Diskusia

Huawei: Lákavé Androidy aj nové prostredie

16 príspevkov
31.8.2012 17:43 / lukas (zive.sk) Reagovať 2 54 nahlásiť

Ja držím Huawei palce. Mám model Huawei honor a som nad mieru spokojný. Tiež som mal veľké predsudky, keď som do neho išiel, nakoľko som mal predtým 2 modely od HTC, ale veľmi milo ma prekvapili. A to nové prostredie vyzerá vynikajúco. Som rád, že je tu konečne nejaká značka, pri ktorej neplatíte za značku, ale za telefón a sú naozaj veľmi dobré. Len tak ďalej, a kto nad ním rozmýšla a bojí sa, nech zahodí predsudky a vyskúša.

31.8.2012 21:41 / mltmk (zive.sk) 8 9 nahlásiť

akoze nehnevaj sa ale tie ceny su o com? ja osobne by som za ten posledny huawei 500e nedal ked 530 dnes stoji S3 a to este ten huawei ani neni na trhu

31.8.2012 23:00 / +- (zive.sk) 2 8 nahlásiť

po porovnaní s SGS3: http://www.gsmarena.com/compare.php3... by som povedal, že Huawei D quad XL je hodny max. 430 €

1.9.2012 09:34 / lukas (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Ved uvidime, este to nie je na trhu.

31.8.2012 18:05 / janickovo (zive.sk) Reagovať 4 23 nahlásiť

Teeeeda za take stroje len taka cena?Tak to je super ako vidim za chvilu nam tieto vykonne telefoniky budu aj kavu nosit do postele a za par euro vyvyja sa to rychlo jak drak na buduci rok uz budu stvorjadra lowendy za 100jouro a highendy uz budu aj tancovat pri rannom budicku.:-D

3.9.2012 10:40 / peter pan (zive.sk) 0 4 nahlásiť

cudujem sa ludom co vyrobcom telefonov zobu z ruky, ze kazdy rok potrebuju novy telefon, pretoze ten isty software co pred rokom bezal na x jadrach teraz musi bezat na 2x jadrach... krasne si to prirovnal, telefon ku kavovaru, divne ze pri kupe kavovaru sa nikto nepyta kolko ma jadier a aky ma takt... telefonovat, posielat sms, fotit, natacat full hd video, browsovat internet, hrat angry birds, to vsetko vedia telefony s jednym jadrom. na co potrebujem jadra styri? keby prestali ludia zobat z ruky, mozno zacnu firmy investovat peniaze radsej do vydrze baterky, ta sa totiz rok co rok zhorsuje a viditelne to nikoho netrapi. clovek bezi z roboty domov aby mu telefon neskapal po celych tych osmich hodinach fungovania, ale co ho to trapi, ved ma 4 jadra!!

31.8.2012 22:25 / Janko Mobilko (zive.sk) Reagovať 25 1 nahlásiť

TO je fakt trapas robit recenziu s ochrannou snurkou to vam nemohli dat dole?? Trapaas:-D

31.8.2012 23:47 / 0 16 nahlásiť

Vsetky fotky z Berlina - recenzie aj video "hands-on," napriklad aj na Endgagete boli s tymi snurkami. Na vystave ti nikto tu snurku dole neda. Vystrieda sa tam 100 novinarov a stabov, ale snurka ostava.

1.9.2012 00:48 / jtz (zive.sk) 2 18 nahlásiť

Janko Mobilko nejaky slovacisko pocerny by im to hned potiahol ak by snurky nebolo...

1.9.2012 00:47 / kuz (zive.sk) Reagovať 3 29 nahlásiť

Teraz bude apple ziadat zakaz vsetkych mobilov? Ved kazdy je obdlznik s oblymi rohami....

1.9.2012 11:07 / DEWW (zive.sk) 1 13 nahlásiť

mozno zakaz rozsiria aj na Nokiu 3310, lebo tiez je obdlznik a ma oble rohy...

1.9.2012 16:50 / abc (zive.sk) 2 4 nahlásiť

presne som to chcel povedat,tento cinan ma blizsie ku iphonu ako galaxy, ale na Meizu MX 4-core nema ziaden http://www.gsmarena.com/meizu_mx_4_core-pictures-... ... lenze proti cinanom sa zbabelci nepostavia

1.9.2012 19:48 / Hahmm (zive.sk) 15 1 nahlásiť

Ty si to nepochopil a nepochopis, zaslepenost ti v tom prekaza. Samsung si to zasluzil a tak mu treba, kopirovat tvar, gui, krabicu, nabijacky to je silna arogancia

1.9.2012 19:52 / Lovap (zive.sk) 3 5 nahlásiť

Toľko informácií na nete a tooooľko blbov ...

5.9.2012 23:18 / margaritta (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

su krásne... mne sa velmi pacia... ten g330... ;-)

9.11.2012 17:54 / mato (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Mal by som taku otazku. Ascend g330 pride na slovensko s dual sim, alebo len s jendym slotom pre sim kartu?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke