Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Sony uvoľnilo update Android 4.0 pre Xperiu P, ďalšie Xperie sa dočkajú neskôr

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.167.144.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
23 príspevkov
17.8.2012 21:46 / Dusan (zive.sk) Reagovať 6 0 nahlásiť

Ako su nato xperie p z orange ?

17.8.2012 22:15 / peter (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

No to teda nie. Mam live With Walkman od Orange a aktualizacia stale nie je. Skusal som cez PC Companion aj Update center a stale, ze mam najnovsi soft a pritom to je 2.3.4 Gingerbread.

18.8.2012 00:00 / T (zive.sk) 5 8 nahlásiť

Tam ani update nečakaj. To nie je Xperia...

18.8.2012 08:15 / peter (zive.sk) 5 2 nahlásiť

Ako nečakaj? Na oficiálnej stránke sony bol avizovaný už na prelome máj/jún a spomína sa to aj v článku: "Spomínaný update už inak dostali všetky smartfóny Xperia predstavené v roku 2011. Ako posledné z nich prišli na rad najmenej vybavené modely Live with Walkman, Xperia mini a Xperia mini pro či prachu a vodeodolný smartfón Xperia active." Tak aké nečakaj? Ježiš Mária to je hrozné čosi keď si chce niekto zachytračiť a nemá základné informácie. Tu je článok na sony blogu kde to avizovali dokonca už v decembri : http://blogs.sonymobile.com/products/2011/12/21/ice-c... ... Tak aké nečakaj? Neser ma! B-]

18.8.2012 09:01 / 1 6 nahlásiť

Ak ho máš od Orange, tak je upravený a títo častokrát nedajú novú aktualizáciu. Aktualizácie spravuje priamo v tvojom prípade Orange. Musel by si doň nahrať oficiálny build. Inak tento článok to vystihuje: http://goo.gl/mviTV... Ak si mal pri kúpe toho zariadenia niekde napísané, že dostaneš nové aktualizácie, tak potom si sťažuj.

18.8.2012 09:11 / peter (zive.sk) 1 7 nahlásiť

Áno, mne je to jasné. Nakoniec mi neostane nič iné iba sa vykašľať na záruku a flashnúť si ho na vyšší os. Ale je to svinstvo, výrobca aktualizáciu vydal a orange, ten opičí potrat operátora, to blokuje. 3-[

18.8.2012 09:45 / 0 3 nahlásiť

Našim operátorom ide len o zisk. Nedajú nič zadarmo a len sa snažia vylákať čo najviac peňazí. Ich lákadlom je práve nová verzia Androidu len na nových zariadeniach, ktoré aktuálne ponúkajú, ktoré potom samozrejme nedostanú nové aktualizácie v prípade ďalšej verzie.

18.8.2012 10:53 / T (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Ja nechápem prečo kupujete mobil od operátora... V e-shopoch máte na výber aj modely, ktoré u operátora nenájdete, ale sú určené pre SR a ČR trh s neupravovanou verziou pre operátora... Navyše za nižšie ceny a hoďte si tam predplatenky a máte pokoj aj od faktúr operátora.... Na predplatenkách je väčšia konkurencia ako na predražených paušáloch....

18.8.2012 12:45 / iqlogic (zive.sk) 1 3 nahlásiť

A o akú záruku prídeš? Ak "killneš" mobil softwarovo, už nikto nezistí či si tam niečo flashol alebo nie a ak ti odíde nejaký HW detail, tak môžeš smelo flashnúť staršiu verziu OS a cez PC Companion spraviť update, aby si tam dostal zas ten ich brandovaný odpad ...

26.9.2012 10:57 / 0 0 nahlásiť

Zujmalo by ma ako sa da obist v tomto operator a nainstalovat tam ten u pdate vie mi v tom niekto poradit?

6.10.2012 12:12 / Vv. (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Chod na stranku Sony.sk, najdi si svoj mobil a tam si stiahni novy PC Companion, nainštaluj a ideš. Žiadna veda.

19.8.2012 21:34 / das (zive.sk) 0 1 nahlásiť

to bolo uz avizovane v aprili a doteraz nic

18.8.2012 15:28 / Durmonius (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ja mám LwW od T-mobile a aktualizácia na najnovší android mi išlo hneď v deň uvolnenia aktualizácie :-O

18.8.2012 17:56 / Peter (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Šťastný človek. Orange je humus!3-[

18.8.2012 09:27 / pikachu (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

zapamataj si, ze brandovane phony dostavaju aktualizacie ako uplne ale uplne posledne, teda ak vobec dostanu nejaku potom

18.8.2012 20:26 / jano (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Ja mam XPERIU ARC od Orange a tak iste aktualizacia nikde. Viac nechcem mobily od Sony ani vidiet. Priatelia ktori maju mobili od Orange ale znacky HTC a Samsung aktualizacie maju.

1.10.2012 08:37 / Reagovať 1 0 nahlásiť

mám xperiu P, dal som inštalovať aktualizáciu nového android-u a telefon som viac nespustil... idem ho dnes zaniesť do servisu...

6.11.2012 19:16 / 0 0 nahlásiť

mam xperiu p od orange vcera mi prislo na plochu ze mam k dispozicii android 4 tak som ho stiahol nainstaloval spustil a nejde mi album, walkman ani video... kliknem na nejaky obrazok a ani mi ho nezobrazi a tak isto ani hudba nic mi nejde...

7.11.2012 14:46 / jano xperia P (zive.sk) 2 3 nahlásiť

tiez sa mi to vcera natiahlo a odvtedy mi nejde otvorit album,video...celkovo ku fotkam sa nedostanem ani cez fotak...s walkmanom nemam problem,ten mi ide a nejak extra zmenu som si nevsimol...ale napriklad mne sa hlavne nepaci ze mi z menu zmizla ponuka setrenia energie podla planu...urcite sa to da dakde stiahnut ale aj tak ma to vytaca...a celkovo to ovladanie telefonu mi sedelo predtym lepsie...dufam,ze sa to zlepsi...

7.11.2012 22:08 / 0 0 nahlásiť

A da sa stym aj nieco robit aby mi ten album a walkman isiel? Kazdu radu ocenim diky

15.11.2012 18:20 / Adam (zive.sk) 0 0 nahlásiť

taktiez mi nejde album ani video...walkman mi funguje v pohode...jak to mozem vratit na predoslu verziu a ak sa to neda tak poradi niekto ako spravit aby fungoval album ?? diky..piste na mail

22.11.2012 12:07 / Gabriela (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mne tiež album a video nejde .. walkman ano .. prosím čo mam spraviť aby to išlo ? .. ďakujem :-)

26.11.2012 13:51 / jano xperia P (zive.sk) 0 3 nahlásiť

tak ja som sa s tym vcera pohral kus,po tom,ako som nasiel nejaku radu,uz ani neviem na akom fore...takze tu je "moja rada" odsledovana z toho fora: treba si len pre istotu spravit zalohu telefonu (kontakty,pre mna uplne najdolezitejsie...zvysok ako fotky,sa da aj mimo zalohovania kopirovat na PC) ...potom treba v telefone skocit do Nastavenia->Zalohovat a obnovit->Obnovenie udajov vyrobcu....ako nahle prebehne tato uprava telefonu,tak mate vyhrate :) ...ako vravim,riadil som sa tymto a v telefone mam teraz funkcny android 4.0 ice cream sandwich...album,filmy a aj walkman idu absolutne bez problemov...MNE TO FUNGUJE,AK TO NEBUDE FUNGOVAT VAM,JE TO VAS PROBLEM!...ziadne blbe komenty nechcem...snazim sa pomoct nie zbierat sproste komenty!!!...vela stastia...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.