Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

FunFón: Bezplatné volania na tri čísla k predplatenke už len za dobíjanie

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.91.84.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
31 príspevkov
12.9.2012 14:10 / juro (zive.sk) Reagovať 1 23 nahlásiť

Splnili sme ocakavania, mozme zacat zdrazovat... :-D FunFon...

12.9.2012 18:24 / pfff (zive.sk) 24 0 nahlásiť

až na to, že "zdražili" z 0€ na 0€ jedine o čo im ide, aby to už nebolo 0€ za dobitie 7€/4 mesiace ale aby to bolo za dobitie 5€/mesiac 5€ = 333sms a volanie po 7c/min. alebo 5€ / 0,12€/min = 41,6 min. + je možné kedykoľvek za 0€ zmeniť FF 3K podobná služba u o2sk - mojim trom, stojí 6€, druhá zmena v mesiaci 1€ FF: 0€, dobitie 5€/mesiac (použiteľné na iné služby), možnosť zmeny čísiel kedykoľvek za 0€ o2fér: 6€ za službu (nepoužiteľné na nič iné), možnosť zmeny za 0 a 1€ po druhej zmene v mesiaci potrebovať volať 3 číslam, FF je najvýhodnejšie (kredit sa da minúť ľubovoľne) ale u nás vzhľadom na spotrebu vyhráva easy time: 15c/hovor do telekomu, platnosť kreditu 12 mesiacov - FF by mohol konečne dať normálny net, nie trápny wap alebo okľukou MusicJet - pred ktorým tvrdili že normálny net je technicky nemožný (vraj roky to neúspešne riešia), je možné na predplatenkách jedine wap = dôvod prečo som sa nikdy nedal na FF aj keď mám sim s volaniami do iných za 10c a do FF za 6c - prvá verzia so 60+1 zmenená neskôr na 1+1 (+ trápny image s adelou, ä, otrasná grafika - čo "prekvapivo" časom zmenili, aj keď tu mi tvrdili že je to cool, premakané a ja som hlupák, že to nechápem, nič neviem o marketingu... potom zmenili web, dali pištu, 60+1 na 1+1 a 3K) - stále je to málo, "operátor" pre extravagantných, tupo "cool" (bez služieb len "image") aj keď niektorí ho majú čisto kvôli 3K (image neriešia), z tých 100 tisíc akívnych je obrovské množstvo na festivaloch rozdaných simiek

12.9.2012 19:07 / mito (zive.sk) 0 13 nahlásiť

to pfff - odbornik na telekomunikacie dakujeme ti vsetci za tvoje rezume...ty odbornik na vsetko!

12.9.2012 19:26 / pfff (zive.sk) 10 8 nahlásiť

našťastie máme demokraciu a blbečkovia ako ty môžu dávať tupé, bezobsažné príspevky a aspoň trochu kompenzovať svoj mizerný tupý život

12.9.2012 19:41 / mito (zive.sk) 5 8 nahlásiť

blbecek a tupy clovek si tu len ty, o tom su tu aj tie tvoje vypovede, vyjadrujes sa ku vsetkemu a tvaris sa ako guru...daj si ziadost do O2, tam by si sa urcite uplatnil.

12.9.2012 20:37 / pfff (zive.sk) 7 3 nahlásiť

predpokladám že sa považuješ za inteligenta, a tie svoje tupé bezobsažné príspevky netýkajúce sa vôbec témy za vysoko hodnotné žiaľ, to je znak tuposti, zakomplexovanisti. kto vie a má čo napísať k veci, ten to napíše primitív ktorý nemá názor, nemá vedomosti, nemá skúsenosti len útočí na autora lebo nič iné nevie takže papáá blbeček, reagovať na teba budem už len ak tvoja tuposť vyprodukuje niečo k funfónu, proti názor k môjmu názoru... takže na 99% je toto môj posl. príspevok v tejto vetve reagujúci na teba, zbytočnú existenciu

12.9.2012 20:43 / mito (zive.sk) 1 8 nahlásiť

velmi ubohe...ale to si cely ty.

12.9.2012 20:55 / mito (zive.sk) 1 7 nahlásiť

to pfff uz viacero ludi tu malo s tebou problemy, takze aj to o niecom vypoveda. Si arogantny a neprijemny clovek, ktory sa sprava velmi povysenecky, ktory si aj zaroven mysli, ze zjedol vsetku mudrost sveta. Velmi by mna teraz zaujimal nazor psychologa na teba, ako by tu tvoju osobnost ohodnotil. Urcite by si nebol jeho diagnozou nadseny...sam si cely komplex menejcennosti a podobnych uchyliek.

12.9.2012 22:28 / pfff (zive.sk) 7 1 nahlásiť

takže si sa dal na ohováranie, čo je mimochodom trestný čin osviež mi pamäť, si to ten o ktorom tu x ľudí nedávno písalo že klame, očierňuje, vymýšľa si a ohovára o2sk, píše vymyslené falošné príbehy ohľadom nevrátenia kreditu? a ešte niečo, keď urážaš bezdôvodne ľudí a považuješ to za inteligentné, skús sa zahrať na dospelého a nenapíš ak niekto ohodnoti naoplátku teba, že je to úbohé. ale čo už chcieť od hlúpeho, zakomplexovaný chudáka ktorý si myslí že on môže a druhý nie, že? + k téme FF si sa nevyjadril ani raz a maj si akékoľvek odôvodnenie prečo je v poriadku tu urážať ľudí ale nanapísať žiaden protiargument, nevenovať sa téme ale len osobným útokom, ale vždy to budeš ty čo ho-no napísal k téme, má komplexy, nízku mentálnu úroveň a potrebuje diagnostikovať (skôr izolovať) pekne sa vyhajaj, zajtra ťa do riti nakope zas niekto nový

12.9.2012 14:13 / milan (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

"Hop čip čibirip čibirip hopá"

12.9.2012 14:15 / milan (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

dobieha znamena ze este cca dva roky to mozu ludia pouzivat, alebo to uz teraz mozu rovno hadzat do kosa?

12.9.2012 14:22 / Busy (zive.sk) 1 2 nahlásiť

To znamena ze ten kto si to aktivoval do vcera, to moze pouzivat cele tri roky od aktivacie.

12.9.2012 14:27 / milan (zive.sk) 3 1 nahlásiť

takze sa nic nedeje lebo ten "koniec" ohlasovali uz minimalne rok

12.9.2012 18:34 / Mario (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ked som si aktivoval FF 1.8.2011, tak mam zadara na 3 cisla dokedy? Dobijam 7e kazde 4 mesiace, nakolko som mal 2 nasobny kredit pri dobiti (minulorocna akcia). Takze kredit ma este velky a castejsie dobijat nebudem. Musim dobijat castejsie ak chcem mat 3 cisla zadara alebo to pre mna plati "po starom". ? dik

12.9.2012 19:03 / mito (zive.sk) 1 1 nahlásiť

zmena plati u novych aktivacii, ktore sa robia odo dnes, takze teba sa tato zmena vobec netyka, ty mas po cele 3 roky tento bonus aktivny, aj bez povinneho dobijaniia

12.9.2012 19:58 / ja (zive.sk) 0 3 nahlásiť

az tak to bez pravidelneho dobijania zadarmo nie je kedze akonahle ti skonci platnost kreditu, skonci ti aj moznost volat zadarmo. Ak chces aj nadelej volat zadarmo musis si to dobit

12.9.2012 20:03 / mito (zive.sk) 3 0 nahlásiť

ale otazka bola inak polozena

12.9.2012 20:13 / Mario (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Mam 1 rok aktivnu SIMku, dobijam vzdy tak aby mi kredit neprepadol, kedze je to moje hlavne cislo. A v tom pripade mi zadara zostane, ze? A v pripade, ze by som nestihol dobit a dobil by som 1 den po prepadnuti, tak uz budem akoze novy zakaznik?

12.9.2012 20:43 / ja (zive.sk) 0 4 nahlásiť

to bolo k tvojmu dovetku kde si pisal ze to bude naalej zadara aj bez dobijania, co ako pisem az tak celkom nie je pravda. Nepis dovetky a bude to OK :-)

12.9.2012 20:59 / mito (zive.sk) 5 0 nahlásiť

pokial ja viem, tak aj s nulovym kreditom sa da volat v ramci sluzby moji kamosi

12.9.2012 22:08 / ja (zive.sk) 0 5 nahlásiť

s nulovym ano, ale ked dojde den ze ti skonci platnost kreditu, tak uz sa nedovolas

12.9.2012 22:11 / mito (zive.sk) 3 0 nahlásiť

to je pochopitelne...

12.9.2012 22:14 / ja (zive.sk) 0 3 nahlásiť

tak potom pochopitelne nepis, ze to mas 3 roky bez dobijania

12.9.2012 22:21 / mito (zive.sk) 3 0 nahlásiť

chytas ma za slovicka

12.9.2012 14:29 / Manobb (zive.sk) Reagovať 2 11 nahlásiť

A čo čakali ? Platnosť kreditu (iba) 4 mesiace ... Internet o ničom ... Pre rodiny, kde by to využívali aj deti, nie je zo strany detí ani načo míňať ten kredit, keďže internet je o ničom ... Tie pseudoakcie s kupónmi nerátam. Motivácia na dobíjanie kreditu je tiež nulová ... SUMA SUMÁRUM, na začiatku to bola bomba, ale chcelo to program i naďalej vyvíjať a nie zostať stáť na mieste. P.S.: FUNFÓN sa nám začína pomaličky vytrácať z trhu ? ;-)

12.9.2012 20:34 / m (zive.sk) 5 0 nahlásiť

Po 3 rokoch, ked skoncia 3 kamosi zadarmo, das vypoved zmluvy a poziadas o vratenie nespotrebovaneho kreditu.

12.9.2012 14:45 / RastislavJ (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Taká fantastická zmena a oni o tom neinformovali dopredu? Však teraz si každý zákazník, čo si to aktivoval ešte včera, musí trieskať hlavu, že nepočkal :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Nuž čo, tak číslo bude potrebné meniť 3x rýchlejšie ako doteraz.

12.9.2012 14:59 / 1 12 nahlásiť

tak sa vyfarbili lakatošovci.

12.9.2012 17:05 / pista (zive.sk) 0 15 nahlásiť

"batery džast erájv" - došla im baterka :-D

12.9.2012 20:22 / Reagovať 0 11 nahlásiť

Už dosiahli požadovaný počet oviec na šklbanie, tak idú šklbať. Naštastie mám 2 simky jednu FunFon a druhu Easy Free, keď mi v 2014 skončia 3 kapri emigrujem za lepším.

12.9.2012 21:35 / Reagovať 0 0 nahlásiť

Za dva roky:Šup sim do koša. A ízy tajm.:-D:-D:-D

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.