Diskusia

Trio noviniek Motoroly: Výborná výbava, extrémna výdrž

25 príspevkov
5.9.2012 22:41 / Maťo (zive.sk) Reagovať 0 16 nahlásiť

Asi nechápem, ale prečo je v článku napísané, že mobil nebude podporovať GSM a potom v tabuľke parametrov sú vypísané pásma GSM ?

5.9.2012 23:34 / Martin (zive.sk) Reagovať 13 6 nahlásiť

Jedine, co sa mi na tychto telefonoch paci je vydr baterie

6.9.2012 05:36 / hm (zive.sk) 11 6 nahlásiť

o pohotovostnom režime nič nepíšu, na 3300mAh 17.hod hovoru nie je troška malo? Nejaká lacná Nokia s ani nie 1/3 kapacitou batérie zvládne cca to isté.

6.9.2012 08:24 / ferdo39 4 11 nahlásiť

a tá lacná nokia mám 2 jadro 1,5 GHz, 1 GB ram, HD displej 4,7,...? 6310 mi vydrží týždeň ;-)

6.9.2012 10:15 / hm (zive.sk) 4 3 nahlásiť

nemá! Ale tu ide čisto len telefonovanie, ak na to potrebuješ tebou menované, tak je to o to horšie.

6.9.2012 15:55 / soj (zive.sk) 1 7 nahlásiť

A myslíš si že keď len telefonuješ tak sa na tom droide vypne všetko čo nepotrebuješ ? Ako možeš porovnávať výdrž starej Nokie s high-end smartfónom ??

6.9.2012 16:38 / hm (zive.sk) 1 1 nahlásiť

"A myslíš si že keď len telefonuješ tak sa na tom droide vypne všetko čo nepotrebuješ ?" HEURÉKA, našiel si riesenie! ;-)

6.9.2012 18:14 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Vydrz testovali v 4G LTE sieti, bude to asi tym. ;-)

6.9.2012 11:54 / viperman 0 3 nahlásiť

predchodca co mal tiez 3300-ku bateriu a je to android a vobec smartphone s najvacsou vydrzou. u nas sa nepredava ale napr nemecky amazon ho ma. http://blog.gsmarena.com/motorola-razr-maxx-batter... ...

6.9.2012 22:45 / lapiduch (zive.sk) 3 0 nahlásiť

najsmutnejšie na to je ,že sice telefonovanie má 21 hodín ale browsovanie cez web,čo robí teraz väčšina ludí ,určite,ma o nejakých 15 minút lepšie ako iná platforma z 1420mAh batériou

10.9.2012 15:23 / viperman 0 0 nahlásiť

to je dan za velky displej, a btw hlavne ze tu niekto pisal ze amoled menej zere ako lcd. mne sa zda ze to je naopak :)

6.9.2012 00:13 / lapiduch (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

hehe a ešte doplniť ,pan majster svetla autor,že toto sa v EU neobjaví,to je len pre USA ,severnu ameriku

6.9.2012 08:32 / ferdo39 1 10 nahlásiť

95% zdrojov hovorí o tom, že Razr HD je určený pre tichomorie, áziu, severnú ameriku aj europu maxx je určený zatiaľ pre SA.

6.9.2012 18:11 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ano, ale DROID RAZR MAXX HD nie, skoda, taka bateria za cenu jedneho milimetra, to by som bral.

6.9.2012 09:13 / fero (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

jezis, to ste vsetci teraz objavili motorolu? kde zijete, v jaskyni :-D Droid su vacsinou robene pre americky trh (severnu ameriku) pre europu su robene dvojicky, su totozne s americkymi len su usposobene aby isli v nasich sietach a maju iny nazov, ako milestone, xoom a pod... . Motorola vseobecne dlabe na europu a preto nie vseto sa vyrobi aj pre europu, o predaj v europe sa moc nezaujimaju

6.9.2012 09:57 / mart1n (zive.sk) 1 9 nahlásiť

Škoda lebo tieto vyzerajú zaujímavo!

6.9.2012 18:20 / Dreamer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ved RAZR HD sa bude predavat aj v EU, len skoda ze RAZR MAXX HD so super bateriou uz nie.

6.9.2012 11:56 / viperman 1 1 nahlásiť

predchadzajuci razr maxx kupis aj u nas, napr v nemeckom amazone http://www.amazon.de/Motorola-Smartphone-AMOLE... ...

6.9.2012 12:27 / martinnn (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

mohli by vydat nastupcu Defy... ale aj tieto su velmi pekne.

6.9.2012 12:49 / týpek (zive.sk) Reagovať 1 13 nahlásiť

Niektorá názory sú srandovné...Každý sa hrabe do kúpy HTC,SAMSUNG nebodaj HUAWEI a pritom sa dajú u nás kúpiť MOTOROLY od oficiálnej distribúcie sa záručným servisom v BA. Kúpil som synovi Motorolu Defi Mini, čo by mala aj niečo vydržať. Hm...vydržala, už sa stihla aj vyprať.A telefón ide ďalej. Vsúčastnej dobe sa dá kúpiť RAZR XT-910 V cene okolo 300€ a ATRIX 265€. A kto si pozrie hardwarové vybavenie...za túto cenu?

6.9.2012 18:27 / Dreamer (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Mam niekolko otazok: 1. Vyzera to tak ze bateria nebude vymenitelna, bude vymenitelna aspon v servise? 2. Su tieto Motoroly vodotesne a prachotesne? Tesil som sa ze si budem mat z coho vyberat, ale nikde som o tom nenasiel zmienku, zatial jediny vodotesny a prachotesny mobil s uhloprieckou nad 4" je Sony Xperia V, ktory ma ale dost slabu bateriu a to je po konstrukcii druha najdolezitejsia vec, pre mna. :-( Inak sa nechcem s mobilom potapat, dovod je iny, tekutiny sa do mobilu dostanu aj nosenim vo vrecku a casto potom neuznaju ani reklamaciu, poznam viac ludi ktorym ju neuznali prave koli tomu, no a ja 500€ za mobil ktory mozem o pol roka vyhodit nedam.

9.9.2012 16:32 / SerVác (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Vieš mi povedať načo ti je telefón s displayom nad 4"? Teda ja nevyrývam, vážne ma to zaujíma.

6.9.2012 20:44 / lpfc (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

otcenas, ktorysi na nebesiach daj aby aspon nieco z toho predavalo aj v eu, alebo aspon photon q

7.9.2012 19:07 / Winvik (zive.sk) Reagovať 6 0 nahlásiť

Tak schvalne, ci budu mat lepsiu vydrz ako moja Nokia 3310 s 1350 mAh baterkou. Minule som sa dostal na tyzden a 2 dni. Super mobil. A Snake, zabava na dlhe hodiny. Angry Birds sa moze ist zakopat.

18.9.2012 14:24 / LaBrie (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ked chces vediet rozdiel medzi telefonom a smartfonom tak si pozri do Googlu.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke