Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Test Asus Padfone: Skutočný Transformer

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.83.82.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
26 príspevkov
20.8.2012 09:03 / zlodej (zive.sk) Reagovať 12 7 nahlásiť

Ako moze niekto v recenzii napisat do "+" a "-" + kvalitné vyhotovenie a zaroven - ostrejšie hrany smartfónu

20.8.2012 09:47 / Martan (zive.sk) 0 16 nahlásiť

Kvalita vyhotovenia nemá podľa mňa nič spoločné s dizajnom. Takže prečo nie. Ja som nepochopil informáciu, že na obale nie je miesto na dotykové pero. Stačí si pozrieť zahraničné recenzie alebo nejaké video na YouTube a je jasné, že sa naň myslelo. Autor asi nenašiel správny otvor :)

20.8.2012 09:49 / KFL (zive.sk) 0 11 nahlásiť

kvalitne vyhotovenie = pouzite materialy su kvalitne, presne licuju, nevrzgaju, nerozpadavaju sa ostrejsie hrany telefonu = toto je cisto dizajnovy problem

20.8.2012 12:56 / AG (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

Jedno som nepochopil. Ten tablet ma aj vlastny vypoctovy hardver, teda dokaze fungovat aj samostatne, alebo je to len vacsi displej pre telefon?

20.8.2012 13:09 / Mark (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Tiez mi unika zmysel tohoto vytvoru...

20.8.2012 13:45 / AG (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Ono by to mozno nebolo marne keby sa to dalo kupit samostatne a dalo pripojit k hocijakemu smartu. Len to by muselo byt pekne lacne.

20.8.2012 15:13 / Badak (zive.sk) 0 6 nahlásiť

Nie, "tablet" nema ziaden vypoctovy HW. Je to len obrazovka s ovladacimi prvkami, reproduktormi a vlastnou bateriou. System a vsetky data ako aj kamera su v samotnom telefone. Takisto druhy diel pridava iba klavesnicu, porty a dalsiu bateriu. Vyhodou je ze vsetko mate stale u seba v telefone, a nemusite sa obavat ze sa niekto dostane k vasmu tabletu alebo notebooku a data zneuzije.

20.8.2012 16:00 / AG (zive.sk) 2 7 nahlásiť

Velka vyhoda, hlavne ked stratis telefon a nielen ze prides o data ktore by si mal inak nativne v troch kopiach (mobil, tablet, notes), ale este ti zostane nefunkcna draha placka, pretoze bez telefonu si neskrtne :-D Nene. Toto by bol dobry koncept keby slo o 50-dolarove univerzalne prislusenstvo k akemukolvek android smartu. Akonahle je to zavisle na jednom konkretnom type telefonu, je to kravina. Jedinu vyhodu co vidim je, ze netreba mat dalsiu SIM iba na mobilny internet pre tablet.

20.8.2012 22:22 / xexeo (zive.sk) 2 2 nahlásiť

toto je taký mačkopes ani tam ani tam kupcov si to najde ale 10ky milionov asi nepredaju

22.8.2012 10:25 / jj (zive.sk) 0 3 nahlásiť

mne sa to paci - ale za taku cenu si to nemozem kupit :(

30.8.2012 16:46 / Spock (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Tým chceš povedať že strácaš mobil každú chvíľu, v opačnom prípade nechápem tvoju poznámku o veľkej výhode, podľa mňa normálny človek stratí za život maximálne jeden až tri mobily (aj to asi preháňam).

20.8.2012 15:23 / Vlado (zive.sk) Reagovať 2 12 nahlásiť

- ostrejšie hrany smartfónu No a? Preco musi byt vsetko zaoblene ako od Jablka? Ja to vobec nepovazujem teda za minus.

20.8.2012 22:21 / xexeo (zive.sk) 3 3 nahlásiť

ty si videl iPhone asi z lietadla ale mudruješ to je asi jediny telefon čo ma hrany všetky plasťíaky z androprdmi su oble jak namastene gule

20.8.2012 23:45 / david lane (zive.sk) 0 0 nahlásiť

...xexeo,co tak htc desire hd,je obly??

21.8.2012 13:53 / xexeo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nevim nemal som ho v rukách ale je hranatý ? podla obrázkov ani nie

21.8.2012 06:46 / :) (zive.sk) 2 4 nahlásiť

lebo ostre hrany su neprijemne na drzanie a na manipulaciu. ty si sam vytvaras asociaciu na iphone .. a je to fajn, lebo si sa stal obatou marketingou a podlahol si.

21.8.2012 13:56 / xexeo (zive.sk) 1 0 nahlásiť

neviem , keby som držal 15kg žažký predmet z ostrými hranami ,možno by to nebolo príjemné marketing ? kde ? iPhone reklama na slovensku neexistuje ,videl si niekde ? sem tam raz za rok ked prídena trh nový sa operátori snažia ale nieje to Apple reklama som spokojný , ty zo sebou , nezaťažený marketingom z užasným ,bezchybným a najlepším telefónom v ruke , asi tiež (nepíšem aký ma os,kažý nech si kúpy čo chce) tak kde je problém,troling a , musím si kopnúť , ved ma iPhone

29.8.2012 20:46 / :) (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nema zmysel ti nic vysvetlovat lebo to nechces citat .. ked budes chciet, najdes si to.

21.8.2012 08:06 / Jozef (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Myslím, že zostanem na 7". Na prenášanie to je super, do vrecka sa zmestí, display dosť veľký, klávesnica tiež. Telefónujem cez BT slúchadlo. Nosiť ešte tašku, to môžem rovno pribaliť notebook.

21.8.2012 11:09 / capo (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

Akumulátor v smartfóne má kapacitu 1 520 mAh, čo postačí na celý deň bez nabitia pri plnej záťaži. .. verime :), ak pri plnej vydrzi cely den tak v pohotovostnom potom kolko? 3 mesiace? :D

21.8.2012 12:12 / 0 2 nahlásiť

Smartfón vydrží dosť dlho, pokiaľ si bude cuckať energiu z tých 6600 mAh z kapacity batérie tabletu ;-)

21.8.2012 21:09 / mentol999 (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Hanba!!! Nemá divX? Ha ha ha ha ha kde sme? V roku 2008? HANBA!!!

21.8.2012 23:33 / HAHA (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

STARA VEC

22.8.2012 05:00 / liuhan (zive.sk) Reagovať 8 0 nahlásiť

wow, to iPhone 3GS 32GB Kompletné Späť Zostava puzdra tak dokonalý, doprava zdarma, šialená predaj teraz, $ 39:00, nenechajte si ujsť: http://u.x2009.net/ln...

22.8.2012 11:22 / Lukáš Ferenc (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

premna to je Stale lepšie stale sa len zlepšujete až ked príde na rade až ked vytvoríťe tablet v okuliaroch to už bude vrchol načo DVD mechaniku ked existuju USB načo veľa kablov ked existuje Bluetooth alebo infra

23.8.2012 04:51 / mashen (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

wow, tie najhorúcejšie predaj iPhone 2G Mikrofón MIC diely Reproduktor Opravy, najnižšia cena $ 1.50. najvyššej kvality, doprava zdarma, šialená nakupovanie, tak vitajte: http://baseurl.de/5i... je to najlepšie, čo som si istý, že si ju zamilujete hlboko

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.