.8.2012 14:49 / Easy Free (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Kto má najviac ovečiek má aj najviac hovorov vo svojej sieti a tým aj lepší zisk.

18.8.2012 10:04 / Hugo12 (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

autor nejako zabudol pripomenúť, že sms-ka stojí 10 centov (telekom,orange) a teda ak nie ste firma ktorá potrebuje denne komunikovať ale ste obyčajný spotrebiteľ s cca 40 min. mesačným kreditom tak Vás chcú iba ošklbať!!!!

19.8.2012 18:37 / ... (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Jedine Easy Free. Minuta 9/10 centov SMS 6 centov Net 5 centov + bonus 30/15/7 dní. Kredit 12 mesiacov Po vyčerpaní 30€ bonusu na Easy Free/Time prenos do O2 na O2 Fér pre bonus 50€ a potom zasa čosi bude. WOW, HAPPY a Farebné Paušály O2 sú drahé odpady.

18.8.2012 10:09 / Hugo12 (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

autor nejako zabudol pripomenúť, že sms-ka stojí 10 centov (telekom,orange) a teda ak nie ste firma ktorá potrebuje denne komunikovať ale ste obyčajný spotrebiteľ s cca 40 min. mesačným kreditom tak Vás chcú iba ošklbať!!!! A hovory nad rámec voľných minút za 16 centov???- čo robí telekomunikačný úrad

28.8.2012 00:12 / Peter (zive.sk) Reagovať 1 3 nahlásiť

prispejem za drvivu mensinu prispievatelov, ktori mobil aj pouzivaju a nie len maju :) prevolam mesacne dobrych 350 minut, presurfujem minimalne 2GB a poslem aspon 40 SMS + 10 MMS. moje faktury? 20€ :) mam Telekom a mam ho uz 15 rokov. niekto tu pisal, ze "kto ma filipa, bude prebiehat od jedneho operatora ku druhemu". vacsiu blbost som davno necital :D ti, ktori poculi o "vernostnych akciach", mi daju za pravdu, ze taketo prebiehanie kvoli 30 ci 50 euram, vas v konecnom dosledku pripravi o ovela vacsie peniaze ;) ale je to, samozrejme, vec kazdeho cloveka, ako si veci zariadi.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.