Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Apple: Za 24 hodín dva milióny predobjednávok na iPhone 5

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.167.11.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
80 príspevkov
17.9.2012 18:03 / McJobs (zive.sk) Reagovať 11 54 nahlásiť

Aj napriek predajom je iPhone 5 sklamanim. Kto by to bol povedal, ze Nokia bude mat najinovativnejsi telefon roka. B-]

17.9.2012 18:04 / sony (zive.sk) Reagovať 22 32 nahlásiť

uz to zacina,ovce na start...

17.9.2012 18:33 / Majo (zive.sk) 12 26 nahlásiť

škoda že ty už si v cieli...

17.9.2012 22:06 / samsung (zive.sk) 6 2 nahlásiť

tam kde ofce koncia mi zaciname...

17.9.2012 22:06 / samsung (zive.sk) 8 1 nahlásiť

tam kde ofce koncia mi zaciname...

18.9.2012 07:52 / veto (zive.sk) 2 3 nahlásiť

retardaciou a vypisovanim hlupych prispevkov porusujuce pravidla na fora?

18.9.2012 08:20 / apl (zive.sk) 0 5 nahlásiť

prepac, ale tvojou recou ti napisem ze aj samsung useri su ovce .. nakolko to ludia kupuju masovo a takisto maju preordre a ten telefon nikto nedrzal v ruke.

18.9.2012 08:20 / apl (zive.sk) 1 1 nahlásiť

nevies sa k nicom vyjadrit ale mas snahu zosmiesnovat nasilu ..

18.9.2012 10:23 / clarcx (zive.sk) 2 2 nahlásiť

Nezavid.... zacni makat a mozes sa potom postavit aj ty na start. Alebo najskor zacni starsim / lacnejsim modelom od apple aby si mal aspom predstavu o com hovoris. B-]

17.9.2012 18:08 / Reagovať 17 40 nahlásiť

nerozumiem tomu zaujmu. ved ten telefon neprinasa nic prevratne, len dobieha konkurenciu. Image? alebo co? fakt neviem.

17.9.2012 18:11 / 39 33 nahlásiť

vies preco tomu nerozumies? Lebo si nemal iphone

17.9.2012 22:07 / gerwg (zive.sk) 10 3 nahlásiť

lebo medved? ne, ne, lebo ofca....

17.9.2012 22:08 / lol (zive.sk) 5 3 nahlásiť

alzheimer ty musis mat syfilis aby si vedel o co ide? fuuuha!

17.9.2012 18:17 / Jozef Remen (zive.sk) 6 25 nahlásiť

Lebo je obrovske mnozstvo klientov, co im skoncila viazanost a iny smart phone nechcu. Tak preco nedostat od operatora druhy, novy? 4ku predaju cez EBay a vymalovane

18.9.2012 14:16 / blablabla (zive.sk) 1 1 nahlásiť

na viazanost si bere telefon iba magor.. ked v eshopoch byvaju o dost lacnejsie jak u operatora (ano su vynimky ludia co minu na telefon 30 40 euro) ale to nejsu normal ludia ale skor nejaky business zakaznici.

18.9.2012 19:07 / Jozef Remen (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no vidis a zrovna business zakaznik nema problem dostat iPhone za 1 euro. Preco by si na viazanost mal brat telefon iba magor? Mam business pausal, ktory by som mal tak ako tak. iPhone mam so slusnou zlavou, platim normalne, co by som platil tak ako tak. Este mi dali nedavno 20 % zlavu na pausal. A ten pausal vobec nie je divoky. Po roku, dvoch ten iPhone ide predat stale za slusnu cenu, ak od opa dostanes dobru zlavu, tak dokonca so ziskom a zoberies novy, opat s vyraznou zlavou. Tak preco by ma mala trapit plna cena? Preco by ma malo trapit to, ze „oficialne“ je novy model iphone nedostupny pre velky zaujem? Zdvihnem telefon, zavolam a za par dni ho mam. Fyzicka osoba, to je uz iny pribeh. Ano, pre nich je iPhone bezpochyby drahy.

19.9.2012 00:57 / miso (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Dolezite je, ze sa jedna hlavne o usa, kde su dotovane ceny a celkovo telekomunikacny trh trochu iny

17.9.2012 20:59 / Michal Ridzoň (zive.sk) 6 8 nahlásiť

Dnes som konečne videl na živo, vedľa seba "vlajkové lode" od Sony, Nokie, Applu a Samsungu a presne v takomto poradí aj u mňa uspeli čo sa týka "image - dizajnu" Podotýkam, že mobili od Sony sú neskutočne dizajnovo jednoduché - krásne ! Keby sa o nich písalo aspoň z polovice ako o "iPhone 4SS Combi" tak ... keby, keby, keby ...

17.9.2012 22:09 / fewg (zive.sk) 7 3 nahlásiť

skus z takeho sony telefonovat ... odres si ucho o ostru hranu....

18.9.2012 08:22 / apl (zive.sk) 1 1 nahlásiť

keby si najprv rozmyslal a nepisal hned .. lebo nerozmyslas, len hurra .. pome napisat prispevok, uz nech je tam. co ked si ten telefon kupuju ludia ktori predtym nemali iphone ? alebo co ked si to kupuju ludia co maju stare 3GS ? co ked to beru ludia ktorym konci pausal za ucelom dalsieho predaja ? a co ked to kupuju ludia, ktorym ten system vyhovuje ? moznosti je nekonecne vela ..

18.9.2012 17:21 / RS (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Pred dvomi rokmi vysiel iPhone 4 - ludia, ktori ho kupovali s dvojrocnymi kontraktami (napr. u AT&T) ho prave teraz budu vymienat. Na 4S nie je dovod, takze logicky su vysoke objednavky na iPhone5. Toto bude aj jeden z dovodov preco bude tento telefon uspesny aj u nas. Vela ludi neslo z i4 na i4S ale pojdu teraz po dvoch rokoch na 5.

17.9.2012 18:16 / sk_bismarck (zive.sk) Reagovať 16 38 nahlásiť

Myslím, že Apple blafuje...najlepší marketingový ťah je o niečom povedať, že sa predáva ako teplé rožky a že trhá predajne rekordy...potom už len stačí čakať na lavínový efekt más a je o predaj postarané... :-P

17.9.2012 20:35 / crash (zive.sk) 10 14 nahlásiť

jasne ze blafuju ... ako kazdy rok :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

17.9.2012 22:10 / vge (zive.sk) 8 9 nahlásiť

a kazdy rok sa na to ofce ako ty chytia...

18.9.2012 07:56 / veto (zive.sk) 4 4 nahlásiť

pozeram ze sa chytaju hlavne retardi tvojej urovne, kedze klikaju na clanky s iphonom a potom vypisuju do diskusii hluposti. Ak ta nejaky produkt nezaujima, preco nanho klikas a vypisujes vyplody? Asi ta teda zaujima, len si ho nemozes dovolit. Takze pockaj na svojho lowendoveho androida, vianoce su za rohom.

17.9.2012 18:20 / Reagovať 19 21 nahlásiť

daj na hocijaký mobil logo jablka a ovce ho budú kupovať ako šialené, ved ani nerozoznajú starý iphone od nového http://style.hnonline.sk/c1-57477220-moderator-nac... ...

17.9.2012 18:37 / Opera (zive.sk) 6 20 nahlásiť

Ale ved ovce nevedia rozpravat, ci? :-D

17.9.2012 22:11 / egwgre (zive.sk) 5 2 nahlásiť

ivoce sa o to snazia...

17.9.2012 18:40 / wired (zive.sk) 8 11 nahlásiť

co sa cudujes?ved super obdlznik so zaoblenymi hranami je nadcasovy design...

17.9.2012 19:54 / Palo ? (zive.sk) 3 11 nahlásiť

Ty si videl niekedy "kvalitnú" reláciu Aj múdri schybí??? A čo povieš na tú nastrčenú "smotánku" čo tam vystupovala a prekypovala nehoráznym IQ???

17.9.2012 22:11 / vde (zive.sk) 3 4 nahlásiť

hlavne si nepripustit pravdu ze ano...

18.9.2012 08:25 / apl (zive.sk) 1 1 nahlásiť

jasne ze to nepripustis ze su aj samsung ovce .. tak o com ?

18.9.2012 08:24 / apl (zive.sk) 1 5 nahlásiť

poloz na zehliacu dosku logo samsung a ludia sa budu pokusat S-Pen om najst zoznam aplikacii .. asi tolko k tvojmu ubohemu prispevku. pre ostatnych, ja ludi netriedim podla mobilu .. ale dmntov je tu dost, ktori nepoznaju nic ine len sa vysmievat ostatnym.

17.9.2012 18:50 / DEWW (zive.sk) Reagovať 9 16 nahlásiť

to cislo je realne, len ja sam som objednal 5000 kusov toho super stroja... Zide sa na rekonstrukcne prace, ako podlozka...

17.9.2012 19:04 / das (zive.sk) 4 2 nahlásiť

na zaklady domu urcite bude mat dlhu zivotnost alebo pokim nevyjde dalsia jeho pracovna verzia 5S :-D:-D:-D:-D:-D:-D

17.9.2012 19:04 / Amnart (zive.sk) Reagovať 9 15 nahlásiť

cakal som nizsie predaje, iphone 4 bol revolucny, iphone 4S uz len evolucny a predalo sa viac - asi len pre siri, iphone 5 je len evoluciou 4S, teda nieco ako 4S+ a aj napriek tomu tolko predal?? ja tych ludi nepochopim, ako ked ma niekto iphone 4 tak mozno pojde do 5, ale vela ludi som videl na diskusiach pisat ze maju 4S a idu do 5?? - preco? nechapem

17.9.2012 19:17 / 17 10 nahlásiť

pri kazdom tvojom prispevku som si vsimol ze ty moc nechapes

17.9.2012 22:13 / fšeľtfrľ (zive.sk) 2 4 nahlásiť

lepsie nechapat hlupost ofci ako si mysliet ze chapes a pritom si len osklbana ofca co nic nepochopila a iba si mysli ze chape...

18.9.2012 06:56 / def (zive.sk) 1 0 nahlásiť

aj ten nick je mierne povedane uchylny

17.9.2012 21:38 / ceciash (zive.sk) 6 9 nahlásiť

preco? lebo 5ka je rychlejsia, lahsia, tensia a s vacsim displayom..prave tieto 4 dolezite parametre mi momentalne na mojom 4S chybaju, a preto sa uz neviem dockat 5tky :) nepotrebujem novy/revolucny dizajn, ani ohybatelny ci jaky to display a pod prkotiny..chcem funkcny, jednoduchy, prakticky a spolahlivy smartphone..

17.9.2012 22:14 / 7 8 nahlásiť

a uz je to tu ofce - mekaju ze im chybal vacsi display.... hohohooooooo

18.9.2012 08:26 / apl (zive.sk) 1 3 nahlásiť

co to tu zovseobecnujes ? poznas mozno 2och ludi nazivo co maju apple zariadenie a tvaris sa ako majster statistik a prieskumov. si obycajny saso zo zahrady ... nasilu tu sekas frajera a urazas ludi bezdovodne.

18.9.2012 10:27 / kufejot (zive.sk) 0 2 nahlásiť

mne napriklad vacsia uhlopriecka a 16:9 strasne vadia, takze upgradnem z ip4 iba na ip4s a budem dufat, ze dalsi iphone bude zase mensi. aj ked sam viem, ze je to dost naivna predstava. bohuzial pre mna, momentalne je dopyt po velkych lopatach :-/

17.9.2012 23:25 / Marek (zive.sk) 13 11 nahlásiť

ano, iphone je jednoduchy, no nechapem co je na nom funkcne, prakticke a spolahlive. sam som vlastnil 2 roky iphone 3g. funknost: po kupe mobilu to askosi nemalo malickosti ktore som mal na svojich prvych mobiloch ako napr dorucenky smsiek. nevedelo to poslat alebo prijat vizitku. hrozna autokorekcia pri pisani smsiek, radsej som ju vypinal. bluetooth to vedelo pouzivat len na pripojenie headsetu alebo na sparovanie s compom, ziadny prenos suborov ako fotiek ci videi. telefon to vedel, no software nie. samozrejme na vsetko si mozem !kupit! aplikaciu. skvele, aby ti vedelo to co moj 10rocny siemens, musim kupit aplikaciu. ked prisiel novy iphone 4 svet bol plny reklamy, ze to konecne vie uskutocnit videohovor, no nie vsade bolo uvedene, ze len z iphone4 na iphone4 alebo ipad a len cez wifi. cize nieco ako skype, ktory si uz dnes viem nainstalovat na takmer kazdy mobil. takze zas to nevie to co niekolko rokov stare nokie, ci hociaky android telefon. k spolahlivosti: neraz sa mi stalo, ze phone zamrzol a nereagoval na nic. jediny sposob ako to rozbehat je zapojit na PC alebo cakat kym sa vybije bateria. uplne tip top hlavne ak si niekde na dovolenke alebo na cestach a potrebujes si vybavit dolezity hovor. pocas pouzivania mi prestalo fungovat wifi, siel som to reklamovat. kvoli skrabancom na krajoch telefonu to oznacili ako mechanicke poskodenie a ponukli opravu za vyse 300€. vraj ak s vysledkom reklamacie nesuhlasim, mozem si nechat vypracovat znalecky posudok(za vlastne peniaze) a reklamovat znovu. zaver: po 2 rokoch pouzivania som to predal aj s nefunkcnym wifi za almuznu a kupil si konecne mobil. apple produkty nevyzeraju zle po hardwarovej stranke, no uplne ich deklasuje o polovicu vyssia cena ako by si zasluzili a ich vlastny operacny system. ten je najvacsim kamenom urazu. hladat telefon podla tebou uvedenych poziadaviek, velkym oblukom by som sa vyhol produktom od apple(co aj robim :D )

17.9.2012 23:51 / Iguso (zive.sk) 6 7 nahlásiť

Ale ano, najviac kritizovany aspekt a zaroven najslabsi clanok je prave ako pises iOS. :-D Este prispej.

18.9.2012 08:29 / apl (zive.sk) 0 0 nahlásiť

niekto ma dobre, niekto zle skusenosti .. ty mas asi zle. ja som v dobe ked bolo 3gs nemal nic od apple. prvy a posledny je 4ka (neplanujem kupit dalsi, no zaroven netvrdim ze je zly). skusenosti mam akurat opacne.

19.9.2012 01:05 / miso (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Chlape, ty zrejme potrebujes kalkulacku. Nekupuj si telefon, ktory nevies ako funguje. Ty si chcel zrejme android, alebo symbian a kupil si si iphone. To uz nie je problem iphone.

18.9.2012 07:54 / nokiaaaak (zive.sk) 3 2 nahlásiť

iPhone ako taky urcite nie je zly, jedine co ma srdi, je jeho premrstena cena. Najma v Europe v porovnani s Amerikou. Keby stal dajme tomu 200 eur, tak by mnohi prestali nanho nadavat a kupili by si ho, nemyslite ??? :-)

18.9.2012 08:11 / apl (zive.sk) 0 0 nahlásiť

par ludi na diskusii je pre teba smerodajny udaj ? nehovoriac o tom ze to mozu byt 2ja ludia s 10timi nickmi .. OMG, ja tiez nechapem

17.9.2012 19:25 / zxcvb (zive.sk) Reagovať 19 51 nahlásiť

Ano , aj nasa rodina patri medzi stastlivcov , ktori si mohli predobjednat Jablko. Po vaznej rodinnej porade sme rozhodli , ze sa uskromnime a buduci rok opat nepojdeme na dovolenku do Bulharska , ale investujeme do prezentacie nasej rodiny a kupime aj tento rok najnovsie 2 ks Jablka. Manzelka naviac nedostane novy sporak ,ved ked vydrazal 25 rokov, vydrzi aj dalsich 5. Decka sa zhodli, ze Jablka nutne potrebujeme - traja spoluziaci tiez budu mat a my rodicia nedovolime nikomu ,aby si myslel ze na to nemame . Svokra tiez nieco pozicia a babicka sa zriekla novych zubov. Uznala, ze nase deti nemozu vyrasta s pocitom frustracie z nedostatku zakladnych zivotnych potrieb. Ved je to nasa buducnost...

17.9.2012 20:00 / Palo ? (zive.sk) 15 13 nahlásiť

Nie vy ste určite vsadili na plastovú napodobeninu od copysungu ktorý je o 50€ lacnejší ako iPhone a už si budete mocť dovoliť vysnívané Bulharsko!!! :-D:-D:-D

17.9.2012 20:40 / crash (zive.sk) 9 7 nahlásiť

tento sarkazmus ti rozhodne nejde... si amater ... ale taka marienka ta je jednoducho jednotka :))

17.9.2012 22:16 / fewgf (zive.sk) 1 4 nahlásiť

mas pravdu palo je trapko ale postol si to vedla...

17.9.2012 23:03 / crash (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak sa ospravedlnujem nebolo ta na pala :))

18.9.2012 08:13 / apl (zive.sk) 1 1 nahlásiť

mas dost biednu rodinu .. hlava rodiny taky makkys ?

19.9.2012 08:59 / asdasda (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nie kazdy moze za zo ze si socka, kopu ludi ma 4s od pomaranca za 1eur, tak preco by nezobrali aj 5ku...a naco je ludom ktory prevolaju mesacne 4,30 najlepsi a najdrahsi telefon na trhu. Ked chces ist na internet kup si asus notebook za 300 a este usetris

17.9.2012 21:37 / janickovo (zive.sk) Reagovať 5 2 nahlásiť

haha co je na tom nepochopitelne dnes som stal frontu na apple aj ja v kauflande sice stanovacka nebola ale bolo dobre a americania staly pred zemiakmi a kupovali o dusu ked som im napisal na cenovku apple ddd

17.9.2012 21:46 / nepoviem (zive.sk) Reagovať 7 15 nahlásiť

Ja ale verím, že majú ten počet predobjednávok, a o dva dni ich budú už aj tri milióny. Prečo? Kupujú to ľudia, ktorí nemajú predstavu o technike, o parametroch nových lepších produktov. O američanoch je známe, že ke´si kúpili v 18 ich prvé auto, ak tá značka nezanikla, aj v 50ich kúpili tú istú značku. Je to tak aj s iPhone. alebo teda s Apple. Aj inde vo svete existujú ludia s podobným zmýšľaním. Väčšinou sú to málo dynamický konzervatívne rozmýšlajúci ľudia. Je ich vo svete určite viac ako dve tretiny populácie. My všetci sme v určitých veciach, ktorých nepracujeme - nie je to naša profesia - rovnaký. Kúpime si rovnakú značku auta, pijeme jeden druh vína alebo tú istú značku kávy, používame tú istú banku, rovnakého operátora, fajčíme rovnakú cigaretu a podobné. Pre týchto ľudí bolo sklamaním minulý rok, že nebola päťka, ale len 4S, takže rovnaké číslo, rovnakí dizajn. Pre nich to bol rovnaký telefón. Päťka je novinka, väčší displej, iný tvar, že vo vnútri sa tak zásadne nič nezmenilo, väčšinu priaznivcov tohoto modelu ani tak netrápi, však kto sa má učiť vždy tie novinky, ak si kúpi nový telefón. Podľa mňa iP 5 sa predá viac ako iP4s, a na tom je postavený celý biznis Apple. Ja som s nimi končil s 3S, keď mi zamrzol na služobnej ceste, keďže som nemal so sebou žiadne PC, a iTunes, tak som bol dva dni bez telefónu.

17.9.2012 23:57 / Ixo (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Problém so zamrzanim ifonu 3g bol len keď bol cracnuty Pokial tam bol origin os slapalo všetko ako má Pokial si nikto kúpy ifon a chce stoho mat niečo iné, načo kupoval ifon?

18.9.2012 08:14 / apl (zive.sk) 0 0 nahlásiť

pekne a pravdivo spisane. clovek od prirody nema rad zmeny ..

18.9.2012 09:54 / 5 3 nahlásiť

tvoje kategorizovanie na americanov a dalsich a zaroven tvoja neschopnost 2 dni resetnut iphone (jailbreaknuty) vypoveda o velmi nizkej urovni tvojho IQ

19.9.2012 22:45 / nepoviem (zive.sk) 0 1 nahlásiť

iPhone 3GS bol na trhu len dva týždne vtedy, bol z TM a používal som v tom vždy len TM SIM kartu, ani raz som s tým nebol v roamingu. Nebol jalbrejknutý!!! Ja som bol vtedy asi 15. rokom predajca v TM, takže som mal v malíčku všetky fígle, ale ak sa na iP objaví na displeji šípka s káblom na pripojenie do usb, tak si mohol stláčať všetky tlačidlá a pokúsiť ho resetovať, doma som si ho dal na iTunes a opravil sa podstate sám. Čoskoro už prišli aj v Apple na to, že treba upraviť softvér, len ja už som stratil dôveru k tomuto telefónu. Ty si vtedy ešte kakal do plienok, ja už som mal syna ako si ty, o IQ nehovorím. Každý produkt má byť natoľko spoľahlivý, aby jeho užívateľ sa nemusel stať servisným technikom. Má to fungovať podľa návodu, kde píšu, že v takomto prípade treba vykonať servisný úkon, alebo vrátiť ho predajcovi.

19.9.2012 09:03 / starablazkova (zive.sk) 0 0 nahlásiť

pokial si bol v USA tak si si isto vsimol ze telefon=iPhone, pausal tam ma kazdy a 199 usd tam nikto nejak neriesi, tak preco by si to nepredobjednali znova ked im konci pausal. To len tu na Slovensku si niekto kupou extra telefonu dokazuje ze je nieco naviac, popr. predstav si ze su aj ludia ktori si ho kupia lebo sa im paci, tak naco niekoho presviedcat ze to je telefon o nicom...

17.9.2012 22:59 / ferdo39 Reagovať 8 4 nahlásiť

vie mi iRedaktor povedať, čo som porušil mojim iOvca iPríspevkom, ked mi ho iZmazal? Predobjednal som si 100 ks iP5 a kúpil som si 3 stany. 25.9.2012 sa chystám stanovať pred apple premium reseller

18.9.2012 08:29 / apl (zive.sk) 1 6 nahlásiť

trapny

18.9.2012 11:21 / ferdo39 2 1 nahlásiť

presne to hovorím aj ja, iOvce čo to robia sú trapné ;-) len som napísal presne čo robia. ked to nerobí iOvca je trapná, ked to robí iOvca je to cool :-D

19.9.2012 01:09 / miso (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak ty si dobry co.co.t :-P

17.9.2012 23:08 / Dobry nazor (zive.sk) Reagovať 3 10 nahlásiť

Najviac sa mi pacilo ked mi jeden typek vysvetloval preco si chce kupit novy iPhone 5 :-D vraj bezkonkurencny telefon, a ze sa tesi na Siri ktoru maju premakanu :-D a nakoniec to zabil tym ze je designivo bezkonkurencny. No tak mal som moznost komunikovat aj so skutocnou Apple iSheep, aj som muchcel nieco povedat ale ja sa tak neviem dockat az na to dojde sam :-D

18.9.2012 08:30 / apl (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak pre neho mozno je .. pre teba mozno nie. co je na tom ? mne sa tiez nepaci ale to je len moj nazor.

17.9.2012 23:17 / cauko_kakauko (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

wooow...to je uzasne

18.9.2012 07:02 / igIogic (zive.sk) 0 0 nahlásiť

najlepsia je iba nokia lumia

18.9.2012 00:46 / redmond (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

a kedy sa budu vyplacat dividendy?

18.9.2012 05:02 / jianai (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

wow, veľké novinky tu, tento kompaktný USB Nabíjací dokovacou stanicou pre iPhone 4S/4/3GS a iPod Touch je veľký predaj teraz, až 30% zľavy dnes, šialená predaj, buďte si istý, kúpiť, nenechajte si ujsť: http://baseurl.de/c9... budete milovať som si istý

18.9.2012 07:46 / Jarko. (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

Patrim tiež asi k ovciam ,od prezentacie nespim čakám na ten blby mobil nechapem ale celkom mi ucaroval ,nemam na neho tak uvidíme upisem sa asi na ďalšie dva roky Orange ,uz keby som ho mal tak neskoro tie dni akosi sú spomalenie alebo co

18.9.2012 11:08 / Reagovať 3 0 nahlásiť

Čo je to iPhone? Ďakujeme že nakupujete Slovenské výrobky.

18.9.2012 19:09 / Jozef Remen (zive.sk) 0 1 nahlásiť

aj dialnice mame take prave, slovenske. Drahe, nekvalitne. Mimochodom, u nas sa este nieco okrem aut vyraba? Teda, realne potraviny, nie napodobeniny, realne, kvalitne produkty, nie drahe „akoze produkty“ apod?

21.9.2012 09:28 / max.g (zive.sk) 0 0 nahlásiť

som rad ze sam velky Jozo R. prirovnal iPhone k slovenskym dialniciam - teda asi tiez bude drahy, nekvalitny :) uz si sa zobudil vidim, svet je hned krajsi :)

19.9.2012 17:43 / Diego (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Na svete je cca. 7 000 000 000 ludi a z toho su objednavky len 2 000 000 , to je veru slabota :-D Ovecky nastart a zlepsit statistiku!!! :-P

20.9.2012 04:12 / chengjiao (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

perfektné iPhone3GS (32GB) Kompletné Späť Puzdro zostava biela-OEM je tak horúci a populárne v celom svete, myslím, že každý potrebuje tento vysoko kvalitné Repair Part, sme tak šťastní, že je doprava zadarmo 25% zľava, takže nie chýba: http://baseurl.de/cp...

20.9.2012 05:22 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

stáhni farebné nášivka dizajn Ochranný Späť puzdro pre iPhone 5. tak lacné, tak krásna, je to perfektné. http://www.chinagadgetland.com/colorful-applique-design-... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.