Diskusia

Ako by vyzeral nový iPhone so štvorpalcovým displejom (video)

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
61 príspevkov
1.9.2012 18:48 / žaneta (zive.sk) Reagovať 24 10 nahlásiť

asi ho vezmem. páči sa mi. rozhodnem sa medzi nejakým windows 8 phone a ním. dúfam, že ho v orange budú mať.

1.9.2012 19:01 / Martin (zive.sk) 11 9 nahlásiť

tiež rozmýšľam, či vezmem nový iPhone alebo nejakú Nokiu s pureview a WP8

1.9.2012 21:59 / lol (zive.sk) 7 15 nahlásiť

ja si tiez vezmem iphone lebo kto by si kupoval mobil ktory nie je obdlznik a ma ostre hrany???? a iba apple moze nieco take vyrabat lebo Steve bol neskutocny inovator!

1.9.2012 19:43 / acmm (zive.sk) 29 22 nahlásiť

no zbohom, takto blba ovca tu uz davno nebola. uvazuje nad iPhone a este caka, kym jej ho uracia predat u operatora, predrazene este viac, aby si ovca dokazala, ze na to ma a nevadi jej ho preplatit 3krat tolko. ludom pod IQ 50 by mali zobrat svojpravnost

1.9.2012 20:05 / a2 (zive.sk) 16 26 nahlásiť

ludom s IQ pod 50 beru predsa svojpravnost. Len ma udivuje, ze ju este ty mas, ci? :))) Pozri teen-boy, ked budu vasi predlzovat ten mini pausal a brat super lacny android za 1 EUR a ty budes pri pokladni kukat ako sa podpisuje opat predlzenie zavazku na dva roky za nic, tak si spomen na novy iPhone. V prvy den predaja si ho pojdem kupit k operatorovi za plnu cenu a mozno budeme stat vedla seba v rade :)))

1.9.2012 20:08 / acmm (zive.sk) 20 6 nahlásiť

pausal nepredlzujem, uz to bude mozno 7 rokov, co je neviazany a taky aj ostane. ked sa ty nechas okradat, tvoja vec :)

1.9.2012 23:39 / ferdo39 5 2 nahlásiť

ako sa nechá okrádať? Platím 34,99 €mesačne za nekonečno 3 ked zoberiem S3 za 179 € zaviažem sa na 2 roky, ale stále budem platiť 34,99 €. Rok a pol som platil 55 € za Biznis 300 Extra, až po 1,5 roku prišlo niečo lepšie, čiže ďalšie cca. 2 roky nič lepšie nepríde

2.9.2012 13:32 / T (zive.sk) 8 5 nahlásiť

34,99€ neplatím ani UPC a to mám 2x digitálnu káblovku, neobmedzený internet a pevný telefón od UPC, ktorý nepoužívam. :) Na volanie mám Easy Free a Easy Time. Mobil si kúpim v e-shopoch aký chcem a ešte ušetrím. Najlepšie značky mobilov sú Samsung,HTC, SONY, LG....

3.9.2012 17:10 / :) (zive.sk) 0 0 nahlásiť

sranda .. ze zrazu je to jeho vec, ale aky mobil si kto kupi uz nie .. o to sa staras velmi rad. daj nam este par zivotnych rad, ako to ty robis .. lebo asi tak to je najlepsie.

1.9.2012 21:22 / S_M (zive.sk) 3 10 nahlásiť

Neviem ako ty, ale ja ked si kupujem telefon, tak pozadujem, aby mi fungoval v sieti, ktoru pouzivam. Nehodlam si o par eur lacnejsie kupovat iPhone zo zahranicia a potom bedakat na fore, ze poradte mi ako odblokujem iPhone a drbal sa este k tomu s Gevey sim kartou. Ked na to nemas peniaze, tak tu neoprudzuj a zacni makat!!!

1.9.2012 21:46 / Merfi (zive.sk) 4 18 nahlásiť

acmm Mam Ipoh 4s a program podla seba 7. Za program platim 20eur mesacne a iph mam za 89eur. Takze ak si myslis,ze u operatora musi byt telefon predrazeny,tak ta ovca si ty;-) Ale ak mi napises kde by som to mal lacnejsie tak tu vetu s ovcou zoberiem s5 a nazvem sa tak sam;-)

1.9.2012 22:25 / oasis-po (zive.sk) 3 9 nahlásiť

Tvoj iPhone ta ak dobre pocitam vysiel na 569€ a ktomu z neho mozes telefonovat kvááázi zadarmo. A ak je to este aj 16GB verzia tak len gratulujem ku kupe :) BTW keby si kupis dajaky smiesny galaxy mini tak na tom pausale dost preplatis(co roby väčšina ludi...) z coho my vychadza ze operatori asi najradsej predavaju lacne telefony... ale uz dost lebo my tu dakto da ban :D

3.9.2012 11:59 / Merfi (zive.sk) 0 4 nahlásiť

oasis-po Poctas spatne. Jedine ak by si vedel o Sk operatorovi,ktory ti da 120 min do vsetkyych sieti,6000min do Telekomu,2GB a 1000sms do Sk sieti zadarmo. Daj typ,hned tam prenasam cislo

3.9.2012 20:58 / oasis-po (zive.sk) 0 0 nahlásiť

:-D

1.9.2012 23:12 / Brown (zive.sk) 2 5 nahlásiť

Tak tomu sa povie DEAL alebo kontakty. Nakolko oficialne 4S 16GB pre program Podľa seba 7 Naj vychadza 279,00 € a samotny program Podľa seba Naj je za 39,99 €. Takze dokopy tych 1238,76 € za 2 roky. To potesi... ovsem ak nezavadzas.

3.9.2012 12:20 / Merfi (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Brown Nemam dovod zavadzat;-)Tych 89 to bolo po odratani kuponu. Co sa tyka kamaratov,tak nie.Iba niekolko telefonatov na retencne.Prodte som nechnapol po prvej ponuke a ak by dali len predajnovu ponuku zak odchadzam ku konkurencii

2.9.2012 00:22 / acmm (zive.sk) 4 8 nahlásiť

retencne oddelenie a asi cez dobreho kamarata, kedze aj telefon je zlacneny, ze? taketo blaboly si nechaj pre seba, kym to nebude v cennikoch, tak nie je co riesit

3.9.2012 12:22 / merfi (zive.sk) 0 7 nahlásiť

acmm asi mas poruchu vnimania;-) Pisal som niekde,ze to dali kazdemu? Bola to tretia a posledna ponuka retencneho...ziadny kamarat

1.9.2012 23:37 / ferdo39 2 4 nahlásiť

ovca si ty, kde mi napr. S3 dajú za 179 €? nikde

2.9.2012 00:21 / acmm (zive.sk) 2 3 nahlásiť

za 179€ ? :D dalsia operatorska ovecka, co si mysli, ze ho dostane za 179. a kde si nechal vypalne za 2 roky za pausal?

1.9.2012 18:48 / žaneta (zive.sk) Reagovať 8 3 nahlásiť

asi ho vezmem. páči sa mi. rozhodnem sa medzi nejakým windows 8 phone a ním. dúfam, že ho v orange budú mať.

1.9.2012 22:00 / lol (zive.sk) 0 3 nahlásiť

aj ja rozmyslam ako ty

1.9.2012 19:40 / pinokio pedofil (zive.sk) Reagovať 8 8 nahlásiť

3-[3-[3-[ No No No iPHONE!!!

1.9.2012 19:54 / Laco (zive.sk) 3 9 nahlásiť

Aj ja ho vezmem, tiez vezmem SGS3, Sony Xperia T a V, rovnako tak Xiaomi MI2. Ktory sa mi nebude pacit, ten jednoducho smarim do kosa. :-D

1.9.2012 20:15 / M2 (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

lebo 1280x720 je prilis mainstream pre Apple :)

1.9.2012 20:30 / Zly nazor (zive.sk) Reagovať 6 12 nahlásiť

Nerozumiem co s tym iPhone 5 stale mate. Neuveritelne citat prispevky o tom ako sa niekto tesi a chce si kupit nieco za nehoraznu cenu a ked na to nema tak sa uviaze nejakemu operatorovi aby ho dostal. Este ani neviete ci ten iPhone bude vyzerat tak ako na fotkach ale uz sa tu ozve hned prvy fanatik ktory si ho pobezi kupit v prvy den. Ubohy Slovensky narod byt sa za znacku ktora ani nevie ze existujete

1.9.2012 20:31 / Zly nazor (zive.sk) 2 3 nahlásiť

*bit

1.9.2012 22:01 / lol (zive.sk) 5 4 nahlásiť

"Ubohy Slovensky narod byt sa za znacku ktora ani nevie ze existujete" WTF ty spochybnujes apple? aby som ti gule nevytrhol!

3.9.2012 21:27 / miso (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Asi si nepochopil pisany text, ale on myslel ze apple nepozna toho "fanatika" a nie ze slovensky narod nepozna apple...

1.9.2012 20:35 / iBeJay (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

...no jediný dôvod prečo by sa oplatil oproti 4S je ten displej. Defacto LTE mi je v mojom meste na p..., zo zmeny konektora svet krajší nebude, nanoSIM ma netrápi. iOS6 bude, myslím, aj na 4S. No som zvedavý čo predstavia - pripravím si vreckovky, buď na smiech alebo pre plač :-))

1.9.2012 21:27 / RastislavJ (zive.sk) 0 5 nahlásiť

"prelorodka" nemalo to byť perlorodka?

3.9.2012 21:29 / miso (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nemyslim si, ze bude vacsi displej, osobne by som ho ani nechcel, ak by samalo zariadenie zvacsit

1.9.2012 20:40 / bekheir (zive.sk) Reagovať 4 15 nahlásiť

jezis maria.. uz dajte tomu iphonu pokoj.. ako by mohol, ako by nemohol vyzerat, co by mohol mat, co by nemohol mat, bude z plastu, kovu, papundekla? ked bude, bude, potom napiste oslavnu odu na radost.. ale kazda druha bleskovka len o tomto telefone.. je dobry (4), ale ze by to bolo nieco neprekonatelne.. dobre sa ovlada, display je jemny, prostredie svizne.. ale nepadam na zadok, ked okolo mna niekto s nim prejde... JE TO LEN TELEFON

1.9.2012 21:00 / 13 9 nahlásiť

neni pravda. to je aj zivotny styl, nielen telefon.

1.9.2012 22:42 / Ja (zive.sk) 4 7 nahlásiť

Pouzivanie telefonu je zivotny stiiiil a s tym sa chvslis?? Alebo je to vykrik o pomoc? ze zivotny stil ..pchaaa je...ne ma tu z vas od smiechu .... O zivote vies asi len tolko co ten mobil co ?

2.9.2012 00:24 / acmm (zive.sk) 3 7 nahlásiť

takze vytiahnes iphonik pred kamaratmi a oni z tvojej urovne zivota padaju na zadok,ze? a preco nepises z iphonu tuto spravu? nezaplatil ti tam otecko datovy pausal, alebo ti dosiel kredit? :)

3.9.2012 17:15 / :) (zive.sk) 0 0 nahlásiť

.. nevies co znamena pojem zivotny styl ? alebo v kazdej reakcii hladas nasilu slovo na ktory by si naviazal tie sr*cky co tu furt omielas dookola a pises to len ty, ziadny owner iphonu.

2.9.2012 00:25 / acmm (zive.sk) 4 4 nahlásiť

lenze majitelia iPhonu si myslia, ze ked okolo niekoho s nim prejdu, tak prave padnu na zadok...potom su frustrovani a prskaju tu, ked sa tak nedeje

3.9.2012 17:17 / :) (zive.sk) 0 3 nahlásiť

prskas len ty .. mne je jedno kto co ma .. lezie mi na nervy co tu furt o tom hundrete. furt tu niekto taky ako ty viris diskusiu o tom telefone a to moze byt aj clanok o samsungu, nasackujes sa tam a zase zacnes tie svoje sra*cky. mna to nezaujima co ty mas a co pouzivas .. tak sa ty nestaraj do ludi .. ci bavi ta to ? mas doma dalekohlada sledujes ludi co robia v domacnosti, co pokupili, co kukaju v telke a vyzivas sa v tom ?

1.9.2012 21:19 / Wozniak (zive.sk) Reagovať 8 13 nahlásiť

Radsej podporim Nokiu kupou WP8 modelu, ako patentoveho trola, ktory sa snaži odstaviť konkurenciu, lebo sa brania prirodzenemu trhovemu mechanizmu. V rokoch 2007-2008 bol iPhone aj o výnimočnosti, dnes ma iPhone aj ufňukane decko na ZŠ. Kvalita je tiež biedna, kto reklamuje iPhone hned po kupe, verte že neskončite pri jednej reklamacii (date 600€ za telefon, a oni vam daju pri vyreklamovani druhotriedne repasovane smetie, ktore ma s najväcsou pravdepodobnostou dalsiu vadu), ludi co dali 4S 4x reklamovat nie je malo.

1.9.2012 23:13 / crash (zive.sk) 9 4 nahlásiť

no ved podpor nokiu .. tvoj hlod mi pripada ako ze prispejem na charituu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

2.9.2012 00:17 / ... (zive.sk) 5 5 nahlásiť

Hej? Ja mám iPhone 4s odkedy prišiel na Slovenský trh a aby si vedel, tak ani raz som ho nemusel reklamovať... Predtým som mal Samsung Galaxy SII a ten bol zakaždým v oprave, potom som ho radšej predal a kúpil iPhone.

2.9.2012 08:16 / Wozniak (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Ano si reprezentativna štatisticka vzorka, ja mam info od človeka zo servisu, kde zvažaju iPhone od Orange/Telekom, hovoril som o reklamovani hned po kupe, potom sa väcsinou roztaca kolotoc reklamacii, staci si pozriet forum.iphone.cz , sekciu iPhone HW. Pokial sa nedoiebre iPhone v prvych mesiacoch, tak iPhone drži.

2.9.2012 12:28 / bekheir (zive.sk) 5 1 nahlásiť

nehovoriac o tom, ze este som vo svojom okoli nevidel hadam ani jedneho majitela iphonu, ktory by nemal aspon raz prasknuty display.. dokonca este aj zamestnanec applu ho mal rozflakany na 3gs.. neviem, co s tym ti ludia robia..

4.9.2012 00:12 / Merfi (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Wozniak Strasne klames az mi je to smiesne;-) Ty si ho niekedy mal?Och nie,ale bratov kamarat ma sestru,ktora ho uz videla:-D Tak aby som ta upresnil.Reklamoval sa 4S.Sw nebol kompatibilny s nasimi sim a naozaj im trvalo dost dlho,kym to opravili.. Co sa tyka hw,tak jablko ma politiku neopravovania. Ak nieje obliaty,alebo mechanicky poskodeny,meni sa kus za kus;-)

2.9.2012 19:57 / rr (zive.sk) 0 0 nahlásiť

a ja som musel reklamovat iphone ....a teraz?

1.9.2012 23:34 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 2 9 nahlásiť

Hlavne, aby to už bolo niečo nové ... dva roky ten istý mobil - celkom nuda :-|

1.9.2012 23:35 / crash (zive.sk) 12 6 nahlásiť

nuda .. to hej .. sak hadam nedaju novu placku co bude mrznut jak android aby sme sa nenudili

1.9.2012 23:41 / iqlogic (zive.sk) 3 7 nahlásiť

A čo sem pletieš Androida? Písal som niečo o Androide? Čo má Android spoločné s dizajnom? Nejak mi uniká pointa tvojho príspevku ... či to mal byť pokus o flame? :-)

1.9.2012 23:58 / crash (zive.sk) 7 4 nahlásiť

no sak a ako si sa dostal k tomu " DIZAJNU" ty LOGIC :-D:-D:-D:-D:-D:-D

2.9.2012 00:10 / iqlogic (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Neviem na čom fičíš, ale neprospieva ti to ... neviem čo má OS spoločné s dizajnom mobilu ...

2.9.2012 09:10 / crash (zive.sk) 5 0 nahlásiť

ja za to nemozem ze furt volaco nevies :-D:-D:-D:-D:-D:-D

2.9.2012 19:59 / rr (zive.sk) 0 1 nahlásiť

radsej nevediet ako mysliet na to co robi crash svojej sestre naraz s vlastnym fotrom a jeho matka sa pozera....

2.9.2012 22:38 / crash (zive.sk) 1 0 nahlásiť

kokos to kde chodis na tieto predstavy ...... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

3.9.2012 17:19 / :) (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ja tiez cakam co nove pridaju a ci .. 4ka ok .. 4Ska velka slabota. kto mal 4ku tak moc nemal dovod prechadzat. uvidime co teraz .. ale je to tu dost prehnane tymi clankami. niekedy mam dojem, ze ine mobily ani neexistuju a velmi rad si precitam aj o HTC, Samsungu atd .. proste konkurencia musi byt.

2.9.2012 06:48 / mahony (zive.sk) Reagovať 2 10 nahlásiť

aky velky display, ake rozlisenie? to co je? dnesne samsungy a sony ponukaju viac. ubohy americky shit

3.9.2012 12:26 / ATX (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Myslíš tie veslá a surfy s označením SGS III ? Vieš, SGS III by som si kúpil v tomto momente, hardwarovo je to viac menej špička, avšak to by musel mať display rozlíšenie maximálne tých 4,5 palca, aj to s odretými ušami. S heslom čím väčšie tým lepšie nesúhlasí ani väčšina žien, aj keď ti kamaráti možno tvrdia niečo inšie.

3.9.2012 14:45 / mahony (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mam 4,5´´ sony xperia S. postacuje moj predchadzajuci prispevok???

2.9.2012 18:45 / americky sen (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

ked to zhrnieme v skratke, tak teraz ide prezmenu okopirovat iPhone Samsung. samozrejme aspon v Amerike im ziadny postih nehrozi, lebo po poslednom sude mal kazdy moznost sa presvedcit, ze to tam maju pod dohladom. :-D:-D vladtne kazdy z nas bude svedkom masovej amnezie, ked vacsina apple uzivatelov vymaze z ich historie a pamete Samsung a bude tvrdit, ze zase boli prvy a to ostatok kopiruje ICH. :-D:-D:-D:-D:-D

2.9.2012 23:04 / Reagovať 1 0 nahlásiť

stel neviem aky je rozdiel medzi iphone 4, 4s, 4ss, a 5

10.9.2012 04:59 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Táto vysokokapacitné Solárna nabíjačka s puzdrom je prispôsobený určený pre nabíjanie zariadení iPhone a iPod kedykoľvek a kdekoľvek. Veľká kapacita batérie a solárna nabíjačka je to lepšie. je to tak lacné, tak dokonalý, úžasný! http://www.chinagadgetland.com/high-capacity-2100mah-sol... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.227.11.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.