Diskusia

Britské O2 neaktualizuje tri Sony Ericssony na Android 4.0. Podobne ako náš Orange

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
21 príspevkov
3.9.2012 15:00 / pandrawa (zive.sk) Reagovať 1 10 nahlásiť

až na tie rozdielne dôvody. o2 uk jasne povedalo že systém je spomalený kdežto oznam slovenského orange hovorí o množstve chýb.

3.9.2012 15:14 / andrejba (zive.sk) Reagovať 5 7 nahlásiť

suhlas, po aktualizacii SE Ray na ICS sa mi telefon citelne spomalil, keby to nebolo komplikovane, vratil by som sa na starsiu verziu.

3.9.2012 17:32 / JaroB (zive.sk) 1 9 nahlásiť

urobil si si HARD RESET po prechode na ICS??? Pokiaľ nie tak toto je príčina tvojho problému...už bol vypustený od SONY opravný upgrade na ICS pre modely 2011 takže všetko šlape ako má ...svižne a bez všetkých bugov čo sa vyskytli ...;-)

3.9.2012 18:01 / 6 3 nahlásiť

a aky mas telefon resp build? lebo ja mam ArcS s 4.1.B.0.587 a tiez je to omnoho horsie ako na GingerBread a to som urobil factory reset

3.9.2012 20:36 / iqlogic (zive.sk) 6 0 nahlásiť

ICS ide horšie na všetkých mobiloch ... veľa sa o tom popísalo aj na XDA, ten kto číta vie ... Sony nevydalo žiadny opravný balíček, pretože opravný balíček je prechod na JB ... ICS sa proste až tak veľmi nevydaril a má množstvo múch, ktoré odstraňuje až JB ... momentálne mám v Arc S cutom ROM založenú na ICS, ale mobil je znateľne pomalší ako keď tam bola ROM-ka založená na GB ...

3.9.2012 22:10 / JaroB (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Keď sa nevyznáš tak sa tu nehraj na toho kto číta a vie...LEBO NEVIEŠ OPRAVNÝ FIRMVARE na ICS bol postupne vypúšťaný od 17.8.2012 B-]B-]B-] http://xperia.cz/index.php/novinky/348-son... ...

4.9.2012 05:16 / iqlogic (zive.sk) 1 1 nahlásiť

No a čítal si si aj reakcie užívateľo v pod tým článkom alebo na XDA alebo si si to vyskúšal na vlastnej Xperii? Nezdá sa, že by boli s tým "opravným" updatom veľmi spokojní a že by priniesol nejaké zázračné zrýchlenie B-] B-] B-]

5.9.2012 08:50 / andrejba (zive.sk) 0 0 nahlásiť

hard reset som neskusal a vlastne sa neviem dopatrat na diskusiach, ako ho vlastne spravit, niekde uvadzaju, ze sony nepodporuje hard reset, ale co sa mi zda hlupost. Ak mi niekto poradi, budem vdacny.

3.9.2012 16:37 / Dr.QQ (zive.sk) Reagovať 0 6 nahlásiť

Uplne ste mi vyrazili dych uvodnou informaciou, ze O2 v UK je pobockou firmy Telefonica Slovakia.

3.9.2012 16:43 / jožo (zive.sk) Reagovať 1 10 nahlásiť

Blbosť. Live Whit Walkman flashnutý na ICS ide ako nikdy predtým, rýchlejší chod, lepšie príjma signál wifi a celkovo je systém pružnejší.

3.9.2012 21:34 / abc (zive.sk) 0 5 nahlásiť

podobne naflashovany arc ,aj sensation,ics je po vsetkych strankach lepsi

3.9.2012 22:18 / Lubos (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Tiež mám Live with Walkman a som s ICS max spokojny a už by som sa nevratil na 2.3.4. Rychly svižny nove funkcie zmena grafiky. Socky čo ho máte z Orange za euro tak vám treba. Nabudúce si kupte full price.

3.9.2012 18:03 / T (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Nekupujte mobil od operátorov, ale kúpte si ho voľnom predaji v e-shopoch... Okrem ušetrených peňazí získate aj aktualizácie priamo od výrobcu.

3.9.2012 18:07 / Winvik (zive.sk) 7 3 nahlásiť

Našiel som na lavičke brandovanu T-Mobile Nokiu. Ale nevyhodim ju :-D

3.9.2012 18:20 / VB (zive.sk) 0 15 nahlásiť

Čo to má znamenať? Mali ste ju okamžite odniesť na políciu a nahlásiť nález. Vy ste zlodej a ešte sa k tomu priznávate na fóre! Na Vás si posvietime!

4.9.2012 14:10 / Winvik (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Vy keby ste nasli telefon, ktory je lepsi nez ten dovtdedajsi, tak si ho nenechate?

4.9.2012 16:26 / RastislavJ (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Nenechám.

5.9.2012 08:37 / viperman 1 0 nahlásiť

kazdy si slovak si necha, slovaci su tym znamy :)

3.9.2012 18:17 / 1 4 nahlásiť

brandova nebrandovana..zalohujes si povodny firmware.nahodis oficiialny od sony a mas to iste

3.9.2012 22:16 / T (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Pôvodný firmware bude kódovo označený ako firmware operátora. Podobne ako sú kódovo označené v Androide regióny. Prepáliš firmware a strácaš záruku. :)

3.9.2012 22:19 / michal (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Z vlastnej skusenosti viem ze zaloha povodneho firmware a jeho opetovne flashnutie zaruku nerusi resp ano ak na to pridu ale ak je dobre zalohovany tak nie

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.221.114.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.