Diskusia

Nový iPhone 5 príde 28. septembra zrejme aj do Orangeu

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.198.3.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
22 príspevkov
17.9.2012 13:30 / Cklasa (zive.sk) Reagovať 2 8 nahlásiť

Len dufam, ze nebude mesacna čakacia doba po objednani, ako to bolo v minulosti...

17.9.2012 16:51 / McJobs (zive.sk) 0 4 nahlásiť

To bude rovnaka situacia ako pred rokom, ked nie horšia. A potom vypusti hovorca Orange-u Richard Fides na margo nedostupnosti iPhonu 5 taky isty blud ako pred rokom. „Starší model sa už dopredáva a práve to je výhoda, že novší je za takú istú cenu ako bol ten starší,“ uviedol hovorca Orangeu Richard Fides.

17.9.2012 13:37 / T. (zive.sk) Reagovať 5 25 nahlásiť

chore ceny :-/

18.9.2012 13:26 / Juraj (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Ceny su chore ?! To ludia su chori,ze im tolko platia !! USA zneuziva ludi v Cine,ako lacnu pracovnu silu !!! Za taketo peniaze mal by byt Iphone vyrobeny v USA,aspon by mali americania pracu,ale to je kapitalizmus,USA to da vyrobit v Cine,ale za USD... Preda to za svetove ceny,ako keby to bolo vyrobene v USA.

17.9.2012 13:59 / Celuar (zive.sk) Reagovať 7 19 nahlásiť

:-D:-D:-D Cena pobavila ... :-D:-D:-D 4S a 5 -ka minimálny rozdiel a tie akože "inovácie" čo prináša 5 ... no nech si to strčia do príslušných miest. Nič proti Apple ale nevidím žiaden dôvod prečo keby už som si chcel kúpiť jablko ísť do 5-ky. A cenovky nereálne pre náš trh.

17.9.2012 14:23 / MiZ (zive.sk) Reagovať 4 17 nahlásiť

Tie ceny su fakt chore, a este aj iPhone 4S ktory je rok stary sa stale predava za podobne ceny.

17.9.2012 15:04 / jasomto (zive.sk) 2 8 nahlásiť

skus sa zamysliet preco... kym bude takyto dopyt, ci uz po 4s, alebo 5ke, tak ceny budu taketo... a to budeme este radi, ak sa este viac nezvysia, kvoli nedostatku pred vianocami, pretoze dodacia doba sa uz teraz predlzuje na viac ako mesiac

17.9.2012 15:31 / 13 8 nahlásiť

Ja si ho hned kúpim. Vysvetlim vám to - Iphone 4 mam skoro 2 rok a dal som ho na predaj za 400 € ako som ho kúpil na paušal. A za 2 dni bol predany a ja som není nič v strate. A skuste to s neakým htc, samsungom ? Tak prečo by som ho nekúpil ? A nech stojí koľko len chce.

17.9.2012 15:56 / Radka (zive.sk) 5 1 nahlásiť

asuss, ja s tebou celkom suhlasim, tiez mam na iPhon5-ku zalusk, len neviam kde a akym sposobom predat 4, mozes sem napisat sposob ako a kde si ho ponukol na predaj? Dakujem.

17.9.2012 16:08 / Apple (zive.sk) 4 0 nahlásiť

Radka,napis mi email na macej13@gmail.com a rad Ti poradim..pripadne by som mohol 4ku od Teba kupit..ja sice pouzivam 4s,ale segra by rada tiez iohone a 4ka jej bude stacit,takze ak chces,kudne pis

17.9.2012 16:15 / muheheee (zive.sk) 0 4 nahlásiť

za 400e? dvojrocny.....:-D

17.9.2012 16:36 / ferdo39 3 6 nahlásiť

To je samozrejme hovadina. iPhone 4 ide po cca 300 eur ak je neblokovany a pod 300 ak je blok. Za 400 nemas sance predat a este dva roky stary. Cisty blabol.

17.9.2012 17:06 / igIogic (zive.sk) 8 3 nahlásiť

najsamlepsia je i tak len nokia lumia a wp,ten do roka porazi na hlavu ios i android,uvidite

17.9.2012 17:46 / starablazkova (zive.sk) 1 5 nahlásiť

a potom si sa zobudil s rukou v serbli B-]

17.9.2012 17:52 / 4 6 nahlásiť

iOS mozno, nakolko je viazany len na telefon ktoreho cena je astronimicka, ale Android je a este peknych par rokov bude jednotkou na trhu, uz len preto, ze ho davaju do telefonov od 150e cca :)

18.9.2012 09:03 / apl (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ak si to predaval teraz tak klames alebo si nasiel hlupaka ... kedze nova 4s sa predava za tolko v bazaroch ..

18.9.2012 15:05 / mch (zive.sk) 0 2 nahlásiť

to je ako keby si povedal ze ked si si kupil mobil na pauzal za 1€ ze si ho mal zadarmo :D brain wash!

17.9.2012 18:13 / Jozef Remen (zive.sk) 3 1 nahlásiť

To su oficialne, plne ceny. Firemni klienti maju trochu inu ponuku. Uvazujem, ci nepredam 4S so ziskom a nepojdem do 5tky. A cakacia doba mesiac? To som nezazil, pred vianocami 5 dni objednavka a za 3 dni mi volal kurier....

17.9.2012 17:48 / starablazkova (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

kde su ceny a pausaly ktore k tomu budu ponukat ??? ...inak co sa tyka ceny som skepticky, apple vydal tlacovu spravu ze si novy Iphone predobjednalo viac ako 2 miliony ludi tak naco by zlavovali...ale nevadi zatial vydrzim so 4S.

18.9.2012 10:14 / Ivek (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Prečo by apple nedával tak vysoké ceny keď po svete behá toľko chu... ktorý to kúpia :D Ale toto zas beriem - iphone sa skvele predáva keďže nestráca na cene - už mi mnohokrát nejaké to euríčko zarobil :D

18.9.2012 10:52 / mch (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

naklady na HW iphone5: 167$ (+praca, vyvoj, MARKETING), predava sa za 970€ .. no nekup to :) http://goo.gl/iNVYe...

24.9.2012 10:02 / em (zive.sk) 0 2 nahlásiť

neobhajujem apple, ale kazdy kto sa stretol s vyrobou niecoho podobneho, dobre vie ze ten vyvoj je na tom najdrahsi...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.