Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Netradičný plánovač či šikovný messenger

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 50.16.165.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
8 príspevkov
28.8.2012 07:45 / Zaklinac (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Dakujem za tip toho planovaca. Co sa tyka WhatsApp, tak predchadzajuca verzia bola podla mna lepsia. Pribudli sice animacie, ale spustenie appky je o cosi pomalsie. Takisto pri predchadzajucej verzii ked prisla sprava a zobrazila sa na dlazdici, po kliknuti na nu ju rovno otvorilo z uz beziacej aplikacie, v tejto novej verzii kliknutie na dlazdicu spusti aplikaciu nanovo co zdrzuje, takze vyhodnejsie je ist cez multitaskove okno. Na druhej strane nova verzia udrzuje aktivne wi-fi aj po zhasnuti obrazovky predstieranim streamovania hudby, co nie je sice potrebne kvoli samotnemu WhatsApp, ale vyhodne pre aktualizaciu ostatnych dlazdic. No aj tak mam radsej Viber.

28.8.2012 08:33 / cronig (zive.sk) 0 0 nahlásiť

No viber v poslednej dobe furt pada a report sa vracia kvoli neexistujucemu uzivatelovi. Dalej viber v poslednej dobe nedokaze vo svojom zozname ukazat meno kontaktu ukazuje mi len cisla.... Whatsapp je sice plateny ale mne po roku kedy malo ist na platenie bez udania dovodu platnost predlzili o dalsi polrok a to sa stalo viacerym ludom z mojho okolia. Takze whatssapp mozem len odporucit nemal som s nim ziadny problem a je vyhodou aj vytvorenie roznych skupin uzivatelov a posielat im spravy naraz.

28.8.2012 10:07 / Zaklinac (zive.sk) 3 0 nahlásiť

Hm tak ja taketo problemy s Viberom nemam. Ale aj tak uplne najcastejsie pouzivam to integrovane pisanie cez FB chat, to je skvela vec.

28.8.2012 10:20 / L (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Presne ten FB chat je bomba.

28.8.2012 09:27 / aew (zive.sk) Reagovať 10 2 nahlásiť

to su vsetky app na WP ?:-D

28.8.2012 10:07 / Zaklinac (zive.sk) 7 3 nahlásiť

Nie, este dake 2 - 3 ;-)

28.8.2012 10:29 / L (zive.sk) 1 10 nahlásiť

Integrovanými funkciami FB ako je chat a novinky a kontakty a twiter som ušetril inštaláciu 3 appiek. Žiadne načítavanie len jedna dlaždica a všetko ihned pokope. Ja viem androidáci sú velký sťahovači appiek - aj ked 99,9 percent appiek sú pakoviny nefunkčné. PS::A tých appiek je na marketplace hodne viac než 2 vole!!!

29.8.2012 01:22 / lol (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

Hnusne padajue aplikacie pre 3 pouzivatelov platfmormy v ramci povinnej propagacii Microsoftu (inzercia nepusti). Gratulujem!

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.