Diskusia

iPhone 5 u nás: Zatiaľ iba u operátorov. Príde k nám Apple Online Store?

108 príspevkov
14.9.2012 09:43 / RastislavJ (zive.sk) Reagovať 47 4 nahlásiť

"Oficiálnym predajcom sú zatiaľ výhradne operátori." "V rovnakom dátume ho začne predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť." To tu už máme nejakého 4. operátora? Ako sa volá?

14.9.2012 10:13 / M2 (zive.sk) 1 50 nahlásiť

citam to uz 10 krat a nechapem naco narazas

14.9.2012 10:31 / RastislavJ (zive.sk) 24 5 nahlásiť

Predávať to budú len m. operátory. OR a O2 ešte nevedia kedy. A 28 to bude predávať AJ TK. Otázka je teda, kto je ten ďaľší operátor čo to bude predávať.

14.9.2012 12:57 / lol (zive.sk) 1 9 nahlásiť

logicky asi ze ten telekom a to je mobilny, co tak trosku rozmyslat? tuk tuk

14.9.2012 16:08 / RastislavJ (zive.sk) 6 0 nahlásiť

"co tak trosku rozmyslat? tuk tuk" mal by si sa začať riadiť svojim odporúčaním.

14.9.2012 10:25 / majoooo (zive.sk) 0 22 nahlásiť

Ani aj nechápem prečo tam motáš 4 operátora? Neviem kde si to nabral alebo len tak z pasie? Podla textu a postavenie tej vety je zrejmé že sú vymenované 3 firmy a kde ty vidíš 4 firmu neviem?

14.9.2012 10:41 / RastislavJ (zive.sk) 9 7 nahlásiť

Vymenovaný operátory : O2, OR, TK a "aj", keďže ani O2 ani OR to nemusí spustiť spolu s TK nemôžu byť zastúpené operátorom "aj". Takže, kto je ten tajomný operátor "aj"? Nejako si nečítal pozorne čo je napísané.

14.9.2012 11:04 / neovca (zive.sk) 3 7 nahlásiť

text znie: Na slovensko sa dostane iPhone 28. septembra. V rovnakom case ho zacne predavat aj Telekom. TZN: iPhone 5 sa zacne predavat na Slovensku 28. septembra a zacne ho ihned predavat Telekom. Co riesis ty mudrlant?

14.9.2012 11:11 / RastislavJ (zive.sk) 8 5 nahlásiť

Predsa to "aj" :-) Ty mudrlant.

14.9.2012 11:25 / Peter (zive.sk) 0 13 nahlásiť

Tak najskôr rieš svoj pravopis a nie nejaké nepodstatné "aj". "nemenovaný operátory" ... naskôr som si myslel, že ide o preklep. Ale potom si to zopakoval. Hrubka ako delo! Vráť sa na 1. stupeň ZŠ a potom kritizuj formulácie slov.

14.9.2012 11:41 / RastislavJ (zive.sk) 8 1 nahlásiť

Lenže ja nekritizujem formuláciu, tá nebola ani toho hodná, ja kritizujem informačný obsah. Čo by si zistil, keby tvoja inteligencia prekonala úroveň hľadania hrúbok v diskusných príspevkoch a dostala sa na úroveň chápania obsahu.

14.9.2012 12:14 / Peter (zive.sk) 0 22 nahlásiť

Ty si vážne d e m e n t !!! Nielenže si sa nenaučil úplné základy gramatiky, ale ani nerozumieš písanému textu. "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. V rovnakom dátume ho začne predávať aj mobilný operátor Telekom." Inak povedané, iPhone sa na Slovensko dostane 28. septembra a tiež v tento deň ho začne predávať Telekom. aj=tiež "Aj" sa nevzťahuje na mobilného operátora, ale na dátum - napriek tomu, že niektorým menej chápavým to nemusí byť jasné. To je však pre teba ťažké pochopiť. Problém je, že tvoja inteligencia ti nedovoľuje rozoznať "i" a "y" a tiež pochopiť písaný text. Bral by som, keby si si priznal tie hrubky a omyl v chápaní významu, ale toho sa asi nikto nedočká, však?

14.9.2012 12:38 / RastislavJ (zive.sk) 16 1 nahlásiť

"Aj" sa nevzťahuje na mobilného operátora, ale na dátum - napriek tomu, že niektorým menej chápavým to nemusí byť jasné. To je však pre teba ťažké pochopiť." "Aj" stiahnuté k dátumu je nezmysel. Dátum bol vyjadrený "V rovnakom dátume" a mal by význam v prípade, že by TK v daný deň išiel ešte niečo spraviť. ty gramatikár. "Problém je, že tvoja inteligencia ti nedovoľuje rozoznať "i" a "y" a tiež pochopiť písaný text." keď to ty povieš. Nemám problém si priznať hrúbky, mne je to totiž jedno, aké i/y sa tam píše, ak je to diskusia a podobné záležitosti. A môžem ti tam y napísať aj po ľ,š,č,ť,ž,...

14.9.2012 13:34 / RastislavJ (zive.sk) 3 0 nahlásiť

Keďže sa rád nechám poučiť, mohol by si mi to vysvetliť na základe definície slova "aj" z : http://slovnik.juls.savba.sk/... Ako si tam mali tú drzosť slovo "aj" spájať s tým čo nasleduje za ním. Pri výrazoch aj s tým čo bolo tesne predtým.

14.9.2012 14:55 / jasomto (zive.sk) 0 5 nahlásiť

neosocujte sa tu... rastislav bohuzial nemas pravdu... aj moze byt dokonca aj v osobitnej vete.. aj mava aj stupnovaci vyznam. Aj sa moze vztahovat na hocico. Aj moze pripajat kladnu vetu, k predchadzajucej vete (Bol som dobry. Aj dlho budem!), moze spajat viac vyrazov (ja, ty aj on) PRIKLAD: "Rastislav a Peter boli v nedelu zli chlapci. V rovnaky den bol zly aj Juro." Uvazuje tam niekto 4teho chlapca? NIE. DOKAZ - ze AJ moze suvisiet s cimkolvek. "Pod stromom je len slaby tien. Dnes je AJ zem horuca. AJ rastliny su suche. AJ dnes sa musi polievat. Uz AJ! AJ tak som na poobedie nic neplanoval. Mozno mi pomoze AJ Rasto. Ale dokazem to hoci AJ sam. Potom dostaneme kolace - ja AJ on." Kazdy tejto minipoviedke hadam porozumie. Najnezvyklejsie je v tej vete asi "uz aj", co je rozkazovaci sposob, "Chod domov. Uz aj!" Viac v slovniku slovenskeho jazyka.

14.9.2012 16:21 / RastislavJ (zive.sk) 1 0 nahlásiť

1) čo stupnuje v danom prípade ponuky TK? 2) teraz na tom rozober jeho rovnicu aj = tiež

14.9.2012 15:06 / hredhr (zive.sk) 0 4 nahlásiť

"Nový Apple iPhone 5 sa na Slovensku bude predávať iba u operátorov" To znamena ze - budu ho predavat operatori pricom ich pocet sa tu neuvadza! "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. V rovnakom dátume ho začne predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 28eho o tyzden neskor ako v USA sa dostane na SK. V tomto datume 28. septembra ho tyzden po uvedeni na trh v USA zacne predavat AJ Telekom. To znamena za slovicko AJ sa vztahuje na to ze ho tyzden po uvedeni na trh v USA bude predavat AJ slovensky Telekom... Nie ze ho zacne predavat 28eho nejaky operator a "AJ" Telekom (pricom 28eho by to podla poslednej vety nemohol byt Orange ani O2)....

14.9.2012 18:25 / RastislavJ (zive.sk) 6 0 nahlásiť

Keďže to tak dobre ovládaš nebude pre teba problém vypísať významové rozdiely medzi verziami : 1) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. Aj v rovnakom dátume ho začne predávať mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 2) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. V rovnakom dátume ho začne aj predávať mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 3) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. V rovnakom dátume ho začne predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 4) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. Aj v rovnakom dátume ho začne aj predávať mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 5) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. Aj v rovnakom dátume ho začne predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 6) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. V rovnakom dátume ho začne aj predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť" 7) "iPhone 5 sa na Slovensko dostane 28. septembra, presne o týždeň neskôr, ako sa začne jeho predaj v USA. Aj v rovnakom dátume ho začne aj predávať aj mobilný operátor Telekom. O2 ani Orange presný dátum, kedy sa novinka objaví v ich ponuke, nevedeli uviesť"

14.9.2012 18:44 / pandrawa (zive.sk) 0 5 nahlásiť

je také ťažké napísať že si mimo ? o čom tu prosím ťa točíš ? hovorí ti niečo slovosled ? alebo si úplne rozum potratil ? jednoducho si prestrelil a nechceš to priznať.

14.9.2012 21:48 / RastislavJ (zive.sk) 3 0 nahlásiť

pandrawa je zaujímavé, že drístať vieš vždy, ale odpovedať nikdy. Takže nech sa páči, realizuj sa vo vysvetlovaní otázky. Možno pochopíš aj význam toho slova slovosled.

14.9.2012 22:59 / htrhrt (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Po citani diskusii a prispevkov od iovci aj verim ze jabukvicak si kupi chladnicku samsung s napisom samsung na dverach a na zaklade oblych rohov do nej strka sim kartu lebo oble rohy ma podla jeho logiky len iphone od apple....

14.9.2012 23:03 / hehe (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Naco reagovat na otazky kretena co nie ze si nechce priznat chybu.. on si mysli ze ju ani neurobil! Ta si kup noveho krala bez NFC a nahovaraj si ze ani telefonovat nepotrebujes ked apple opat doebe antenu... staci si nahovarat a ked dostanes 350 minusiek tak vsetci su sprosti ale ty si chytry... ako v tom vtipe ked v radiu hlasia ze po dialnici ide auto v protismere a RastislavJ ked tu spravu pocuje tak len sucho skonstatuje: " keby len jedno v protismere! ! Vsetky!

15.9.2012 21:50 / iOvecka (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Kde Ty teraz vyuzivas NFC ?

17.9.2012 13:53 / RastislavJ (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A pravidlo, ktoré preukáže, že veta bola napísaná správne vieš dať, alebo ste len odhlasovali, že to tak má byť. Drísty si nechaj pre niekoho iného.

14.9.2012 15:10 / samo (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Ten den je dnom zaciatku predaja na Slovensku AJ dnom zaciatku predaja v Telekome. To neznamena ze sa bude predavat este niedke inde.

17.9.2012 15:57 / oasis-po (zive.sk) 0 0 nahlásiť

si zabeeeeeel :DD:D:D::D:D:D: boze ludia inteligencia uz isla do neba...

14.9.2012 10:29 / Reagovať 7 13 nahlásiť

učtujem si 1€ za prečítanie reklamnéjho článku

14.9.2012 10:59 / Michal Ridzoň (zive.sk) 4 7 nahlásiť

Za článok o "ajfóne tajp fór, for spíd komby" si treba účtovať 1.5€, pretože narástol o 0.5", čo je neuveriteľné, ba priam neskutočné !

14.9.2012 14:49 / cca1 (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Neviem, ale kde konkrétne vidíš v článku reklamu? Podľa nadpisu si nevedel, že článok nechceš čítať?

14.9.2012 15:07 / hr (zive.sk) 3 1 nahlásiť

co si exekutor?

14.9.2012 10:48 / blabal (zive.sk) Reagovať 10 18 nahlásiť

iPhone iPhone iPhone... To tu teraz najblizsie dni nebudeme citat ine clanky? Pripada mi to tu ako iPhone reklamny portal. To su redaktori tak uneseni z toho "naheho" krala mobilov?

14.9.2012 12:43 / € (zive.sk) 2 8 nahlásiť

Nie najbližšie dni. To by bolo len pár. Ono to tu bude denne najbližšie dva týždne. Každý jeden deň si prečítaš, ako sa to blíži. A potom budeš celé týždne čítať, že už je to tu. Buď berie redakcia províziu za vymývanie hláv, alebo je tam niekto tak mentálne obmedzený, že sa nezmôže na článok o inom mobile. A možno je to len istá forma sexuálnej deviácie redaktora. Uvidíme.

14.9.2012 13:19 / blabal (zive.sk) 2 1 nahlásiť

No to uz je jedno. Kazda z tvojich prognoz nahana hrozu. :-D

14.9.2012 10:53 / shugo (zive.sk) Reagovať 4 13 nahlásiť

Navrhujem, aby kazdy, kto si kupi ajfon, poslal svoju stastnu fotografiu a zivotopis redakcii. Redakcia kazdy den vyberie desat najstastnejsich pouzivatelov a napise o nich po 5 clankov.

14.9.2012 10:57 / iglogic (zive.sk) 8 3 nahlásiť

najkvalitnejsia je nokia,s nokiu som nikdy nemal problem hard,ani soft,ios,android su nanic len wp je svizny

14.9.2012 10:59 / dufac (zive.sk) 8 5 nahlásiť

to preto lebo na wp nie su ziadne poriadne appky :-D:-D

14.9.2012 13:19 / Palo (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Iba uzavreté klappky :-D a na nohách žappky...

14.9.2012 11:23 / asap (zive.sk) Reagovať 15 13 nahlásiť

Táto iPhonemania je riadna psychiatria. Aplko vydá svoj jediný predražený a slabo vybavený telefón a celý svet je kvôli tomu hore nohami, ako keby to bol jediný telefón na svete. Všade len iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone .... jak u däbilov! 3-[

14.9.2012 11:27 / pandrawa (zive.sk) 2 5 nahlásiť

prečo jak? :-D

14.9.2012 12:21 / ifon (zive.sk) 7 5 nahlásiť

no vidis a preto je to najbohatsia firma a ostatne su v ..prec

14.9.2012 12:54 / sx (zive.sk) 5 4 nahlásiť

sice nemam rad apple jeste vic od doby co zacal utiskovat samsung, ale co se neda mu uprit ze nastoloval trendy, a bez nej nemeli byste tak pekne leskle cerne placky s displejem pres cely telefon, a meli hnusny dyzajn jak nabizi porad htc ci hyuawai atp... o nokii nemluve, ta v dobe smartphone vyrabela jen hracky pro deti do deseti let, ale je videt ze pes pred smrti kouse, a apple uz taky nestiha trendy ktere nastolil a jini jej uspesne prevzali a pokracuji, coz nejvic dari samsungu a proto prave proti nem rozjel tu svatovalku. jinak snad neskoncime takhle http://df4h2992h0mqq.cloudfront.net/images/f1.jpeg...

16.9.2012 11:54 / lapiduch (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ale skončíme len tie biče bude mať v rukách čína a SGS25(to už by mal mať SAmoled+ 60palcovú obrazovku)

14.9.2012 11:49 / Reagovať 22 24 nahlásiť

Mnohí z vas nevedia prekusnut, ze APPLE je a bude cislo jeden v mediach. Je to najdrahsia firma sveta a ma vplyv na ekonomiku. Ci sa vam to paci alebo nie......

14.9.2012 12:21 / wdxBA79 (zive.sk) 9 14 nahlásiť

Konci mi septembri 2 rocna viazanost, tel potrebujem lebo podnikam, a kedze mam Iphone4 logicky pojdem do 5tky. Viac ako na predlzeny Iphone sa tesim na iOS 6.O, facebook integraciu, pretoze ta twittrova je super. LTE mi chybat nebude, zato prezentacia prenesena cez Keynte z Ipadu na Iphone, bude zase trosku lepsie vyzerat. Notifikacie ktore si nastavim na Macu, sa mi automaticky nastavia aj na inych zariadeniach, takze mozem dat manzelke svoje stary Iphone 4, aby sme si mohli zdielat informacie. Uvidime co ten HD facetime hlavne cez mobilnu siet. Sem tam sa stane ze je rodina odlucena a Skype nie je v tomto smere az tak konfortny. Dost ma aj zaujima po pracovnej stratke ako bude prisposobeny Iphone na zamykanie Home buttonu a odchadzanie z aplikacie pre deti. A hlavne Passbook. Mat v telefone letenku, zlavove kupony, McDonald drive, listok od parkovania. Bude urcite odhlahcenim penazenky. To nehovorim o hlasovej navigacii turn-by-turn. Neviem co na to Waze, to bude celkom zaujimava bita kto z koho. Mozno potesi aj 3D Bratislava. Dnes doslo dalsich 20 telefonov Iphone pre repretentantov, ideme im zmenit sposob komunikacie cez webex, naistalujeme im nativne aplikacie aby mohli pracovat v terene a nie vyplnat pocitace po veceroch do pocitaca. Takze nie len firmy z Fortune 500 nasadzuju tuto technologiu. Preco to cele pisem. Verim v to ze sem chodia aj ludia ktori netuzia po hlupom flame a su skor zvedavy na normalne a ferove reakcie. Ci do toho iste alebo nie. Normalna reakcie. Kto ma skusenost s nasadzovanim Android alebo Nokia solutions nech pise. Iphone je evolucia, nie revolucia, ako sklamane sa to snazia niektori predychat.

14.9.2012 12:41 / pandrawa (zive.sk) 9 12 nahlásiť

Odľahčením peňaženky bude kúpa nového iPhone celkom určite. V tom sa na rozdiel od 3D Bratislavy nemýliš. "Pán podnikateľ" :-D Kokos to už asi živno list vydajú kdekomu.

14.9.2012 12:56 / wdxBA79 (zive.sk) 6 16 nahlásiť

ja som opisal Iphone ako biznis telefon, samozrejme ze nepoznas detailne fukncie iOS systemu, tak ti opat nic ine neostalo len sa ironicky strefovat na jeho cenu a vlastnika ICDPH. Co sa tyka 3D Bratislavy, ocenim link na nejaku stranku, zdroj alebo komentar, kde je nieco take vylucene. Je to len rumor, tak ako Apple obchod, ktory bol tipovany na Twitteri tak pol roka dozadu. Dokonca aj medzi vyvojarmi kolovali informacie, teraz ich pustaju aj novinari tak to vyzera realnejsie. Myslim ze mam 10x lepsie informacie ako tvoje suchoparne konstatovania. Ale ten ty nemas. Add cena... Firma nezaplace ked kupi naraz 17 telefonov, ma napriklad ine ceny od operatora ako mas ty. Pri firmu prenajom priestorov na meeting stoji viac penazi ako x kusov telefonov od Apple. Firma tiez potrebuje naklady pri tvoreni nejakej hodnoty. Uvedomujes si ze telefony su len zlomky toho? Samozrejme ze tento telefon je mozno drahy pre studenta a malo zarabajuceho cloveka. Mozno keby si clovek lepsie rozdelil priority zistil by ze na neho ma, bez fajcenia, pitia, kupovania hier. Zivot je kamos o prioritach. Ak v tomto nie je problem, staci si skocit na nejaku brigadu, zmenit pracu na lepsiu, alebo sa posnazit a zalozit si firmu. Ked budes sikovny, bude to tvojou odmenou. ;-)

14.9.2012 13:05 / pandrawa (zive.sk) 14 9 nahlásiť

Tie tvoje super kvalitné informácie, ktoré my , bežní smrteľníci samozrejme nemáme, ti poslal priamo WOZ ? Alebo ešte Steve ? Mám rád takých rýchlokvasených mudrlantov ako ty, Všade boli, všetko vedia - ideálne ak použijú sem tam nejaké slovo ako Rumor, Meeting, alebo tak, hlavne, ak si myslia, že sú svetoví. Ach bože. Čo to za generáciu vyrastá ? Múdre rady typu kto, kde , ako, čo, si prosím nechaj pre svoje budúce deti. Ja ich už teraz úprimne ľutujem. Ak nejaké budú. Teda také skutočné. Keď konečne vo svojom biednom obmedzenom živote niečo dokážeš, ptom môžeš radiť niekomu, kto o to bude stáť.

16.9.2012 08:48 / Jozef Remen (zive.sk) 2 4 nahlásiť

chlap len pise realne vyuzivanie iOS na business. O tom celom to je. Preco sa furt do neho navazas? A to, ze firmy maju ine ceny je FAKT. iPhone vobec nie je drahy. Pri business pausali je pravidlom, ze ho firme ponuknu PREDNOSTNE (voci radovym zakaznikom) za 1 €. Naposledy mi volali z pomarancu, ci nechcem zlavu 20 %. Ano, sami. A to som maly prd. Zlavu na iPhone som mal 400 Eur z povodnej ceny 850. Opakujem, to som maly prd s 1 SIM kartou. A dalej, ak netusis o moznostiach iOS v hromadnom spravovani, specializovanom SW, ktory nie je na App Store, intranetovom App Store ak si to tak firma zariadi apod. tak sa laskavo nenavazaj do druhych, ktory len pisu o tom, co ovladaju a pouzivaju.

17.9.2012 16:13 / oasis-po (zive.sk) 0 0 nahlásiť

lúzer

14.9.2012 13:08 / Joer (zive.sk) 7 0 nahlásiť

Ten iPhone 4 co ti konci viazanost je 4S? Ak je v poriadku a da sa predat, mal by som zaujem.

14.9.2012 13:16 / pandrawa (zive.sk) 11 4 nahlásiť

ty vlastník IČDPH samozrejme tatkovho , keď dorastieš, potom pochopíš aj skutočný význam slova biznis. dúfam že ti tato nebude pchať prachy do nekonečna ale prinúti ťa zarábať aspoň "vlastnou hlavou" ak už nie rukami. že biznis telefón... kokos už som všeličo počul, ale toto je perla jak Brno. že ajfoun a biznis telefón :-D http://www.facebook.com/photo.php...

14.9.2012 17:26 / thr (zive.sk) 4 4 nahlásiť

Clovece ty dnes perlis ale neuveritelne... to ze o tomto nevies nic ty neznamena ze to tak nie je.. skutocne plnohodnotny smartphone pre firemnu klientelu je prave iphone, popripade BB. Preco je to tak, si zisti sam, googla snad vies aj pouzit, vypisovat ti preco tu skutocne nema vyznam

14.9.2012 17:32 / pandrawa (zive.sk) 2 4 nahlásiť

zato ty toho vieš po kompót. ešte niečo máš na duši? pozdravuj u gúglov ty Ynteligent čo lieta s Emirates.

15.9.2012 17:11 / thr (zive.sk) 3 1 nahlásiť

neviem co mas proti tej leteckej spolocnosti, ale to je tvoja vec. Chcel som ti len poradit, aby zase nerobil zo seba blazna. poradim, v podnikovej sfere je nutna bezpecnost a tu ma android bohuzial blbu ;)

14.9.2012 17:49 / pandrawa (zive.sk) 6 3 nahlásiť

Keď začnete používať vlastnú hlavu a nie len to, čo vám nadiktuje Tim, alebo predtým Steve, potom sa ohlás ty businessmann :-D povedz tatkovi , nech ti dá viac vreckového aby si mal na Emirates. Počas vyhlasovania finančných výsledkov za druhý štvrťrok 2011 Tim Cook poznamenal, že 88 % firiem zo zoznamu Fortune 500 už používa alebo testuje iPhone. http://www.macblog.sk/bleskovky-a-spravy/apple-... ... A hlavne nech mi ten odborník netvrdí, že tu bude navigácia s 3D Bratislavy. Vyvrátil som mu to z oficiálnych zdrojov o cca 5 hodín skôr ako ty. Vôbec by som nebol prekvapený keby si bol jedna a tatáž osoba vystupujúca pod rôznymi nickmi. S tým jedným si to parádne prehnal tak sa snažíš pod druhým. Tak šupito urobiť úlohy aby si mal cez vákend pokoj.

14.9.2012 13:38 / pandrawa (zive.sk) 4 3 nahlásiť

budem na teba dobrý a pripojím ofiko infošky priamo z apple - len teraz mi ich úplne čerstvé poslali a čuduj sa svete, sú úplne iné ako tie tvoje údajné rumor. si len decko žijúce z tatových peňazí. ak raz vyrastieš a mentálne dospeješ, pochopíš o čom teraz píšem. no a tu máš tie tvoje rumor info o 3d Bratislavy ty troll http://www.apple.com/ios/feature-availability/...

14.9.2012 23:06 / htr (zive.sk) 1 1 nahlásiť

vareha mal kopec eserociek s ICDPH ty pako ale rozumu nepobral lebo vsetci ktorym na danovom urade daval provizie si ich uzivaju ale on skoncil v base.. tolko k vlastnictvu ICDPH a vyske IQ....

17.9.2012 16:11 / oasis-po (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Konecne, dockal som sa, na diskusiu mm.sk prisiel niekto rozumny a mudry o.0. Tento ukaz uz neuvydime moji myli zaramujte si tento prispevok uzivatela wdxBA79(cislo espezetky?) :D

14.9.2012 14:58 / cca1 (zive.sk) 3 25 nahlásiť

Jo, podnikateľ je ten kto nemá čas: - riešiť problémy s vypadávajúcou SIM kartou - HTC One S - s SOD na Samsungu - alebo, prečo Android píše málo pamäte, keď mám v telefóne 32 GB kartu - prečo nemôžem nájsť v zozname aplikácií tú, ktorú som si práve nainštaloval (pretože v zozname je 'logicky' pod iným menom ako v Google play) - alebo prečo sa nedá app ktorá má 15MB presunúť na SD kartu - alebo prečo google search neviem nájsť nainštalovanú app. keď sa vyhľadávaný reťazec nachádza v strede názvu app - zisťovať prečo prezerač obrázkov potrebuje plný prístup k telefónnym funkciám Zjednodušene - ak si kúpiš iPhone tak sa stávaš jeho používateľom a nie riešiteľom kadejakých problémov.

14.9.2012 18:23 / 3 5 nahlásiť

tak toto si vystihol!

17.9.2012 01:17 / Fantomas (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Konecne inteligentní príspevok k téme Z vlasnej skusenosti Úplne súhlasím

14.9.2012 13:04 / milan.ko (zive.sk) 4 4 nahlásiť

Hlasova turn by turn navigacia ... bude aj po slovensky? Lebo na Nokii uz mam dva roky slovensku turn by turn navigaciu zadarmo, dokonca mi cita nazvy ulic a smerove tabule ... zatial som sa stratil len vtedy, ked som tu navigaciu nepocuval :D

14.9.2012 13:07 / _PM (zive.sk) 5 6 nahlásiť

Je fajn citat nazory uvedomelych diskutujucich s vecnymi pripomienkami, ktori si tu nepotrebuju riesit komplex a to ze tomu chyba NFC a Wireless charging. Takych je tu menej. iPhone je samozrejme len evolucia ale je vylepseny vo viacerych smeroch (mikrofony, CPU, GPU, Wifi...). iPhone je ale z velkej casti prave iOS a ten v iOS6 dostane zaujimavy ugrade, na ktory cakam aj ja. Som zvedavy ako sa PassBook (kde) bude dat vyuzit na slovensku. Zatial ma napada platba v zahranici napriklad Starbucks a podobne. Dufam ze sa to rozsiri minimalne na Cinemax a TicketPortal. iPhone - iPhone je pekna kombinacia, ziadny skype, ani messanger. Vsetko pohodlne cez FaceTime a iMessage.

14.9.2012 13:12 / pandrawa (zive.sk) 9 4 nahlásiť

vaša "Evolúcia" http://www.facebook.com/photo.php...

14.9.2012 15:58 / lapiduch (zive.sk) 5 4 nahlásiť

_PM blbcom ako ten padrawo , zbytočne niečo písať a vysvetlovať, našiel na svojom fejsbúku jeden obrázok a teraz je celý z toho happy ,možno sa už počúral,tu je mudrlan a doma a v robote dostáva po hlave lebo je tupý ako poleno a genglavý z rúčkami pozadu,potom plače ,prečo má len 300€ výplatu

14.9.2012 17:30 / thr (zive.sk) 2 0 nahlásiť

s tym passbookom, to myslim, ze bude mozne vyuzit aj na Sk... tiez ma velmi zaujima, kedze bude uzitocna aj pre mna.. tu ale myslim, nebude nejaky problem s tym ci si na SK, alebo kde, kedze to asi budu riesit prave letecke spolocnosti .. jeho nasadenie, takze zalezi na tom co s tym spravi letecka co s nou ty zvyknes lietavat...

14.9.2012 15:13 / samo (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Boarding pass (zrejme si myslel ten, letenka je nieco ine) mozes mat v mobile uz davno a rozhodne na to neptorebujes iPhone.

14.9.2012 15:59 / lapiduch (zive.sk) 3 2 nahlásiť

to čo opisuje je niečo iné pohladaj, prečítaj si o tom a potom mudruj

14.9.2012 23:19 / apple skap (zive.sk) 2 3 nahlásiť

ano je to ine.. apple vzdy ked nieco ukradne jemne to zmeni a tvrdi ze je to ich napad....

14.9.2012 17:21 / thr (zive.sk) 3 1 nahlásiť

konecne nieco normalne rozumne napisane. co sa tyka firemneho nasadenia, tak o tom predstavu velku nemam. akurat len tolko, ze predchadzajuci zamastnavatel dovolil zamestnancom pristup do firemnej siete pri sukromnych smartoch jedine cez BB, alebo Iphone.. Androidy z dovodu bezpecnosti zakazal.. takze u nas v tom obdobi skoro nikto iny smart ako BB, alebo Iphone nemal. Skor ma zaujimaju tie letenky priamo v smarte. Na tuto funkciu sa tesim v IOS6, kedze na sluzobky sa nalietam tolko, ze letiska sveta poznam lepsie nez slovenske autobusovky, snad to lufthansa, emirates, alebo british nasadia co najskor :). Co sa tyka 3D map tam budes sklamany, na ofico stranke applu je priamo uvedene, ze tato feature nebude pre SK zatial dostupna.. v buducnosti asi hej, ale tento rok to ruzovo nevidim.

14.9.2012 18:04 / pandrawa (zive.sk) 3 2 nahlásiť

verím, že pri tomto si sa niekoľkokrát urobil preto to máš vo svojom kanáli na youtube. veď vravím. decko. http://www.youtube.com/watch...

15.9.2012 22:00 / iOvecka (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Konecne niekto, kto vie o com je Apple. Ja len dodam, ze Apple vyrobky treba najskor vlastnit a pouzivat a az potom ich mozno hodnotit. A nie sa s nimi 10 min. pohrat a zaujato hladat dôvody, preco je zly.

14.9.2012 13:30 / blabal (zive.sk) 4 2 nahlásiť

Mas tam preklep: ma najdrahsie produkty na Svete. No a potom to o tych vplyvoch na ekonomiku. Na ekonomiku ma vplyv aj lokalna sodovkaren (nadnesene). Tak si taketo veci nechaj pre seba. A potom, ked si pomyslim na trebars Samsung akym majetkom disponuju v mobilnej sfere, tak ten "tvoj" Apple co by modla asi nebude az tak velmi prvy.

14.9.2012 15:10 / ujžťu (zive.sk) 4 4 nahlásiť

tu skor ide o to ze keby iphone uviedlo na trh krabicku s "h o v n o m" a predavalo ju ako novy model iphone tak by ovce v redakcii pislai kazdy den 5 clankov o tom ze je to novy kral .....

14.9.2012 16:01 / lapiduch (zive.sk) 4 2 nahlásiť

ale to h0vn0 si kúpiš len ty , lebo ty len za tým ideš ,okrem zadkov

14.9.2012 23:16 / abrakadabra (zive.sk) 2 1 nahlásiť

zas tu pises o tom co ti ocko robil? ini maju normalny zivot..apple hovori co ludia nepotrebuju a ocko tebe co ty potrebujes a obom veris.... jeden ti nedopraje NFC v mobile a druhy ti doprila svojho ftaka raz v papuly raz v zadku

14.9.2012 12:09 / Palo (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

http://www.youtube.com/watch...

14.9.2012 12:55 / lol (zive.sk) Reagovať 6 2 nahlásiť

http://www.youtube.com/watch...

14.9.2012 13:15 / Palo (zive.sk) 9 7 nahlásiť

Typický winduzák čo si fičí na obstaróžnom XPčku mi tu bude púštať nejakú trápnu paródiu o amíkoch kde polovica ani nevie aké majú hlavné mesto!!! Porovnávaš tu realitu s nejakou účelovou na mieru šitou stupiditou typu "AJ MÚDRI SCHYBÍ" kde tiež odpovedala kvalitná "smotánka" takže toto sú asi relácie pre teba!!! Zarob nejaké prachy kúp si niečo od Apple, vyhoď krabicu s XPčkom a potom tu môžeme debatovať!

14.9.2012 13:52 / M2 (zive.sk) 5 3 nahlásiť

typicka ovca, co si mysli ze je viac, ked ma mac. Kebyze nemam napriklad Windows 7 a Windows 8 legalne a zadarmo stale by som fical na Viste - a urcite by si ma urazal, lebo pre teba by som bol menej ako clovek :)

14.9.2012 16:05 / lapiduch (zive.sk) 3 5 nahlásiť

ja by som sa nerozčuloval,keby robili anketu medzi androprďákmi a mrkvošrotármi ,aký je rozdiel HTC,ťanťung a spol. tak by pohoreli ovela viac,väčšinou ani nevedia aký majú vlastný telefón,ale určite bol u operátora za 1€,1$ alebo 1Kč. a typická odpoveď takých to ludí je - podobá sa to na "ajfón"

14.9.2012 13:34 / jobs (zive.sk) Reagovať 8 11 nahlásiť

Ono je to takto: Apple nevyrába toľko druhov telefónov ako to robí konkurencia. Tým si získala akýsi punc výnimočnosti. Ktorá iná firma to robí?? Dalej vyrába software a aj hardware, vyrába ich ich z kovu, skla, žiadne plasty. Nie samsung a iná akože konkurencia vyrobí stovky modelov, obalí to lacným plastom a pýta si za to také sumy ako Apple. Tým chce konkurovať Apple? Plastami? Veď je to také smiešne. A že apple ma uzavretý software? A čo? Kto z užívateľov je programátor že by si ho chcel vylepšovať? Odpoveď poznáme. v app strore je tolko aplikácii že človek ani nemá pocit nejakej neslobody. Takže človek kupuje najma použité materialy, vyladený rýchly software. Konkurencia zatiaľ neprišla s ničím užasným. Pretože hardware je oddelený od software, a s tým sú vždy len problémy. Dokonalý mobil počitač ešte nevyrobili. No na produkty apple sa nechytá žiaden. Ked berieme materiali, rychlost, stabilita, dizajn. A keď nekto nadáva alebo ma niečo proti Apple, tak len tým dokazuje že má o apple záujem, že ho zaujíma. Ja som nikdy na fora o samsungu nepísal nič. Prečo? lebo ho nechcem a nezaujíma ma

14.9.2012 13:50 / blabal (zive.sk) 6 5 nahlásiť

Keby som bol na pc tak ti tu dam znacky co sa snazia vyrabat par, ale za to velmi kvalitnych telefonov. Ohladne plast vs kov. Mas pocit, ze si niekto kupuje mobil kvoli tomu z akeho materialu je vyrobeny? Mas pocit, ze terajsie high end plastaky maju slabu (praskajucu) konstrukciu? Alebo su nedajboze nekvalitne? Ja teda ten pocit pri mojom telefone nemam. A keby bol skleneny, tak by som si tu teraz mastil ego ako ty? Myslim ze nie. No a potom k tomu tvojmu HW ako si vyraba. Mozes tu konkretne napisat CO si vyraba? Co konkretne? Lebo ja a ostatnych 99% ludi nema ten pocit, ze by nieco vyrabali. A co sa tyka zaujmu o clanky o Apple. Zvycajne, ja urcite, sa tu chodime zabavat na takych uvedomelych ako si ty, co nemaju o vela veciach ani potuchy, ale biju sa do prs ze to tak je a hotovo. Ale tak vsade sa najdu taki. Ci uz Apple fans, tak aj Android atd atd.

14.9.2012 16:06 / lapiduch (zive.sk) 5 2 nahlásiť

akurát niekto rieši na smartmanii,že mu praskol displej na SGSIII ale sklo je nepoškodené a to ho nosil vo vrecku nohavíc to je ta kvalitná umelá hmota,ktorá chce byť tenká :-D

14.9.2012 16:35 / blabal (zive.sk) 1 4 nahlásiť

a prečo v tej rýchlosti nespomenieš aj výdrž skla iPhonov? Či to sa už nehodí?

14.9.2012 23:19 / apple skap (zive.sk) 1 2 nahlásiť

hej aj jednemu zhorel akurat mu dokazali ze ho smazil v mikrovlnke.... tu umelu hmotu mozes ohybat do takych extremou ze ten tvoj hlinik by si uz v zivote nerozchodil....ale staci ze s iphonikom jemne do niecoho drcnes a uz je ta ta vyhoda aj podpisana... sak kupis dalsi a bojenkas sa vobec niekam ten uzas polozit aby sa ti nahodou na tom hliniceku neurobil skrabancek lebo ked ebne tak tam maz vzdy preliacinu jak na kozmickej rakete od asteroidu.. hlinik bol v dobe budovania socializmu objavom 60-70tich rokov.. je to taky nostalgicky material.. varice na kavu, hrnce na mlieko... ale ty ani nevis co je to karbon, teflon, kevlar... tebe staci hlinik... aby si vedel z coho je robeny hlinik na iphonikoch tak je to z pouzitych plechoviek .. aj som tomu neveril ale mam kamosa co pri tej linke stal vo firme co dodava hlinikove tehlicky pre dodavatela apple... sranda ako sa da odpad recyklovat - jeden spracujes a druhy vyrobis....

15.9.2012 13:18 / lapiduch (zive.sk) 1 1 nahlásiť

ci to je novota ,nad tým si dlho hútal tak hlník z plechopviek vadí ale že máš z tých plechoviek motor auta,to ti nevadí že máš zo zozbieraného šrotu plechy na auto,to tiež nevadí karbon ,v ktorom je telefone ? poznam jeden LG čo ma zadný kryt a to je koniec teflon , no až jeden Benq Siemens - kde je ta firma ? ešte tak pálky a asi si z jednou dostal po gebuľke kevlar - väčšinou ako karbon,maximálne zadne kryty ,taká motorola väčšinou sa všetci snažia o kovovú konštrukciu a železo to nebude tvoj ideál SGS3 je z PET fliaš preto sa ohýba ako tie flaše

14.9.2012 13:55 / blabal (zive.sk) 4 3 nahlásiť

A este ohladom toho ze ak si chcem vylepsit system, tak musim byt programator. Mas teda divoke predstavy o niecom, co si najskor videl asi len z rychlika. Aj clovek s IQ 80 si dokaze do telefonu hodit kernel a spol.

14.9.2012 14:15 / jobs (zive.sk) 5 7 nahlásiť

Prosím ťa nedrístaj :-D Tvoj prispevok je plný iracionalna :-D Ty IQvač :-D Tak si tam davaj kernel (čo je všobecné označenie pre jadro operačného systému) Nauč sa vyjadrovať. Dať si tam môžeš čokokolvek. ale potom skús aj pracovať. Už ta vidím ako fičiš na mobile s debianom, ubuntu a ako ti ide všetko skvele :-D Táke trapošiny tu pišeš že sa idem popukať od smiechu. Plast ostane vzdy plastom, je to podradne vylisovanie stoji centiky. Zoberie sa granulát vysype do lisu a už sa drví plasťák. :-D Kdeždo sklo a kov treba vytažit, spracovať, rotraviť, lisovať a frézovať. Kdežto na plast stačí Ropa. Možeš si aj prstene dať plastové a chváliť ako nevŕzgajú. Chlape je jedno či to vŕzga :-D Je to proste plast a oproti sklu a kovu je to proste šmejd. To pochopi i ten s tým IQ 80. Snáď maš aspoň tolko,:-D

14.9.2012 14:29 / blabal (zive.sk) 4 4 nahlásiť

Keď tak čítam tvoj príspevok, tak asi ani nemá zmysel na teba reagovať. Aký typický príklad brainwashingu. Ano, nabudúce si kúpim kovový telefón, lebo materiál naň sa musí ťažiť, takže má vyššiu morálnu hodnotu. :-D:-D:-D:-D

14.9.2012 14:48 / jobs (zive.sk) 6 3 nahlásiť

Jasné že nevieš reagovať, lebo nedokažeš rozumne komunikovať a argumentovať :-D Lebo každemú rozumnému dochadza že to čo pišem je pravda, jasna a logická. Aj dieťa vie že materiál sa delí a ma svoju hodnotu podla toho o aký material ide. Hodnota sa vyjadruje v práci a energii ktoru je treba vynaložiť. Diamanty su najhodnotnejsie lebo sa tazko hladaju tazia, spracovavaju, maju take vlastnosti ako ine nerasty nemaju. A tak hlinik ma proste lepsie vlastnosti ako plast. Chapeš slovo pojem hodnota???

16.9.2012 08:57 / Jozef Remen (zive.sk) 0 2 nahlásiť

A preco by to krucinal robil? Neviem ako ty, ale vacsina ludi od zariadenia ocakava, ze ono bude fungovat bez roznych akrobatickych kuskov. A ze bude fungovat poriadne, vzdy a bez ohladu na to, co tam nainstalujes (odhliadnuc od vybitej baterie). Prepac, ale na robenie hokusov pokusov s telefonom ci inym zariadenim NIKTO normalny nema cas ani chut. Este raz sa pytam – k comu to je dobre? Ludia chcu veci pouzivat, nie ich ladit a stelovat aby boli furt rozobrate. Tak mi to pripomina domacich kutilov, ktori na dvore maju neustale rozobrate stare harabudrdy a snazia sa z nich urobit nieco, co pripomina auto. Sice su furt len v monterkach, „auto“ furt na spalkoch s vacsinou veci vyhadzanych von s tym, ze auto nikdy jazdit nebude. Ale oni „mozu vymenit to a ono“. Nuz, vacsina normalnych ludi si auto kupi na to, aby na nom jazdilo. A jazdia na nom.

14.9.2012 14:56 / wired (zive.sk) 5 2 nahlásiť

"A keď nekto nadáva alebo ma niečo proti Apple, tak len tým dokazuje že má o apple záujem" :-D:-D:-D

14.9.2012 15:14 / jzt (zive.sk) 3 8 nahlásiť

jeho logika je ze ked mu vadi homosexual tuzi mu vlastne vyfajcit.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D

14.9.2012 15:16 / blabal (zive.sk) 4 0 nahlásiť

nehľadaj logiku tam kde nie je... :-D

14.9.2012 16:08 / lapiduch (zive.sk) 4 2 nahlásiť

no vy traja ste sa stretli presne partička na trojku a možno štvorku zo Slávikom,super buzny, super kecy,super tupci

14.9.2012 23:08 / } (zive.sk) 1 2 nahlásiť

lapiduchuj opat svoje vlastne tuzby poklada za tuzby inych... ocinko mu kedysi povedal ze je to normalne ked mu to robi a on tomu veri tak ako applu ze nepotrebuje NFC mmsky ani telefonovat ked apple posralo antenu.. jedine co potrebuje je aby kupil ishort a on ani nevie preco ho kupil a stale cucha tu krabicku a ked vyprcha ten feromon o rok uz leti kupit dalsiu.. bo fotrove slipy uz vyprchali a chudak skocil z okna vo foxcone a tak je sam uboziak a aspon sniva o Jabukvackej trojke ....

15.9.2012 13:19 / lapiduch (zive.sk) 1 1 nahlásiť

to vravel tebe preto to poznáš

14.9.2012 15:13 / htr (zive.sk) 2 6 nahlásiť

ani nnetreba citat co psies a vysvetlenim je jedno - apple funguje na jedinom principe - dopkaze nahovorit ovciam co len chce....naposledy som sa nasmial ked ta sekta urcila svetu ze ludia NFC nepotrebuju! nie ludia ale ich stado oviec dostalo prikaz - piste ze to nepotrebujete lebo mi to nateraz nemame.. ked ukradneme patenty alebo si to registrujeme ako nas napad tak potom vam to dovolime mat..

14.9.2012 16:10 / lapiduch (zive.sk) 4 1 nahlásiť

tebe ukradli len jedno a to mozog,mama ťa odhodila a otec opichal ako si mi to už vysvetloval,to preto tie reči o homosexuáloch a pedofilií v mladosti si si jej užil dosť,preto ju stále omielaš

16.9.2012 09:03 / Jozef Remen (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Problem NFC je v niekolkych bodoch: 1.) Zatial je to minimalne pouzivane 2.) Vyzaduje velku, samostatnu antenu (totalna zmena navrhu anten by bola nutna) 3.) Nadchadzajuce implementacie znizia energeticku spotrebu a nebudu vyzadovat samostatnu antenu. Apple, ako je zname, neskace okamzite do technologii, ktore nie su pripravene na trh celkom a ktore nie su riadne odladene. Vid LTE. Nesli do 2 cipov hlas a data (pre data dalsie podporne cipy), co pochopitelne zralo miesto a bateriu (vid LTE telefony konkurencie). Pockali si na novy cip od Qualcomm, ktory vsetko zmeztil do jedneho chrobaka a usetril energiu. To same plati o NFC. Apple si pocka na riadnu implementaciu. Mimochodom, preco v pripade LTE nebolo mozne kupit Android s mensou uhloprieckou, vysokou vydrzou a LTE v sebe tak, ako to je teraz mozne s iPhone 5? No pretoze technicke obmedzenia. To ma Apple vyrobit vacsi a zas vacsi a znova vacsi telefon ako Samsung? Kedy sa mimochodom toto sialenstvo zastavi? Pri 7", 10"? Ked som pred casom ironicky pisal, ze teraz su tu 4.2" smart phony a za chvilu budu 5", vsetci sa smiali ako fabulujem a prehanam. No, a mame to tu. Galaxy S4 – 5.5" uhlopriecka, Galaxy S5 6" uhlopriecka atd. atd. Fakt super.

14.9.2012 13:43 / ctrd (zive.sk) Reagovať 4 6 nahlásiť

kks na uvodnej stranke 18 clankov tykajucich sa apple a iphonu........iphonemania grrrrc

14.9.2012 16:10 / lapiduch (zive.sk) 3 5 nahlásiť

čítaj záhradkára

14.9.2012 23:17 / hehe (zive.sk) 1 4 nahlásiť

oblubené čtivo lapiduchuja - same jablko a zadky ohnutych zahradkarov...

14.9.2012 16:35 / lucas (zive.sk) Reagovať 0 17 nahlásiť

Ach, citam tie prispevky resp. reakcie na prispevky, co tu pisete od kedy mal vyjst novy iPhone 5. Neda mi nereagovat uz. Hned na zaicatok upozornim ze som uzivatelom BlackBerry Bold. Pisem to pre ludi co maju velmi tazke srdce na apple a konkretne na iPhone. Chcem sa opytat kolko stoji SGs3? Myslim ze cena je okolo 550Eur, niekde aj 600Eur. Ked si zoberieme Bazos tak cenovo iPhone 4s a SGs3 je rovnaka. A ked si zoberieme ze napr. v anglicku dostanem ku 40 librovemu pausalu iPhone za 99libier tak sa pytam ze kde je chyba? No ta bude asi u nasich smiesnych operatorov ze, preco nedaju ku 50e pausalu iPhon za 99e? Preco potom ludia atracujete ze aky je drahy a ovecky si ho tak ci tak kupia, ale ved ked mam 600Eur na novy plastovy Samsung tak mam aj 800Eur na novy iPhone len s tym rozdielom ze viem ze za 800Eur mam kvalitu a nie kvantitu v podobe plastu, a v podobe dajme do toho vsetko a vela. Kebyze samsung vyrabal telkace ktore su naozaj good a jeden druh mobilov ze chcu priamo bojovat s konkurenciou nepoviem nic, ale chcu byt TOP firma chcu byt viac nez rovnoceny applu, ale to by nemohli vyrabat, 15 druhov mobilov, xyz TV, notebookov, chladniciek, praciek, vysavacov, tabletov atd atd atd ... toto top firma nemoze zvladnut, lebo zase robia len kvantitu a nie kvalitnu. Ake su naslapane nove mobily a za lepsiu cenu a v lepsej vybave, pytam sa ktore? Vy si vsetci myslite ze ked mate nadupany stroj s 12mpx fotakom, s NFC, s LTE, s podporou micro SD, atd atd ze je to super mobil a ze funguje tak ako ma?To neznamena ze ked ma vsetko a vela ze je spickovy mobil, to mi pripada ako cim viac pruzkov tym viac adidas ze? Kto z vas si kupi dodatocne ku novej nokii extra bezdrotove nabijanie za cca 50-70e, aby sa nezabudlo ta podlozka musi byt ako klasicky adapter pripojena k sieti.kto z vas, na plno vyuziva na Slovensku NFC a LTE?a hl. mi napiste ze kde ? ze vam tak neskutcone chybaju v iPhone? kebyze sa to dalo naplno vyuzivat nepoviem nic, ale momentalne nie je kde, a naco zbytocne zatazovat system. Konfiguracie Hardwaru su skoro v kazdom mobile rovnake (a je len na sikovnosti dotycneho programatora ako to dokaze dat do kopy HW a SW a samozrejme je to jeho Know-how neznamena ze cim viac mam v tom telefone tym mi to lepsie funguje) ci v Nokii, Samsungu, HTC atd atd tak prestane tu pisat ze iPhone je shit a slaby a neviem co (mali ste uz novy v ruke pracovali ste s nim, robili ste testy?atd)ked mometnalne su vsetky telefony rovnocene, a ked uz niekto nieco pise tak si aspon precitam o dannom mobile jeho konfiguraciu. Nokia je aj u mna tohto roku top co predviedla, ale viete ako v skutocnosti funguje s WP 8 ? Asi tak ako to predviedli ze po 3 hod zamrzol a cakalo sa za technikom aby ho prisiel spojaznit, ked predstavovali SGs3 po 5 hodinach sa mi prehrieval v ruke,zacal svojvolne zapinat-vypinat aplikacie a bol fakt ze nepohodlny pri ovladani jednou rukou, na oko vyzera good ale to je vsetko, a toto su podla vas spickove mobliy? Ved ten HW a SW nespolupracuje ani zdaleko tak, ako v produktoch od applu. Moja manzelka tuzila po iPhone, dostala ho ako darcek (S4), 2 dni nevedela co kde je a ako funguje, sadla si k netu, pocitala co treba a dnes povedala ze iPhone by nevymenila za nic ine, a to mala od Samsungu, Nokii, cez HTC, Sonycka hadam vsetko. Proste to je telefon ktory ked zoberiem do ruky a zacnem s nim surfovat po nete, tak mi nezamrzne, nerestarte sa sam od seba ako 70% nokii, nevypdava mi signal ako v HTC alebo Huawei, nepriehrieva si mi v rukach ako to je u Samsungu. K tomu fotaku iSight, bol som na dovolenke, od rodicov som dostal digi fotak znacky Samsung 12mpx fotak stal okolo 200e, manzelka fotila fotky iPhonom ja digi fotakom, tie fotky ma iPhone o triedu lepsie ako v posratom digi fotaku, a na to som neprisiel len ja, ale kopec ludi co vlastnia IPhone, ze tie fotky su tak kvalitne fotene ze dali dole nie jedene digi fotak, a je to tak. Novy iPhone nepresiel velkou dizajnovou revoluciu, ale prisiel s tym co je trendy a co sa ludom paci a preco si iPhony kupuju. Dostal take vylepsenia co su porovnatelne alebo rovne s konkurenciou, co nezatazuje ich system, baterku co funguje na velmi dobrej urovni, nic viac nic menej. Vsetko je len hra a apple teraz len bude cakat s cim vyjde Samsung alebo HTC alebo ... Inac s tym SW ste ma tu pobavili, hl. blabal - mas pravdu apple nic nevyraba, SW im tvori team od Samsugu a hlinik sa vyraba z plastu. Na zaver, nebudem pisat kto som a co som, len podotknem chodim skoro na vsetky event´s co sa konaju ci je to apple, samsung, nokia, huawei, htc ... mam moznost skusat telefony a pisat o nich. Momentalne nie je lepsie vyladeny telefon ako iPhon, bohuzial je to tak, aj ked dizajnovo je vela telefonov krajsich nez je iPhone, ale ta kopatibilita HW a SW je uchvatna a nechyta sa na to zatial nik. Howk

17.9.2012 01:47 / Fff (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Úplne súhlasím a aj ja som zvedavý čo mieni Samsung vyrobiť ked uz teraz dal do s3 dal neprakticky 5 palcovy display či to dá ďalšej verzii na 6 :D aspon sa zasmejem premna je cela firma Samsung na smiech uz len preto že vyrába všetko možné a chce byt top :D

14.9.2012 19:56 / Reagovať 1 1 nahlásiť

To si zase pomarac a t-deb1le zaplatili promo ? Pokial viem autorizovany predajca Apple u nas su Traco aj Mzone - a nepochybujem ze obe tieto predajne budu mat v portfoliu aj iPhone5 ..

14.9.2012 23:22 / apple skap (zive.sk) 2 3 nahlásiť

oficiany predaj je oficialny predaj... sedy dovoz je sedy dovoz.. ak tvrdi apple komu to oficialne da od ktoreho datumu je to tak... inak je to jedno toto si kupi len magor.... a este vacsi bude cakat ze treti pokus osklbat ofce o rok bude iny.....

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke