Diskusia

Čínsky výrobca si patentoval dizajn iPhonu 5 skôr ako Apple (video)

88 príspevkov
8.9.2012 23:54 / Lubino (zive.sk) Reagovať 3 15 nahlásiť

http://goo.gl/ozFcv...

8.9.2012 23:58 / Lubino (zive.sk) Reagovať 1 14 nahlásiť

http://nooooooooooooooo.com/... :-D

9.9.2012 08:47 / ferdo39 Reagovať 5 21 nahlásiť

čím zachádzaš, tým schádzaš! B-]

10.9.2012 17:25 / :) (zive.sk) 3 0 nahlásiť

neviem ako ty .. ale ja sa staram o seba a svoju buducnost. nejaka IT firma mi je ukradnuta .. nic s nou nemam spolocne a ani mi neprispeje na zivot.

12.9.2012 11:37 / greg (zive.sk) 0 0 nahlásiť

bude k tomu novemu iphone aj prcka aby to LTE vobec fungovalo? ako vtedy ked apple doprcalo antenu ale tvrdlio ze ich iovce nevedia drzat spravne mobil v rukach a za cas rozdavalo prcky na mobil zdarma?????

9.9.2012 09:08 / IQLogic (zive.sk) Reagovať 12 20 nahlásiť

Nikto ešte nevie ako bude iP5 vyzerať a či sa tak vôbec bude volať, ale čínsky výrobca si dal patentovať jeho vzhľad :-D Vzorom Vám je Nový čas?? B-]

9.9.2012 09:19 / Winvik (zive.sk) 8 8 nahlásiť

Je tam napisane pravdepodobne

9.9.2012 12:00 / iqlogic (zive.sk) 5 7 nahlásiť

"Čínsky výrobca si patentoval dizajn iPhonu 5 skôr ako Apple (video)" Kde tam vidíš pravdepodobne???

9.9.2012 16:52 / khmmm (zive.sk) 0 3 nahlásiť

"Nový produkt s dizajnom, ktorý bude pravdepodobne identický s novým iPhonom 5"

10.9.2012 07:39 / eewe (zive.sk) 1 8 nahlásiť

iphone 5 je uz davno vo vyrobe, kde asi? v cine, takze tam uz niekto davno vie ako presne bude vyzerat...

10.9.2012 01:18 / apple skap! (zive.sk) 5 4 nahlásiť

Nikto ešte nevie ako bude iP5 vyzerať a či sa tak vôbec bude volať, Sam si si odpovedal....ak nevies ci sa bude novy apple ishrot volat apple 5 tak o com tocis? A ver tomu ze to je opat unik a je to dosledok toho kde apple vyraba... v CINE!!!! za misku ryze ti cinan donese na zachod v restike v pekingu hoci aj kus z predprodukcnej serie... myslis ze to ustrazia v krajine kde je hlad a ludia sa pre 5 dolarov zabijaju?

9.9.2012 10:20 / Peter (zive.sk) Reagovať 3 50 nahlásiť

"Čína sa správa k patentom veľmi svojsky" doplnil by som že nie je jediná. Aj Amerika sa správa k patentom (hlavne Amerických firiem) veľmi svojsky viď spor apple-samsung

9.9.2012 11:31 / pehe111 (zive.sk) Reagovať 31 7 nahlásiť

myslím, že iphone5 bude nakoniec vyzerať úplne inak a vytrie tak kocúra všetkým prinášačom senzačných správ...tak tomu bolo vždy. Podľa mňa vypustili náznaky tohoto dizajnu aby zmiatli nepriateľa, neverím, že by sa v apple uspokojili s týmto dizajnom.

9.9.2012 12:01 / iqlogic (zive.sk) 5 38 nahlásiť

"... neverím, že by sa v apple uspokojili s týmto dizajnom." No ako keby Apple vynikal v dizajnových skvostoch - 2 roky jeden mobil :-D

9.9.2012 12:35 / ferdo39 8 12 nahlásiť

skôr bude sklamaním, lebo nebude mať ani to čo si ľudia myslia, že bude mať ;-) vid. predpovede o 4S a nakoniec prepadák

9.9.2012 13:48 / Busy (zive.sk) 4 11 nahlásiť

Nakoniec namiesto 5 bude predstaveny iba 4GS a bude vymalovane :-):-)):-D

10.9.2012 13:12 / kztk (zive.sk) 0 0 nahlásiť

G? asi ze J ako Jobs... S ako Stevko uz pridali....

10.9.2012 19:42 / roob (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ee. bude sa volat new iphone!

10.9.2012 21:31 / Busy (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ak to naozaj bude "New iPhone", bude to len dalsi dokaz ako Apple kradne napady. Tentokrat priamo od nas, zo Slovenska - kde sa most SNP dlhe roky volal "Novy most" ;-) :-)) (Mali by sme si rychlo v USA patentovat slovo "novy" v nazvoch vyrobkov ... :-P )

9.9.2012 20:51 / ... (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Ja a Ty: ak bol iPhone 4S prepadák, tak neviem, kde žiješ... :D

10.9.2012 20:49 / ferdo39 1 2 nahlásiť

voči 4 bol, obrovské očakávania iOviec a novinárov hlavne mm, a nakoniec update HW

11.9.2012 21:57 / lapiduch (zive.sk) 2 0 nahlásiť

jediný kto očakával neviem čo bol androprďák ako ty vyšitý keby ťamťung nepriniesol SGSIII ake je tak by ste nadávali,applistom je to jedno čo tam máte,možno to konečne nebude zalagované ale stále tu kotkodákajú len blbci

12.9.2012 04:57 / Ç (zive.sk) 0 2 nahlásiť

lapiduch je Jabukvičák čo si honí nad fotkou jobsa

10.9.2012 10:43 / Amnart (zive.sk) 3 1 nahlásiť

aky prepadak, kde zijes pozri sa kolko iphonov 4S sa predalo - len za uvadzaci vikend minuly rok to boli 4 miliony - za prvy mesiac - 10 mil. to je prepadak ? za necely rok od uvedenia 35-40milionov kusov to je prepadak ?? :-D

10.9.2012 20:50 / ferdo39 1 3 nahlásiť

iOvce to kúpia, ale koľko sa ich predalo potom, ked to pokupovali iOvce? normálnych ľudí nenadchla

11.9.2012 21:58 / lapiduch (zive.sk) 2 0 nahlásiť

ak si ty normálny tak to si roduverný Ficovolič - blbec takých nadchne jedine sociálna Istota , Farma a Farmár v TV

12.9.2012 04:58 / Ł (zive.sk) 0 1 nahlásiť

lapiduchove IQ je presne take ake ma priemerny uzivatel apple vyrobkov.... cita SAMSUNG kupi SAMSUNG a tvrdi ze videl apple!

9.9.2012 13:47 / oasis-po (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Ja tiez neverim ze bude vyzerat tak ako na "nadcasovych" fotografiach ale zatial tomu vsetko nasvedcuje kedze pomer stran bude 16:9 a preco nejak zasadne menit dizajn ked sa aj tak trochu zmeni, natiahne ? Osobne si myslim ze iP5 nebude az taky trhak ale v prvych dnoch aj tak budu šori pred predajnami...

9.9.2012 13:52 / Busy (zive.sk) 5 20 nahlásiť

No nech bude vyzerat ako chce, iOvce ho budu uctievat aj keby ten tvar bol akokolvek skaredy a neprakticky ;-)

9.9.2012 15:10 / lapiduch (zive.sk) 23 6 nahlásiť

nevadí ty si ho aj tak nekúpiš lebo na to nemáš si androprd ovca zelený vymletý mozog

9.9.2012 20:06 / Busy (zive.sk) 2 7 nahlásiť

Aha, trafena iOfca zagagala ... resp. zabeeekala :-D :-D :-D :-D a) Nemam android b) Sucany mobil ktory mam (uz 4 a pol roka) som si vyberal podla inych parametrov, nie podla OS c) iPhone si nekupim nie preto zeby som na neho nemal dost penazi, ale preto lebo mi proste nevyhovuje po stranke konektivity a celkovej filozofie prace s multimedialnym obsahom, ktoru tlaci Apple. Ale to je uplne na inu debatu. d) Nie som vojak a ani inak zamestnany v armade. e) a ci som vymlety, no, neviem, ale pre iOfce sa taky urcite casto javim ;-)

11.9.2012 22:01 / lapiduch (zive.sk) 0 1 nahlásiť

mam docomo Japan Sharp SH-10C , prvý 3D mobil z 3D fotoaparátom stál ešte viac ako Samsung SGSIII plasťák a viac ako iPhone 4S aspon poriadne materiály ovce tu vlačia ale len z druhej strany s tej zelenej

10.9.2012 01:28 / apple skap! (zive.sk) 1 2 nahlásiť

dnes ma na apple kazdy kokos - vid argument lapiducha....

11.9.2012 22:05 / lapiduch (zive.sk) 0 0 nahlásiť

kto druhému praje smrť , skôr sa jej dočká to si zapamätaj mne nevadia anonymný somári na nete , tý nimy ostanú navždy a je jedno kolko a na koho budu nadávať , ostanu stále len zamindrákovaný blbci

10.9.2012 01:21 / apple skap! (zive.sk) 2 3 nahlásiť

no asi by uz tei vyrobene museli znicit... jedine ze tato firma by bola applom nastrcena.... nieco ako ked uplatili trta aby tvrdil ze mu zhorel samsung galaxy... pritom ho smazil v mikrovnke a vyhovara sa teraz na kamarata -to uz mal v navode od apple co ma hovorit keby to cele prasklo- apple ma dobrych len pravnikov.... dobrych ko ko tov treba poznamenat lebo pravnik nie je od toho aby zlodejinu a mafianske praktiky legalizoval ale u apple robia presne toto....

10.9.2012 12:20 / Franto (zive.sk) 1 0 nahlásiť

V to my všetci "androiďáci" veríme, lebo keby mal Samsung okopírovať hentaký dizajnový paškvil, tak prejdeme naspäť k nokiám :-))

9.9.2012 11:46 / Dreamer (zive.sk) Reagovať 3 35 nahlásiť

Mali si to patentovat v Amerike, vtedy by sa ukazalo, ako spravodlive su sudy USA. Ked Apple vyhral spor so Samsung-om, musel by v tomto pripade vyhrat cinsky vyrobca. Mozno by to konecne ukoncilo nezmyselne patentove spory a otvorilo vsetkym oci.

9.9.2012 16:44 / Heh (zive.sk) 18 2 nahlásiť

Ty Kebyze niečo vymyslis nevadilo by ti potom že dáky sikmooky ti to okopiruju A ukradnú. Vadilo, no ty nikdy nič nevymyslis, na iphone nemáš tak len naň nadávas A si vďačný za také kórejske h. ovna, pretože keď už nemôžeš mať iphone, tak aspoň jeho kópiu za polovicu na akciu za euro u operátora.

9.9.2012 16:55 / khmmm (zive.sk) 2 9 nahlásiť

a co povies na toto http://9gag.com/gag/5195630...

9.9.2012 18:08 / 3 11 nahlásiť

na to ti nepovie nič lebo si neprizná že jeho super kvalitný americký iphone vyrobený v číne z kórejských súčiastok je len úbohá kópia ostaných mobilov. Nielen jedného ale všetkých, z každého ukradli niečo a vznikol IPHONE B-]

9.9.2012 19:13 / pehe111 (zive.sk) 12 8 nahlásiť

som šťastý majiteľ kópie od výrobcu apple. 1. mac book, 1. imac, iPhone + priateľke som kúpil tiež. Milujem tieto ''napodobeniny''...a hlavne ten software. Čistá ''kópia'' androidu a windowsu :-D Aj keď som podľa niektorých vás céčkových appleneznášačov iOvca mám vás hlboko v p... Ja tu nepíšem nič na samsungy a spol. pretože som vyrovnaný.

9.9.2012 20:39 / Dreamer (zive.sk) 2 5 nahlásiť

Unika ti podstata, aj mojho prispevku, ja nemam nic proti iPhon-u, ani proti ludom ktori ho pouzivaju, nenadavam ani neurazam nikoho - tak ako niektori. Osobne mi nevyhovuje vela veci na iPhon-e , ale VADI mi hlavne ich politika, vsetko ukradli, to by bolo OK, ale oni si to patentovali a teraz chcu aby im firmy ktore nieco vymysleli, ktore ich zivia/zivili, platili za to co oni ukradli, to je vazne drzost neskutocnych rozmerov, podobne ako Jobs-ove vyroky o zniceni Androidu a tomu ze si patentovali tvar smartphon-u. Uz bolo vela prikladov dokazujucich ze je to nezmysel, ale musi prist asi nieco take ako v clanku alebo... ...tusim Samsung hrozil ze ked bude v novom iPhone LTE, tak ich daju na sud, neviem ci je to pravda, niekde som to zachytil.

10.9.2012 01:29 / apple skap! (zive.sk) 5 6 nahlásiť

ty nie si vyrovnany ty si priam stoporeny uz ked vidis logo jablka ... aj to apple ukradlo aj nazov.. tak bud hrdy na toho najvacsieho zlodeja - števka handJobsa

11.9.2012 22:09 / lapiduch (zive.sk) 2 1 nahlásiť

ty si stoporený ked vidíš zadok otca či iného chlapa si psychický labilný a máš mentálne problémy, len ked ideš okolo trhu a babky predávajú ovocie a nikto do teba nezapára si svojský ,jedinečný,dufám ,že sa nebudeš páriť (do zadku z otcom môžeš) aby si nemal potomkov, tým uchrániš svet od dalších d€m€ntov

12.9.2012 04:59 / ő (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Lapiduch diagnozu co ti povedal doktor a tvoje sexualne predstavi nema kazdy .. amju to len clenovia tvojej incestnej rodiyn! Uz to pochop ty jabukvicak!

9.9.2012 18:02 / Dreamer (zive.sk) 2 12 nahlásiť

A ty co sa hanbis aj svoj nick napisat, pozri si najskor ten odkaz nad tymto prispevkom a zistis kto od koho kopiroval, Jobs to aj priznal, vazne taketo nieco prehlasit, keby tu este bol.... Okrem toho, moj prispevok mal ukazat, ze patentovat si tvar obdlznika je nezmysel, tam sa neda vymyslat, je niekolko moznosti (hranaty, obly, vajcovy) a keby si kazda znacka patentovala jednu moznost, mali by sme na trhu 3-4 znacky ktore by si urcite vedeli "vyregulovat" ceny. Dalej, tie urazky su smiesne, iPhone by som nikdy nechcel ani zadarmo, pri kazdom modeli sa ukazali nejake problemy a uz ani nehovorim o znamych nedostatkoch co sa tyka standardov. A teraz otazka za milion. :-P Vies kto a kde vyrabal alebo stale vyraba displeje, procesory, pamate a dalsie komponenty pre tvoj dokonaly drahy iPhone, ktory si ja (akoze) nemozem dovolit? Pomocka, zacina sa na "S". ;-)

11.9.2012 22:11 / lapiduch (zive.sk) 1 0 nahlásiť

ano , napíš mi od koho ma apple všetky komponenty,sklamenm ťa S je tam len v páru veciach ,komplet to nie je

12.9.2012 05:01 / { (zive.sk) 0 1 nahlásiť

lapiduchuj ty mas komplet iba vtedy ked ti to foter robi do zadku a ty mamke do papule pricom sa tvoja babka musi na to pozerat...

9.9.2012 20:13 / blabal (zive.sk) 2 1 nahlásiť

Ano, všetci vám strašne závidíme tie vaše iPhony... raz v budúcom živote si ho aj ja kúpim. Teraz budem tíško závidieť, že si proste niekto. Ty a tebe podobní, čo si myslíte, že nemáme na iné telefóny než na to čo máme, ste na smiech. Ale neberiem Ti to, si proste king a všetkých čo vlastnia Android, alebo iné systémy si vysmial.

9.9.2012 23:54 / crash (zive.sk) 3 2 nahlásiť

ale to si len ty myslis ze ten co ma iP si to mysli ... je to tvoj komplex .....:-D:-D:-D:-D:-D:-D

10.9.2012 14:28 / blabal (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Napisal so on a jemu podobni. Nie vsetci. Citaj poriadne. Ano jasne, mam strasny komplex. Kvoli Apple v noci ani nespavam... lol

10.9.2012 01:24 / apple skap! (zive.sk) 4 4 nahlásiť

Kradne JOBS! Aj ten tvar obdlznika s oblymi rohami ukradol samsungu! Aj nazov Apple a logo jablka ukradol Beatles.. nepoznam nic co by Jobs sam vymyslel.. este aj marketing apple bol vyvyinuty inymi na testovanie psychiky cloveka a podsuvanie ineho obsahu prostrednictvom reklamy.... Jobs sa toho zucastnil a opat vyuzil vo svoj prospech....a ovce ani nevedia preco nieco chcu a preco nieco robia....

10.9.2012 07:35 / klaun (zive.sk) 5 2 nahlásiť

saso .. kedy uz chytis infarkt z tych antiapple stavov ? ty nemas nic ine na praci ?

10.9.2012 08:21 / JaroB (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Tak teraz si APPLE nechalo patentovať možnosť vypnúť iŠrot kedy sa mu zachce/teda bude potrebné/...ale ešte tento zásah do vlastníckych práv iOvciam vadiť nebude...oni ešte aj na tomto budú obhajovať 3-[3-[3-[ Obmendzovanie a potláčanie vlastníckeho práva najhrubšieho zrna sa práve začína 3-[3-[3-[ http://www.phonearena.com/news/Apple-granted-patent... ... Čo mi k tomu iOvce napíšete??? Je to všetko fasa a nič sa nedeje???

10.9.2012 08:23 / JaroB (zive.sk) 2 3 nahlásiť

OPRAVA: ....oni ešte aj toto budú obhajovať... Je ráno a hneď takáto "super"funkcia pre iOvce :-D

11.9.2012 22:16 / lapiduch (zive.sk) 1 0 nahlásiť

ty si fakt d€ment ,skus sito prečítať ešte raz ak vieš po anglicky už tentvoj výstr€k na smatmánii je smiešny a tu si len potvrdil že si imbecil

12.9.2012 05:03 / liý (zive.sk) 0 2 nahlásiť

lapiduchuj!

10.9.2012 13:13 / truj (zive.sk) 1 3 nahlásiť

klaun co hovori inemu saso? to je ako ked Jobs kradol a obvinuje ostatnych....

12.9.2012 11:37 / gre (zive.sk) 0 0 nahlásiť

bude k tomu novemu iphone aj prcka aby to LTE vobec fungovalo? ako vtedy ked apple doprcalo antenu ale tvrdlio ze ich iovce nevedia drzat spravne mobil v rukach a za cas rozdavalo prcky na mobil zdarma?????

9.9.2012 12:03 / Diego (zive.sk) Reagovať 2 23 nahlásiť

I phone sa vyraba v cine, minimalne kryt. Cize, ak sa najde bohaty a sikovny cinan, namal by byt problem zistit design a presny rozmer noveho I Phonu. A ja naozaj zo srdca prajem Applu, aby prisiel o cinsky trh vdaka takej trivialite ako se design telefonu :-D Presne design a nie pouzite technologie, patenty ktore sa vyvijaju roky, hodnotne technologicke patenty, ale trapny vzhlad mozu obrat Apple o miliardy ked by prisli o Cinsky trh. A tu plati, to stare ,ze palica ma dva konce....

9.9.2012 12:35 / ax55 (zive.sk) Reagovať 6 1 nahlásiť

To fakt veríte tomu, že tá najopatrnejšia spoločnosť na patenty by si nepatentovala výzor iphone 5 keď sa vo foxcomm vyrába už pár týždňov? Všetky tei ,,odfotené" telefóny či videá su len fake krabičky na testovanie signálu a výdrže batérie, nový IP bude úplne odlišný, toto všetko len napomáha k veľkému itresku keď zase pólka populácie bude chceť telefón s veľkým P.

9.9.2012 14:12 / Lubino (zive.sk) 1 10 nahlásiť

...s velkou P. si myslel...

9.9.2012 15:02 / sef (zive.sk) 3 4 nahlásiť

...a bude to vobec vediet telefonovat? a posielat sms? :-/

9.9.2012 15:09 / lapiduch (zive.sk) 10 4 nahlásiť

hlupák ako ty,to nedokáže ani z nokiou 3310

12.9.2012 05:03 / } (zive.sk) 0 1 nahlásiť

lapiduchuj

9.9.2012 15:41 / T. (zive.sk) 1 11 nahlásiť

aspon keby bluetooth fungoval ako má

10.9.2012 01:14 / apple skap! (zive.sk) 1 3 nahlásiť

ked nan das prcku aku apple rozdavalo ked posrali antenu tak asi hej.. ak to dokladne okopirovali aj s chybami ake apple bezne robi a akurat sa vyhovara ze iovce nevedia mobil spravne drzat....

9.9.2012 18:12 / Dreamer (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Mozno v USA, ale v Cine asi nie, inak by nemohli povolit patentovat ten vzhlad dalsiemu vyrobcovi, ibaze by to nebol rovnaky dizajn... ...Kazdopadne to je nepodstatne, precitajte si moje prispevky vyssie.

10.9.2012 01:27 / apple skap! (zive.sk) 1 3 nahlásiť

lebo v cine im taku pichovinu nezapatentuju ako je tvar obdlznika.... a sud v emerike jasne ukazala ze rozhodol politicky a nie rozumuom a tak cina vracia uder...

9.9.2012 15:39 / T. (zive.sk) Reagovať 2 6 nahlásiť

šikovnejší vyhráva B-]

9.9.2012 22:38 / janickovo (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

samsung htc ci huawey predbehli iphony uz pred rokom milovymi krokmi este aj tieto nove nokie vytru rybnik ifonu ifon je zastarana sunka :-D

9.9.2012 23:57 / crash (zive.sk) 4 4 nahlásiť

tak ze teraz bereme tvoj nazor uplne vazne ...:-D:-D:-D:-D idem splachnut ten moj iP do zachodu ... alebo ak mas zaujem darujem ti ho .... teda ale az po 12. tohoto mesiaca :-D:-D:-D:-D:-D:-D

10.9.2012 17:55 / oasis-po (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Hej mam zaujem posli my ho na moju adresu, kludne aj 15teho. :D

10.9.2012 01:11 / apple - skap! (zive.sk) Reagovať 2 9 nahlásiť

"Netypická situácia by zrejme v inej časti sveta nebola vôbec možná. Je dobre známe, že Čína sa k patentom a autorským právam stavia veľmi svojsky. V krajine sa imituje takmer všetko, od rôznych elektronických zariadení, cez značky oblečenia až po najznámejšie reťazce s rýchlym občerstvením." Ked to urobilo apple samsungu ze patentovalo design obdlznika s oblymi rohami tak to neurobilo v Cine a predsa sa to dalo... Ked apple ukradlo nazov APPLE a logo jablka a tiez ho rychlo patentovalo tiez to bolo mozne.... Ked apple napriek rozhodnutiu sudu pouzivalo a pouziva nazov apple a logo jablka v suvislosti s hudbou tiez je to mozne.... Nech appole tarez skape na metody ktore samo pouzivalo - kradlo a patentovalo nakradnute!

10.9.2012 17:26 / :) (zive.sk) 2 0 nahlásiť

neplac .. ty mas aspon plnu hubu kecov ked ani firmu, ani napady, ani prachy ani zivot .. hybaj do krcmy bulo ..

10.9.2012 21:40 / mj (zive.sk) 1 1 nahlásiť

ked apple ukradne desig samsungu ale vyhra sud tak je podla teba samsung zlodej.. ked ukradol velky Steve HandJobs logo jablka a nazov firmy tak uz si stratil argumenty ... do krcmy chod ty tam patris aj s k r e t e n o m akym bol zlodej Jobs...ona mal jediny napad - kradnut napady inym a patentovat ich ako svoje.... ak si tupy a nevies hladat na internete tak poziadaj niekoho inteligentnejsieho nech ti najde o Jobsovych zlodejstvach skutocnu pravdu a nie tie kecy co apple podsuva ovciam takym ako si ty.... (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

11.9.2012 00:05 / :) (zive.sk) 0 1 nahlásiť

tak ti to napisem inak .. je mi to totalne jedno. to nech si riesia firmy, ja sa staram o seba a som spokojny ze ja nic nekradnem. pokial mi apple zariadenie sluzi kaslem na to ..

11.9.2012 00:07 / :) (zive.sk) 0 1 nahlásiť

a uz ti pisem ze neplac .. takym tonom nic nezmenis. mozes akurat pri borovicke zaujat ty bulo .. idz sa ozrat. nechcem a nepotrebujem nic hladat o apple .. naco mi to je ? ide do obchodu, vyskusam a co mi sadne kupim. maj sa ty tutmak internetovy

11.9.2012 16:01 / jtzži (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Apple je najlepsie v jednom - kradnuti napadov a patentovani si ich ako svoje vlastne. Drzo ukradlo aj nazov firmy a logo a aj ked su prehralo logo a nazov im nezakazali pouzivat! To je o zakonoch v USA - kto viac zaplati ten moze kradnut a hlavne nech je to americka firma proti inej... to je potom jasne komu daju sudy za pravdu... Beatles majau spolocnost s nazvom apple a kedze to boli Briti tak ako inak mohol sud v USA rozhodnut ked im Jobs pre nedostatok fantazie ukradol nazov a logo jablka??? Jobs nevymyslel nikdy nic.. len kradol a kradol.... nic proti tomu ale ked tvrdi ze su to jeho napady tak je ako male decko na piesocku co zoberie kamaratovi kyblik a este pred jeho ocami si ho podise ako dokaz ze je to jeho kyblik... Jobs mal jediny dobry napad z vlastnej hlavy - ze si rakovinu liecil sam. O jedneho zlodeja a klamara menej...

11.9.2012 22:19 / lapiduch (zive.sk) 2 0 nahlásiť

zase už prestaň d€ment

12.9.2012 05:05 / } (zive.sk) 0 2 nahlásiť

lapiduchuj chod fetovat fotrove ponozky pokial nie je doma a ked pride das si kompletku aku si spominal vyssie....a zavolaj dopredu babke aby stihla o barlach doklusat!

12.9.2012 04:10 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

iPhone 5: lepší výkon, rovnaký dizajn. tak krásne, tak dokonalé! http://www.chinagadgetland.com/superlight-purple-and-pin... ...

12.9.2012 11:36 / gre (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

12.9.2012 11:36 / re (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

12.9.2012 12:07 / jzr (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

http://www.zive.cz/bleskovky/viceprezident-g... ... Jeden z viceprezidentů Googlu David Lawee (Corporate Development VP) se nechal v rozhovoru pro Bloomberg slyšet, že nedávné rozhodnutí soudu ve sporu Applu a Samsungu představuje pro Google určitý varovný signál. Firma podle něj doposud nepřikládala patentům takový důraz a nepředpokládala, že je patentovatelný i zaoblený tvar zařízení. Podle Laweeho se to nyní nejspíše změní a Google začne na svou obranu patentovat své technologie mnohem agresivněji než dříve. Jedna z letních patentových přihlášek – tedy publikovaných žádostí, nikoliv ještě schváleného patentu. Tato popisuje videoreklamu ve výsledcích vyhledávače. Když se nicméně podíváte na seznam naposledy publikovaných patentových přihlášek, Google rozhodně není žádný šnek a stejně jako Microsoft a další hráči včetně Applu patentuje jako o život.

12.9.2012 18:53 / milan (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

podaktorí nemáte nič na robote a žiadne starosti v živote ako porovnávať a kritizovať samsung alebo apple.

13.9.2012 04:12 / kožené puzdro pre iP (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Táto výška kvalitné puzdro štýle kožené puzdro pre iPhone 5 je tak dokonalý, že chráni prístroj pred poškodením, nečistotami a prachom. Vnútorná vrstva je vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý zabraňuje poškriabaniu. tak úžasný, doprava zdarma + 8,99 dolár: http://x.vu/279140...

13.9.2012 05:00 / yintian (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

Tento Mini Univerzálna Solárna nabíjačka je určená pre nabíjanie iPhone, iPod, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia USB kedykoľvek a kdekoľvek. je to tak užitočné a perfektné, úžasné tovar. http://www.chinagadgetland.com/universal-dual-solar-pane... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke