Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Xiaomi Mi-Two: Štvorjadrový Android s príjemnou cenovkou

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.166.108.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
22 príspevkov
18.8.2012 16:57 / Zaklinac (zive.sk) Reagovať 3 22 nahlásiť

Som na seba hrdy. Napisem o nom v diskusii a o 2 hodiny je tu o nom clanok ;-)

18.8.2012 17:39 / juro (zive.sk) Reagovať 4 16 nahlásiť

Chcem ho. Kde sa bude dat kupit?

18.8.2012 17:54 / julka (zive.sk) 8 14 nahlásiť

Hlupa otazka, asi v obchode, kde inde by sa mal dat kupit. :-/

18.8.2012 21:11 / 6 6 nahlásiť

alebo na blsaku ho budu isto predavat :D :D :D

20.8.2012 05:16 / 5 6 nahlásiť

v zelovoci

18.8.2012 22:30 / MaTToS (zive.sk) Reagovať 6 10 nahlásiť

Nepredpokladam ze to pride na EU trh a keby sa to aj rozhodol niekto distribuovat v SR alebo CR tak cenu ocakavam 400€ a viac uz len vzhladom k parametrom telefonu, pravdepodobne sa to bude dat objednat priamo z ciny ale na cenu 250€ by som sa rozhodne nespoliehal. A druhy problem je obetovat 250€ alebo viacej za telefon z ciny bez akejkolvek podpory, zaruky a servisu v europe ?? Nehovorim ze vsetky cinske telefony musia byt zle, napriklad take ZTE ci Huawei su na slusnej urovni a s funkcnostou taktiez nemaju problemy, no na druhu stranu gigabyte telefony su cisty pruser takze tie cinske firmy su velka loteria a moc by som sa nato nespoliehal keby ten telefon bol dostupny z CR alebo SR distribucie so zarukou tak fajn ale kupovat to z ciny bez zaruky to nie .Hlavne sa jedna o novinku ktoru nemali cinania od koho skopirovat takze o tu funkcnost by som sa mozno aj obaval .

18.8.2012 23:28 / Zaklinac (zive.sk) 2 11 nahlásiť

Tak zas nie je Cina ako Cina. Zrovna Huawei a ZTE by som ako priklad dobrych znaciek nedaval, ale Cina je aj Lenovo, Meizu alebo Bresser.

19.8.2012 05:27 / Markoff (zive.sk) 2 12 nahlásiť

o kvalitu by som a neobaval, podla pozorovania ludi v metre je to po iPhone druhy najrozsirenejsi telefon v Pekingu, mal ho moj spolubyvajuci, spolubyvajuca kolegyne, dalsia kolegyna a dalsich milion ludi a nikto nemal problemy s kvalitou

19.8.2012 05:26 / Markoff (zive.sk) Reagovať 0 17 nahlásiť

cena v Cine je 1999RMB pri objednavke priamo od vyrobcu z jeho webu a doprave v Cine co je po suchom prepocte nejakych 255EUR bez zaratania cla, vyzadovanej dlhsej zaruky v EU, DPH, dopravy, marze obchodnikov a pod. veci, takze robit suchy prepocet je absurdne uz minimalne kvoli doprave a clu do EU, realnu cenu v EU by som videl pri agresivnej cenovej politike tak min. na 350-400EUR. navyse spoluzakladatel firmy priznal ze vyrobne naklady mobilu maju byt 2350RMB (300EUR), takze je uz pri predaji v Cine dotovany (co osobne nechapem, co z toho maju, ci si robia cvicenia pre neskorsie dvihnutie cien pri dalsom modeli) fotak by mal fotit naozaj pekne, uvidime realitu. pri 30min testovani fotaku a inych veci klesla podla recenzie baterka z 85% na 82% ta volitelna 3000mAh baterka zvysi hrubku pristroja o 2mm. spolu s nim bola predstavena aj vylepsena prva generacia s lepsim 8MP fotakom a 1.7GHz dualcore CPU len za 1499RMB (4" 854x480, 1GB RAM, 4GB ROM). firma uvazuje udajne o uvedeni mobilu v Europe celkovo maju "problem" s vyrobou a distribuciou, za prve 4 mesiace predaja boli z celkovych 3.5mil predanych kusov schopni dorucit zakaznikom len 300tis kusov, neprekvapilo by ma keby to bolo podobne u dalsej generacie, kedze sa jedna o reklamny tah, realne tie telefony neexistuju, na zaciatku naozaj realne dorucuju dotovane kusy a preto ich dorucuju velmi pomaly, skutocna distribucia a masova dostupnost zacina az vela mesiacov po uvedeni na trh kedy uz naklady na HW poklesnu kedze sa trh posunie niekam inde, takze ich strategia je najprv ohlasim superlacny nabuchany telefon, na zaciatku ho naozaj dostanu reakcie a minimalne mnozstvo ludi za naozaj dobru cenu, ale realne sa dostane k ludom az o mesiace neskor ked uz kvoli konkurencii ktora ho dorovnala nie je tak nabuchany a drzi si cenu ktoru znizuje roznymi akciami, kuponmi a pod. kedze sami dobre vedia ze v tom momente je uz predrazeny. s tymto veru v EU neuspeju, tam ho nemozu predavat za dotovanu cenu a robit okolo neho takyto hype kedze by velmi rychlo pohoreli, preto bude realna EU cena zakonite vyssia nez suche naklady 2350RMB hm pozeram ze ta uvadzacia show bola par zastavok od mojej prace, skoda, keby som vedel mohol som tam zbehnut... (aj ked ako pozeram 200RMB za vstupenku za nic by som asi nevyhodil) tu je viac info, ofic. web vyrobcu, fotoreportz z uvedenia www.engadget.com ... www.xiaomi.com ... mobile.163.com ... Markoff www.markoff.biz

19.8.2012 11:29 / T (zive.sk) Reagovať 11 10 nahlásiť

Ha ha ha Azet sa zase vyznamenal - kultový Iphone - možno v redakcii Azetu.... Do systému zároveň zapracoval populárnu nadstavbu používateľského rozhrania MIUI, ktoré dizajnom veľmi pripomína prostredie iOS od Apple, ktorým disponuje kultový iPhone.

21.8.2012 14:06 / Apple Muzeum Kult (zive.sk) 7 3 nahlásiť

Laikom v redakcii uslo, ze neprehladny user interface vsetkych IOS zariadeni sa nezmenil uz 5 rokov. Dodnes spociva v porovnani s Androidom len z App Launcher-u, kde su vsetky nainstalovane aplikacie na jednej velkej hromade. Moznost vytvorenia vlastnych homescreenov/desktopov s vybranymi aplikaciami, widgetmi a animovanymi funkcnymi pozadiami chyba. V iOS 5 sa im podarilo trosku nevydarene z Androidu okopirovat Message Center, ktory, ale tiez vyrazne nezlepsil prehladnost tohto "kultu", ktory nosia miliony blondyniek v kabelke. :-D iOS 6 v 5-ke bude ale nenormalna kultova bomba !

25.8.2012 15:28 / ferdo39 1 4 nahlásiť

čo si čakal od autora, to by si neodpustil, keby tam nepridal slovíčko kultový, pre neho sú výrobky apple modla.

27.8.2012 09:21 / Duro (zive.sk) 0 0 nahlásiť

alebo z ciny: http://www.fastcardtech.com/goods-7502-Xiaomi-M2-Quad... ...

25.8.2012 20:47 / lapiduch (zive.sk) Reagovať 2 4 nahlásiť

snád si niekto nemyslí že toto ak bude v eu a z eu zarukami a zakonmi stáť 1999Yuanov alebo 250$ ?????? nesrandujte takých 450-500€ počítam ako na ebay a k tomu bez záruky a ešte dovozné clo + dph nebojte colníci neuveria že to je darček ani že to stojí 100$

30.5.2013 04:17 / whitetiger0309 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

..Ahoj ! Píšem Ti aby som objasnil stratégiu nákupu.Ak si ho objednas priamo u nich vyjde Ta to na 9000 tisíc českých. :-) a ak si šikovný deklarujes to ako mp4 za 24$ a neplatis clo ani DPH....!To len aby si vedel...!,Moji 3 kolegovia v praci ho maju a aj ja si ho objednam tiez, uz čoskoro a taktiez 32GB verziu,ale ďakujem za Tvoj nazor. . . !

27.8.2012 22:47 / Peter Buxík (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Vyzerá to parádne ale na 250€ môžete už teraz zabudnuť ;-)

15.1.2013 20:46 / jzu (zive.sk) 0 0 nahlásiť

295 eciek aj z dhl donaskou, teraz som dopisal z cinanom na alibabe

4.4.2013 08:15 / uberpro (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Mozes mi poslat pls blizsie info na mail?

4.4.2013 08:16 / uberpro (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Sorry mail som nejak zabudol :-D (wayne@centrum.sk)

29.8.2012 08:11 / Markoff (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

tu je reportaz z ich fabriky, vyraba to pre nich Inventec a Foxconn micgadget.com ...

4.4.2013 20:25 / Zose (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Kto kupi Xiaomi MI2 32GB uplne novy + 3100mAh baterka navyse + ruzovy kryt:-) ? zose@azet.sk 0918 623 179

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.