Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Číňania predbehli Samsung. Už majú „nástupcu“ modelu Galaxy S III (video)

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.197.171.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
29 príspevkov
15.9.2012 11:49 / Steve Jobs (zive.sk) Reagovať 2 17 nahlásiť

Takychto fejkov a la iPhone je plna Cina, Thajsko, Vietnam.... Su na rozdiel od tohoto paškvilu na nerozoznanie od originalu.. aj s napisom Apple a dokonalym jablckom...

15.9.2012 11:56 / Asuss (zive.sk) 8 6 nahlásiť

Prečo tých čínskych šmejdov nezažalujú ? S Apple sa supdia o pár patentov a tu im kradnú doslova všetko.

15.9.2012 12:20 / Carlo (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Pretoze je to isto urcene len pre domaci trh a v Cine mozu ostatni sudne dosiahnut tak akurat prd.

15.9.2012 12:46 / htrh (zive.sk) 2 17 nahlásiť

v cine dosiahnes to iste ale apple si nechce nasrat cinanov lebo ak by im to cinania nevyrobili tak by to s takym ziskom nemohli vyrabat nikde inde....

16.9.2012 17:47 / raketa (zive.sk) 0 3 nahlásiť

patenty len brzdia vyvoj, ja by som vsetky tie patenty zakazal

15.9.2012 12:45 / htr (zive.sk) 4 15 nahlásiť

S apple sa sudi samsung? No neviem ci to nezacalo naopak ze sa so samsungom zacalo sudit apple a potom by si sa mal spytat preco apple nezaluje tam kde sa jedne o presnu kopiu lebo obdlznik s oblymi ohami ma takmer kazdy a urcite samsung rozoznas od applu uz tym napisom samsung ktory ma samsung na kazdom vyrobku a dobre viditelny...samsung je vacsi pojem ako apple a nepotrebuje svoje vyrobky vydavat za apple ....

15.9.2012 14:09 / jasomto (zive.sk) 11 6 nahlásiť

kedy uz kazdy raz pochopi, ze samsungu stacilo aby mal inak spraveny reproduktor alebo namiesto jedneho tlacitka naspodu, dve a moze mat obdlznik s oblymi rohmi aj na vsetkych svojich telefonoch... preberanie argumentacie ze je to len obdlznik s oblymi rohmi s ktorym samsung v tomto tvrdeni prehral je len nepripustenie si vsetkych faktov, ze predmetom patentu nebol obdlznik ale patentovy vzor potvrdzuje to vlastne aj podobny spor z tabletmi, kedy im stacilo urobit iny okraj tabletu a nieco presunut na to aby ho mohli predavat!!!

15.9.2012 18:21 / 0 12 nahlásiť

a prečo apple prehral všetky ostatné súdne spory ohladom patentov, v nemecku, holandsku, anglicku, japonsku,... ?

16.9.2012 19:13 / efgw (zive.sk) 1 1 nahlásiť

trepessprostosti lebo nepoznas detaily sudnych sporov.. jedno tvrdenie je ze ovce si pomylia samsung s applom a takto pomylene si kupuju samsung ale chceli apple... a nastuduje si sudny spr v nemecku ked slo o ble rohy a sklo od okraja po okraj.... netrep hluposti ak nevies fakty....

17.9.2012 14:43 / ferdo39 0 0 nahlásiť

nokia 6120c má oblé rohy ;-) a apple ich nežaluje

16.9.2012 00:28 / socik (zive.sk) 0 1 nahlásiť

pretoze tam je komunizmus, uzavreta krajina to by mohli vsetci zazalovat nas , ze sme tu predavali rum a to nebol rum , preto sa to teraz vola um, mali sme tu skladby, vsetko popreberane zo zahranicia mega hity, a na tom vyrastli hviezdy typu vondrackova,got... atd atd ... ale ked ti to vadi, tak tam chod a urob poriadok :-D

17.9.2012 14:42 / ferdo39 1 0 nahlásiť

prečo ich nežaluje apple? lebo nechce stratiť čínsky trh, ktorý je pre nich aj tak veľký

15.9.2012 11:54 / Carlo (zive.sk) Reagovať 1 12 nahlásiť

Cina = plagiatorska stoka. Co oni robia, by som uz nazval provokaciou a ignoraciou vsetkych dobrych mravov, zvykov a zasad. Cista drzost a arogancia. Riadia sa heslom: "Kto nam co moze?!" Na druhej strane maju pravdu... Cely svet ich "potrebuje" vdaka lacnej pracovnej sile a tak podporujeme ich rastucu ekonomiku a nikto nema paky im dat po prstoch.

15.9.2012 12:48 / gerw (zive.sk) 5 7 nahlásiť

len kvalitne vyrobky sa kopiruju a iba ovca si pomyli vyrobok s napisom samsung s applom... ale apple ide touto cestou.. samsung si vraj ludia zamenia ale presnu kopiu applu toleruju.... ved vyrabaju celu produkciu v cine....

16.9.2012 21:01 / apl (zive.sk) 2 1 nahlásiť

aka kopia ? ved sa to nepodoba na samsung ..

15.9.2012 12:31 / T. (zive.sk) Reagovať 5 3 nahlásiť

Co si sikmooky tymto kompenzuju, nechapem :-|

15.9.2012 12:40 / exe (zive.sk) Reagovať 5 16 nahlásiť

treba ich zazalovat. alebo rovno zbombardovat :-D

15.9.2012 13:12 / skeptik (zive.sk) Reagovať 11 7 nahlásiť

Je to "kopirovanie"? Podla mna nie. Mozno sa snazili napodobnit... Nazov Galaxy zrejme nema nikto chraneny, staci tuknut do googlu co vsetko ma tento vyraz v nazve a davno pred Samsungom.... Ano, niektory cinsky vyrobcovia vyrabaju aj kopie patentovo chranenych produktov, ale ma to byt dovod k rasistickym vyrokom, alebo k vyzvam na bombardovanie?

15.9.2012 13:18 / DEWW (zive.sk) 6 5 nahlásiť

tak vies, ked niekto da 2 vyplaty za novy telefon, ci uz jablko, alebo galaxy, tak potom placu ked ma niekto kopiu za par €...

15.9.2012 13:21 / exe (zive.sk) 1 11 nahlásiť

nepochopil si v druhej vete sakrazmus? nie som rasista ani antisemita (to by si ma musel poznat osobne) B-]

15.9.2012 16:53 / kreby len telefony (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Oni kopiruju dokoca aj autobusy ;-) http://gemssty.com/2006/10/29/top-10-copycat... ...

15.9.2012 20:00 / heh (zive.sk) 0 1 nahlásiť

sak skopirovali i5ku tak preco nie aj SGS IV ;-):-D co este neni , .. to robia naschval ... sa uz nemozu kukat na tie diskusne fóra ako tam plače jeden tábor iOviec , .. druhý tábor proti iOvcam , .. a tak začali copy - paste , ..

16.9.2012 11:06 / zaklinac (zive.sk) Reagovať 6 4 nahlásiť

najsamlepsi telefon na svete je nokia lumia a najsamlepsi os wp,preto ju cinanci nekopiruju bo taku kvalitu by nezvladli

16.9.2012 13:29 / Tri bodky... (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Lumiu nekopiruju, lebo nikto nekupuje original, nieto este kopiu.:-D

16.9.2012 18:43 / Zaklinac (zive.sk) 4 1 nahlásiť

Chúďatko.

16.9.2012 19:14 / čš (zive.sk) 0 2 nahlásiť

zas kukas do zrkadla? ci do slipov?

16.9.2012 21:48 / Zaklinac (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Na teba.

17.9.2012 22:19 / few (zive.sk) 0 1 nahlásiť

to ti dali dost blbe meno ked ta volaj Tebo...

18.9.2012 17:53 / Zaklínač (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Janka z 2.B po tebe ide. Vraj sa jej na tebe paci tvoj dospely zmysel pre humor.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.