Diskusia

Orange: Firemné ponuky sú pre každého. Stačí trik

41 príspevkov
17.8.2012 09:54 / MARHA (zive.sk) Reagovať 10 38 nahlásiť

Pri BIZNIS PROFI volate do sveta s klesajucou tarifou, t.j. max. 0,13 centov za min. a menej.. ;-) a to je tiez jedna z velkych vyhod. To v clanku chyba... http://www.orange.sk/web/prefirmu/malafirma/te... ... Ale je to super, ze nielen firma ale aj nepodnikatel ma moznost prejst na tieto baliky kedykolvek ked potrebuje ;-)

17.8.2012 10:05 / Gertrudo (zive.sk) 28 18 nahlásiť

Kolko platia brigadnikom v orangei za taketo vypisovanie blbosti po nete?

17.8.2012 12:47 / htrtr (zive.sk) 10 14 nahlásiť

to by si sa musel spytat v apple - tam platit nemusia maju na to ofce ktore to robia zadarmo a radi....

17.8.2012 13:21 / jolaus (zive.sk) 14 6 nahlásiť

tak to bolo dost trapne toto

17.8.2012 22:07 / 11 2 nahlásiť

Mas pravdu ja uz tiez po 12 rokoch idem od tohto operatora do pr....ele je to banda ktora radsej vraza do reklam a marketingovych akcii vrazaju miliony ale ked sa clovek s nimi rozprava o zlepseni signalu stale ta ista odpoved nemame vasu lokalitu v rozpocte na tento rok to sa stale opakuje dookola rok co rok a faktura 60€ mesacne ale dovolat je sa problem.

17.8.2012 11:02 / ferdo39 3 10 nahlásiť

tie programy sa oplatia iba ľudom čo volajú mimo EU, inak je lacnejšie si dať maximum 2 + EU a máš to za 44,98 €. Neobmedzené volania a SMS všetky siete SR+EU + 2GB Data, alebo nekonečno3+nekonečný net to je 5GB = 46,97 € takže ak nevoláš veľa mimo EU, tak sa neoplatí žiadna biznis ponuka, tieto programy mi ani operátor neponúkal, a hned mi ponúkal komerčné programy

17.8.2012 11:03 / ferdo39 2 7 nahlásiť

+v tej cene 46,97€ sú aj nekonečné EU volania

21.8.2012 17:30 / MAcheS (zive.sk) 1 3 nahlásiť

viete prečo sa ten program WAW,lebo ked vám pride faktura tak spravite WAW,cele to je zlodejizmus,v rakusku sa vola omnoho lacnejsi,a dokonca aj telefon tam dostanete za lepsiu cenu.Ja len tolko

17.8.2012 10:02 / marek1234 (zive.sk) Reagovať 15 34 nahlásiť

"Operátor pred časom sám naznačil, že niektoré paušály sú skrátka staré a prekonané." rozumej PREDRAŽENÉ ;-)

17.8.2012 10:10 / kimi (zive.sk) 23 18 nahlásiť

„Nie všetky paušály bolo možné zrušiť priamo pri spustení novej ponuky programu WOW." - rozumej, že ešte čakáme na blbcov, ktorí nemajú prehľad a predajcovia mu ich s radosťou aktivujú :-D PS: mimochodom, Paušály Snov bolo možné zrušiť pri uvedení WOW a tieto už nie? "Milujem" prácu hovorcu :-D

18.8.2012 00:50 / jtz (zive.sk) 10 12 nahlásiť

u konkurencie to bolo este drahsie...preto prisiel wow ty trto aby ju prevalcovalia dali moznost prejst aj z toho pausalu stareho na novy vyhodnejsi.. rozmyslaj gebulov anie tym cim ta foter urobil...

18.8.2012 08:21 / marek1234 (zive.sk) 0 11 nahlásiť

Dakujem primitivovi za plnohodnotny prispevok a posielam kvety. ;-)

17.8.2012 10:54 / ferdo39 Reagovať 2 16 nahlásiť

preto mám na IČO, komerčnú ponuku nekonečno3 za 34,99, lebo z biznis ponuky nebolo nič lacnejšie

17.8.2012 11:03 / bekheir (zive.sk) Reagovať 4 12 nahlásiť

a v com spociva ten "trik"?

17.8.2012 11:37 / ferdinand prvý (zive.sk) 1 4 nahlásiť

v prečítaní článočku na mobilmanii predsa :-D dnes už píše kadekto.

17.8.2012 12:41 / 23 8 nahlásiť

dajtev si easy free a nemusíte riešiť orange triky. a orange si svoje triky môže strčiť do prde.le.....B-]

17.8.2012 11:52 / Reagovať 9 6 nahlásiť

Biznis Profi Svet za 29.99€ potom zacnem rozmyslat. Hangouts, Skype. Spravte vlastnu sluzbu kde budem moct robit prezentacie,..... exchange email, calendar, kontakty cez mobil .za to by som si zaplatil tak 9,99 mesacne.:-D

17.8.2012 12:50 / Easy Free (zive.sk) Reagovať 18 15 nahlásiť

Toto sú patenty na rozum v čase, keď klesá zaujem o hlasové služby. Orange nič lepšie nevymyslí iba ak by podliezlo cenu Easy Free/Time, O2 Fér, FunFon, a akciu Tescomobile. Trend napreduje, kto ponúkne lepšiu cenu má postarané. Neviazanosť je výhoda, ktorú kto ponúka má zelenú v predaji.

17.8.2012 12:54 / Easy Free (zive.sk) 17 18 nahlásiť

Orange časom príde nato, že špekulovať vymyvaním mozgov sa dopracuje k zlému výsledku čo v podstate aj dosahuje.

17.8.2012 13:33 / ferdo39 5 2 nahlásiť

klesanie ziskov nie je zlý výsledok, je to bežné, klesajú ceny služieb, niektorú služby sú zadarmo, predtým as za ne platilo. v balíkoch je viac vecí, prredtým sa platilo za všetko,... zvýšiť zisk pri poklese cien služieb sa dá investíciou do nových zariadení s nižšou spotrebou, obsluhou a potrebou udržby

17.8.2012 13:55 / Easy Free (zive.sk) 13 3 nahlásiť

V čase, keď sú zariadenia lacné v ďaka rýchlemu vývoju technológii by som to netvrdil ale budiš.

17.8.2012 15:11 / ferdo39 2 5 nahlásiť

myslel som to tak, že OR má aj 12 ročné BTSky, servery, zariadenia,... možno už nie. a tie majú určite horšiu spotrebu, horšiu údržbu, horšiu správu,... výmenou sa zlepší spotreba, udržba, správa,... je rozdiel ked 1000 BTS zožerie po 50 kWh, alebo 10 kWh, je rozdiel, ked sa to musí chladiť nonstop, alebo len občas (myslím externé chaldenie, klíma,...), je rozdiel, keď to treba stále opravovať (posielať tam ľudí, alebo nie). je jedno či zariadenie je lacné, alebo nie pri 1000 BTS nie je nič lacné,... OR ich má myslím 3 tis.

17.8.2012 17:45 / Peter (zive.sk) 18 13 nahlásiť

Mňa v Or. s(e)rú s tými ich "nekonečnými" volaniami a sms a ... Ja nepotrebujem volať nekonečne, chcem si za prijateľnú cenu a bez akejkoľvek viazanosti a poslušnosti zavolať vtedy, keď to potrebujem, väčšinu telefonátov vybavím do minúty, mnohé za desať sekúnd. Keď toto pochopia, budem ja aj moja firma možno ich zákazníkom.

17.8.2012 20:28 / MARHA (zive.sk) 11 18 nahlásiť

Cize program WOW bez viazanosti s klesajucou tarifou od 0,13 do 0,055 eur s DPH ;-)

17.8.2012 22:30 / RastislavJ (zive.sk) 13 0 nahlásiť

Ak volá do 250 min tak Easy Free. Ak aj použiva mobilný internet, tak o to skôr.

18.8.2012 01:14 / ? (zive.sk) 0 13 nahlásiť

Nema nic ine na robote ako celej firme dobijat kredit aby mohli volat ??!

20.8.2012 17:02 / RastislavJ (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Hej, tá superveľká firma si zoberie bežný WOW.

17.8.2012 20:35 / MARHA (zive.sk) 1 10 nahlásiť

http://www.orange.sk/web/prevas/pausaly/progra... ...

18.8.2012 00:48 / jzt (zive.sk) 0 8 nahlásiť

akoze chces tisic kratkych hovorov za jedno euro ci ako?

18.8.2012 01:38 / ferdo39 1 1 nahlásiť

WOW program od 13-5,5 centu,

19.8.2012 10:21 / pepep (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Zabudol si na jednu vec, ist za najlepsou cenou znamena mat mensi vynos. Donekonecna to nepojde. Data su buducnost a hlas ako doplnok. Zatial je to stale naopak. V buducnosti si kupim k neobmedzenemu netu daky hlasovy "neobmedzeny balik" za babku. Ale to je hudba desatrocia.

20.8.2012 09:13 / Busy (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Myslim ze az tak jednoduche to nebude. Hlas na rozdiel od dat potrebuje mat svoj vlastny timeslot, kdezto data mozu ist aj viacere naraz (od viacerych uzivatelov) v jedinom timeslote. Kapacita konkretnych clankov siete je z hladiska dat obmedzena iba datovou priepustnostou (rychlostou a latenciou) a nie je problem pri zvyseni prenosovej rychlosti prenasat viac datovych spojeni naraz. Kdezto z hladiska hovorov je kapacita dana nielen prepustnostou, ale aj maximalnym poctom timeslotov, takze sa moze stat ze siet je z hladiska prenosu hlasu pretazena (novy hovor nejde vytvorit) avsak data je schopna stale (aj ked mozno pomalsie a s velkym pingom) prenasat. Ale inak suhlasim, bolo by to zaujimave keby nosnou zlozkou programov boli data a k tomu by sa dali doaktivovat nejake podruzne hlasove balicky :)

17.8.2012 23:20 / Euro (zive.sk) Reagovať 8 18 nahlásiť

Milí Orange dajte také služby aj ceny ako je to v Rakúsku kde 1000 minut v AT sieti 1000 sms v AT sieti za 7,50 Euro Orange.Ten istí operátor v AT v Rakúsku a v SR je asi niečo iné.Je to vidieť že Slovensko je iba pre zlodejov ako ste vy Orange v SR.Každý kto bol u vás s teho iba dobre vycicali s peňaženky.Vidieť spoločné máte iba názov ale prístup k zákazníkovi rozdielny.Tie reklamy ktoré investujete dajte radšej do optiky aby mal váš internet každý aspoň v Ba.A ten Váš program Wov by som premenoval na Hav alebo au ale som sa popálil.

18.8.2012 00:33 / xexeo (zive.sk) 6 9 nahlásiť

asi tak tu su nejaký divný ludia ked je pre nich paušál za 50€ v pohode cena a ešte nejaký telefon z doplatkom aspon 300€ (SGS3,HTC one X či iPhone) v UK alebo len v takom Rakúsku by sam im dávno vy.rali na hlavy

18.8.2012 00:47 / kuz (zive.sk) 6 7 nahlásiť

do 50 euro neobmedzene vsetky suiete SR, cela EU a sms a ty frfles.. kua co by si ty to chcel za 1 euro trto?

20.8.2012 07:40 / 1 4 nahlásiť

wow sa nemá volať wow ale Fuj....B-]

17.8.2012 23:56 / T (zive.sk) Reagovať 7 2 nahlásiť

Že aký biznis operátor je používaný v Azete a Novom čase?B-]

20.8.2012 20:10 / followtrrue (zive.sk) Reagovať 0 8 nahlásiť

Je zaujímavé že v štáte ako je SR kde je priemerna mzda (vraj 750 eur v hrubom) je cena sluzieb operatorov taka aka je..... A u susedov v Rakusku kde je priemerna mzda okolo 3000 eur v cistom je pausal 1000 min do vsetkych sieti 1000 sms a 1000 Mb internet za 7,5 eura.... ako nič vzlom ale pokial sa nemyslim slovensko ma mensiu rozlohu (menej satelitov) takze aj naklady na prevacku by mali byt nisie tym padom aj ceny... nechapem preco su u nas tie pausali take predrazene a nehovoriac o reklamach ktore bezia v TV snad kazdych 10 sekund radsej ako do reklami by to mohli investovat do lacnejsich sluzieb a hned by sa im nahrnuli zakaznici ...nechapm strategiu tychto firiem

22.8.2012 19:24 / qwe (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tuto to mas zdovodnene, preco to tak je... a ak sa ti nepaci, tak chod do rakuska a zober si tam ten pausal: Prečo? Čím sa Slovensko toľko odlišuje od Rakúska? Alebo ide operátor úmyselne do straty? Nejde do straty, pretože vykazuje pozitívny zisk EBITDA. Rozdiel je, že v Rakúsku majú mobilní operátori priemerný výnos na jedného zákazníka [faktúru či spotrebu na predplatených kartách] výrazne vyšší ako na Slovensku [29 verzus 20 € mesačne]. Môžu si dovoliť ponúkať základnú službu za nižšiu cenu, pretože ich zákazníci rôznymi doplnkovými službami, ktoré hromadne kupujú, dokážu generovať o 50 percent viac príjmov ako naši a to im vie financovať celý chod s primeranou mierou ziskovosti. Slovenskí operátori majú veľké množstvo zákazníkov, pre ktorých je absolútnou prioritou cena a generujú im mesačný výnos päť až sedem eur. To limituje možnosť väčšieho zlacnenia flatových balíkov. Podobne to platí aj pri ďalších slovenských poskytovateľoch služieb a predajcov tovaru, ktorých s Rakúskom takisto porovnávajú

23.8.2012 10:13 / stary (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ale prečo je absolútnou prioritou v SK cena a ludia generujú mesačný výnos (ako sa tu spomina) päť až sedem eur ? because priemerny plat v AU je tri krat vyšši,ako v SK......treba na to pochopiť to vysoku managersku školu? hihi

22.8.2012 07:53 / Reagovať 0 0 nahlásiť

Šéf Orangeu: Hľadali sme odpovede, nie inšpiráciu http://technologie.etrend.sk/telekomunikacie/pavol-lan... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke