Diskusia

Nové mapy v iOS 6: Ktoré funkcie budú dostupné aj na Slovensku

24 príspevkov
13.9.2012 15:16 / jozhef Reagovať 2 7 nahlásiť

Nebude to nahodou na Slovensku krok spat oproti doterajsim google mapam?

13.9.2012 15:21 / ... 1 5 nahlásiť

Tazko povedat, nakoniec google mapy pojdu tak ci tak, len nebudu nativne. Ale na druhu stranu budes mat free navigaciu a nakoniec mas vlastne na vyber medzi dvoma mapami. Takze skor to bude plus. Len gmapy nebudu nativne, ale az taky problem to nebude.

13.9.2012 15:23 / mozno budu 1 0 nahlásiť

Mozno budu aj nativne. Verim, ze Google spravi aj vlastnu aplikaciu s Mapami.

13.9.2012 15:43 / PeePay 0 3 nahlásiť

To spravia, urcite (ako YouTube), len nebudu predinstalovane.

13.9.2012 15:25 / Amnart Reagovať 1 1 nahlásiť

mrzi ma ze nebudu 3D budovy, na to som sa dost tesil, predsa len by bolo krasne si pozriet hlavne mesta europy, ci usa v 3D ako nazivo, dost ma to sklamalo, tiez to ze siri neprinesie u nas hodnotenia restauracii a barov, ci prehlad o tom co ide v kinach a hodnotenia filmov to mohli byt skvele plusy

13.9.2012 16:02 / ... 0 3 nahlásiť

Ono to bolo myslené tak, že si tie 3D mapy budeš vedieť pozrieť, len slovenské budovy nebudú v 3D, nie?

13.9.2012 16:43 / Meno 1 1 nahlásiť

ano.

13.9.2012 15:43 / PeePay Reagovať 0 6 nahlásiť

Dufam ze to Google vezme ako hodenu rukavicu a konecne spristupni aj pre Slovensko navigaciu, na ktoru na Androide cakam uz pomaly dva roky.

13.9.2012 16:34 / :) 2 2 nahlásiť

Si kúp (stiahni) Sygic, Navigon, Igo alebo Route66 a nedáš výplatu za dáta...

13.9.2012 17:12 / PeePay 1 1 nahlásiť

Sygic mam, ale Google maps je jednoducho Google maps. A prave to ze to je online mi na tom vyhovuje. Mapove podklady mam nacachovane, takze zas tak vela to tahat nebude.

14.9.2012 00:39 / miso 1 3 nahlásiť

picovina

13.9.2012 18:37 / g211 0 1 nahlásiť

Navigacia Google Maps pre Android sa da zohnat aj pre SK (treba root). Pouzival som to v BA viac ako tyzden a potom som sa aj tak vratil k Waze.

14.9.2012 08:17 / PeePay 0 1 nahlásiť

Telefon si zo zasady nerootujem, mam rad vsetko original. Mne sa zase Google Maps Navigacia velmi osvedcila, v Rakusku aj v USA, bol som spokojny. A hlavne ten nativny Androidovy vzhlad.

13.9.2012 17:03 / ... Reagovať 3 0 nahlásiť

no len ci tie mapy nebudu tak chudobne a nepresne ako v bete

13.9.2012 19:12 / ctrl+c ctrl+v 4 13 nahlásiť

Bude treba chvilu pockat kym sa apple podari okopirovat konkurenciu. Ked to budu mat, tak budu ostatnych obvinovat, ze to oni kopiruju ich.

14.9.2012 10:31 / lapiduch 10 2 nahlásiť

kupili tomtom podlkady su navtek,ktorú kupoila nokia,takže to bude ako nokia maps tebe chceli okopírovať mozog ale nenašli v tej lebečnej dutine nič,prázdno,vzduch

13.9.2012 19:59 / wired 5 5 nahlásiť

a tato firma ide niekoho zalovat za kopirovanie :)

13.9.2012 21:44 / Palo 4 4 nahlásiť

Ešte može copysung utreť slzu...lebo všetko to vychádza z koncepcie iPhonu a nakoniec súd začne počítať všetky napodobeniny a keď im vyrátajú cenu do spevu im nebude!!!

13.9.2012 23:41 / btrfh 4 3 nahlásiť

co trepes ty chujo apple ukradlo absolutne vsetko od nazvu firmy cez logo jablka az po tvar iphonu....iba ovca to nevidi

13.9.2012 23:51 / crash 3 3 nahlásiť

este aj jobs ukradol lenonovy okuliare tebe tricko a mne rifle :-D:-D:-D:-D:-D

14.9.2012 10:47 / lapiduch 0 0 nahlásiť

z čoho si ten samsung bral príklad v 2007

14.9.2012 09:07 / Reagovať 0 1 nahlásiť

Mapy v iOS 6 maju podklad od Tomtomu (ked si dam v maps about info a copyrighty, je tam licensed from Tomtom..) takze to az take zle nebude!

15.9.2012 20:17 / Jozef Remen 1 3 nahlásiť

bohuzial, je to zle. Mam iOS 6, vsetko pekne, ale mapy su u nas nepouzitelne. A satelitne zabery defakto neexistuju – rozlisenie je na urovni kilometrov, takze vidite len pixle a nie budovy. Chyba kopa ciest, na nejake budovy aj v malych mestach ako v Google maps pri schematickom zobrazeni uplne zabudnite. Je mi luto, ale treba to priznat – nove mapy su obrovsky, obrovsky fail. Dalsia aplikacia, ktora skonci vo foldri nepouzitelnych vstavanych apps spolu s akciami, pocasim, passbook atd.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke