Diskusia

Rozvrh hodín v mobile: Tipy na aplikácie

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
9 príspevkov
5.9.2012 12:36 / pandrawa (zive.sk) Reagovať 2 15 nahlásiť

Pekne kopírujete nápady konkurenčného portálu. Invencia žiadna. Upadá to tu.

5.9.2012 13:10 / Reagovať 0 3 nahlásiť

v Androide asi najpoužiteľnejší je "school schedule deluxe" ostatné sa na neho ani nechytajú :)

5.9.2012 15:35 / B@Dik (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Skoda, ze su to vsetko appky len pre ziakov... Pre ucitela nic poriadne som nenasiel... :(

5.9.2012 17:35 / pITY (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Skús túto: A+ Timetable https://play.google.com/store/apps/details?id=info.timosoft.aplustimetable Sa tam miesto hodín nastavuje čas... ja to využívam na strednej... je tam aj 2 týždňový cyklus...

5.9.2012 18:00 / jaaaaaaaaaaaaaa (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Mne sa osvedcila aplikacia MyClassSchedule. Nastavim si hodiny od kedy do kedy tak, jak ja chcem. Nechyba samozrejme nastavenie intervalu. Ma zabudovane aj upozornovac na domace ulohy/skusky na kedy chcem ja. Daju sa nastavit aj prazdniny. Velmi pekna aplikacia aj s widgetom. Ma rozne rozsirene nastavenia. Vhone aj pre ucitela. Vhodne pre ziaka/studenta na zakladnej/strednej/vysokej skoly. S reklamou je zdarma. Podla mna jedna z naj. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.rakuun.MyClassSchedule.free

5.9.2012 20:34 / Kendal (zive.sk) Reagovať 6 6 nahlásiť

To som akože jediný komu stačí odfotiť si oficiálny rozvrh, dať si ho do galérie, a keď potrebujete niečo vedieť len otvoriť galériu?

5.9.2012 21:57 / - (zive.sk) 0 9 nahlásiť

takych jednoduchych ludi je viac... ofot si profaka a ani do skoly chodit nemusis....

5.9.2012 23:36 / symbian (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

Nejaká takáto free app pre symbian? Či nehrozí?:-/

8.9.2012 04:23 / yintian (zive.sk) Reagovať 2 0 nahlásiť

1350mAh Mini Univerzálna Solárna nabíjačka pre iPhone, tak lacné, vysoká kvalita, najlepšie pre vás, nenechajte si ujsť: http://www.chinagadgetland.com/1350mah-mini-universal-so... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.80.149.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.