Diskusia

Lídrom je Samsung, Nokia zachránila život

32 príspevkov
18.8.2012 00:31 / kuz (zive.sk) Reagovať 8 12 nahlásiť

samsung nie je len leadrom androidu on je leadrom trhu s mobilmi.....asi vam nieco uslo....

18.8.2012 01:20 / symbian (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

preco sa u nas nepredava ta nokia 808 ??? 3-[3-[3-[

18.8.2012 08:02 / Vlado (zive.sk) 2 1 nahlásiť

http://nokia.finesa.sk/nokia-808-pureview-p1322... Uz by mala byt v predaji (nokia808) ...

18.8.2012 10:49 / T (zive.sk) 8 6 nahlásiť

Ha ha to si mu dal link na predraženú finesu, kde mobily Nokia vždy boli najdrahšie.... Tu máš 808 - ale za tú cenu by som to nekupoval.... To rovno si môžeš kúpiť Samsung S3 a dostaneš lepší hardware aj software......... www .alza .sk/nokia-nokia-808-pureview-black-d332729.htm

18.8.2012 11:57 / shaggy (zive.sk) 1 7 nahlásiť

Zaujímavé, finesa je predražená, preto dáš odkaz na alzu, kde je ten mobil drahší o 60e? Zaujímavý názor. A ja som vo Finese kúpil svoju lumiu, pričom tam bola za rovnakú cenu ako v iných obchodoch a bola ihneď k odberu.

18.8.2012 12:23 / Zaklinac (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Samozrejme, Finesa mava dost casto aj akcie. Ja som tiez svoju Lumiu kupil tam a bola lacnejsia ako v internetovych predajniach.

18.8.2012 23:08 / T (zive.sk) 13 5 nahlásiť

Nesledujem ceny mrtvej Nokie a kto chce vedieť cenu dá si heureka.sk, alebo pricemania.sk... To bol príklad aká je tá Nokia s mrtvym Symbianom predražená... Podobne ako Lumie s mrtvym WP7....

18.8.2012 23:20 / Zaklinac (zive.sk) 5 6 nahlásiť

Co takto keby si sa siel hral so svojim low-cost htc s 1 GB pamate a nedaval tu hlupe rady ludom, ktori netusia, co si za pacienta?

18.8.2012 12:26 / Zaklinac (zive.sk) 3 6 nahlásiť

To si sa zas vyznamenal. Das link na pomaly najdrahsi internetovy obchod, aky existuje...ak si si nevsimol, tak na Finese je ten Pureview ovela lacnejsi.

18.8.2012 22:25 / symbian (zive.sk) 0 7 nahlásiť

nemyslel som eshop ale kamenny obchod.aby som si to mohol odskusat... a samsung?! no neviem divna znacka a ten android mi vadi :-O ja ficim na nokii uz od banana cez 9500 a teraz mam n97.a tu 808 chcem koli tomu uzasnemu fotaku B-] z toho co som videl je nenormalne dobry na telefon :-)) lepsi nez aky kolvek kompakt :-P

18.8.2012 23:01 / T (zive.sk) 13 3 nahlásiť

Za tú cenu máš kvalitný skutočný digitálny foťák.... Symbian je mrtvy OS... Mobil ti nespraví také kvalitné foto ako digitálny foťák..... Neradím ti tú Nokiu kupovať - zbytočne vyhodené peniaze....

18.8.2012 23:21 / Zaklinac (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Keby si sa mal vyjadrovat iba k tomu, v com sa naozaj vyznas, tak by si bol cele dni ticho.

19.8.2012 01:20 / symbian (zive.sk) 2 6 nahlásiť

..T.. nestretol som sa este s tak kvalitnou fotkou na kompakte ako ma ta nokia.a zrkadlovka za tu cenu je uplne onicom alebo dostanes len telo a to sa potom sakra predrazi :-/ a tu 808 strcis do vrecka a ides.kdesto fotak je uz tehla vatsia ako ta 9500.a bonus da sa z toho aj telefonovat :-D .. ..Zaklinac.. bol som aj v nokii a este ju nemali :-( asi som tam siel moc skoro.asi pred dvoma tyzdnami to bolo.kamos z rakuska ju mal tak som tam hned bezal a pozerali na mna ako keby som bol z buducnosti :-)):-D

18.8.2012 23:22 / Zaklinac (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Neviem odkial si, ale napr. v Nokii v Auparku v BA sa bezne daju telefony vyskusat, tak tam zajdi. Pripadne do inej velkej Nokie.

21.8.2012 21:29 / mentol999 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ak máš fakt n97 tak z 808ky budeš unesený. A androiďákom budeš ukazovať veci na aké im nepomôže ani miliarda aplikácii.. Ja som ju mal v rukách a kua dobré. Teraz fičím na N8čke a už sa 808kz neviem dočkať. AJ keby to bol úplne posledný Symbian aký kedy mal byť.

22.8.2012 02:02 / symbian (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mentol999 ja som mol hotovy ked som si kupli 9500 po banane teraz som nadseny z n97 ale ked som mal v ruke tu 808 tak som skoro odpadol jak je uzasna :-D ma len jednu chybu ze nema vysuvnu qwerty klavesnicu :-/ nejak od tej 9500 som sa na to namotal a aj ten symbian uz vtedy bol sakra dobry :-P a aj dlho som ju mal.ale pri tej 808 oželiem aj tu qwerty skoda :-| je vazne uzasna urcite doporucujem kazdemu B-]

21.8.2012 10:13 / o (zive.sk) 0 0 nahlásiť

recenzia na nokia 808 (stranka kde testuju fotaky) http://www.dpreview.com/articles/8083837371/revie... ...

18.8.2012 07:58 / jony5ku (zive.sk) Reagovať 12 7 nahlásiť

Ze Nokia nieco zachranila :0 vyraba sa z krvavych mineralov, v Kongu :-( tazia ich deti je otom natoceny dokumet . Rocne 100 dedi Afrike vs 1 zachraneny terorisa :(

18.8.2012 13:20 / rr (zive.sk) 1 20 nahlásiť

apple vyraba v cine a ludia pracujuci na linke iphonov skacu z okien a striech a pachaju samovrazdy...

18.8.2012 19:30 / hhjk (zive.sk) 3 4 nahlásiť

porovnavas pracu vo fabrike z rucnym vysekavanim v 100m nezabesp. baniach, co jehorsie ze ti nedochadza ze krvave mineraly su aj inych znackach, ale sak sme pos*** Slovaci ta podme sa hadat o p***

19.8.2012 00:39 / kuz (zive.sk) 2 5 nahlásiť

pise o tom ako slavne apple vyraba vo fabrike kde ludia skacu z okien..... kto ma iphona tak ma vlastne krvavy smartphone... emerikancom lezi cina v zaludku a maju proti nej vyhrady len do bodu ked na tom mozu zarabat bezohladu ze sa ludia hadzu zo striech pri vyrobe toho uzasneho "americkeho" JaBukvaku!

19.8.2012 11:11 / 4 4 nahlásiť

sme radi,že sa nokii podaril prevratný objav, prišla nato,že mobil má mať klávesnicu, možno príde nato,že mobil má aj batériu a schovanú anténku...B-]

19.8.2012 00:40 / jtzjt (zive.sk) 4 5 nahlásiť

v tej bani vysekavaju z tych stien Nokie? V tom Foxcone skacu ludia ktori si odskocili po svoju smrt rovno od pasu kde skladaju ten uzasny iphonik!

19.8.2012 12:49 / ssss (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Konecne niekto kto to videl na vlastne oci ako ty ludia polozili iPhone na pas a hned vyskocili z okna. Lebo teraz to bolo blbe, kedze sa tam skladaju skoro vsetky IT znacky sveta. Mein Gott, ludska sprostost je nekonecna. A neskakali pre to, ze robia iPhone. Pracovne podmienky su rovake komplet v celom zavode. Tam nikoho nebiju z bicom len preto ze skada iP a nikoho tam nehladkaju ked sklada samsung. Uz aby sa vam deckam zacali prazdniny, tie diskusie sa neskutocne zhorsili za tie roky.

19.8.2012 13:12 / T (zive.sk) Reagovať 3 4 nahlásiť

Na pobavenie z Elopovej skrachovanej NOKIE..... :-D Nokia varuje Samsung: „Ber na vědomí, že nové Lumie přijdou brzy“ 18. srpna 2012 Jeden z šéfů Nokie upozorňuje na Twitteru konkurenční Samsung, že zanedlouho přijde nová generace smartphonů Lumia. Oficiálně by měly být finské novinky představeny na začátku září. V centrále Samsungu si z toho ale asi těžkou hlavu nedělají. Bývalá finská světová jednička na mobilním trhu totiž v současnosti moc strachu nenahání. Podíl Nokie na trhu se smartphony byl totiž ve druhém letošním čtvrtletí pouze 6,6 procenta, zatímco Samsung tomuto segmentu vévodí s podílem 32,6 procenta. Zdroj: http://m... obil.idnes.cz/samsungu-nove-lumie-prijdou-brzy-dqx-/mob_nokia.aspx?c=A120817_020837_mob_nokia_ada

19.8.2012 13:46 / 123 (zive.sk) 2 9 nahlásiť

Chlape,tebe to semeno ináč tlačí na mozog.nájdi si už konečne partnera.

19.8.2012 14:42 / Zaklinac (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Keby si necital bulvarne idnes, tak by si mozno vedel, ze: a) tato sprava je uz par dni stara, b) ide v nej uplne o nieco ine, a to, ze v originali znie: "Samsung, take note,...." co je celkom pekna slovna hracka na Samsung Note a moze znamenat, ze Nokia sa chysta oznamit vyrobu bud telefonu s velkou uhloprieckou, alebo tabletu. Takze tak. Odporucam, aby si sa zameral na originalne zdroje a nie ich bulvarne kopie.

19.8.2012 20:48 / T (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Zaklínač odpáľ za úchylnými dedami M2 a Igusom... Na teba ako si si všimol nereagujem - expert na deda Elopa a skrachovanú Nokiu.... Bulvárna je možno mobilmánia pod novým časom nie idnes.cz.... B-]

19.8.2012 22:00 / Zaklinac (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Ale reagujes a reagoval si vzdy - a naramne ma tym bavis :-D Idnes nie je bulvarne, kdezee :-D dnes ti opat ide. Nabuduce cituj topky.

21.8.2012 09:23 / hammer (zive.sk) 0 2 nahlásiť

smutny pribeh tento "T" ...

22.8.2012 13:01 / ING (zive.sk) 0 1 nahlásiť

chlapec trpi nejakym andriodolinuxovym syndromom, nechajte ho tak proste ho ignorujte

26.8.2012 18:59 / gentleman41 (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

32gb pamatovka do mobilu micro sd za 16eur navstivte aukro.sk polozky uzivatela gentlema41 dakujem za pozornost naj cena na slovenku!:-)):-D:-D

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke