Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Smartfóny či tablety s Android 4.1 Jelly Bean

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.77.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
31 príspevkov
16.7.2012 07:51 / jožo (zive.sk) Reagovať 28 36 nahlásiť

ja mam galaxy s3 a cakam netrpezlivo na jely ben. este si dokupim iphone 5 a vsetky kocky z okolia mi budu same skakat na kladu. uz teraz ich nestacim odhanat co je taky zaujem. darmo, kto ma dobry smarfon tak je sef.

16.7.2012 08:45 / dalid (zive.sk) 5 13 nahlásiť

len pekne cakaj, ten tvoj "jely ben" nikdy nedostas, iba ak si ho sam napises.. :-P A jelly bean, pri politike tam-tungu dostanes oficialne najskor niedeky pred vianocami.. Aj ICS-ko im trvalo skoro pol roka od jeho predstavenia, kym zacali vydavat updaty..

16.7.2012 11:07 / pravda (zive.sk) 3 11 nahlásiť

keby tamtung nepchal do svojich smartfonov ten poondaty touchwiz a ostatok smejd softu tak by to koderi stihali vydat v normalnom case

21.8.2012 13:58 / lapiduch (zive.sk) 0 1 nahlásiť

no jo ale potom by tam nebolo tie užasné fičuri ako ,zavriete oči a zhasne displey UAAAAW

16.7.2012 15:47 / honba za cislami (zive.sk) 0 16 nahlásiť

A to pockaj, ked im povies ze mas android 4.1 to bude chcet byt kamarat s tebou kazdy mafian v okoli. Staci ked dojdes na disku, vytiahnes SGS3 a zakricis ja mam 4.1

16.7.2012 08:40 / technokiller (zive.sk) Reagovať 2 15 nahlásiť

bitch please neznamená že keď na moje zariadenie nebude tak ja ho nebudem mať :-D

16.7.2012 11:09 / pravda (zive.sk) Reagovať 4 7 nahlásiť

dufam sgs2 nevynechaju

16.7.2012 11:20 / jožo (zive.sk) 20 8 nahlásiť

to uz je masina za zenitom, to by ani nemali davat jely ben do takych suniek. treba ist s dobou a kupit novy sg3. aj zeny sa hned zaktivizuju a zacnu si viac vsimat majitela takeho smartmobilu. mam s tym dobre skusenosti. odporucam mat vzdy najnovsi smartmobil.

16.7.2012 12:20 / pravda (zive.sk) 4 9 nahlásiť

tipujem, ze to myslis ako srandu, inak mi tvoj prispevok nedava zmysel... ono medzi sgs2 a sgs3 nie je tak vela rozdielov, sice je tam 4j procak na vyssej frekv., este vacsi displej kt.zas nie kazdemu pride vhod (napr. u mna je sgs2 uz na hranici) a najvacsie inoviacie su robene softwerovo, ktore sa pokojne daju aplikovat na vacsinu smartfonov s 2j procesorom btw - ak sledujes fora, tak zistis, ze kazdy user sa snazi zbavit tychto "inovacii" od samsungu a najradsej by boli za cisty hw + cisty android s takymi app, ktore si sami nainstaluju. takze sgs3 vlastne niako nepotrebujem vlastnit

16.7.2012 12:37 / dalid (zive.sk) 1 10 nahlásiť

jozo - netrep ...B-] Galaxy Nexus dostal update na JB (yakju a takju - od Googlu, ale zetial nie telefony s ROM od Samsungu) a pritom je to hardwerovo horsi stroj ako SGS2. Je to iba o rozhodnuti samsungu ci update chce vydat, alebo nechce... XDA to isti... :-D:-D

29.8.2012 03:48 / rr (zive.sk) 1 0 nahlásiť

za zenitom bol ten co ta robil.. semeno nedostreklo ale k o k o t ako pamiatka na k o k o t a za zenitom ostal....

16.7.2012 12:17 / mmx (zive.sk) Reagovať 0 14 nahlásiť

Super článok inak - dozvedeli sme sa, že zatiaľ nič nevieme...

16.7.2012 13:42 / 0 7 nahlásiť

Presne, cakal som ze uz budu nejake zariadenia potvrdene v nejakej peknej tabulke aj aspon s pribliznym datumom, ale takto clanok o nicom :-D

16.7.2012 19:29 / 123 (zive.sk) Reagovať 0 7 nahlásiť

OK, takze Tamtung o pol roka oznami, ze o rok bude update...sudruhovia si jaksi nevsimli, ze su jeden release pozadu, este stale nevydali ani 4.0 na SGT10.1. Ale slubuju, ze do konca augusta....veriiiiime...

22.7.2012 12:48 / babo (zive.sk) 1 0 nahlásiť

presne tak, toto je zatial velka nevyhoda androidu, nech sa nikto nehneva. NA SG S2 ktory bol vlajkova lod dali 4.0 pol rok apo release.. Vobec sa nebudem divit ked S2 nedostane 4.1 vobec a S3 o tri mesiace...

22.7.2012 22:33 / Ivek (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Naivky :D Na S2 v živote nebude upgrade .... Samsung je kráľov v to ako kašle na zákazníkov. V tom by si mohli vziať príklad od apple 3g podporoval dovtedy kým už fakt to ten mobil nestíhal. Samsung vám povie: mobil to nezvládne kúpte si nový. Inač mám rád samsung ale v tomto ich neznášam .

22.7.2012 22:58 / babo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

to naivkou si snad nemyslel mna, ked tvrdim v podstate to iste :) je to ako pises, na iPhone sa da dat aj iOS5, aj iOS6, aj ked nemaju uplne vsetky funkcie (co je logicke), updatnut sa da a hned po oficialnom release. odpili len 3g u nas a 128M RAM pre OS, ktory nema pagefile ani swap je dnes proste malo

6.8.2012 14:34 / LL (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Nechápem, prečo niekto porovnáva Apple a Samsung, či iného výrobcu :D Apple má 4 telefony, 3, 3GS, 4, 4S ... Vidáva 1 soft, a sám si ho vyrába, a inovuje. Tým pádom, po vidaní novej verzie IOS to je automaticky na vsetky telefony ktore splnaju HW parametre ... Nemusí sa srať zo ziadnym vyrobcom atd ... Android po "oficialnom" release, vydá holú verziu androidu, ktorú si každý výrobca prispôsobuje na svoj konkrétny telefón. To v praxi prináša "čakanie" ... A t

21.8.2012 14:01 / lapiduch (zive.sk) 1 3 nahlásiť

a ? kto vraví že musí mať samasung 50 androidov keby mal 4-5 za rok z každej cenovej relacie mal by pokoj,možno aj vyšší predaj a SIII je myslím ich hlavný a ťažiskový iPhoneKiller ,tak nech sa starajú

29.8.2012 03:45 / jzt (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ty sa staraj o apple sere ta ze je nieco lepsie a lacnejsie.. ta si nahovaraj ze ty si chybu neurobil sak co ti ostava ked si zral 5 rokov tresku a konecne mas iphone a zistil si ze je to na nic....

29.8.2012 03:46 / ižý (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ivek tebe ebe ? na sgs 2 ich uz bolo niekolko a uz je aj najnovsi ale pekne krajina po krajine poliaci su prvi lebo su betatesterovia...

29.8.2012 03:46 / ižý (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ivek tebe ebe ? na sgs 2 ich uz bolo niekolko a uz je aj najnovsi ale pekne krajina po krajine poliaci su prvi lebo su betatesterovia...

20.4.2013 15:10 / Pd (zive.sk) 0 0 nahlásiť

To fakt? Najifka.

21.8.2012 12:44 / 1 1 nahlásiť

aka nevyhoda androidu???? sa spamataj...... snad nevyhoda samsungu.....

23.7.2012 12:58 / fg (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

4.1.1 mam na svojom nexuse s uz niekolko dni, prislo ofiko ako OTA update. Docela potesujuce je, ze Google nekasle na svojich zakaznikov ako to bolo pri 4.0.1. Je to pekna hracka, ale az taka pecka to nie je, ze by som nejak musel banovat keby som ho nemal. Zabavam sa najme na tom vyhladavani pomocou hlasu, ako mi vsetko skomoli a hlada potom uplne nieco ine.:-)

28.7.2012 18:20 / locke (zive.sk) 0 1 nahlásiť

u mna tiez, zelatina bezi ok uz par dni... paci sa mi zrychlena odozva zobrazovania, tam je to fakt citelny rozdiel. Zlepsenu vydrz na baterku neviem posudit, lebo mobil dostaval posledne dni zabrat :) ale tie widgety! wow. tiez markantny upgrade

21.8.2012 12:47 / 0 4 nahlásiť

skus na telefon hovorit spisovne a bez zuvacky v chrape.... a najma prepni si vyhladavanie na slovencinu... poznam jedneho ktory 3,14uje ze mu to stale nerozumie aj ked na to hovori po anglicky....ale jeho hungliš je hat taky komárom...

23.8.2012 01:03 / Reagovať 0 0 nahlásiť

len poopravim text...motorola xoom mi fici na jelly bean-e uz asi dva-tri tyzdne.....presny datum si nepamätam, ale aj mna motorola prekvapila svojou rychlostou :)

29.8.2012 03:46 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

stiahni najnovší dizajn Android 2.2 Smartphone s 4,3 palcovým HD kapacitný. najlepšia cena, najvyššia kvalita. budete prekvapení. http://www.chinagadgetland.com/android-22-smartphone-wit... ...

31.8.2012 03:55 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

oh môj bože. Tento Aurous - Dual SIM Android 2.2 Smartphone vyzerá škaredo, ale je to tak populárne. prečo? http://www.chinagadgetland.com/aurous-dual-sim-android-2... ...

5.9.2012 04:49 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Ak nechcete, aby ďalšie objemné veľký smartphone, ako je tento, je ideálny pre vás. je to tak horúce, tak lacné. chytiť ho teraz. http://www.chinagadgetland.com/android-22-smartphone-wit... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.