Diskusia

Číňania predbehli Samsung. Už majú „nástupcu“ modelu Galaxy S III (video)

29 príspevkov
15.9.2012 11:49 / Steve Jobs (zive.sk) Reagovať 2 17 nahlásiť

Takychto fejkov a la iPhone je plna Cina, Thajsko, Vietnam.... Su na rozdiel od tohoto paškvilu na nerozoznanie od originalu.. aj s napisom Apple a dokonalym jablckom...

15.9.2012 11:56 / Asuss (zive.sk) 8 6 nahlásiť

Prečo tých čínskych šmejdov nezažalujú ? S Apple sa supdia o pár patentov a tu im kradnú doslova všetko.

15.9.2012 12:20 / Carlo (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Pretoze je to isto urcene len pre domaci trh a v Cine mozu ostatni sudne dosiahnut tak akurat prd.

15.9.2012 12:46 / htrh (zive.sk) 2 17 nahlásiť

v cine dosiahnes to iste ale apple si nechce nasrat cinanov lebo ak by im to cinania nevyrobili tak by to s takym ziskom nemohli vyrabat nikde inde....

16.9.2012 17:47 / raketa (zive.sk) 0 3 nahlásiť

patenty len brzdia vyvoj, ja by som vsetky tie patenty zakazal

15.9.2012 12:45 / htr (zive.sk) 4 15 nahlásiť

S apple sa sudi samsung? No neviem ci to nezacalo naopak ze sa so samsungom zacalo sudit apple a potom by si sa mal spytat preco apple nezaluje tam kde sa jedne o presnu kopiu lebo obdlznik s oblymi ohami ma takmer kazdy a urcite samsung rozoznas od applu uz tym napisom samsung ktory ma samsung na kazdom vyrobku a dobre viditelny...samsung je vacsi pojem ako apple a nepotrebuje svoje vyrobky vydavat za apple ....

15.9.2012 14:09 / jasomto (zive.sk) 11 6 nahlásiť

kedy uz kazdy raz pochopi, ze samsungu stacilo aby mal inak spraveny reproduktor alebo namiesto jedneho tlacitka naspodu, dve a moze mat obdlznik s oblymi rohmi aj na vsetkych svojich telefonoch... preberanie argumentacie ze je to len obdlznik s oblymi rohmi s ktorym samsung v tomto tvrdeni prehral je len nepripustenie si vsetkych faktov, ze predmetom patentu nebol obdlznik ale patentovy vzor potvrdzuje to vlastne aj podobny spor z tabletmi, kedy im stacilo urobit iny okraj tabletu a nieco presunut na to aby ho mohli predavat!!!

15.9.2012 18:21 / 0 12 nahlásiť

a prečo apple prehral všetky ostatné súdne spory ohladom patentov, v nemecku, holandsku, anglicku, japonsku,... ?

16.9.2012 19:13 / efgw (zive.sk) 1 1 nahlásiť

trepessprostosti lebo nepoznas detaily sudnych sporov.. jedno tvrdenie je ze ovce si pomylia samsung s applom a takto pomylene si kupuju samsung ale chceli apple... a nastuduje si sudny spr v nemecku ked slo o ble rohy a sklo od okraja po okraj.... netrep hluposti ak nevies fakty....

17.9.2012 14:43 / ferdo39 0 0 nahlásiť

nokia 6120c má oblé rohy ;-) a apple ich nežaluje

16.9.2012 00:28 / socik (zive.sk) 0 1 nahlásiť

pretoze tam je komunizmus, uzavreta krajina to by mohli vsetci zazalovat nas , ze sme tu predavali rum a to nebol rum , preto sa to teraz vola um, mali sme tu skladby, vsetko popreberane zo zahranicia mega hity, a na tom vyrastli hviezdy typu vondrackova,got... atd atd ... ale ked ti to vadi, tak tam chod a urob poriadok :-D

17.9.2012 14:42 / ferdo39 1 0 nahlásiť

prečo ich nežaluje apple? lebo nechce stratiť čínsky trh, ktorý je pre nich aj tak veľký

15.9.2012 11:54 / Carlo (zive.sk) Reagovať 1 12 nahlásiť

Cina = plagiatorska stoka. Co oni robia, by som uz nazval provokaciou a ignoraciou vsetkych dobrych mravov, zvykov a zasad. Cista drzost a arogancia. Riadia sa heslom: "Kto nam co moze?!" Na druhej strane maju pravdu... Cely svet ich "potrebuje" vdaka lacnej pracovnej sile a tak podporujeme ich rastucu ekonomiku a nikto nema paky im dat po prstoch.

15.9.2012 12:48 / gerw (zive.sk) 5 7 nahlásiť

len kvalitne vyrobky sa kopiruju a iba ovca si pomyli vyrobok s napisom samsung s applom... ale apple ide touto cestou.. samsung si vraj ludia zamenia ale presnu kopiu applu toleruju.... ved vyrabaju celu produkciu v cine....

16.9.2012 21:01 / apl (zive.sk) 2 1 nahlásiť

aka kopia ? ved sa to nepodoba na samsung ..

15.9.2012 12:31 / T. (zive.sk) Reagovať 5 3 nahlásiť

Co si sikmooky tymto kompenzuju, nechapem :-|

15.9.2012 12:40 / exe (zive.sk) Reagovať 5 16 nahlásiť

treba ich zazalovat. alebo rovno zbombardovat :-D

15.9.2012 13:12 / skeptik (zive.sk) Reagovať 11 7 nahlásiť

Je to "kopirovanie"? Podla mna nie. Mozno sa snazili napodobnit... Nazov Galaxy zrejme nema nikto chraneny, staci tuknut do googlu co vsetko ma tento vyraz v nazve a davno pred Samsungom.... Ano, niektory cinsky vyrobcovia vyrabaju aj kopie patentovo chranenych produktov, ale ma to byt dovod k rasistickym vyrokom, alebo k vyzvam na bombardovanie?

15.9.2012 13:18 / DEWW (zive.sk) 6 5 nahlásiť

tak vies, ked niekto da 2 vyplaty za novy telefon, ci uz jablko, alebo galaxy, tak potom placu ked ma niekto kopiu za par €...

15.9.2012 13:21 / exe (zive.sk) 1 11 nahlásiť

nepochopil si v druhej vete sakrazmus? nie som rasista ani antisemita (to by si ma musel poznat osobne) B-]

15.9.2012 16:53 / kreby len telefony (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Oni kopiruju dokoca aj autobusy ;-) http://gemssty.com/2006/10/29/top-10-copycat... ...

15.9.2012 20:00 / heh (zive.sk) 0 1 nahlásiť

sak skopirovali i5ku tak preco nie aj SGS IV ;-):-D co este neni , .. to robia naschval ... sa uz nemozu kukat na tie diskusne fóra ako tam plače jeden tábor iOviec , .. druhý tábor proti iOvcam , .. a tak začali copy - paste , ..

16.9.2012 11:06 / zaklinac (zive.sk) Reagovať 6 4 nahlásiť

najsamlepsi telefon na svete je nokia lumia a najsamlepsi os wp,preto ju cinanci nekopiruju bo taku kvalitu by nezvladli

16.9.2012 13:29 / Tri bodky... (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Lumiu nekopiruju, lebo nikto nekupuje original, nieto este kopiu.:-D

16.9.2012 18:43 / Zaklinac (zive.sk) 4 1 nahlásiť

Chúďatko.

16.9.2012 19:14 / čš (zive.sk) 0 2 nahlásiť

zas kukas do zrkadla? ci do slipov?

16.9.2012 21:48 / Zaklinac (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Na teba.

17.9.2012 22:19 / few (zive.sk) 0 1 nahlásiť

to ti dali dost blbe meno ked ta volaj Tebo...

18.9.2012 17:53 / Zaklínač (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Janka z 2.B po tebe ide. Vraj sa jej na tebe paci tvoj dospely zmysel pre humor.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke