Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Trio noviniek Motoroly: Výborná výbava, extrémna výdrž

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 50.19.169.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
25 príspevkov
5.9.2012 22:41 / Maťo (zive.sk) Reagovať 0 16 nahlásiť

Asi nechápem, ale prečo je v článku napísané, že mobil nebude podporovať GSM a potom v tabuľke parametrov sú vypísané pásma GSM ?

5.9.2012 23:34 / Martin (zive.sk) Reagovať 13 6 nahlásiť

Jedine, co sa mi na tychto telefonoch paci je vydr baterie

6.9.2012 05:36 / hm (zive.sk) 11 6 nahlásiť

o pohotovostnom režime nič nepíšu, na 3300mAh 17.hod hovoru nie je troška malo? Nejaká lacná Nokia s ani nie 1/3 kapacitou batérie zvládne cca to isté.

6.9.2012 08:24 / ferdo39 4 11 nahlásiť

a tá lacná nokia mám 2 jadro 1,5 GHz, 1 GB ram, HD displej 4,7,...? 6310 mi vydrží týždeň ;-)

6.9.2012 10:15 / hm (zive.sk) 4 3 nahlásiť

nemá! Ale tu ide čisto len telefonovanie, ak na to potrebuješ tebou menované, tak je to o to horšie.

6.9.2012 15:55 / soj (zive.sk) 1 7 nahlásiť

A myslíš si že keď len telefonuješ tak sa na tom droide vypne všetko čo nepotrebuješ ? Ako možeš porovnávať výdrž starej Nokie s high-end smartfónom ??

6.9.2012 16:38 / hm (zive.sk) 1 1 nahlásiť

"A myslíš si že keď len telefonuješ tak sa na tom droide vypne všetko čo nepotrebuješ ?" HEURÉKA, našiel si riesenie! ;-)

6.9.2012 18:14 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Vydrz testovali v 4G LTE sieti, bude to asi tym. ;-)

6.9.2012 11:54 / viperman 0 3 nahlásiť

predchodca co mal tiez 3300-ku bateriu a je to android a vobec smartphone s najvacsou vydrzou. u nas sa nepredava ale napr nemecky amazon ho ma. http://blog.gsmarena.com/motorola-razr-maxx-batter... ...

6.9.2012 22:45 / lapiduch (zive.sk) 3 0 nahlásiť

najsmutnejšie na to je ,že sice telefonovanie má 21 hodín ale browsovanie cez web,čo robí teraz väčšina ludí ,určite,ma o nejakých 15 minút lepšie ako iná platforma z 1420mAh batériou

10.9.2012 15:23 / viperman 0 0 nahlásiť

to je dan za velky displej, a btw hlavne ze tu niekto pisal ze amoled menej zere ako lcd. mne sa zda ze to je naopak :)

6.9.2012 00:13 / lapiduch (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

hehe a ešte doplniť ,pan majster svetla autor,že toto sa v EU neobjaví,to je len pre USA ,severnu ameriku

6.9.2012 08:32 / ferdo39 1 10 nahlásiť

95% zdrojov hovorí o tom, že Razr HD je určený pre tichomorie, áziu, severnú ameriku aj europu maxx je určený zatiaľ pre SA.

6.9.2012 18:11 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ano, ale DROID RAZR MAXX HD nie, skoda, taka bateria za cenu jedneho milimetra, to by som bral.

6.9.2012 09:13 / fero (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

jezis, to ste vsetci teraz objavili motorolu? kde zijete, v jaskyni :-D Droid su vacsinou robene pre americky trh (severnu ameriku) pre europu su robene dvojicky, su totozne s americkymi len su usposobene aby isli v nasich sietach a maju iny nazov, ako milestone, xoom a pod... . Motorola vseobecne dlabe na europu a preto nie vseto sa vyrobi aj pre europu, o predaj v europe sa moc nezaujimaju

6.9.2012 09:57 / mart1n (zive.sk) 1 9 nahlásiť

Škoda lebo tieto vyzerajú zaujímavo!

6.9.2012 18:20 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ved RAZR HD sa bude predavat aj v EU, len skoda ze RAZR MAXX HD so super bateriou uz nie.

6.9.2012 11:56 / viperman 1 1 nahlásiť

predchadzajuci razr maxx kupis aj u nas, napr v nemeckom amazone http://www.amazon.de/Motorola-Smartphone-AMOLE... ...

6.9.2012 12:27 / martinnn (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

mohli by vydat nastupcu Defy... ale aj tieto su velmi pekne.

6.9.2012 12:49 / týpek (zive.sk) Reagovať 1 13 nahlásiť

Niektorá názory sú srandovné...Každý sa hrabe do kúpy HTC,SAMSUNG nebodaj HUAWEI a pritom sa dajú u nás kúpiť MOTOROLY od oficiálnej distribúcie sa záručným servisom v BA. Kúpil som synovi Motorolu Defi Mini, čo by mala aj niečo vydržať. Hm...vydržala, už sa stihla aj vyprať.A telefón ide ďalej. Vsúčastnej dobe sa dá kúpiť RAZR XT-910 V cene okolo 300€ a ATRIX 265€. A kto si pozrie hardwarové vybavenie...za túto cenu?

6.9.2012 18:27 / Dreamer (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Mam niekolko otazok: 1. Vyzera to tak ze bateria nebude vymenitelna, bude vymenitelna aspon v servise? 2. Su tieto Motoroly vodotesne a prachotesne? Tesil som sa ze si budem mat z coho vyberat, ale nikde som o tom nenasiel zmienku, zatial jediny vodotesny a prachotesny mobil s uhloprieckou nad 4" je Sony Xperia V, ktory ma ale dost slabu bateriu a to je po konstrukcii druha najdolezitejsia vec, pre mna. :-( Inak sa nechcem s mobilom potapat, dovod je iny, tekutiny sa do mobilu dostanu aj nosenim vo vrecku a casto potom neuznaju ani reklamaciu, poznam viac ludi ktorym ju neuznali prave koli tomu, no a ja 500€ za mobil ktory mozem o pol roka vyhodit nedam.

9.9.2012 16:32 / SerVác (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Vieš mi povedať načo ti je telefón s displayom nad 4"? Teda ja nevyrývam, vážne ma to zaujíma.

6.9.2012 20:44 / lpfc (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

otcenas, ktorysi na nebesiach daj aby aspon nieco z toho predavalo aj v eu, alebo aspon photon q

7.9.2012 19:07 / Winvik (zive.sk) Reagovať 6 0 nahlásiť

Tak schvalne, ci budu mat lepsiu vydrz ako moja Nokia 3310 s 1350 mAh baterkou. Minule som sa dostal na tyzden a 2 dni. Super mobil. A Snake, zabava na dlhe hodiny. Angry Birds sa moze ist zakopat.

18.9.2012 14:24 / LaBrie (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ked chces vediet rozdiel medzi telefonom a smartfonom tak si pozri do Googlu.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.