Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Lídrom je Samsung, Nokia zachránila život

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.83.224.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
32 príspevkov
18.8.2012 00:31 / kuz (zive.sk) Reagovať 8 12 nahlásiť

samsung nie je len leadrom androidu on je leadrom trhu s mobilmi.....asi vam nieco uslo....

18.8.2012 01:20 / symbian (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

preco sa u nas nepredava ta nokia 808 ??? 3-[3-[3-[

18.8.2012 08:02 / Vlado (zive.sk) 2 1 nahlásiť

http://nokia.finesa.sk/nokia-808-pureview-p1322... Uz by mala byt v predaji (nokia808) ...

18.8.2012 10:49 / T (zive.sk) 8 6 nahlásiť

Ha ha to si mu dal link na predraženú finesu, kde mobily Nokia vždy boli najdrahšie.... Tu máš 808 - ale za tú cenu by som to nekupoval.... To rovno si môžeš kúpiť Samsung S3 a dostaneš lepší hardware aj software......... www .alza .sk/nokia-nokia-808-pureview-black-d332729.htm

18.8.2012 11:57 / shaggy (zive.sk) 1 7 nahlásiť

Zaujímavé, finesa je predražená, preto dáš odkaz na alzu, kde je ten mobil drahší o 60e? Zaujímavý názor. A ja som vo Finese kúpil svoju lumiu, pričom tam bola za rovnakú cenu ako v iných obchodoch a bola ihneď k odberu.

18.8.2012 12:23 / Zaklinac (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Samozrejme, Finesa mava dost casto aj akcie. Ja som tiez svoju Lumiu kupil tam a bola lacnejsia ako v internetovych predajniach.

18.8.2012 23:08 / T (zive.sk) 13 5 nahlásiť

Nesledujem ceny mrtvej Nokie a kto chce vedieť cenu dá si heureka.sk, alebo pricemania.sk... To bol príklad aká je tá Nokia s mrtvym Symbianom predražená... Podobne ako Lumie s mrtvym WP7....

18.8.2012 23:20 / Zaklinac (zive.sk) 5 6 nahlásiť

Co takto keby si sa siel hral so svojim low-cost htc s 1 GB pamate a nedaval tu hlupe rady ludom, ktori netusia, co si za pacienta?

18.8.2012 12:26 / Zaklinac (zive.sk) 3 6 nahlásiť

To si sa zas vyznamenal. Das link na pomaly najdrahsi internetovy obchod, aky existuje...ak si si nevsimol, tak na Finese je ten Pureview ovela lacnejsi.

18.8.2012 22:25 / symbian (zive.sk) 0 7 nahlásiť

nemyslel som eshop ale kamenny obchod.aby som si to mohol odskusat... a samsung?! no neviem divna znacka a ten android mi vadi :-O ja ficim na nokii uz od banana cez 9500 a teraz mam n97.a tu 808 chcem koli tomu uzasnemu fotaku B-] z toho co som videl je nenormalne dobry na telefon :-)) lepsi nez aky kolvek kompakt :-P

18.8.2012 23:01 / T (zive.sk) 13 3 nahlásiť

Za tú cenu máš kvalitný skutočný digitálny foťák.... Symbian je mrtvy OS... Mobil ti nespraví také kvalitné foto ako digitálny foťák..... Neradím ti tú Nokiu kupovať - zbytočne vyhodené peniaze....

18.8.2012 23:21 / Zaklinac (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Keby si sa mal vyjadrovat iba k tomu, v com sa naozaj vyznas, tak by si bol cele dni ticho.

19.8.2012 01:20 / symbian (zive.sk) 2 6 nahlásiť

..T.. nestretol som sa este s tak kvalitnou fotkou na kompakte ako ma ta nokia.a zrkadlovka za tu cenu je uplne onicom alebo dostanes len telo a to sa potom sakra predrazi :-/ a tu 808 strcis do vrecka a ides.kdesto fotak je uz tehla vatsia ako ta 9500.a bonus da sa z toho aj telefonovat :-D .. ..Zaklinac.. bol som aj v nokii a este ju nemali :-( asi som tam siel moc skoro.asi pred dvoma tyzdnami to bolo.kamos z rakuska ju mal tak som tam hned bezal a pozerali na mna ako keby som bol z buducnosti :-)):-D

18.8.2012 23:22 / Zaklinac (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Neviem odkial si, ale napr. v Nokii v Auparku v BA sa bezne daju telefony vyskusat, tak tam zajdi. Pripadne do inej velkej Nokie.

21.8.2012 21:29 / mentol999 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ak máš fakt n97 tak z 808ky budeš unesený. A androiďákom budeš ukazovať veci na aké im nepomôže ani miliarda aplikácii.. Ja som ju mal v rukách a kua dobré. Teraz fičím na N8čke a už sa 808kz neviem dočkať. AJ keby to bol úplne posledný Symbian aký kedy mal byť.

22.8.2012 02:02 / symbian (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mentol999 ja som mol hotovy ked som si kupli 9500 po banane teraz som nadseny z n97 ale ked som mal v ruke tu 808 tak som skoro odpadol jak je uzasna :-D ma len jednu chybu ze nema vysuvnu qwerty klavesnicu :-/ nejak od tej 9500 som sa na to namotal a aj ten symbian uz vtedy bol sakra dobry :-P a aj dlho som ju mal.ale pri tej 808 oželiem aj tu qwerty skoda :-| je vazne uzasna urcite doporucujem kazdemu B-]

21.8.2012 10:13 / o (zive.sk) 0 0 nahlásiť

recenzia na nokia 808 (stranka kde testuju fotaky) http://www.dpreview.com/articles/8083837371/revie... ...

18.8.2012 07:58 / jony5ku (zive.sk) Reagovať 12 7 nahlásiť

Ze Nokia nieco zachranila :0 vyraba sa z krvavych mineralov, v Kongu :-( tazia ich deti je otom natoceny dokumet . Rocne 100 dedi Afrike vs 1 zachraneny terorisa :(

18.8.2012 13:20 / rr (zive.sk) 1 20 nahlásiť

apple vyraba v cine a ludia pracujuci na linke iphonov skacu z okien a striech a pachaju samovrazdy...

18.8.2012 19:30 / hhjk (zive.sk) 3 4 nahlásiť

porovnavas pracu vo fabrike z rucnym vysekavanim v 100m nezabesp. baniach, co jehorsie ze ti nedochadza ze krvave mineraly su aj inych znackach, ale sak sme pos*** Slovaci ta podme sa hadat o p***

19.8.2012 00:39 / kuz (zive.sk) 2 5 nahlásiť

pise o tom ako slavne apple vyraba vo fabrike kde ludia skacu z okien..... kto ma iphona tak ma vlastne krvavy smartphone... emerikancom lezi cina v zaludku a maju proti nej vyhrady len do bodu ked na tom mozu zarabat bezohladu ze sa ludia hadzu zo striech pri vyrobe toho uzasneho "americkeho" JaBukvaku!

19.8.2012 11:11 / 4 4 nahlásiť

sme radi,že sa nokii podaril prevratný objav, prišla nato,že mobil má mať klávesnicu, možno príde nato,že mobil má aj batériu a schovanú anténku...B-]

19.8.2012 00:40 / jtzjt (zive.sk) 4 5 nahlásiť

v tej bani vysekavaju z tych stien Nokie? V tom Foxcone skacu ludia ktori si odskocili po svoju smrt rovno od pasu kde skladaju ten uzasny iphonik!

19.8.2012 12:49 / ssss (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Konecne niekto kto to videl na vlastne oci ako ty ludia polozili iPhone na pas a hned vyskocili z okna. Lebo teraz to bolo blbe, kedze sa tam skladaju skoro vsetky IT znacky sveta. Mein Gott, ludska sprostost je nekonecna. A neskakali pre to, ze robia iPhone. Pracovne podmienky su rovake komplet v celom zavode. Tam nikoho nebiju z bicom len preto ze skada iP a nikoho tam nehladkaju ked sklada samsung. Uz aby sa vam deckam zacali prazdniny, tie diskusie sa neskutocne zhorsili za tie roky.

19.8.2012 13:12 / T (zive.sk) Reagovať 3 4 nahlásiť

Na pobavenie z Elopovej skrachovanej NOKIE..... :-D Nokia varuje Samsung: „Ber na vědomí, že nové Lumie přijdou brzy“ 18. srpna 2012 Jeden z šéfů Nokie upozorňuje na Twitteru konkurenční Samsung, že zanedlouho přijde nová generace smartphonů Lumia. Oficiálně by měly být finské novinky představeny na začátku září. V centrále Samsungu si z toho ale asi těžkou hlavu nedělají. Bývalá finská světová jednička na mobilním trhu totiž v současnosti moc strachu nenahání. Podíl Nokie na trhu se smartphony byl totiž ve druhém letošním čtvrtletí pouze 6,6 procenta, zatímco Samsung tomuto segmentu vévodí s podílem 32,6 procenta. Zdroj: http://m... obil.idnes.cz/samsungu-nove-lumie-prijdou-brzy-dqx-/mob_nokia.aspx?c=A120817_020837_mob_nokia_ada

19.8.2012 13:46 / 123 (zive.sk) 2 9 nahlásiť

Chlape,tebe to semeno ináč tlačí na mozog.nájdi si už konečne partnera.

19.8.2012 14:42 / Zaklinac (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Keby si necital bulvarne idnes, tak by si mozno vedel, ze: a) tato sprava je uz par dni stara, b) ide v nej uplne o nieco ine, a to, ze v originali znie: "Samsung, take note,...." co je celkom pekna slovna hracka na Samsung Note a moze znamenat, ze Nokia sa chysta oznamit vyrobu bud telefonu s velkou uhloprieckou, alebo tabletu. Takze tak. Odporucam, aby si sa zameral na originalne zdroje a nie ich bulvarne kopie.

19.8.2012 20:48 / T (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Zaklínač odpáľ za úchylnými dedami M2 a Igusom... Na teba ako si si všimol nereagujem - expert na deda Elopa a skrachovanú Nokiu.... Bulvárna je možno mobilmánia pod novým časom nie idnes.cz.... B-]

19.8.2012 22:00 / Zaklinac (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Ale reagujes a reagoval si vzdy - a naramne ma tym bavis :-D Idnes nie je bulvarne, kdezee :-D dnes ti opat ide. Nabuduce cituj topky.

21.8.2012 09:23 / hammer (zive.sk) 0 2 nahlásiť

smutny pribeh tento "T" ...

22.8.2012 13:01 / ING (zive.sk) 0 1 nahlásiť

chlapec trpi nejakym andriodolinuxovym syndromom, nechajte ho tak proste ho ignorujte

26.8.2012 18:59 / gentleman41 (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

32gb pamatovka do mobilu micro sd za 16eur navstivte aukro.sk polozky uzivatela gentlema41 dakujem za pozornost naj cena na slovenku!:-)):-D:-D

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.