Diskusia

Do O2 sa tento rok prenieslo 78-tisíc čísel. Odišlo ich 12-tisíc

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.166.148.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
68 príspevkov
4.9.2012 13:19 / Reagovať 36 13 nahlásiť

kto by už len do CO2 prechádzal ?? a načo ? aby viac platil ?:-(

4.9.2012 13:26 / pfff (zive.sk) 20 12 nahlásiť

aby využil 50€ bonus (5€ mesačne) ak málo volá (do tých cca 8-10€/mesiac) a potom zbohom, bez toho 5€ bonusu to už nie je žiadna výhra, oplatí sa len pre určitý okruh (najmä pre tých kt. volajú okolité štáty, prípadne majú všetkých v o2sk) - bez toho sú už drahí, doba sa zmenila, telekom easy free/time to zmenilo - že veľmi

4.9.2012 13:28 / RastislavJ (zive.sk) 0 7 nahlásiť

Ak je tvoja spotreba tesne nad 5€, podľa cenníka O2, prechod môže byť zaujímavá alternatíva.

4.9.2012 14:48 / viperman 2 19 nahlásiť

ja som prevolal asi 80 minut a platil som asi 4 eura. ;) najvyhodnejsia je ta siet kde mas najviac ludi / kamaratov / rodinu

4.9.2012 13:25 / RastislavJ (zive.sk) Reagovať 1 10 nahlásiť

Použitím neuceleného roka v grafe ste vytvorili dezinformačnú vizuálnu predstavu o vývoji prechodov. Objektívnejšie by bolo odhadnúť počet prechodov za rok aspoň tou najprimitívnejšou funkciou, že za 4 mesiace pribudne/odbudne polovica toho čo pribudlo/odbudlo.

4.9.2012 14:22 / juraj_ducky (zive.sk) 1 8 nahlásiť

mate pravdu. grafy sme vymenili za predpokladany vyvoj pri rovnomernom pocte prenosov do konca roka.

4.9.2012 17:13 / ferdo39 6 1 nahlásiť

proste by tam bol pokles ;-)

4.9.2012 13:42 / pfff (zive.sk) Reagovať 14 7 nahlásiť

tiež prenesiem od nich, 2 čísla a ak nie, jednoducho ich prestanem využívať (som si medzitým kúpil novú easy time, tak mi to nejak neponáhľa) podobne ako orange (predplatenku mám už len na príjem hovorov, paušál Štart len na MusicJet) kedže už volania do čr nepotrebujeme (ideme cez skype - tu i tam je net, volalo sa keď bol čas-všetci doma), nemám dôvod živiť o2fér (predplatenku duplom - každé 3 mesiace dobíjať, preto mi zostávajú už len tie 2 o2fér faktúry-nevyužívať to nič nestojí) ak by dali na o2fér 12 mesačnú platnosť kreditu, asi by som min. jednu predplatenku mal. alebo znižiť ceny na úroveň easy free - čím dlhšie nič neurobia, tým horšie pre nich (princíp snehovej gule) - ale čo už, zažili to s o2 narovinu, chcú si to zopakovať ešte raz... ich vec

4.9.2012 14:50 / LOL! (zive.sk) 5 9 nahlásiť

to akoze niekoho bavi takto tocit stale rozne sim karty? slovaci musia usetrit aj par centov za kazdu cenu nie? ja mam jedno a to iste cislo uz od 99-teho. kks...

4.9.2012 15:49 / pfff (zive.sk) 3 4 nahlásiť

ja mám jedno a to isté číslo od 1998, kks

4.9.2012 16:34 / Klinger (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Ja mam jedno a to iste cislo od 1997. kokso

4.9.2012 13:54 / marek1234 (zive.sk) Reagovať 8 24 nahlásiť

O2 zaspalo dobu. V poslednom obdobi na hlasovych pausaloch nic nepriniesli, len kozmeticky upravili cenu potom, co konkurencia znizila ceny flatov. Samotny O2 Fer potrebuje rekonstrukcia viac ako inokedy. O2 vsak sladko spinka. Ak si zoberieme dnesne portfolio produktov O2 tak na kazdy produkt najdeme lepsi a lacnejsi variant. Ina bola situacia spred 1 a viac rokov, kedy FER skutocne bola spickou na trhu. O2 Pausal - pre koho je zaujimavy tento pausal? Nechcem mobil! Preco by som mal platit tolko ako ten co si ho berie! Tymto zbytocne stracaju zakaznikov, nik normalny, co si kupil telefon za plnu cenu si tento pausal nezaplati. O2 Fer (kreditny) - ten je prekonany uz davno vdaka EASY Free. Nevidim jeden rozumny argument, ak by som mal zostat na predplatenke, aby som si dobrovolne vybral O2 Fer O2 Fer (pausal) za podobne peniaze ma produkt aj konkurencia, ak este zarhniem balicky, dostavam sa do uplne inej ligy a vtedy zacina konkurovat napr. WOW. O2 Moja firma- jediny vyhodny program, avsak opat je tam viazanost na dobu 12 mes. vdaka ramcovej zmluve. Mimochodom dnes mi akurat volali z O2, konci mi O2 Moja firma, nevedeli nic ponuknut, preco by som mal zostavat. Za 35 EUR dostanem neobmedzene SMS a neobmedzene volanie. Do zahranicia volat nevolam cez O2, ale vyuzivam zdarma VoIP sluzieb Betamax-u. O2 musi prehodnotit hlavne O2 Fer a poskytnut nieco nove, inak sa prenos obrati a to co ziskali opat stratia. Robit kratkozrake akcie BONUSOVEHO typu za prenos je v celkovom meradle len stratou casu i financii pre samotne O2.

4.9.2012 14:54 / LOL! (zive.sk) 4 10 nahlásiť

zalezi kolko volas....nic nie je prekonane, ak niekto volava ponukne ti konkurencia 300 minutovy balik za 21 euro (7 centov minuta) a mainstream ludia myslim volavaju okolo tej stovky za 10 euro. a uz nehovorim o tom ze ak uz teda do o2 ide. nejde sam ale nahovori ludi a bud si daju mojim trom alebo stominutovy balik za ecka...o2 fer je stale konkurensieschopne:) mozno pre tych co volaju par minut za mesiac tak tam mozno sa oplati easy free..9 centov minuta...ale zas kto by preboha chcel predplatenku na karte? :D furt to dobijat jak....

4.9.2012 15:07 / milan (zive.sk) 6 4 nahlásiť

mojim trom za 6e? no dakujem pekne to radsej ff a za 5e si kupim 333sms, volam zadarmo trom kamosom a dalsie volania za 7c

4.9.2012 15:09 / milan (zive.sk) 4 3 nahlásiť

a preco si kupovat 300min za 21e (cenu znizili az po orange) ked v orange je to bez balika

4.9.2012 15:25 / RastislavJ (zive.sk) 8 3 nahlásiť

Lebo v O2 zákazníci vedia, že najbližšie fakturačné obdobie prevolajú presne 300 min ani o sekundu viac alebo menej :-)

5.9.2012 08:33 / viperman 0 2 nahlásiť

poznam chlapika co ma 500 minutovy balicek v o2 a aj ten je mu malo. kazdy mesiac ho minie ;) takze hen tie dristy si nechaj...

5.9.2012 10:28 / RastislavJ (zive.sk) 1 1 nahlásiť

A ten volá presne 500 min ani o sekundu viac alebo menej :-)

4.9.2012 21:32 / V orangei (zive.sk) 8 1 nahlásiť

... ked prevolas 400 minut x 0,055 Eura, je 22 Eur :) :-D Orange je the BEST momentalne ;-)

4.9.2012 15:20 / marek1234 (zive.sk) 4 11 nahlásiť

1. Ti, co volaju par minut neuvazuju nad predplatenkou. Preplatenka je pre tych, co malo a chcu byt hlavne k dispozicii. Nevidel som predplatenkara, ktory by mal balickek 300 minut a fungoval tak. 2. Predplatenkari pozeraju na dlzku platnosti kreditu. Viem to z vlastnej rodiny, nakolko moja 60 rocna mama na dochodku uz nepotrebuje nikam volat. Preto ma predplatenku a preto musi kontrolovat platnost kreditu a dobijat, aby kredit neprepadol. Bankam neveri a peniaze drzi v pancuche. Bohuzial, mobil maju aj dochodcovia. 3. Zober si Platinovy pausal. Povedz dovod, preco mam platit 45€. Neda sa to vyskladat lacnejsie aj u ineho operatora? 4. Mam O2 moja firma, vtredy este Platinovy neexistoval a bol to jediny flat pausal. Do zahranicia nevolam cez mobil, lebo viem volat zdarma cez VoIP so SIP2 hardware telefonom. Preo mam platit 40€, ked mozem mat WOW za 35 s SMSskami. 5. Prilis vela kombinacii u O2, ale ani jedna nie je s neobmedzenymi volaniami, SMS a netom, takze zvazim, ci zostanem pri O2 moja firma. Pani ma volat buduci tyzden, dostala cas, nech si zozenie pozehnanie u vrchnosti a nech mi ponukne nieco naviac, pokial to nepojde, ramcovu zmluvu nepredlzim. Su to moje peniaze, moje mozole i ked dusevne a rozhodne sa budem tak ako opovia i ja CHOVAT TRHOVO!

4.9.2012 21:46 / ajaj (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Ber navedomie, že je kríza.

5.9.2012 13:14 / marek1234 (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Dakujem, aj to je podstatne. Kriza tiez dalsi fakt, ktory treba spomenut. Vieme dobre, ze vsetci setria i ked mnohi dosahuju najlepsie vysledky rozumej zisky za existenciu podnikania na Slovensku, vid ako jedna nemenovana banka ;-)

4.9.2012 13:57 / Luboš (zive.sk) Reagovať 9 18 nahlásiť

Som v O2 od ich začiatku na Slovensku a bol som spokojny. V 11/11 som si kupil smartphone a chcel som mať stále net. A tam začal môj problém s O2. 500MB za 6€. Parkrát som si ho aktivoval, ale nakoniec som kupil novu SIM Easy Free, na O2 mi časom prepadlo par drobných a už len dobieha platnosť karty ktoru mám momentálne v starom mobile ktorý skoro ani nenosím so sebou. Čiže aj ked som stale ich zákazník, maju zo mňa 0€ a ak s ničím novým a výhodným neprídu, karta expiruje a zbohom. Doteraz som viackrát využil 15 dní net zadara vďaka dobitiu 10€ kreditu, dnes si kúpim za 5€ 2000MB, čo je take kvantum dát že ani nemusím zapínať wi-fi. Som zvedavý kedy si v O2 uvedomia že Easy Free je ovela lepši produkt a zareagujú. A odliv ludí stále pokračuje...

4.9.2012 14:09 / pfff (zive.sk) 4 8 nahlásiť

počkaj na Milana, ten ti napíše aký je easy free nepoužiteľný a drahý net

4.9.2012 14:33 / milan (zive.sk) 1 5 nahlásiť

no daj este cisla na sportku :-)

4.9.2012 15:58 / pfff (zive.sk) 3 2 nahlásiť

už nie je pribrzdený, nefunkčný a neviem čo všetko ešte? ešte včera si to tvrdil

5.9.2012 11:12 / Juraj (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Ja som z O2 spokojny z cenami,aj z ponukou,ktora je prehladna.Vadi mi slabsie pokrytie 2G,ktore nahradzaju niekde Telekomom,je to blbost,stale prehadzovat zo siete do siete,alebo na pevno.Moja Nokia N9 vie sa prisposobit,a neprehadzuje tak,zostane v sieti,ktora ma lepsi signal.Ved na pokon je to smartfon.Ja mam 100mb balik na net,a staci mi,lebo internet vyuzivam malo ,skor cez wifi,alebo doma pc.Tesi ma,ze O2 sa zlepsuje v pokryvani siete 3G je to fajn,ale este maju co dobiehat,tak,ako som hovoril v minulosti,ze O2 potrebuje 2-3roky,tak dnes hovorim,ze 1-2roky a budu na urovni konkurencie.Tu 2G dobudovat by mali a ukoncil narodny roaming,uz by bolo na case !!!

4.9.2012 14:03 / Reagovať 13 9 nahlásiť

samozrejme, ze ludia masovo dochadzaju od OR a Telekomu kedze O2 je najvyhodnejsia alternativa. Ludia sa nenechaju oblbovat donekonecna

4.9.2012 14:09 / RastislavJ (zive.sk) 4 9 nahlásiť

Zaujímalo by ma, že koľko z prenesených kariet skončilo/bolo prenesených inam po skončení bonusu.

4.9.2012 14:16 / pfff (zive.sk) 3 6 nahlásiť

ak by som bol v o2sk by ma zaujímalo aká je využívanosť po skončení bonusu ono nemusíš čísla preniesť inam, môžeš len prenášať čísla k ním, ibaže predtým si minul 5 a viac eur, po ukončení bonusu už je to 0€ ale v podstate je mi to jedno, sú lepšie ponuky na trhu, ich biznis, ich vec stačilo by aby dali min. 1€ mesačný poplatok aj v prípade nevyužívania fakturovanej sim, či menili fakturované na predplatenky ak je mesačne menej ako 3€ a hneď by im ubudli tisíce simiek kým to tak nebude, nie je problém mať neaktívne simky, ktoré si op počíta ako aktívne (každá na faktúru je rátaná ako aktívna bez ohľadu na skutočnú aktivitu)

4.9.2012 14:31 / pandrawa (zive.sk) 1 10 nahlásiť

keby si aspon netrepal s tou aktivnou kartou. karta je za aktivnu povazovana az vtedy ked realne pride k nejakej spoplatnenej operacii. uz sa to nauc.

4.9.2012 14:34 / milan (zive.sk) 0 10 nahlásiť

trepanie a vkladanie slov ludom do ust je jeho zivot :-))

4.9.2012 16:19 / pfff (zive.sk) 8 2 nahlásiť

byť deb.lom zas ten váš jeden klame, druhý je psychicky chorý - poprie aj to čo napísal v inej diskusií ešte včera za aktívneho sa považuje každá sim na faktúru

4.9.2012 16:22 / pandrawa (zive.sk) 0 7 nahlásiť

nepovažuje. punktum. až keď si z nej zavoláš alebo pošleš správu alebo uskutočníš dátový prenos. až keď uskutočníš akúkoľvek spoplatnenú operáciu. a nie len preto že je.

4.9.2012 16:25 / pfff (zive.sk) 6 0 nahlásiť

daj link ktorý to dokáže, potom si dávaj "punktum"

4.9.2012 16:34 / pfff (zive.sk) 7 3 nahlásiť

ušetrím vám čas, veď aj tak ste mentálne zaostalí, možno je ale nádej že toto pochopíte (čomu neverím): "Údaj o penetrácii mobilných služieb je vypočítaný na základe porovnateľnej metodiky, podľa ktorej sa za aktívneho zá­kazníka považujú zákazníci predplatených služieb, ktorí na svojej SIM karte za posledné tri mesiace uskutočnili najme­nej jednu aktívnu operáciu, spolu so zákazníkmi využívajúcimi paušálne služby." http://itas.sk/spravy/penetracia-mobilny... ... je zvláštne koľko nevdelaných deb.lov sem chodí a bude sa hádať a hádať, pričom prd vedia a ešte doplním, ak sa budete hádať že využívajú paušálne služby (preklad-sú fakturovaní), 0€ paušál je tiež paušál je faktúra? si aktívny aj keby bola 0,000€

4.9.2012 18:52 / x (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Hlavne ze ty si ten najchytrejsi jak sa jedna o o2 tak pises same blbosti

4.9.2012 19:20 / pfff (zive.sk) 4 0 nahlásiť

k téme nič? nie, to blbečkovia nerobia

4.9.2012 19:26 / mito (zive.sk) 0 3 nahlásiť

pfff preco tak vehementne utocis voci O2?

4.9.2012 20:00 / pfff (zive.sk) 5 1 nahlásiť

vidím že blbečkovia tu majú zraz najpr napíšu že klamem ale keď dokážem že klamú oni, sú mentálne zaostalí, objavia sa tu ďaľší máš niečo ku pravidlám rátania aktívnych sim? ak áno, napíš (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia podmienok, pozn. red.)

4.9.2012 19:34 / x (zive.sk) 1 5 nahlásiť

diskutovat s tebu strata casu vlastne ani nevim o cem diskutovat robis tady z ludi blbcu a sam si ten najvetsi mimo to zivot sa netoci kolem mobilnych operatoru to je to posledne co mna zaujima jak sem pisal strata casu

4.9.2012 19:57 / pfff (zive.sk) 4 0 nahlásiť

takže blbeček ani nevie o čom je téma blbečku, tvoji kolegovia ma nazvala klamárom, že som uviedol že za aktívnu sim sa počíta každá ktorá je na faktúru a ty blbeček si na moju citáciu ktorá ich usvedčovala z klamstva, tuposti, reagoval ešte tupším príspevkom ako oni ak nemáš čo k veci, nepíš ak napíšeš potom sa nečuduj že ti niekto napíše že si blbeček keď reaguješ na niečo o čom nič nevieš punktum

4.9.2012 20:13 / mito (zive.sk) 1 1 nahlásiť

pfff a to si aj mne takto zodpovedal?

4.9.2012 20:22 / mito (zive.sk) 1 2 nahlásiť

pfff mas naozaj velmi zaujimave spravanie...

4.9.2012 20:34 / pandrawa (zive.sk) 0 5 nahlásiť

si doteraz spal či čo?

4.9.2012 23:50 / x (zive.sk) 0 2 nahlásiť

chlapce ty si vazne nemocný ja vim o cem je téma ale mňa to nezaujima já sem pisal že tady urazas ludi a robis sa najchytrejsi já sem u o2 spokojený tak aj moja rodina to je pro mňa důležité určitě ne to co tady píše nějaký pfff

5.9.2012 10:48 / :-) :-) :-) (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Odkedy je nazvať blbečka blbečkom urážka?

4.9.2012 14:35 / RastislavJ (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Môžeš si ponechať, ale ak si akciu využil viacnásobne tak načo skladovať karty - 1 - 2 stačia a teraz máš ešte možnosť využiť ďalší bonus u konkurencie. Všimol si si ten skok pri odchodoch do TM?

4.9.2012 17:05 / pfff (zive.sk) 3 5 nahlásiť

všimol, už toľkokrát zrušili bonus a vždy ho rýchlo obnovili v júli tohto roku začali ponúkať net za polovicu či čo, neubehol ani mesiac a opäť je z toho 50€ 16. 7. 2012 Bonus za prenos čísla do O2 končí ... Podľa vyjadrenia O2 sa operátor na predĺženie aktuálnej akcie nechystá, do budúcnosti však pripravuje nové. „Aktuálne nepredlžujeme ani jeden z uvedených bonusov. Zákazníci sa však môžu tešiť na novinky, ktoré predstavíme už v krátkej budúcnosti,“ uviedla hovorkyňa Martina Jamrichová. http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/bonus-za-prenos... http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/o2-opat-obnovuj... ... 17. 7. 2012 "Operátor O2 po zrušení bonusu za prenos čísla od dnešného dňa ponúka novú akciu týkajúcu sa jeho paušálnych programov. Pri zakúpení novej SIM karty s programom O2 Paušál cez e-shop do konca júla teraz získate internetový balík na šesť mesiacov za polovičnú cenu." http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/polovicnu-cenu-... http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/o2-opat-obnovuj...... 7. 8. 2012 O2 opäť obnovuje bonus 50 eur za prenos čísla" http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/o2-opat-obnovuj... ... im to vydržalo strašne dlho bez bonusu, kopec noviniek :-D:-D:-D:-D

5.9.2012 15:44 / Juraj (zive.sk) 0 2 nahlásiť

O2 bola najvyhodnejsia alternativa !!! Dnes tak,uz nieje tomu.Vsetci operatori maju vdaka O2 dobre sluzby. Taky T-Mobile dlho vyse 3r od uvedenia O2-fer na kredit,a predplatene sluzby Easy mal velmi dlho drahe.Teraz Easy je vyhodna ponuka bez zavazkou a s prijatelnymi cenami hovorov do vsetkych sieti a ma,este na vyber Free a Time,tiez pausaly so celkom dobre.Orange na zakaznikov predplateniek kasle,skor ich odsuva na Funfon,co je jeho virtualny operator,Prima je stale nevyhodna.,.Programy WOW sa oplatia.Mozeme dakovat O2,ze prisly !!! Inac volame draho,a hlavne pri predplatenkach.

4.9.2012 14:36 / milan (zive.sk) Reagovať 1 3 nahlásiť

preco ta zmena nazvu? volali z 02? :-)

4.9.2012 15:07 / bekheir (zive.sk) 1 0 nahlásiť

aky bol povodny?

4.9.2012 15:11 / milan (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Do O2 sa tento rok prenieslo 78 tisíc čísel. Zvyšuje sa počet odchádzajúcich

4.9.2012 15:14 / bekheir (zive.sk) 2 2 nahlásiť

hmmm.. vdaka

4.9.2012 14:55 / fgfgfgsd (zive.sk) Reagovať 0 8 nahlásiť

sa tu handrkujete ako deti o par centov a kazdy vikend preslopete 20 €...funny

4.9.2012 14:59 / 0 7 nahlásiť

za vikend prepit 20 eur? ty kde zijes? sak 20 eur dam len za taxik za sobotu

4.9.2012 15:09 / cxvxcvxccv (zive.sk) 0 2 nahlásiť

tak ked davas 20 eciek na taxik za sobotu tak asi centy za minutu neratas, nie?

4.9.2012 15:16 / 0 8 nahlásiť

nie neratam a kukam s otvorenymi ustami na stale tych istych 5 nickov, ktori tu vypisuju nieco s easy free a nejakymi volnymi sms atd. nechapem o co im ide

4.9.2012 22:06 / halali (zive.sk) 0 5 nahlásiť

ja by som sa chcel tiez niekedy vcitit do tych ludi co behaju hore dole kazde 3 mesiace prenasat cislo aby usetrili par centov za mesiac...kvalitne sa tu udrbavam na prispevkoch ako tu velebite prasivy Telekom a pred pol rokom ste im nevedeli prist na meno. Ja ako byvali klient Tcka nezabudam a ***** na nich aj ked bude volanie za 0,005 centu. (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia podmienok, pozn. red.)

4.9.2012 15:16 / ajaj (zive.sk) Reagovať 1 7 nahlásiť

O2 tesne tesne pred vykapanim simkarty použitej na bonus ponúka 50% bonus za dobitie.

4.9.2012 15:28 / RastislavJ (zive.sk) 0 2 nahlásiť

"50% bonus" nuž to je slabé, ponúkalo 100%

4.9.2012 16:22 / pfff (zive.sk) 2 1 nahlásiť

ja bych povedal že s tými bonusmi pred koncom platnosti sim skončili tento ani min. rok nám neprišla taká ponuka na žiadnu, kým predtým to bolo vcelku bežné bonus sa dá jedine kúpou novej 0€ sim

4.9.2012 16:31 / Peter (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Jeden za osemnast, druhy bez dvoch za dvadsat a tak dalej... Vsetci sa zidu na vrchole trojuholnika s okom uprostred. Slalom.

4.9.2012 17:12 / ferdo39 Reagovať 5 2 nahlásiť

prečo to teraz nie je v % ako v minulosti? Jaj, lebo už by to neboli také úžasné % ;-), ved predsa z 1 na 2 je 100%, ale zo 100 na 101 je to len 1% ;-)

4.9.2012 18:45 / Manobb (zive.sk) Reagovať 10 1 nahlásiť

Paródia na férového operátora, zdá sa, pokračuje ... :-D

4.9.2012 18:51 / mito (zive.sk) 0 7 nahlásiť

ano, este ty si tu chybal...

4.9.2012 20:54 / T (zive.sk) Reagovať 4 0 nahlásiť

A koľko kariet im prepadlo. B-]

4.9.2012 21:56 / ajaj (zive.sk) Reagovať 7 6 nahlásiť

Ako tak čítam diskusiu tak aj tak je O2 Najférovejšie v šklbaní ovečiek.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.